زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مجازی بهشتی یا آزاد؟

ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۴۷ ب.ظ
مجازی بهشتی یا آزاد؟
سلام
من مجازی بهشتی معماری کامپیوتر آوردم و دانشگاه آزاد مدیریت سیستم های اطلاعاتی ( زیرمجموعه مدیریت دولتی )
اولی رو پرسیدم گفتن هزینش ترمی بالا ۲ میلیون در میاد به همین دلیل فعلا نرفتم ثبت نام کنم
میخواستم از دوستان بپرسیم
۱- من با مدرک آزاد که بالا گفتم میتونم بعد از گرفتن مدرک ارشد داخل یکی از دانشگاه ها به دانشجویان کارشناسی و کاردانی کامپیوتر درس بدم؟ نمیگن بیشتر مدرکت به مدیریت ربط داره نمیتونی درس بدی؟
۲- هزینه های آزاد امسال چقدر هست؟ چند واحد کلا هست؟ چند واحد میشه هر ترم گرفت؟
۳- من برای خوندن مدیریت سیستم های اطلاعاتی که یه سری درس البته فکر میکنم شبیه کامپیوتر داره اما در کل زیر محموعه مدیریت دولتی هست مشکلی پیدا نمیکنم؟
۴- اگر استاد نشم بازار کار برای مدیریت سیستم ها هست؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۰۷ ب.ظ
مجازی بهشتی یا آزاد؟
دوست من اگه مجازی شهید بهشتی قبول شدی می ارزه که بری بخونی
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۴۳ ب.ظ
RE: مجازی بهشتی یا آزاد؟
(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۰۷ ب.ظ)To-67 نوشته شده توسط:  دوست من اگه مجازی شهید بهشتی قبول شدی می ارزه که بری بخونی
آخه میگن ترمی ۲/۵ تقریبا در میاد بعدم چون پایان نامه نداره زیاد روش حساب نمیکنن برای تدریس ضمن اینکه چون سر کلاس نمیری خیلی سخت هست پاس کردن دروسش مخصوصاً منکه نرم افزار بودم الان معماری کامپیوتر میخوام بخونم
...
کسی پاسخ بقیه سوالات رو نمیدونه؟ برای تدرسی میشه روی این مدیریت سیستم های اطلاعاتی حساب کرد؟ تدریس کامپیوتر بعدا در دانشگاه آزاد یا غیرانتفاعی یا پیام بکنیم؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۳۳ ب.ظ، توسط To-67.)
مجازی بهشتی یا آزاد؟
نه کسایی که معدلشون بالای ۱۷ باشه میتونن پایان نامه و پروژه بگیرن و این ایین نامه هست که هر کس معدل بالا باشه تبدیل میشه به حصوری دانشگاه شهید بهشتی بله مجازی یکم سخته ولی ارزش اون داره که بخونی در ضمن کسی که میگه پایا نامه نداره نمیشه روش حساب کرد حرف کاملا مضخرفیه چون تو دانشگاه ما دکتراهای رو داریم که ارشد مجازی هستن

برا تدریس با ارشد بری فکر نکنم باید دکترا باشی
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ahangha88

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۶۳۴ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۵۱۰ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۲۷۴ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۱۷۷ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۴۰۸ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۸۹ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  مجازی یا پیام نور؟ hoseini.f ۲ ۳,۴۳۳ ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hoseini.f
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۹۴۰ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
Video واقعیت مجازی + واقعیت افزوده: پرواز اژدها بر فراز استادیوم بیس بال شهر سئول marvelous ۰ ۲,۲۳۵ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تجربیات شما از دوره های مجازی دانشگاه ها reza0175 ۲ ۴,۳۲۸ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close