زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ما هم به یه امیدی اومدیم اینجا...

ارسال:
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۲۹ ق.ظ، توسط marjan2001.)
بچه‌ها اگه قرار باشه هر تازه واردی که تو انجمن می یاد و سوال می ذاره حالا یا درسی یا در مورد کنکور ارشد یا به هرحال در مورد رشتمون هیچ کس جوابش را نده کم کم مانشت هم از رونق می افته مث خیلی از انجمن‌ها

تموم ارزش یه انجمن به اعضای فعال و با اطلاعاتشه که اگه اونها هم بخوان واسه سرگرمی و حرف زدن با هم بیان تو انجمن و نه کمک به اعضای تازه وارد که دیگه همه از این انجمن می رم و شاید هم یه جای بهتر را پیدا کردن

بعضی‌ها مث من فقط به امید راهنمایی گرفتن از نخبگان انجمن عضو اینجا شدن که اگه تو دنیای واقعی نمی تونم دوستایی در این سطح داشته باشن حداقل تو دنیای مجازی از مصاحبت با اونا به فیض برسن اینها را نوشتم واسه همه اعضا مخصوصا:
afagh1389
roya
danialfx
موج
alirezalink
daneshju-arshad-manesht
javadjj
Maryam-X
parva
ROZA
shahryar
ملیکا
مورتن
و...

پازل دل یکی رو بهم ریختن هنر نیست ..... هر وقت با تیکه های شکسته ی دل یک نفر یک پازل دل جدید براش ساختی هنر کردی
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosavat , shahryar , Parva , ali_computer69
ارسال:
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۵۶ ق.ظ
مرجان خانم این دوستانی که من میشناسم اگه کسی جواب سوالی رو بلد باشه مطمئن باشید که جواب میدن.

مثلا شخصا اون سوالی که ترانهاده به روش ستونی بود رو بلد نبودم چون واسه کنکور هم خیلی روی این مبحث وقت نگذاشتم شما هم یکم فرصت بدین انشاالله که یه نفر که بلده بهتون جواب میده.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marjan2001 , موج , ali_computer69
ارسال:
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۰۳ ق.ظ
RE: ما هم به یه امیدی اومدیم اینجا...
آفاق خانم من منظورم به شما نبود منظورم اونایی هستن که میان تو انجمن ولی اصلا یه سر هم به تاپیک های درسی نمی زنن

کاشکی همه مث شما بودنHeart

پازل دل یکی رو بهم ریختن هنر نیست ..... هر وقت با تیکه های شکسته ی دل یک نفر یک پازل دل جدید براش ساختی هنر کردی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال:
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۱۴ ق.ظ
ممنون لطف دارید ولی خوب دوران بعد از کنکور تا اعلام نتایج خیلی دوره سختیه!!! شاید واسه اونها خیلی سخت تره ولی طبق شناختی که من از بچه‌ها دارم اینجوری نیستن و تا بتونن گره از کار کسی باز کنند باز میکنند. Smile

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marjan2001 , shahryar , ali_computer69
ارسال:
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۱۷ ق.ظ، توسط mosavat.)
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۳۳ ق.ظ)marjan2001 نوشته شده توسط:  بچه‌ها اگه قرار باشه هر تازه واردی که تو انجمن می یاد و سوال می ذاره حالا یا درسی یا در مورد کنکور ارشد یا به هرحال در مورد رشتمون هیچ کس جوابش را نده کم کم مانشت هم از رونق می افته مث خیلی از انجمن‌ها

تموم ارزش یه انجمن به اعضای فعال و با اطلاعاتشه که اگه اونها هم بخوان واسه سرگرمی و حرف زدن با هم بیان تو انجمن و نه کمک به اعضای تازه وارد که دیگه همه از این انجمن می رم و شاید هم یه جای بهتر را پیدا کردن

بعضی‌ها مث من فقط به امید راهنمایی گرفتن از نخبگان انجمن عضو اینجا شدن که اگه تو دنیای واقعی نمی تونم دوستایی در این سطح داشته باشن حداقل تو دنیای مجازی از مصاحبت با اونا به فیض برسن اینها را نوشتم واسه همه اعضا مخصوصا:
roya
danialfx
موج
alirezalink
daneshju-arshad-manesht
javadjj
Maryam-X
parva
ROZA
shahryar
ملیکا
مورتن
و...

منم یه مدتیه از فاز کنکور دور شدم و حوصله ورق زدن کتابها رو اصلا ندارم ‌،
فکر کنم کنکور آزاد رو خیلی بد بدم ‌، خوش به حال شمایی که داری با انرژی تمام برای آزاد میخونی

به نظر من هم ارزش و اعتبار مانشت بخاطر راهنمایی‌ها و اطلاعات خوبی بود که به داوطلبان و دانشجویان ارشد میداد ‌، الان مخصوصا در نبود مدیر سایت و بخاطر مشغله هایی که فعلا دارن با همفکری بقیه اعضا ‌، بایستی سعی بشه که از هدف اولیه فاصله نگیریم و مانشت در عین حال که فضای دوستانه خودش رو همچنان حفظ میکنه از حال و هوای تحصیلات تکمیلی دور نشه و تبدیل به یک سایت جوک و سرگرمی صرف نشه ...

نمیدونم چند درصد از دوستان با این نظر موافقن ؟

اونایی که موافقن دستاشونو بالا ببرن ‌! Tongue
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , marjan2001 , **sara** , shahryar , Parva , - rasool - , ali_computer69
ارسال:
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۱۱ ق.ظ
سلام دوست عزیز

شخصا اگه اطلاعاتی داشته باشم و یا جواب سوالی رو بدونم دریغ نمیکنم.

ولی چه کنم بی سوادی هست و هزار دردسر.

و اینکه خودم از پست های دوستان در مباحث علمی استفاده میکنم.

به هر حال بنده از طرف خودم عذرخواهی میکنم.

با نظر دانشجوی ارشد مانشت موافقم. راه حلی که به ذهنم میرسه این هست که دیگه از این به بعد تاپیک جدید سرگرمی زده نشه و اگه قرار باشه پستی زده بشه تو تاپیک های قبلی باشه تا شاهد رشد قارچ گونه‌ی پست های سرگرمی نباشیم.

البته این خیلی خیلی به این نیاز داره که همه‌ی اعضا موافق باشند.

در اخر اینکه بهتره دوستانی که کنکور دادن رو هم درک کنیم و نگیم خیلی تقصیر دارند.. واقعا از زمان دادن کنکور تا زمان اعلام نتایج کنکور دست و دل ادما به درس نمیره.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , موج , ali_computer69
ارسال:
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۳۵ ق.ظ، توسط marjan2001.)
نقل قول: با نظر دانشجوی ارشد مانشت موافقم. راه حلی که به ذهنم میرسه این هست که دیگه از این به بعد تاپیک جدید سرگرمی زده نشه و اگه قرار باشه پستی زده بشه تو تاپیک های قبلی باشه تا شاهد رشد قارچ گونه‌ی پست های سرگرمی نباشیم.

حالا شاید تا این حد هم لازم به سخت گیری نباشه فقط دوستان بیان اینجا قول بدن هر کی اشکال درسی پرسید و بلد بودن بهش جواب بدن یا حداقل یه راهنمایی کوچیک کنن
هر کی قول می ده یه پست بذاره بنویسه:
قول می دم

۰
۰
ارسال:
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۰۹ ب.ظ
آقای alirezalink اون که لیست سیاه نیست اسم بعضی از نخبگان انجمنه

۰
۰
ارسال:
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۲:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۲:۵۳ ب.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
مرجان جان فکر می کنم اگر یه کم صبور باشین این مشکل هم حل میشه!الان توی مانشت سه دسته هستن افراد!
یا کسایی که یکی دو سال هست ارشد قبول شدن که زیاد نمی شه از اونا انتظار داشت چون اونا از کنکور خیلی دور شدن!
دسته‌ی دوم هم اونایی هستن که امسال کنکور دادن!اونا هم خیلی چیزا رو فراموش کردن چون چند ماهه دیگه درسو بی خیال شدن و منتظر نتیجه هستن!
کاملا طبیعی هم هست که اگر یادشون باشه هم حس شو نداشته باشن که به تاپیک های درسی سر بزنن!
یه عده هم که ۹۱ ای ان(مثل من )که از اونجایی که دارن توی ترم ۶ می سوزن و ذغال میشن هنوز وقت نکردن شروع کنن!
مطمئن باشین از تابستون چون سال سومی‌ها و ۹۱ ای‌ها به طور جدی اکثرا شروع می کنن بحث درس توی مانشت دوباره داغ داغ می شه و قسمت سرگرمی و می ذاریم واسه اونایی که قبول شدن و تابستون و باید پشه بپرونن!Big Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , موج , ali_computer69
ارسال: #۱۰
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۳:۱۷ ب.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۲:۵۲ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  مرجان جان فکر می کنم اگر یه کم صبور باشین این مشکل هم حل میشه!الان توی مانشت سه دسته هستن افراد!

پس چرا من تو هیچکدوم از این ۳ دسته که نام بردید نیستم؟؟؟؟؟Huh

باید میگفتی ۴ دسته. اون ۳ دسته رو نام میبردی. دسته چهارمم‌ :danialfx Angry
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۲:۲۴ ب.ظ)alirezalink نوشته شده توسط:  خیلی ممنون که من رو هم جزء نوابیغ حساب کردید Smile

این نوابغش خیلی ممنون نداشت. چون منظورشون خواص بی بصیرت بود.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , ali_computer69
ارسال: #۱۱
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۴:۵۱ ب.ظ
مرجان جان منم به قول مسافرکوچلو تقریبا جزء دسته ۳ میشم چون اونها سال سومی هستن منم که تموم کردم و اینکه من تازه استارت زدم و زیاد درگیر مسائل نشدم ولی قول میدم از این به بعد تاپیک های درسی هم یه نگاه بندازم شاید کمکی کوچلو از دستم براومد.
مرجان خانم امیدوارم به آرزوی قشنگت برسی. ما هم دعاگوی همه‌ی مانشتی های عزیز هستیم .

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marjan2001 , ali_computer69
ارسال: #۱۲
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۴:۵۱ ب.ظ
دانیال جان شما هم مثل ما دارین می سوزین و ذغال می شین!منتها توی ترم ۴!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۳۵ ب.ظ، توسط موج.)
به شخصه بگم که الان clear حافظم فقط فعاله اونم که آسنکورن عمل میکنه پس کلاک ملاک هم سرش نیست
قول میدم هر نتیجه ای که بیاد کتابا رو از خرداد باز کنم (فعال شدن load)
و انشالله از تابستون جواب سوالاتونو میدم (این یه ماه هم برای تاخیر انتشارش بود) Smile

در ضمن من توی تاپیک های مشاوره فعالیت نسبت خوبی داشتم و دارم که البته مخ زنی با رشته دوران کارشناسیم هم همخونی داره

در ضمن مرجان خانوم
کلن درک متقابل بد نیست. من کلی برنامه ریزی داشتم برای بعد آزمون ارشدم حدود هشت تا کار توی لیست کارای هفتگیم میخاستم اضافه کنم که الان فقط یکیش رو تونستم اضافه کنم.به شدت من و احتمالا سایر بچه‌ها دچار یه بی حوصلگی هستیم. یه سردرگمی . دست و دلمون اصلن به کار نمیره. و البته برای پسرا مثه من واقعا اوضاع بدتری تصمیم گیری بین سربازی یا ادامه تحصیل یه وقتایی هم میگیم صبر کن نتایج بیاد شاید خوب بشیم بریم ارشد یه ضرب و کلی فکر و خیال دیگه .....
آهان یه چیز دیگه الان یادم اومد اضافه کنم
بعضی سوالات هم به نظرم دوستان خیلی بی خود می پرسن سوالاتی که خیلی سادست لا اقل اون اواخر جمع بندی (نه الان) برای ما سوالات ساده ای بود . طوری به نظر میاد که طرف یه بار فصل رو روخونی کرده و اومده سوال مطرح میکنه خب طبیعیه که باید باکتاب کلانجار رفت. بعد اگه بازم نشد از دوستان (مثه دوستان مانشتی )پرسید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۵۴m4n3h , alirezalink , Parva , shahryar , ali_computer69
ارسال: #۱۴
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۰۹ ب.ظ
اسم منم که اول لیسته ولی خداییش نه نخبه‌ام نه چیزی دیگه ولی در مورد جواب دادن خب اشتباه کردم قول میدم نهایت تلاشم رو از این به بعد بکنم

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marjan2001 , ali_computer69
ارسال: #۱۵
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۱۱ ب.ظ، توسط marjan2001.)
نقل قول: و انشالله از تابستون جواب سوالاتونو میدم (این یه ماه هم برای تاخیر انتشارش بود)

سلام
دست شما درد نکنه تابستون که دیگه نوشداروی بعد از مرگ سهرابه من الان وضعیتم اورژانسیه مث خودتون تو ماهای دی و بهمن

نقل قول: این نوابغش خیلی ممنون نداشت. چون منظورشون خواص بی بصیرت بود.
ولی من منظورم این که گفتین نبود

(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۴:۵۱ ب.ظ)parva نوشته شده توسط:  مرجان جان منم به قول مسافرکوچلو تقریبا جزء دسته ۳ میشم چون اونها سال سومی هستن منم که تموم کردم و اینکه من تازه استارت زدم و زیاد درگیر مسائل نشدم ولی قول میدم از این به بعد تاپیک های درسی هم یه نگاه بندازم شاید کمکی کوچلو از دستم براومد.
مرجان خانم امیدوارم به آرزوی قشنگت برسی. ما هم دعاگوی همه‌ی مانشتی های عزیز هستیم .
ممنون parva‌ی عزیز منم دعاتون می کنم

نقل قول: آهان یه چیز دیگه الان یادم اومد اضافه کنم
بعضی سوالات هم به نظرم دوستان خیلی بی خود می پرسن سوالاتی که خیلی سادست لا اقل اون اواخر جمع بندی (نه الان) برای ما سوالات ساده ای بود . طوری به نظر میاد که طرف یه بار فصل رو روخونی کرده و اومده سوال مطرح میکنه خب طبیعیه که باید باکتاب کلانجار رفت. بعد اگه بازم نشد از دوستان (مثه دوستان مانشتی )پرسید
اون اوایل شاید‌، مث سوالم در مورد ماتریس اسپارس خب منم تقریبا جز دسته سومم
خودتون را بذارین جای من فارغ التحصیل دانشگاه آزاد با استادای بی حال و حوصله که یه ترم ۲۰ صفحه جزوه تحویل دانشجو می دن کتاب را هم که اصلن می گن نمی خواد بخرین

می دونم واستون کسر شأنه با تنبلایی مث ما بحث علمی کنید ولی راه دوری نمی ره

تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۴۸ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۰۸ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۵,۷۸۷ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami
  از دانشجویان پروفسور نوابی کسی اینجا هست؟ ah_bzk ۵ ۵,۷۳۷ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ah_bzk
  کسی اینجا با زبان CLIPS اشناس؟ teraktor2003 ۱ ۲,۰۲۲ ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nima_pw
  دوستان کارنامه هاتون رو اینجا بذارید تا ببینیم وضعیت به چه صورته hesamvazirii ۰ ۱,۷۷۹ ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hesamvazirii
  فروش کتابهای ارشد ۹۶ it و کامپیوتر چاپ۹۴( منابع تمامی رتبه های برتر اینجاست) cloner ۰ ۱,۵۳۶ ۱۱ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: cloner
  از بچه های ایتی وشبکه دانشگاه های اصفهان و شیراز و بوعلی کسی اینجا هست؟ donya09 ۱۰ ۷,۸۲۱ ۰۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: donya09
  یعنی یه نفر از علوم کامپیوتر دانشگاه تهران اینجا نیست؟ zarisa ۲ ۱,۹۴۳ ۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: AminKho
  ۶۳۴ نرم‌افزار شبانه امیدی هست؟ moler ۳ ۱,۶۹۹ ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: dhgh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close