زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱۲۷ هوش علوم و تحقیقات کرمان

ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۴۷ ب.ظ
۱۲۷ هوش علوم و تحقیقات کرمان
رتبم ۱۲۷ ترازم ۶۱۳۴ هوش کرمان قبول شدم تصمیم گرفتم ثبت نام نکنم تکمیل ظرفیت هوش قزوین شرکت کنم چون من استان البرزم کرمان خیلی برام دور میشه اگر هم قزوین قبول نشدم سال بعد شرکت کنم به نظرشما تصمیم درستی گرفتم ؟ چون امسال اصلا خوب نخونده بودم

لطفا کمکم کنید تا تصمیم درستی بگیرم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۸۱ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۴۸۹ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۹۶۴ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر s.izadi ۲۹ ۲۹,۰۰۹ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: asmagh
  هوش باهنر کرمان یا نرم یزد؟؟؟؟؟جفتش روزانه parisa74103 ۱ ۱,۸۷۵ ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی پیشرفته کرمان Shine_20 ۱ ۳,۰۹۲ ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: farnaz_n73
  دانشگاه رازی کرمانشاه مونا۷۰ ۲ ۲,۸۱۶ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Shine_20
  قبولی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران sina.iRoid ۲ ۷,۵۷۴ ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsen406
  ۲۴ هوش-هوش مصنوعی دانشگاه شریف iwes ۱۸ ۱۲,۱۵۴ ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: alilogic
Question خوابگاه علوم و تحقیقات new_collegian ۳ ۹,۵۲۹ ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close