زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزاد ۸۶ سوال ۱۱۷

ارسال:

سارا جواهری پرسیده:

آزاد ۸۶ سوال ۱۱۷

سلام . خسته نباشید . می خواستم بپرسم این سوالی که ارسال کردم تعریف خارج قسمت راست هست یا نه ؟ به نظر من که هست و گزینه درست سه می شه ولی مقسمی زده گزینه یک می شه توضیح بدین ؟؟؟؟ ممنونم

فایل‌(های) پیوست شده

۰
ارسال:

لهمشد پاسخ داده:

RE: سوال ۱۱۷ ارشد آزاد سال ۸۶

درسته هممون گزینه ۱ درسته ؟ و داره نسبت راست رو میگه و گزینه ۳ شما به این دلیل غلطه که داره خود زبان رو می ده نه نسبت راستش رو (دقیق ببینید) نسبت راستش از خودش همیشه یک a کمتر داره بنا براین اگه تو صورت سوال زبان l2 رو ببینید گفته n>m نگفته مساوی ؟
خلاصه خواستم بگم همون ۱ میشه . خیلی بد نوشتم ولی خدایی دیگه حال ندارم . اگه متوجه نشدید بگید بیشتر تو ضییح بدم

۰
ارسال:

سارا جواهری پاسخ داده:

بله درسته گزینه اول صحیحه من کمی بیشتر در باره این مطلب خوندم دیدم اشتباه متوجه مفهوم خارج قسمت راست شده بودم برای همین هم چند مثال که به من کمک کرد رو گذاشتم اینجا که اگه کسی مثل من در این موضوع مشکل داره برطرفش کنه Smile

فایل‌(های) پیوست شده

ارسال:

tahmasebi پاسخ داده:

[quote='سارا جواهری' pid='22879' dateline='1304335009']
بله درسته گزینه اول صحیحه من کمی بیشتر در باره این مطلب خوندم دیدم اشتباه متوجه مفهوم خارج قسمت راست شده بودم برای همین هم چند مثال که به من کمک کرد رو گذاشتم اینجا که اگه کسی مثل من در این موضوع مشکل داره برطرفش کنه Smile
[quo
میشه خواهش کنم که مثال های ۲ و ۳ و ۴ اش رو توضیح بدهید؟کلاً گیج شدم و مفهوم خارج قسمت راست را متوجه نمی شم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۴۷۴ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۶۵۴ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  سوال در مورد زمان ثبت نام مرحله دوم دکتری دانشگاه آزاد پری ۱ ۱,۹۸۱ ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shailin
  سوال مهندسی کامپیوتر - آزاد ۸۵ ali.majed.ha ۴ ۲,۲۷۱ ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.majed.ha
  سوال درباره دانشگاه آزاد قزوین ،ارشد نرم افزار Alic ۰ ۲,۲۰۵ ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Alic
  چند سوال در مورد دکترای دانشگاه آزاد؟ codin ۰ ۱,۷۰۹ ۲۶ فروردین ۱۳۹۵ ۰۳:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: codin
  سوال خیلی مهم ، مجازی امیرکبیر یا آزاد علوم تحقیقات تهران ؟ hasanppp ۱۹ ۱۱,۱۸۱ ۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: plusdeck
  سوال در مورد دانشکاه آزاد به خصوص تهران جنوب! fshb ۰ ۲,۳۹۸ ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: fshb
  سوال آزاد سال ۹۲ mslinkin001 ۳ ۱,۸۰۰ ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mslinkin001
  سوال سال ۸۹ دانشگاه آزاد mslinkin001 ۳ ۱,۵۷۰ ۰۴ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: gunnersregister

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close