زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتقالی از علوم تحقیقات به باراجین قزوین امکانش هست؟

ارسال:
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۲۵ ب.ظ
سلام دوستان
من یه سوال دارم
سوال من این هست که اگر من در علوم تحقیقات تهران قبول بشم و بخوام از ترم اول مهمان دائم به دانشگاه باراجین قزوین بگیرم امکانش هست؟
و اگر اره تغییرات شهریه چقدر هست؟
مدرک به نام کدوم دانشگاه صادر میشه؟
و چه شرایطی داره؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۴۵ ب.ظ
میخوام بدونم زمان ثبت نام اگر واحد علوم تحقیقات تهران قبول بشم اجازه انتقالی گرفتن یا مهمان گرفتن در دانشگاه باراجین قزوین رو در ترم اول در مقطع کارشناسی ارشد دارم یا نه؟

۰
۰
ارسال:
۱۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۳۸ ب.ظ
RE: انتقالی از علوم تحقیقات به باراجین قزوین امکانش هست؟
سلام دوست عزیز این اتفاق واسه من افتاد از دانشگاه سوال گرفتم گفت درخواست بنویس و کارنامه ات را پیوست کن تحویل بده ما بررسی می کنیم از طریق مرکز آزمون اطلاع می دهیم
۰
۰
ارسال:
۱۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۳ ق.ظ، توسط arminjahan.)
بعید میدونم بزارن
من شنیدم برای نرم افزار کسانی که می خواستن مهمان بگیرن از قزوین به نجف آباد باهاشون مخالفت کردن گفتن ما اون واحد رو قبول نداریم، بعید میدونم شبکه علوم تحقیقات تهران که هنوز هیچ پایه بنیانی نداره رو انتقالی بدن به قزوین، اما احتمال زیاد مهمان بدن، اما چه کاریه! اینجا همه فرار می کنن از قزوین درس نمیشه پاس کرد از بس سخت میگیرن.اگر مهمان هم بتونی بگیری مدرکت همون علوم تحقیقاته
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rezaee1 , parpar
ارسال:
۲۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۴۰ ق.ظ
RE: انتقالی از علوم تحقیقات به باراجین قزوین امکانش هست؟
(۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۹ ق.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  بعید میدونم بزارن
من شنیدم برای نرم افزار کسانی که می خواستن مهمان بگیرن از قزوین به نجف آباد باهاشون مخالفت کردن گفتن ما اون واحد رو قبول نداریم، بعید میدونم شبکه علوم تحقیقات تهران که هنوز هیچ پایه بنیانی نداره رو انتقالی بدن به قزوین، اما احتمال زیاد مهمان بدن، اما چه کاریه! اینجا همه فرار می کنن از قزوین درس نمیشه پاس کرد از بس سخت میگیرن.اگر مهمان هم بتونی بگیری مدرکت همون علوم تحقیقاته

ببینید اینطور که من سئوال گرفتم فکر می کنم اینطور باشه که شما ترازت بررسی میشه اگر تراز دانشگاه مورد نظر را آوردی از طریق مرکز آزمون میزارن بری در غیر اینصورت قضیه فرق می کنه در واقع همه چیز بستگی به ترازت و مرکز آزمون داره .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arminjahan

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۳۷ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۴۸ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۹۸۲ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۱۰ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۴,۰۱۶ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن
  شرکت در آزمون دکتری در دو رشته همزمان امکانپذیر هست؟ saharomidi ۳ ۵,۴۸۶ ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: saharomidi
  حتماحتما بخوانید درموردافضل بودن امیرالمومنین هستش seyed ehsn ۱ ۲,۹۷۱ ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: banihashem
  کنکور ارشد مجموعه مهندسی کامپیوتر با لیسانسی که گرایشش it هست ؟ mrhosseini97 ۱ ۲,۳۸۸ ۰۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mahatasa
  کنکور ارشد مجموعه مهندسی کامپیوتر با لیسانسی که گرایشش it هست ؟ mrhosseini97 ۱ ۲,۴۳۲ ۰۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mrhosseini97
Question شرایط انتقالی در دانشگاه آزاد amsl ۰ ۲,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: amsl

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close