زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب پایگاه داده‌های پارسه دکتر محمدرضا کیوان‌پور

ارسال: #۱۶
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۴۴ ق.ظ، توسط javad94.)
RE: کتاب پایگاه داده‌های پارسه دکتر محمدرضا کیوان‌پور
(۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۵۲ ب.ظ)Morris نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز.
من کتاب دکتر کیوان پور را به طور کامل مطالعه کرده ام و به کتاب آقای مقسمی، اجمالا نیم نگاهی داشته ام. کتاب پایگاه مدرسان را که خیلی از آن تعریف می کنند نخوانده ام.

به طور کلی کتاب دکتر کیوان پور فوق العاده است. تنها چند اشکال دارد که به شرح زیر است :
- از آنجا که ایشان در تدریس این درس بسیار ماهر هستند به شدت تحت فشار بودند که هر چه سریع تر کتاب را چاپ کنند و از این لحاظ کمی خلاصه تر از آن است که باید باشد. البته برای کنکور مهندسی کتاب کاملی است.
- چند جایی غلط تایپی دارد که با احتساب این موضوع که نسخه من، اولین چاپ آن بوده کاملا طبیعی می باشد.
- مبحث نرمال سازی آن برای آزمون فناوری اطلاعات کامل نمی باشد.

در کل کتب خوبی برای جمع بندی است.

سلام دوست عزیز. من یه سوالی برام پیش اومده و اگه زحمتی نیست جواب بدین.

شما فرمودین که مبحث نرمال سازی کتاب پارسه برای آزمون فناوری اطلاعات کامل نیست . اگه اشتباه متوجه نشدم. حالا ازتون میخوام با دلیل و منطق بفرمایین کدوم قسمت های این بخش ناقصی داره ؟؟؟؟ و اگه برای همین دلیل و منطق خودتون هم منبع بیارین. خیلی خیلی عالی میشه.

با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان
ارسال: #۱۷
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۵۷ ب.ظ
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۴۲ ق.ظ)afshin.dam نوشته شده توسط:  
(02 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۵۲ ب.ظ)Morris نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز.
من کتاب دکتر کیوان پور را به طور کامل مطالعه کرده ام و به کتاب آقای مقسمی، اجمالا نیم نگاهی داشته ام. کتاب پایگاه مدرسان را که خیلی از آن تعریف می کنند نخوانده ام.

به طور کلی کتاب دکتر کیوان پور فوق العاده است. تنها چند اشکال دارد که به شرح زیر است :
- از آنجا که ایشان در تدریس این درس بسیار ماهر هستند به شدت تحت فشار بودند که هر چه سریع تر کتاب را چاپ کنند و از این لحاظ کمی خلاصه تر از آن است که باید باشد. البته برای کنکور مهندسی کتاب کاملی است.
- چند جایی غلط تایپی دارد که با احتساب این موضوع که نسخه من، اولین چاپ آن بوده کاملا طبیعی می باشد.
- مبحث نرمال سازی آن برای آزمون فناوری اطلاعات کامل نمی باشد.

در کل کتب خوبی برای جمع بندی است.

سلام دوست عزیز. من یه سوالی برام پیش اومده و اگه زحمتی نیست جواب بدین.

شما فرمودین که مبحث نرمال سازی کتاب پارسه برای آزمون فناوری اطلاعات کامل نیست . اگه اشتباه متوجه نشدم. حالا ازتون میخوام با دلیل و منطق بفرمایین کدوم قسمت های این بخش ناقصی داره ؟؟؟؟ و اگه برای همین دلیل و منطق خودتون هم منبع بیارین. خیلی خیلی عالی میشه.

با تشکر
سلام دوست عزیز. تصحیح شد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: javad94
ارسال: #۱۸
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۲۱ ب.ظ
کاربر Morris خیلی ممنونم ازتون بابت توضیحاتتون . من خودم این کتاب رو کامل مطالعه کردم و ازش راضی هم بودم .
به نظر من بهترین کتاب کنکوری حال حاضر تو بازار هستش... برای قسمت ناقصش خودم یه مثال می زنم : در فصل چهارم که در مورد
نحوه تبدیل نمودار ER به مدل رابطه ای توضیح داده باید کامل اون متدها و روش های تبدیل نمودار ER به مدل رابطه ای رو باید بگه.
مثلا در مورد تخصیص مجزا و کامل بودن و اینا و... باید کامل توضیح بده که اصلا تو خود کتاب در مورد اینها صحبت نکرده .
ولی در خود مباحث وابستگی تابعی به بعد خیلی خیلی خوب عمل کرده . البته همه اینها نظر شخصی هستش.

حالا سلیقه ها متفاوت هستش و هر کسی نظر خودش رو داره .

بازم ازتون ممنونم .
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris
ارسال: #۱۹
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۴۸ ب.ظ
سلام
میشه تعداد صفحات کتاب پارسه دکتر کیوان پور رو بگید چنده؟ اخه من کپی این کتابو دارم مال سال ۸۹ هستش ولی صفحاتش خیلی کمه, حدود ۹۰ صفحه اینا هست.. اگه زود جواب بدین خیلی ممنون میشم. چون میخوام از نمایشگاه بخرم.
با تشکر
ارسال: #۲۰
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۰۹ ب.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ ب.ظ)پریسا۹۱ نوشته شده توسط:  سلام
میشه تعداد صفحات کتاب پارسه دکتر کیوان پور رو بگید چنده؟ اخه من کپی این کتابو دارم مال سال ۸۹ هستش ولی صفحاتش خیلی کمه, حدود ۹۰ صفحه اینا هست.. اگه زود جواب بدین خیلی ممنون میشم. چون میخوام از نمایشگاه بخرم.
با تشکر

دوست عزیز کتاب ایشون چاپ اولش سال ٩٢ هست اونی که شما دارید کتاب نیست جزوه ی پارسه است.
کتاب ایشون ٢٩٠ صفحه است.
موفق باشید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parisa-SH , 112113
ارسال: #۲۱
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۲۴ ب.ظ
به نظر من کتاب مدرسان فوق العاده جامع و کامله شک نکنید اگر بخونید و در کنارش مقسمی رو هم بخونید به اکثر سوالات جواب میدید من که از مدرسان خیلی راضیم و تونستم پایگاهو رو عالی جواب بدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parisa-SH , happy07
ارسال: #۲۲
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۱۲ ق.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۰۹ ب.ظ)Nefarious نوشته شده توسط:  
(15 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ ب.ظ)پریسا۹۱ نوشته شده توسط:  سلام
با تشکر

دوست عزیز کتاب ایشون چاپ اولش سال ٩٢ هست اونی که شما دارید کتاب نیست جزوه ی پارسه است.
کتاب ایشون ٢٩٠ صفحه است.
موفق باشید.

از اینکه زود جوابمو دادین واقعا ازتون ممنونم. بله انگار مال من جزوست کتابش نیست!
بازم ممنون...
ارسال: #۲۳
۱۲ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۵۹ ق.ظ
سلام دوستان من توی این سرفصل های پارسه تو کتاب خودش قاطی کردم دیگه چه برسه به بقیه یکی از دوستان ممکنه لطفی در حق من بکنه و بگه هر ۲۵% درصدش کدوم صفحات کتاب خودش کتا کیوان پور میشه لطفا
ممنون

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
ارسال: #۲۴
۱۲ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۴۱ ب.ظ
یعنی کسی نیست جواب منو بدهConfused

ارسال: #۲۵
۱۲ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۴۳ ب.ظ
امسال ۲۵ درصد اول همون فصل اول کتاب بود اگر اشتباه نکنم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax
ارسال: #۲۶
۱۳ مرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۳۰ ب.ظ
(۱۲ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۴۳ ب.ظ)Morris نوشته شده توسط:  امسال ۲۵ درصد اول همون فصل اول کتاب بود اگر اشتباه نکنم.
خودمم به همین نتیجه رسیدم ولی وقتی دیدم همش ۱۴-۱۵ صفحه هست گفتم حتما اشتباه کردمHuh یعنی تقسیم بندیشون کشته منو

ارسال: #۲۷
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۱۷ ب.ظ
سلام ترم آینده پایگاه داده ی پیشرفته رو با دکتر کیوان پور قصد دارم بردارم.
جزوه رو براتون آپلود می کنم اگه مایل باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , pooyaa
ارسال: #۲۸
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۴ ب.ظ، توسط javad94.)
(۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۷ ب.ظ)bargozide نوشته شده توسط:  سلام ترم آینده پایگاه داده ی پیشرفته رو با دکتر کیوان پور قصد دارم بردارم.
جزوه رو براتون آپلود می کنم اگه مایل باشید
سلام دوست عزیز
اگه امکانش باشه و براتون مقدرو باشه این کار رو انجام بدین . با این کارتون واقعا" شرمنده می کنین ما رو. دستتون درد نکنه...
بعدا" حتما به دردمون میخوره...
بازم دستتون درد نکنه و یادتون نره ها تا ترم بعدی...خیلی ممنون
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۲۳۳ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۷۱۲ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۵۸ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۶۰۲ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۹۲۹ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۵۸۳ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  کیوان فر ؟ خلیلی؟ مقسمی؟ msnmkh ۰ ۷۲۰ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۴۷ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۵۶۶ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
Rainbow درخواست لینک دانلود جزوه پایگاه داده پارسه bijibuji ۰ ۲,۳۰۱ ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close