زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارسال Email با تاریخ عقب تر از زمان فعلی!

ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۵:۵۴ ب.ظ
ارسال Email با تاریخ عقب‌تر از زمان فعلی!
سلام خدمت دوستان عزیز امیدوارم حال همگی خوب باشه.
خیلی وقت بود پستی توی مانشت ارسال نکرده بودم!
یک سوال از دوستان کسی روش ارسال Email با تاریخ عقب‌تر از زمان فعلی رو بلده؟مثلا ارسال Email با تاریخ هفته قبل البته فکر باید اطلاعات ارسالی در Email رو دستکاری کرد.
این زمان ارسال پروژه های درسی هم معضلی شده برای خودش یک روز دیرتر بفرستی استاد گرام نمره رو صفر میدن تمام زحمات آدم به باد میره و علیرغم میل باطنی مجبور به استفاده از تکنیک های پیچوندن استاد میشه که این یکی از اونهاست!

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۷:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۷:۱۷ ب.ظ، توسط لهمشد.)
RE: ارسال Email با تاریخ عقب‌تر از زمان فعلی!
ایول روش خوبیه منم دنبالشم (خدایی از ایدهات خیلی خوشم اومده چرا تا حالا به فکر خودم نرسیده بودBig GrinBig GrinBig Grin). کسی نمی دونه چجوری میشه این کار رو کرد .؟؟؟

چه دوستی پاکی دارند کفشها...
هر کدام که گم شوند....
آن یکی را آواره خودش میکند
 سپاس‌گزاری شده توسط: HighVoltage
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۱۱ ب.ظ
من فکر نکنم بشه.چون تاریخ و زمان ایمیل رو سرور اضافه می کنه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: HighVoltage
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۲۴ ب.ظ، توسط marjan2001.)
نه می شه
چون بعضی سایتها برای تبلیغ ایمیلهایی با تاریخ چند سال دیگه می فرستن که همیشه بالای این باکس باشه

پازل دل یکی رو بهم ریختن هنر نیست ..... هر وقت با تیکه های شکسته ی دل یک نفر یک پازل دل جدید براش ساختی هنر کردی
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۲۹ ب.ظ
من یه بار واسه فرستادن پروژم که دیر شده بود یه ایمیل به یه آدرس مشابه آدرس استاد فرستادم بعد اون ایمیل رو فروارد کردم و تاریخ ارسالش رو عوض کردم و اینجور وانمود کردم که من چند روز پیش پروژه رو به آدرس اشتباهی ارسال کردم و تازه الان متوجه این اشتباه شدم: دی

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , HighVoltage , alime
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۱:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۱:۱۲ ق.ظ، توسط fatima1537.)
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۲۹ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  من یه بار واسه فرستادن پروژم که دیر شده بود یه ایمیل به یه آدرس مشابه آدرس استاد فرستادم بعد اون ایمیل رو فروارد کردم و تاریخ ارسالش رو عوض کردم و اینجور وانمود کردم که من چند روز پیش پروژه رو به آدرس اشتباهی ارسال کردم و تازه الان متوجه این اشتباه شدم: دی
ایده جالبی بودIdea . اینم ۱ راه دیگه پیچوندن . بذاریمش برای دوره ارشدBig Grin
ولی بعضی استادها با این جور چیزا گول نمی خورن و بی رحم‌تر و با هوش‌تر از این حرفا هستن
آخر ترم هم اینو به حساب نمی یارن و یا تلافیش رو یه جور دیگه سرت درمیارن
من داشتم از این استادها. ولی دوستشون دارم Heartو براشون دعای خیر می کنم‌، هرچند...Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۱:۵۵ ق.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۵۸ ب.ظ)alirezalink نوشته شده توسط:  جی میل هم یکبار شوخیش گرفته بود تو این صفحه گفت همچین قابلیتی داریم‌:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بعد از یک هفته اینطور گفت همه سر کارید و این جک آپریلمون بود‌!‌:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خلاصه برای همچین کاری شما نیاز دارید که یا خودتون یک سرور راه اندازی کنید یا یه VPS داشته باشید و تنظیمات تاریخ و ساعتش رو ببرید عقب و ایمیل رو از رو سرورتون ایمیل کنید تا send date اون به تاریخی که میخواین باشه. اما receive date اون رو سرور گیرنده ثبت می کنه و دست شما نیست.

آقا مطمئن باشید میشه همچین کاری کرد و کاملا نامشخص یعنی به هیج وجه نمیشه تشخیص داد. من ترم ۱ یک بار همچین کاری کردم اما الان هر چی فکر میکنم یادم نمیاد اون ترم چطور این کارو انجام دادم حتی قبلش چک کردم با دوستم که متاسفانه دوستم هم الان در دسترس نیست که ازش بپرسم!

سپاس‌گزاری شده توسط: لهمشد
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۵۶ ق.ظ
خب همچین کاری از یه جنبه دیگه هم دچار ایراده مثلن من هر دو سه ساعت تمام پیغام هام رو چک میکنم و تیک read اونها فعال میشه حالا بالفرض یه پیغام هم بیاد و زیر اونها قرار بگیره مشخصه که ساختگی هست

ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۱۷ ق.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۵۶ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  خب همچین کاری از یه جنبه دیگه هم دچار ایراده مثلن من هر دو سه ساعت تمام پیغام هام رو چک میکنم و تیک read اونها فعال میشه حالا بالفرض یه پیغام هم بیاد و زیر اونها قرار بگیره مشخصه که ساختگی هست

درسته ولی شما فرض کن استاد Email های این آدرس رو آخر ترم بررسی میکنه که در مورد استاد ما صدق میکنه.Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۱۰
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۱۱ ب.ظ
خب چطوری میشه نهایتا این کار رو کرد؟؟؟؟

چه دوستی پاکی دارند کفشها...
هر کدام که گم شوند....
آن یکی را آواره خودش میکند
ارسال: #۱۱
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۸:۱۱ ب.ظ
بابا شما دیگه کی هستین
اگه بشه عالیه به قول بچه‌ها از ما که گذشت میزاریمش برای دوره ارشد.....

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
ارسال: #۱۲
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۴۲ ب.ظ
وا.. دانشگاه ما cms داشت.
باید توی هر درس که اون ترم گرفته بودی ثبت نام می کردی و پروژه‌ها را همون جا آپلود می کردی.دیگه این حقه کارساز نبود.

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۱۳
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۳:۵۰ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۲۹ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  من یه بار واسه فرستادن پروژم که دیر شده بود یه ایمیل به یه آدرس مشابه آدرس استاد فرستادم بعد اون ایمیل رو فروارد کردم و تاریخ ارسالش رو عوض کردم و اینجور وانمود کردم که من چند روز پیش پروژه رو به آدرس اشتباهی ارسال کردم و تازه الان متوجه این اشتباه شدم: دی

زیرکانه بود!

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۵۲۰ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  زمان جستجوی درخت fateme.sm ۰ ۱,۶۰۶ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme.sm
Exclamation زمان برگزاری کنکور ارشد ۹۸ به تعویق افتاد elect ۲ ۲,۶۹۴ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
  آیا امکان ارسال مجدد ایمیل مربوط به پذیرش مقاله در یک ژورنال isi وجود دارد؟ Autumngirl ۴ ۳,۸۳۶ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Autumngirl
  تعیین زمان سفارت کشور فرانسه zpv1234 ۰ ۲,۰۹۳ ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zpv1234
Exclamation ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید shayanww ۴ ۵,۰۶۰ ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  الگوریتم SRT زمانبندی کوتاه ترین زمان باقی مانده Happiness.72 ۶ ۱۷,۱۱۸ ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirjo0on
  بهترین زمان برای ساخت یک درخت BST با nکلید و ارتفاع دقیقا n-1 Mr.R3ZA ۶ ۴,۲۱۴ ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Alisalar
  درخواست معرفی یک منبع خوب و خلاصه برای استفاده در حداقل زمان! hrh_fourtyseven ۷ ۸,۶۶۱ ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mevm

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close