زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قدرت یا مخابرات

ارسال:
۱۳ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ ب.ظ
قدرت یا مخابرات
با سلام خدمت دوستان عزیز و عرض تسلیت بابت شهادت حضرت جواد جواد الائمه

من برق صنعتی خوندم و برای سال دیگه می خوام خودمو برای ارشد آماده کنم

می دونم که اینجا بچه ها قریب به اتفاق کامپیوتری هستن، اما گفتم با شما هم مشورتی کرده باشم
اگه کسی نظری داره بسم ا...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۲ ق.ظ
RE: قدرت یا مخابرات
من دوستان برقی با گرایشات مختلف زیاد داشتم و این رو بر اساس اونچه از اونا شنیدم میگم
مخابرات رشته خیلی سنگینی هست و با توجه به گرایش قبلی شما فکر می کنم قدرت براتون ادامه دادنش راحت تر باشه
البته بستگی داره بخواهید در چه گرایشی فعالیت داشته باشید و علاقه تون هم به کدوم سمت باشه

حالا انشاا... دوستانی که بیشتر در این زمینه اطلاع دارند بهتر راهنماییتون کنند Smile
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۶۷۸۹۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آینده شغل تکنسین برق قدرت و الکترونیک pedramgholami ۰ ۲۶۹ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pedramgholami
  درخواست کتاب یا جزوه مدیریت شبکه های مخابراتی و کامپیوتری H.Mohammadi ۴ ۴,۳۷۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: negarin_
Sad نیاز به راهنمایی فوری برای انتخاب "نرم افزار " یا "مخابرات"در مقطع ارشد مهدی۱۳ ۶ ۳,۶۲۸ ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: great.ocean
  دعوت به همکاری مخابرات امن و امنیت شبکه it866 ۱ ۲,۳۷۴ ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: it866
  نیاز به راهنمایی فوری بای انتخاب نرم افزار یا مخابرات ارشد مهدی۱۳ ۸ ۵,۹۶۶ ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: James Sullivan
  نیاز به راهنمایی فوری برای انتخاب "نرم افزار " یا "مخابرات"در مقطع ارشد مهدی۱۳ ۰ ۱,۵۹۹ ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: مهدی۱۳
Question مهندسی برق (الکترونیک/مخابرات) - پردیس دانشگاه تهران یا دانشگاه آزاد؟ Iron Maiden ۴ ۴,۲۸۶ ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Iron Maiden
  چارت درسی مخابرات امن تبریز mina.mh ۲ ۲,۳۵۴ ۰۸ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mina.mh
  ****مخابرات امن دانشگاه تبریز***** alilash ۵ ۳,۶۰۲ ۰۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mina.mh
  مخابرات امن تبریز یا شبکه سهند؟ mina.mh ۱۶ ۶,۸۰۳ ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: yagmur0022

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close