زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مبانی رفتار سازمانی رابینز یا مبانی مدیریت رضائیان ؟

ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۲ ب.ظ، توسط f11691.)
سلام دوستان
برای وقت محدود ۳ ماه و نیم تا کنکور فکر میکنید کدوم منبع مفید تر باشه برای فهم مدیریت و زدن تست های این درس. ممنون میشم از راهنماییتون Rolleyes

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۵۴ ب.ظ
RE: مبانی رفتار سازمانی رابینز یا مبانی مدیریت رضائیان ؟
(۱۴ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۰۸ ب.ظ)f11691 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
برای وقت محدود ۳ ماه و نیم تا کنکور فکر میکنید کدوم منبع مفید تر باشه برای فهم مدیریت و زدن تست های این درس. ممنون میشم از راهنماییتون Rolleyes

هر دو کتاب خوب هستند ولی نه برای کنکور!!!.کتاب رابینز که اگه بخواهی کامل بخونی(۳جلد) فکر کنم به کنکور سال دیگه برسی!!!
به نظر من بهتره تو این وقت کم از کتابای [undefined=undefined]نکته و تست[/undefined] مثل مدرسان و پوران پژوهش استفاده کنی.البته کتاب کنکور پارسه خوبه ولی ۲ جلده با حجم تقریبا زیادکه شاید نرسی.هر چند حجم اون کتابا هم خیلی کم نیست
ارسال:
۱۵ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۰۰ ق.ظ
هیچ کدوم از اینا نیستن شما باید
مبانی مدیریت رو بخونید یک جلده

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
ارسال:
۲۳ دى ۱۳۹۳, ۱۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۰۲ ق.ظ، توسط ali-aghili.)
سلام من کتاب رضاییان و الوانی رو تقریبا خوندم واسه ازاد رابینز هم لازمه ؟ رابینز سرفصل های اضافی داره . لطفا راهنمایی کنید . سپاس

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مدیریت سیستم چند پردازنده ای متقارن no_ta2000 ۰ ۱,۵۰۰ ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: no_ta2000
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۱۸۹ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
  راهنمایی پروپوزال: بلاکچین یا معماری سازمانی AFRA9094 ۰ ۱,۵۴۳ ۰۵ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: AFRA9094
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۳۳ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۰۹ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  مشاوره برای تغییر رشته به مدیریت nima20-20 ۱۰ ۱۴,۲۶۰ ۰۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: abdollah75
  درخواست کتاب یا جزوه مدیریت شبکه های مخابراتی و کامپیوتری H.Mohammadi ۴ ۴,۴۰۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  اصول مدیریت راهبردی فناوری اطلاعات master of net ۱ ۲,۰۹۷ ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: master of net
  ۱۷۴ آی تی - روزانه خواجه نصیر گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی imisutit ۴ ۴,۲۵۷ ۰۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۵:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedzare74
  معماری سازمانی شهید بهشتی و ایتی پزشکی تهران IT93 ۲ ۳,۱۹۵ ۰۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close