زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تاثیر معدل در آزمونهای استخدامی

ارسال:
۰۷ آبان ۱۳۹۲, ۰۷:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۱ ب.ظ، توسط donyajoon24.)
Question تاثیر معدل در آزمونهای استخدامی
سلام
بچه ها یه سوال دارم:
از اونجایی که تمامیه آزمونهای استخدامی معدل ۱۴ رو میخوان کسی میتونه با معدل ۱۳/۹۷ شرکت کنه؟ و اگه قبول شد ردش نمیکنن؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۵۹ ق.ظ
RE: تاثیر معدل در آزمونهای استخدامی
(۰۷ آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۱۹ ب.ظ)donyajoon24 نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها یه سوال دارم:
از اونجایی که تمامیه آزمونهای استخدامی معدل ۱۴ رو میخوان کسی میتونه با معدل ۱۳/۹۷ شرکت کنه؟ و اگه قبول شد ردش نمیکنن؟

با سلام خدمت دوست گرامی
خیر . شما از لحاظ ایین نامه ازمون استخدامی شرایط کافی را ندارید لذا در صورت قبولی از طرف هیات گزینش در مصاحبه رد می شوید.
موفق باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: donyajoon24
ارسال:
۱۴ فروردین ۱۳۹۳, ۰۵:۵۵ ب.ظ
(۰۷ آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۱۹ ب.ظ)donyajoon24 نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها یه سوال دارم:

یکی از استادام که تو بخش مصاحبه هم هست میگه با معدل بالا ثبت نام کنین موقع مصاحبه مدرکا رو میبینن به اندازه ی معدلتونم ازتون میپرسن
۱
۰
ارسال:
۱۴ فروردین ۱۳۹۳, ۰۹:۴۳ ب.ظ
(۱۴ فروردین ۱۳۹۳ ۰۵:۵۵ ب.ظ)dokhtare payiz نوشته شده توسط:  
(07 آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۱۹ ب.ظ)donyajoon24 نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها یه سوال دارم:

یکی از استادام که تو بخش مصاحبه هم هست میگه با معدل بالا ثبت نام کنین موقع مصاحبه مدرکا رو میبینن به اندازه ی معدلتونم ازتون میپرسن
سلام. دوست عزیز منظورتون اینه که معدلمون رو بالاتر از چیزی که واقعا هست بنویسیم؟!Huh چطور میشه آخه به این تناقض گیر ندن!

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
۰
۰
ارسال:
۱۵ فروردین ۱۳۹۳, ۱۲:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ب.ظ، توسط mcse2010.)
(۱۴ فروردین ۱۳۹۳ ۰۵:۵۵ ب.ظ)dokhtare payiz نوشته شده توسط:  
بچه ها یه سوال دارم:

یکی را میشناسم که تو ازمون استخدامی بانک معدل بالا زد و قبول شد و مصاحبه....بالخره مشغول شد ولی بعد از۳ماه که بانک از دانشگاه یا وزارت علوم استعلام گرفت!فهمیدند که معدل واقعی نیست...و طرف را اخراج کردند
عزیز من استعلام میگرند،همینجور ینیست که!!!!!!!!!!!!!!!!!!Undecided

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: رتبه۱سال۹۴
ارسال:
۱۵ فروردین ۱۳۹۳, ۰۲:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ ۰۲:۱۷ ب.ظ، توسط crevice.)
تاثیر معدل در آزمونهای استخدامی
اگر تبصره پ برای شما حکم فرما هست به اندازه قدرت نفوذ تبصره تون نگران نباشید و اگر هم این تبصره رو ندارید با معدل ۱۹ هم کار به جایی نمیرسه!
۱
۰
ارسال:
۲۳ فروردین ۱۳۹۳, ۰۲:۰۵ ب.ظ
(۱۴ فروردین ۱۳۹۳ ۰۹:۴۳ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(14 فروردین ۱۳۹۳ ۰۵:۵۵ ب.ظ)dokhtare payiz نوشته شده توسط:  
بچه ها یه سوال دارم:

سلام. دوست عزیز منظورتون اینه که معدلمون رو بالاتر از چیزی که واقعا هست بنویسیم؟!Huh چطور میشه آخه به این تناقض گیر ندن!

میگه بگین اشتباه شده تو مصاحبه بتونی سوادتو به رخ بکشی از معدل چشمپوشی میکنن
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۱ ۷۴۳ ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۰ ۵۴۰ ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۳۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  هشتمین آزمون استخدامی Kinji ۲ ۳,۲۲۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۵۸ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  ازمون های استخدامی فراگیر و امزش وپرورش شانی ۰ ۱,۷۸۶ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: شانی
  تاثیر بودجه در انتخاب شرکت طراحی سایت wone ۱ ۲۰ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۶۷۱ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۶۳ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۲,۳۲۶ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close