زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شروع مدار منطقی و معماری

ارسال:
۰۱ مرداد ۱۳۸۹, ۱۲:۰۸ ق.ظ
شروع مدار منطقی و معماری
سلام.من کارشناسی IT خوندم و ما اصلا مدار الکتریکی و الکترونیکی نداشتیم و کلا فاز سخت افزاریم خیلی ضعیفه و استادامون هم به مدار و معماری اصلا اهمیت ندادن.
واقعا هیچی از این دوتا درس بلد نیستم.البته وقتی کتابهای مانو رو میخونم مطالب رو متوجه میشم اما نمیتونم تمرین حل کنم و نمیتونم ارتباط منطقی بین مطالب ایجاد کنم.
اینم بگم که هر دفعه شروع مردم ۲یا ۳فصل از هرکدوم از کتابها خوندم و بعد قاطی کردم و بی خیال شدم.
لطفا منو راهنمایی کنم.چون این ۲تا درس واقعا برای ارشد اهمیت داره و نمیشه از اونها گذاشت.
اگه کتابهای کنکوری جامع خوب و کاملی باشه خیلی بهتره.منتظر راهنمای شما هستم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۲ مرداد ۱۳۸۹, ۰۶:۴۳ ق.ظ
RE: شروع مدار منطقی و معماری
ببین دوست عزیز مدار منطقی پیش نیاز معماری هستش پس شما اول باید مدار منطقی رو کامل بخونید بعد برید سراغ معماری. مدار منطقی هم درس آسونی هستش که اگه حال خوندن منبع اصلی دارید کتاب طراحی مدار دیجیتال مانو یا کتاب نلسون بخصوص کتاب نلسون رو پیشنهاد می کنم اگه هم می خواید کتاب کنکوری بخونید کتاب پوران پژوهش کتاب خوبیه یا راهیان ارشد ولی بیشتر پوران رو پیشنهاد کردند تا راهیان ارشد.

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
۰
۰
ارسال:
۰۲ مرداد ۱۳۸۹, ۰۶:۴۴ ق.ظ
شروع مدار منطقی و معماری
خوب منم مدار الکتریکی و الکترونیکی رو نخوندم تو دانشگاه! حالا اینا تا چه حد به مدار و معماری ارتباط داره رو نمی دونم
ولی همون کتابهای مانو برای شروع خیلی خوبه بنظرم بهتره شما مطلبی رو که خوندین مسلط بشین, اگه اشکالی داشتین برطرف کنین بعد برین سراغ حل تمرین ها

رفتنی می‌رود و آمدنی می‌آید
شدنی می‌شود و غصه به ما می‌ماند
۰
۰
ارسال:
۰۲ مرداد ۱۳۸۹, ۰۶:۴۹ ق.ظ
راستی یادم رفت بگم که مدار الکترونیک و الکتریکی هیچ ربطی به مدار منطقی نداره به سخت افزار هم همین طور.
حالا معماری کلا سخت هست ولی مدار منطقی درس خیلی راحتی هستش و با بررسی سوالات کنکور های گذشته به راحتی میشه تشخیص داد از چه قسمت هایی سوال میاد و روی اون قسما‌ها بیشتر کار کرد.

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
۰
۰
ارسال:
۰۶ مرداد ۱۳۸۹, ۰۲:۲۲ ب.ظ
شروع مدار منطقی و معماری
سلام
راجع به کتاب نلسون کتاب غنی تریه نسبت به مانو !
اگه کسی راهنمای تمریناشو داره ممنون میشم!
۰
۰
ارسال:
۰۷ مرداد ۱۳۸۹, ۰۱:۴۴ ق.ظ
شروع مدار منطقی و معماری
برای ترجمه هم کتاب مانو ترجمه سید رضی بهتر از ترجمه سپید نام هستش به نظرم.

خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهایی که کوبیدم و خانه ی تو نبود...
۰
۰
ارسال:
۱۴ مرداد ۱۳۸۹, ۰۵:۰۵ ب.ظ
شروع مدار منطقی و معماری
۱- این درسها تقریبا کاملا به الکترونیک بی ربطن. البته منطقی پیشرفته یه ربطهایی پیدا می کنه ولی معمولا جزو سوالات نیست چون سرفصل کارشناسی نیست. ولی قبل از اینکه معماری بخونید حتما منطقی را یاد بگیرید. همونطور که دوستان گفتن منطقی درس خیلی آسونیه ولی باید تمرین کنید. من خودم از کتاب پوران منطقی رو خوندم. تازه با حل مثالها و تستهاش یه چیزهایی از منطقی یاد گرفتم. گرچه قبلش سر درس منطقی نشسته بودم و نمره ۱۰ گرفته بودم.

دو قدم نیست بیش این همه راه/ راه نزدیک شد سخن کوتاه
یک قدم بر سر وجود نهی / وان دگر در بر ودود نهی
۰
۰
ارسال:
۰۴ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۶ ب.ظ
در باره‌ی همه کتابا گفتین به غیر از کتاب مدار منطقی مقسمی!نظرتون در مورد این کتاب چیه؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۴۰۹ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۷۴۶ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۵۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  رسم مدار انکدر ۴ به ۲ moslemrahmati ۰ ۱,۷۰۵ ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: moslemrahmati
  جزوه ی خلاصه ی درس مدار منطقی HamidReza1 ۱ ۲,۸۳۹ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  منبع خوب برای تست مدار منطقی marvelous ۴ ۴,۴۴۲ ۱۵ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  مدار منطقی دکتر اجلالی بهتره یا موریس مانو _student_98 ۹ ۸,۵۹۴ ۰۶ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۴۳ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  برای یادگیری برنامه نویسی اندروید از کجا شروع کنم؟ sahar bano ۵ ۳,۶۵۰ ۰۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar bano
  شروع کار با وردپرس (اعمال تغییرات در تم مورد نظر) pioneer01 ۶ ۵,۳۵۷ ۰۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close