زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آیا مقالاتی که واسه الزویر و جاهای معتبر میخاد فرستاده بشه باید ایند نت نوشته بشه؟

ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۲, ۰۱:۴۰ ق.ظ
آیا مقالاتی که واسه الزویر و جاهای معتبر میخاد فرستاده بشه باید ایند نت نوشته بشه؟
این اند نت چی هست.؟
یعنی اگر من متن رو تو ورد تایپ کنم میتونم تو این ایند نت پیست کنم؟
آخه میخام دوباره کاری نشه. ممنون میشم راهنماییم کنید.

گاهی گمان نمیکنی ولی میشود ، گاهی نمی شود که نمی شود!

گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست! گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود!

گاهی گدای گدایی و بخت یار نیست! گاهی تمام شهر گدای تو می شود
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۲, ۰۳:۵۲ ق.ظ
RE: آیا مقالاتی که واسه الزویر و جاهای معتبر میخاد فرستاده بشه باید ایند نت نوشته بشه؟
(۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۴۰ ق.ظ)دریایه آبی پر تلاطم نوشته شده توسط:  آیا مقالاتی که واسه الزویر و جاهای معتبر میخاد فرستاده بشه باید ایند نت نوشته بشه؟
این اند نت چی هست.؟
یعنی اگر من متن رو تو ورد تایپ کنم میتونم تو این ایند نت پیست کنم؟
آخه میخام دوباره کاری نشه. ممنون میشم راهنماییم کنید.

با سلام
معمولا همون فایل ورد را قبول میکنند (البته خودشون تملت لتکس را هم معمولا میزارن)، در حالت کلی فایل ورد متن را به صورت بدون عکس و جدول ارسال میکنن. عکس و جدول هم در فایل های جدا قرار داده میشه. اما در حالت کلی همه جورنالهای خوب یه راهنما دارن که میگه اگه ورد بفرستی باید چطور نوشته شده باشه و اگه لتکس میخوای بنویسی که معمولا تمپلت را گذاشتن. ایند نوت هم واسته نوشتن متن فکر نکنم باشه، بلکه یک نرم افزار مدیریت منابع هستش. یعنی منبع های ارجاع داده شده را در قالب لازمه واسه جورنال در میاره، و کار خودت هم بینهایت آسون میکنه
موفق باشین

همیشه چاره "بودن" نیست ، گاهى باید به "فاصله" فرصت داد
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: دریایه آبی پر تلاطم , انرژی مثبت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۴۴ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۸۵۱ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  برنامه ریزی و کارهایی که باید انجام بدم fatemesoleimani ۲۰۸ ۶۳,۳۷۶ ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
  برنامه‌ی جامع واسه زبان blackhalo1989 ۴۲ ۳۴,۹۱۱ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  آیا تبلیغات در اینستاگرام براتون کارآمد بوده؟ کیمیا شیرازی ۰ ۱,۹۱۴ ۰۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: کیمیا شیرازی
  دانشگاههای تهران خوابگاه واسه ارشد میدن؟هزینشون چه قدره حدودا؟ شیرین۱۹۹۳ ۶ ۵,۸۹۴ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۷۱۴ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  دانلود حل المسائل شبکه های عصبی و ماشین های یادگیر نوشته سایمون هایکین ویرایش سوم jazana ۹ ۹,۴۵۰ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Mahtabdel72
Wink آیا امکان جایگزین شدن داوطلب باتغییرمشخصات برای آزمون ارشد۹۸وجود دارد؟ p.daliri ۰ ۲,۸۲۴ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: p.daliri
  نکات کتاب طراحی الگوریتم نارنجی پوران پژوهش(نوشته ی خود آقای یوسفی) Milad_Hosseini ۱ ۴,۶۷۲ ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: asdasdasdasd

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close