زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارنامه رشته مهندسی فناوری اطلاعات رتبه ۱۱۳ شبکه

ارسال: #۱۶
۱۷ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۰۹ ق.ظ، توسط Majid gh.)
دوست عزیز یه سوال دارم از خدمتت شما مشترکتو کم زدی درسته میخوام بدون گسسته زدی یا نه من با این گسسته بد مشکل دارم یه راهنمایی بکن ببینم میشه نزنو گسسته رو یا نه مرسی
لطفا راهنمایی کنید مرسی

از کتابفروشی پرسیدند : وضع کسب و کارت چگونه است؟

گفت : بسیار بد ، چون آنهایی که پول دارند اهل مطالعه نیستند و آنهایی هم که سواد دارند پول ندارند !!!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۷ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۲۴ ق.ظ
من هم همین مشکل شما رو با گسسته داشتم‌!
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۷ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ، توسط Majid gh.)
یعنی نخوندی و نزدی اصلا ؟؟؟؟ یا خوندی ولی نزدی ؟؟؟؟لطفا یکم بیشتر توضیح بده خواهشن اگه میشه منابعی که خوندی رو هم به طور کامل بکو ؟؟؟
در ضمن پیام خصوصی هم گزاشتم ولی قابل ندونستین جواب بدین

گفت : بسیار بد ، چون آنهایی که پول دارند اهل مطالعه نیستند و آنهایی هم که سواد دارند پول ندارند !!!
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۷ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۳۲ ب.ظ، توسط Potential.)
دوست عزیز‌، جواب پیام تون رو دادم ولی صندوق دریافتتون پر بود و قبول نکرد. راه دوم رو هم که ارسال ایمیل از طریق مانشت بود رو هم امتحان کردم ولی ظاهرا دریافت نکردید یا هم وارد اسپم تون شده . اگه راه حل سومی هست بفرما من از اون طریق جوابتون رو براتون بفرستم.؟

من گسسته فقط پوران رو چند دور خوندم و یه سوال زدم و اون هم غلط شد‌! چون مطمین نبودم بقیه درس‌ها رو خوب میزنم‌، هر دو سال گسسته خوندم. اگه از بقیه درس هاتون مطمین نیستید بخونید حتما .... کنار نذارید .... چون ممکنه آسون بدن و بعدا افسوس بخورید ... ولی وقتتون ررو بیشتر روی درس هایی راحت‌تر میشه ازش نتیجه گرفت بذارید ... مثل الگوریتم و ساختمان و شبکه که خیلی خیلی راحت میدن.
راستی شما تو همون صفحه ای که کارنامه م رو گذاشتم ازم پرسیده بودی و من منابع ای که خونده بودم رو همون جا هم گذاشتم !
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۷ مرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۱۱ ب.ظ
مرسی دوست عزیز مرسییییییییییییییییییییییییییییییی از لطفت دریافت شد

۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۷ مرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۴۴ ب.ظ، توسط moha.)
RE: کارنامه رشته مهندسی فناوری اطلاعات رتبه ۱۱۳ شبکه
(۱۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۵۹ ب.ظ)polarisia نوشته شده توسط:  اوایل مهر ماه شروع کردم.

طبق برنامه پارسه جلو میرفتم و گاهی عقب‌تر از برنامه.

کلا یکنواخت درس نمی‌خوندم. معمولا چند روز مونده به آزمون‌های پارسه شروع میکردم مطالب آزمونو می‌خوندم. بعد از هر آزمون ۳، ۴ روز تقریبا هیچی نمی‌خوندم، حوصله نداشتم.

سیستم‌عامل - پارسه
هوش - کتاب راسل
معماری - پوران
طراحی الگوریتم - پوران
ساختمان داده - پارسه، پوران
شبکه - پارسه، تنن‌بام
گسسته - پوران
نرم‌افزار - پارسه
خوب خیلی خیلی تبریک می گم...
اما سوالم اینه شما سیستم عامل+طراحی الگوریتم+ساختمان داده / گسسته هیچ کدومو منبع اصلی رو نخوندید؟
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۹ مرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۵۲ ق.ظ
RE: کارنامه رشته مهندسی فناوری اطلاعات رتبه ۱۱۳ شبکه
(۱۷ مرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۳۸ ب.ظ)moha نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۵۹ ب.ظ)polarisia نوشته شده توسط:  ....
خوب خیلی خیلی تبریک می گم...
اما سوالم اینه شما سیستم عامل+طراحی الگوریتم+ساختمان داده / گسسته هیچ کدومو منبع اصلی رو نخوندید؟

خیر. هیچ کدوم منبع اصلی نخوندم.
البته طراحی الگوریتم بعضی جاها از روی CLRS خوندم که اونم نمیخوندم هم فرقی نداشت. لزومی نداره تمام دروس از رو منابع اصلی بخونی. از رو هرچی میخونی باید بفهمی و یاد بگیری. هیچ لزومی نداره از رو منبع اصلی درس بخونی.

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering.
Friedrich Nietzsche
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۶۳ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۳ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۷ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۰۹ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۵۸ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۲۷ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۵۹۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۶۹۱ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close