زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه مجازی شیراز

ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۵۰ ق.ظ
دانشگاه مجازی شیراز
دوستان میزان شهریه دانشگاه مجازی رشته تجارت الکترونیک چقدره؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۰۶ ب.ظ
دانشگاه مجازی شیراز
با ۱۲ واحد در ترم، تقریبا یک و چهارصد
۰
۰
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۰۸ ب.ظ
RE: دانشگاه مجازی شیراز
(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۰۶ ب.ظ)sajede نوشته شده توسط:  با ۱۲ واحد در ترم، تقریبا یک و چهارصد

با چه رتبه ای میشه قبول شد؟

Smile Turn Your Cants Into Cans And Your Dreams Into Plans Smile
۰
۰
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۰۳ ب.ظ
دانشگاه مجازی شیراز
با این افزایش ظرفیتی که دانشگاه شیراز امسال تو بخش مجازی داده فک کنم با رتبه های بالای ۵۰۰ هم قبول بشید.با توجه به اینکه خیلی‌ها ترجیح می دن یه سال دیگه بخونن تا برن مجازی پس احتمال قبولی بالاتر هم می ره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: no0shin
ارسال:
۲۹ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۵۱ ب.ظ
دانشگاه مجازی شیراز
آقا من چندتا سوال دارم.اگه جواب بدین ممنون میشم.
۱-من لیسانس برق -کنترل خوندم میخوام برای ارشد فناوری اطلاعات بخونم توی مجازی شیراز.
به نظر شما با اون پیش نیازای که میدن من را میفتم.
یا باید کلی از درسای لیسانس کامپیوترو خودم بخونم؟

۲-بنظر میرسه برای ادامه در دکترا باید پژوهش محور بود نه آموزش محور در فوق آیا این درسته؟

۳-فرق آموزش محور با پژوهش محور در چیه؟(فقط پایان نامه اضافه میشه،در سمینار چی میشهه هست یا حذف میشه)

۴-طبق آیین نامه برای رفتن از آموزش محور به پژوهش محور باید در سه ترم ۱۸ واحد اصلی و اختیاری پاس کرده باشین‌، حالا اینجا سوال پیش میاد.
فرض کنید شما ترم اول و دوم و سوم ۱۲ واحد بردارید.(۵-اصلا میشه برداشت و با نمره بالا پاس کرد) میشود ۲۴ واحد اصلی و اختیاری،میماند ۳ واحد اختیاری و ۲ واحد سمینار (۶-حالا در این ترم که ۵ واحد داریم در صورتی که سمینار حذف نشود،میتوانیم پروژه هم برداریم)
۷-کلا فک کنم اگه بریم پژوهش محور ۵ ترمه میشم؟
۸-شهریه پایان نامه چقدر مشه؟
ممنون
۰
۰
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۳۷ ب.ظ
دانشگاه مجازی شیراز
از من به شما نصیحت دور مجازی را خط بکشید و بی خیالش بشوید. الان دولتی روزانه قبول شدن اونقدرها هم سخت نیست.
من مجازی خوندم و تموم کردم و پشیمان شدم دوباره کنکور دادم و خدا را شکر قبول می شم
۱
۰
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۰ ق.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۷ ب.ظ)rahim06 نوشته شده توسط:  از من به شما نصیحت دور مجازی را خط بکشید و بی خیالش بشوید. الان دولتی روزانه قبول شدن اونقدرها هم سخت نیست.
من مجازی خوندم و تموم کردم و پشیمان شدم دوباره کنکور دادم و خدا را شکر قبول می شم

آقا رحیم گل. ممنون از توضیحاتت. ولی نگفتی شما شاغلی یا داری برای شاغل شدن مدرک می گیری؟ متأهلی یا مجرد؟ این نسخه ای که شما تجویز کردی خیلی کلیه. می شه یه کم در مورد شرایط خودت توضیح بدی تا ما هم یه راهنمائی درستی از شما بگیریم؟ بازم مرسی دوست عزیز.Smile

یک دلشکسته گـر که دعـاگویتان شـود
به زآنکه خود نشسته و عمری دعا کنید

وقتی خدا می بخشد، من که باشم که نبخشم(نلسون ماندلا-۴۶۶۶۴)
۰
۰
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۴۰ ب.ظ، توسط rahim06.)
(۰۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۰ ق.ظ)persian_boy نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۷ ب.ظ)rahim06 نوشته شده توسط:  از من به شما نصیحت دور مجازی را خط بکشید و بی خیالش بشوید. الان دولتی روزانه قبول شدن اونقدرها هم سخت نیست.

آقا رحیم گل. ممنون از توضیحاتت. ولی نگفتی شما شاغلی یا داری برای شاغل شدن مدرک می گیری؟ متأهلی یا مجرد؟ این نسخه ای که شما تجویز کردی خیلی کلیه. می شه یه کم در مورد شرایط خودت توضیح بدی تا ما هم یه راهنمائی درستی از شما بگیریم؟ بازم مرسی دوست عزیز.Smile

درود
بنده ۲۹ سال سن دارم و مجرد هستم.کنکور ۸۷ مجازی قبول شدم که رتبه ام ۳۰۰ بود شاغل رسمی جایی نیستم . فقط با همان مدرک مجازی در دانشگاه های پیام نور ، آزاد ،علمی کاربردی و....تدریس می کنم. در هر آزمون استخدامی که امتحان دادم و در آزمون کتبی حتی رتبه اول هم شدم ولی موقع مصاحبه گفتند مدرکت مجازی است قبول نداریم. یکی از دوستانم که همکلاسی بنده در دوره فوق لیسانس هم بود با اینکه استخدام هست برای ارتقا می خواست مدرکش را ارائه بده با همین مشکل مواجه شد. من فکر می کنم الان اگر کسی اصولی بخونه با چهار ماه درست خوندن (هر چقدر هم که در دوره لیسانس بی سواد باشه) می تونه فوق دولتی قبول بشه. دانشگاه آزاد هم که التماسی شده ...........در ضمن پارسال رتبه ۱۰۰۰ مجازی شیراز قبول شده امسال قطعا بالاتر از این هم قبول میشه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: persian_boy

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۴۶۷ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۱۸۷ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۴۷ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  مجازی یا پیام نور؟ hoseini.f ۲ ۳,۳۶۴ ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hoseini.f
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۸,۸۴۱ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۸۴۴ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
Video واقعیت مجازی + واقعیت افزوده: پرواز اژدها بر فراز استادیوم بیس بال شهر سئول marvelous ۰ ۲,۱۸۹ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تجربیات شما از دوره های مجازی دانشگاه ها reza0175 ۲ ۴,۲۴۷ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان tenmiles89 ۷ ۵,۱۵۴ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  اینترنت دانشگاه شیراز cpt.mazi ۳ ۳,۰۶۰ ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close