زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برای خوندن شبکه وقت هست؟

ارسال:
۰۷ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۳۳ ب.ظ
برای خوندن شبکه وقت هست؟
با سلام خدمت دوستان عزیز
من از روی جزو حقیقت ۴ فصل از شبکه رو خوندم اما چیز زیادی متوجه نشدم با توجه به اینکه به جز شبکه مدیریت و هوش مصنوعی ام هنوز نخوندم اما الان فک می کنم که شبکه دیگه جواب نمیده و باید بزارمش کنار اما تردید دارم پایه علمی خوبی ام تو شبکه ندارم از ۲۰ آذرم می خوام دوره رو شروع کنم حالا به نظر شما شبکه رو بخونم یا بزارم کنار و وقتشو به بقیه اختصاص بدم و اگر بخونم الان چه منبعی بهتره و کدوم فصلا رو بخونم؟
نمی دونم جای پرسیدن سوالم درسته یا نه اگه نیست به بزرگواری خدتون ببخشید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۷ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۵۹ ب.ظ
برای خوندن شبکه وقت هست؟
سلام
فصول اول شبکه پارسه که بیشتر مباحث لایه فیزیکیه و فکر میکنم برای اونایی که تو گرایششون انتقال داده دارند مهم باشه اما بنظرم شما یکسری مباحث رو بخونی بد نباشه مثل مدولاسیون ها اگر تونستید مسائل مربوط به Aloha و Paloha و مسائل مربوط به فصل دسترسی به منابع مشترک ، اما اگر باز هم نخواستید بخونید من پیشنهاد میکنم حداقل یکی دولایه مثل لایه پیوند داده یا شبکه رو خیلی خوب بخونید بخصوص لایه شبکه و اینترنت که جدیدا سوال ازش هر ساله هست
البته این نظر من بود
یا علی

Heart
۰
۰
ارسال:
۰۸ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۵ ق.ظ
برای خوندن شبکه وقت هست؟
ممنون از راهنماییتون از روی چه منبعی بخونم نسبت به این وقت کم؟
۰
۰
ارسال:
۰۸ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ ب.ظ
برای خوندن شبکه وقت هست؟
سلام مجدد
اگر وقت داشتید و از روی کتاب پارسه میخوندید که چه بهتر در غیر اینصورت پیشنهاد میکنم اول کتاب پوران رو بخونید بعد تست های پارسه رو بزنید یا مباحثی رو که متوجه نشدید از رو اون بخونید (اگر هر دو کتاب رو دارید) .
موفق باشید برای ما هم دعا کنید...

Heart
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۸۷ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
  کتاب تست برای شبکه hamid_p ۰ ۱,۳۸۲ ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۶۰ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۷۰۱ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۵۲۳ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کمک برای چند تا سوالات شبکه کامپیوتری Hamedudk ۳ ۵,۸۱۱ ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  شبکه عصبی مک کلاچ برای یک مورد کاربردی با متلب Sanazzzz.mi ۰ ۲,۰۶۷ ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Sanazzzz.mi
  کمک برای حل تمرین امنیت شبکه پیشرفته behnazk ۰ ۱,۹۷۱ ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: behnazk
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۶,۱۴۹ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری H.Mohammadi ۵ ۴,۲۲۳ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close