زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کدام جزوه؟

ارسال:
۱۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۵:۱۱ ب.ظ
Question کدام جزوه؟
سلام دوستان

من امسال از کاردانی عمران به کارشناسی کامپیوتر اومدم. همون ترم اول درس نظریه زبان ها داریم. متاسفانه وضعیت من توی این درس خوب نیست. استاد خوبی ندارم و جزوه آنچنانی هم دستمون نیست. هفته بعد میان ترم این درس رو دارم و تونستم سایت شما رو پیدا کنم. از میون جزوه های سایت شما کدوم رو پیشنهاد می کنید؟ جزوه زیاد هست و من وقت ندارم کلش رو بخونم. یک جزوه که خیلی پایه و ساده به کسی که زیاد وضعیت خوبی نداره کمک کنه توی این سایت چیه؟ خواهشا کمکم کنید.Angel
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۳ آذر ۱۳۹۲, ۰۷:۳۰ ب.ظ
RE: کدام جزوه؟
(۱۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۱۱ ب.ظ)darkworld نوشته شده توسط:  سلام دوستان

من امسال از کاردانی عمران به کارشناسی کامپیوتر اومدم. همون ترم اول درس نظریه زبان ها داریم. متاسفانه وضعیت من توی این درس خوب نیست. استاد خوبی ندارم و جزوه آنچنانی هم دستمون نیست. هفته بعد میان ترم این درس رو دارم و تونستم سایت شما رو پیدا کنم. از میون جزوه های سایت شما کدوم رو پیشنهاد می کنید؟ جزوه زیاد هست و من وقت ندارم کلش رو بخونم. یک جزوه که خیلی پایه و ساده به کسی که زیاد وضعیت خوبی نداره کمک کنه توی این سایت چیه؟ خواهشا کمکم کنید.Angel

سلام دوست عزیز !
ورودتونو به مانشت تبریک می گم.
به طور کلی درس نظریه زیان ها و ماشین ها درسیه با ساختار ریاضی و مطمئننا تسلط به چنین درسی تنها با حل سوالات گوناگون و فکر کردن و وقت گذاشتن به میزان کافی بر روی تک تک این سوالات جدید ممکن است. در واقع به آن مثل درس استایک و تا حدودی دینامیک نگاه کنید. همانطور که یادگیری دینامیک نیاز به حل تمرین های مختلف، بدون نگاه کردن به حل تمرین، دارد، این درس هم چنین ماهیتی دارد.
جروه دکتر کارگهی، جزوه خوبیه ولی مطمئننا در یک هفته نمیشه کاملا به اون مسلط شد. سعی کنید مفاهیم را از جزوه ایشان مطالعه کنید و تمرین های مهمی که ایشان مشخص کرده اند را حل کنید. با کمی جستجو در سایت می تونید حل تمرین آن را هم پیدا کنید. موفق باشید.
ارسال:
۱۴ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۰۱ ق.ظ
Question RE: کدام جزوه؟
نقل قول: سلام دوست عزیز !
ورودتونو به مانشت تبریک می گم.
به طور کلی درس نظریه زیان ها و ماشین ها درسیه با ساختار ریاضی و مطمئننا تسلط به چنین درسی تنها با حل سوالات گوناگون و فکر کردن و وقت گذاشتن به میزان کافی بر روی تک تک این سوالات جدید ممکن است. در واقع به آن مثل درس استایک و تا حدودی دینامیک نگاه کنید. همانطور که یادگیری دینامیک نیاز به حل تمرین های مختلف، بدون نگاه کردن به حل تمرین، دارد، این درس هم چنین ماهیتی دارد.
جروه دکتر کارگهی، جزوه خوبیه ولی مطمئننا در یک هفته نمیشه کاملا به اون مسلط شد. سعی کنید مفاهیم را از جزوه ایشان مطالعه کنید و تمرین های مهمی که ایشان مشخص کرده اند را حل کنید. با کمی جستجو در سایت می تونید حل تمرین آن را هم پیدا کنید. موفق باشید.

ممنون از اینکه پاسخ دادید. یه جزوه هم از استاد امیر کبیر بود نظرتون در مورد اون چیه؟ ضمنا مشکل اصلی همین حل مسئله است. منظور شما رو از تمرین های مشخص شده متوجه نشدم. منظورتون تمرین ها از مشخص شده از کتاب لینز است؟ من این کتاب رو ترجمه آقای صادق زاده دارم ولی حل تمرین اون رو ندارم. میشه یه ذره بیشتر توضیح بدید. این تمرین های مشخص شده کجا قرار دارند؟ یا اصلا تو سایت شما تمرین با حل اون وجود داره یا خیر؟ یه مسئله من همین تمرین است. اینکه تمرین پیدا کنم و روشون فکر کنم و در عین حال جواب اونها رو داشته باشم تا مقایسه کنم.

یه سوال دیگه نظرتون در مورد خوندن خود کتاب لینز چیه؟ آیا کمکم میکنه؟ منظورم بین جزوه های سایت و کتاب.
ارسال:
۱۴ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۴۶ ق.ظ
RE: کدام جزوه؟
سلام.
لطفا از این به بعد سوالاتتونو در قسمت سوالات اعضا قرار دهید.

از اینجا می تونید جزوه و ویس دکتر کارگهی را دانلود کنید. ایشان یکی از بهترین مدرسین این درس هستند و در جزوه ایشان، سوالات مهم از کتاب لینز مشخص شده است :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از اینجا می تونید حل تمرین سودکمپ را دانلود کنید :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از اینجا می تونید یکی از حل تمرین های لینز را دانلود کنید :

به این صفحه هم مرجعه کنید :

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه برای دکتری IT Fariba071 ۲ ۱,۹۹۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Question درخواست کتاب یا جزوه rezaqazvin ۳۱۲ ۱۹۹,۲۹۳ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: شاسا فرمان
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۷۶۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۴۰۳ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۷۵۵ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۲,۰۶۸ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۹۴ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۷۶۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۶۸ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۶,۰۰۶ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close