زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رشته مهندسی دانش برای کسانی که در کنکور علوم کامپیوتر مجاز شده اند

ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۱۶ ب.ظ، توسط MehrTa.)
با توجه به اینکه بچه های علوم کامپیوتر می تونند رشته مهندسی دانش رو هم انتخاب کنند، این تاپیک رو ایجاد کردم تا اگر کسی در مورد دانشگاه هایی که تو این رشته دانشجو می گیرند (دانشکده علوم اقتصادی و دانشگاه تربیت معلم) یا در مورد خود رشته سوالی داشت اینجا مطرح کنه.
اگر کسی در مورد دانشکده علوم اقتصادی اطلاعاتی داره، لطفا در اختیار ما هم بزاره. من به سایتش سر زدم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ظاهرا هر قسمت از این دانشکده یه جای تهرونه!! کلاس‌ها یه جا، خوابگاه یه جا ...
من سرفصل درس هاش رو که نگاه کردم، شبیه به سیستم های هوشمند خودمون بود!!! نمی دونم چرا این رشته رو گذاشتن تو این دانشکده!

به نظر شما ارزش انتخاب قبل از شهرهایی مثل تبریز و زنجان و کرمان رو داره؟ (با توجه به اینکه تو تهرانه) برای اون هایی که میخوان به هر قیمت هوش بخونند شاید گزینه بدی نباشه (مثل خود من!)
لیست درس های رشته مهندسی دانش

فایل‌(های) پیوست شده
mohandesi.danesh.pdf
اندازه فایل: ۵۴۶/۹۷ KB
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , ali_computer69
ارسال:
۰۵ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۱ ق.ظ
این تجربه دوستم هست که پارسال دانشکده علوم اقتصادی قبول شده.
این رشته تو ایران شناخته شده نیست.دکترا نداره. منابع فارسی خیلی کم در حد یک کتاب شاید داشته باشه. اگر علوم کامپیوتر و کلا الگوریتم و اینا دوست دارید این رشته هیچی نداره. دوستم که الان ترم ۲ هست اونجا می گفت تمام رویاهای علوم کامپیوتری من با انتخاب این رشته به باد رفت. هیچ درسی مرتبط با کامپیوتر توش نیست!!! این رشته به الان تو اروپا و کانادا در حال تدریس هست و یک رشته نو پا است.
من چندین بار ازش پرسیدم که ته این رشته چی میشه. هر بار یه چیزی می گفت و خودشنم نمی دونست!

موجیم و وصل خویش از ما بریدن است / ساحل بهانه ای است رفتن رسیدن است

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , delta , MehrTa , ali_computer69
ارسال:
۰۵ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۵ ب.ظ، توسط delta.)
دانشگاه تربیت معلم چی؟
من از دوستم که فوق مدیریت میخونه کامل پرسیدم گفت این همون مدیریت دانش که به مدیریت علاقه داری بزن دقیقا همون طور که grayman یه موقع میبینی این رشته خوب درمیاد یه موقع هم ....
در مورد دانشگاشم گفت دانشگاه خوبیه اگه یکی که تهران بتونه بره حضوری بپرسه خیلی خوب که در مورد رشتشم توضیح بده من شماره های تماسشا پیدا کردم زنگ میزنم میپرسم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MehrTa , ali_computer69
ارسال:
۰۵ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۰۹ ب.ظ
RE: رشته مهندسی دانش برای کسانی که در کنکور علوم کامپیوتر مجاز شده اند
(۰۵ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۱ ق.ظ)grayman نوشته شده توسط:  این تجربه دوستم هست که پارسال دانشکده علوم اقتصادی قبول شده.
این رشته تو ایران شناخته شده نیست.دکترا نداره. منابع فارسی خیلی کم در حد یک کتاب شاید داشته باشه. اگر علوم کامپیوتر و کلا الگوریتم و اینا دوست دارید این رشته هیچی نداره. دوستم که الان ترم ۲ هست اونجا می گفت تمام رویاهای علوم کامپیوتری من با انتخاب این رشته به باد رفت. هیچ درسی مرتبط با کامپیوتر توش نیست!!! این رشته به الان تو اروپا و کانادا در حال تدریس هست و یک رشته نو پا است.
من چندین بار ازش پرسیدم که ته این رشته چی میشه. هر بار یه چیزی می گفت و خودشنم نمی دونست!

من لیست درس هاش رو نگاه کردم. خیلی شبیه به درس های هوش مصنوعی (سیستم های هوشمند) بود! عجیبه، چطور ممکنه هیچی در مورد الگوریتم نداشته باشه ؟!
مثلا شبکه عصبی و یادگیری ماشین و ... دارند. این درس‌ها کلاً ریاضیاتی و کامپیوتری هستند!
اگه میشه یکم بیشتر توضیح بدید.

خیلی ممنونم که راهنمایی کردید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۴۴ ق.ظ
به نظر شما کدوم دانشگاه برای مهندسی تصمیم بهتره

علوم اقتصادی یا تربیت معلم تهران

اینگونــه زندگــی کنیـم :
سـاده امّا زیبــا
مصمـم امّا بی خیـال
متواضـع امّا سربلنـد
مهربـان امّا جـدی
سبـز امّا بی ریـا
عــاشق امّا عــاقل
۰
۰
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۲۳ ق.ظ
منم موندم بعد از تربیت مدرس مهندسی تصمیم بزنم یا نه ؟ یا اصلا قبل تربیت مدرس؟! نظرتون چیه؟!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۰۴ ق.ظ، توسط delta.)
(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۴۴ ق.ظ)emran6630 نوشته شده توسط:  به نظر شما کدوم دانشگاه برای مهندسی تصمیم بهتره

علوم اقتصادی یا تربیت معلم تهران

تحقیقی که من کردم گفتم تربیت معلم چون اساتیدش معلوم هس مهندسی هوشم داره از همین اساتید استفاده میشه علوم اقتصادی اساتیدش مدعو هستن ولی دانشگاه خوبی هست رتبه هایی که من پرسیدم ۱۲۲ هم قبول شده
(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۳ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  منم موندم بعد از تربیت مدرس مهندسی تصمیم بزنم یا نه ؟ یا اصلا قبل تربیت مدرس؟! نظرتون چیه؟!

افاق جان شما دیگه نمیرسی به تربیت مدرس تهران دیگه نهایتا بهشتی قبولی خیالت راحت باشه منم که واقعا موندم چه کار کنم.تبریزا دوست دارم از طرفی مسافتش بهم دور اخه دانشگاه لیسانسم یه ۲ ساعت بیشتر ازم فاصله نداشت.تا حالا راه دور نرفتم خیلی نگرانم از طرف دیگه تو تهران خواهر-برادر-دوستام-اشنا-فامیل خیلی هستن.شما جای من بودید چه کار میکردید؟یه بار دیگه باید با این دانشجو حرف بزنم تصمیم نهایی را بگیرم دیگه از خدا خواستم کمک کنه.خدایا کمکم کن
۰
۰
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۴۶ ب.ظ
Rainbow RE: رشته مهندسی دانش برای کسانی که در کنکور علوم کامپیوتر مجاز شده اند
سلام دوستان.ظاهرا همه شما علوم کامپیوتری هستید!Smile
من نرم افزارم . منم میتونم این گرایش رو توی انتخاب رشته ام بزنم؟من اصلا کنکور علوم کامپیوتر شرکت نکردم.
مرسیSmile
۰
۰
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۳۶ ق.ظ
متاسفانه باید علوم کامپیوتر امتحان داده باشین تا بتونین این رشته رو انتخاب کنین
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۱۱ ب.ظ، توسط fahmideha.)
علوم تصمیم و مهندسی دانش

تنها دانشگاه آزاد در کشور که از ترم اول سال ۱۳۹۲ این رشته را پذیرش میکنه دانشگاه آزاد واحد مبارکه است .
مبارکه از توابع اصفهان می باشد
۱
۰
ارسال: #۱۱
۱۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۷ ق.ظ، توسط zahra_jalilvand21.)
(۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ ق.ظ)strongxxx نوشته شده توسط:  متاسفانه باید علوم کامپیوتر امتحان داده باشین تا بتونین این رشته رو انتخاب کنین

ولی من دیدم اونایی که کامپیوتر نرم و اقتصاد خونده باشن هم میتونن شرکت کنن

دوستان برای اینکه ارشد این رشته رو بخونیم باید چه درس هایی و چه کتاب هایی رو بخونیم؟
ریاضیات ۱و ۲ لازمه؟ یا فقط احتمال و آمار مهندسی کفایت میکنه؟
میشه دروس مورد نیاز کنکورشو برام بگید؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۱ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۶۶ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۰۹۷ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
  کارشناس دادگستری رشته کامپیوتر sepid ۰ ۸۳۸ ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sepid
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۰۷ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۰۵ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۱,۹۹۴ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close