زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی برای خرید لپ تاپ - سال ۹۲

ارسال: #۱۶
۱۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۶:۰۴ ب.ظ
کسی اینجا کمکی نکرد Smile
اما فعلا ک این و انتخاب کردم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نمیدونم میشه به دل اعتماد کرد یا نه
اون لپتاپ هایی هم ک هارد ssd دارن با کانفیگ مورد نظر من ب شدت قیمتشون بالاست
تو سونی ۴۵۰۰ درمیاد ک البته نسبت به این انتخاب من البته ی مزایای دیگه مثه صفحه نمایش فول hd لمسی هم دارند

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۰ بهمن ۱۳۹۵, ۰۴:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ۰۴:۴۲ ب.ظ، توسط modir123.)
من یک پیشنهاد داشتم البته یک پیشنهاد نیست یک درخواست همکاری من یه ایده ای داشتم میخواستم عملیش کنم اما خواستم از صاحب نظران تو این حوضه هم یه سوال کنم من میخوام یه سایت که اطلاعات جامع تمام بازی ها رو داشته باشه بزنم که در رابطه با معرفی بازی نقد و بررسی و فایل دانلود و غیره وهمچنین دایرکتوری کاملی از کل بازی های ایرانی و خارجی و این چیزا باشه و با چند جا برای طراحی حرف زدم یه
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
حاضر به همکاری شده ولی یعنی قبول کرده سایت رو طراحی و سئو کنه وتو پروژه ما سهیم باشه البته بعد از درآمد زایی بخشی از سود ما رو برا خودش برمیدارا به نظرمن که خیلی منصفانست فقط تنها مشکلی که هست نبود نیروی کار ماهر تو این حوضه است من از دوستان کی مال به همکاری هسن میخوا که به این ادرس ایمیل modir.099@gmail.com نظرات وپیشنهادات خودشونو اعلام کنن و دوستان اینو بدونن که این شرکت کارش درسته واگه میخواید میتوانید برخی از نمونه کارا شونو ببینید
۱

اگه خوش تون اومد نظرتونو اعلام کنید ممنون میشم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۸
۰۸ فروردین ۱۳۹۷, ۱۰:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۴ ق.ظ، توسط Mahnaz@farahmand.)
جایگزین لپتاپ با مینی کامپیوترها
با سلام خدمت دوستان گرامی
همونطور که میدونیم دنیای رسانه و سخت افزار به سرعت در حال پیشرفت است و سیستمهای قدیمی به سرعت در حال جایگزینی با مدرن ترین تجهیزات روز دنیا هستند، ازین رو علاقه مند بودم که اطلاعاتم در زمینه مینی کامپیوترها که جایگزین های مناسبی برای پی سی، سیستم های دسکتاپی قدیمی و در بعضی موراد لپتاپ ها هستند رو با دوستان به اشتراک بذارم.
مینی کامپیوترهای پایانه پت به طور کلی به دو دسته: زیرو کلاینت و تین کلاینت ها تقسیم میشوند، که زیروکلاینت ها فاقد سیستم عامل و نیازمند سرور هستند و از منابع سخت افزاری و نرم افزاری سرور استفاده میکنند و در مجموع مستقل نیستند. ولی تین کلاینتها دارای سیستم عامل و مستقل هستند.
مینی کامپیوترها از مزایای زیادی نسبت به پی سی ها برخوردارند، که از مهمترین آنها خرابی های کمتر سخت افزاری و نرم افزاری به علت فن لس بودن و عدم ویروس پذیری آنهاست. مصرف برق کمتر، پشتیبانی حداقلی، MTBF دو برابری نسبت به پی سی و... از دیگر مزایای آنهاست.
در وبسایت Minicomputer.ir میتوانید بیشتر با این محصولات اشنا شوید.
ارسال: #۱۹
۳۰ فروردین ۱۳۹۹, ۱۱:۳۸ ق.ظ
RE: راهنمایی برای خرید لپ تاپ - سال ۹۲
(۰۴ فروردین ۱۳۹۲ ۰۳:۵۹ ب.ظ)ف.ش نوشته شده توسط:  corei7 asus vivobook S400e رو نمیدونید توی بازار هست یا نه ؟!

اگه به یه راهنمایی خوب احتیاج داری و دنبال قیمت مناسب میگردی، یه سر به این فروشگاه بزن. من تجربه خیلی خوبی داشتم. لینک صفحه ایسوس رو میذارم که مستقیم بری تو همون صفحه. البته اگه حذف نشه.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید دیزل ژنراتور یک پیشنهاد عالی برای فرا ا tiaragenerators ۰ ۲۸۵ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: tiaragenerators
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۴۹۶ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
Star خرید آجیل و خشکبار با کیفیت reza 132 ۰ ۹۴۱ ۰۲ اسفند ۱۴۰۰ ۰۳:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: reza 132
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۲ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۰۵۶ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۳۰ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  خرید کتاب زبان اصلی آموزش برنامه نویسی جاوا moslem73421 ۶ ۵,۳۴۱ ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۹ ۷,۱۹۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan0000
  درخواست مشاوره برای خرید لپتاپ cmptr20 ۰ ۱,۸۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cmptr20
  خرید موس moslem73421 ۳ ۳,۲۳۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moslem73421

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close