زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نیاز به تست های سال ۹۵ کتاب راهیان

ارسال:
۲۲ فروردین ۱۳۹۶, ۱۱:۰۷ ق.ظ
با سلام . من زمانی که کتاب راهیان ارشد رو تهیه کردم آخرین ویرایش شش بود که بعدش هفت اومد. از دوستان تقاضا دارم اگر کسی ویرایش ۷ رو داره این لطف رو به من بکنه و حل تست های سال ۹۵ رو برای من عکس یا اسکن کنه . بسیار بسیار ممنون.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۵:۴۱ ب.ظ
RE: نیاز به تست های سال ۹۵ کتاب راهیان
(۲۲ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۰۷ ق.ظ)MBe نوشته شده توسط:  با سلام . من زمانی که کتاب راهیان ارشد رو تهیه کردم آخرین ویرایش شش بود که بعدش هفت اومد. از دوستان تقاضا دارم اگر کسی ویرایش ۷ رو داره این لطف رو به من بکنه و حل تست های سال ۹۵ رو برای من عکس یا اسکن کنه . بسیار بسیار ممنون.

من هم بهش نیاز دارم. اگه کسی داره لطفا اینجا بذاره همه استفاده کنن.
ارسال:
۲۳ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۱۱ ق.ظ
یک ایمیل به من بزن برات بفرستم
simabina@gmail.com

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۶۱۰ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  کتاب تست برای شبکه hamid_p ۰ ۱,۳۲۷ ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۲۳ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۶۲۷ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۶,۸۸۹ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۲۳ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  انتخاب فیلم یا کتاب نکته و تست sima84 ۴ ۳,۶۹۷ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۳۲۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  نیاز به دیتا ست jaroon ۷۲ ۵۵,۶۶۲ ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: manam1234
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۳,۷۵۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close