زمان کنونی: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوالاتی از نحوه ی تغییر استایل هدر و نوع رفرنس گذاری

ارسال:
۰۵ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۴۰ ب.ظ، توسط ppositiveenergy.)
سلام.دوستان.من وردم استایل هدر یکم به این صورته ۱- و میخوام به این صورت تبدیل بشه۱.

وجود تونل ها در دل کوه،نشانه ای از وجود امید است.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۵ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۵۴ ب.ظ، توسط sepid.)
خوب شما هر جوری که می خوای همونطور بنویس و بعد روی هدینگ کلیک کن برای هر کدوم.
مثلا خودتون بنویسین ۱/۱ و بعد برین هدینگ ۲ رو بزنین( اگر منظور سوالتون رو درست متوجه شده باشم)
به هر حال برای تنظمیات هدینگ روی اسمش راست کلیک کنید و modify رو بزنین.

در مورد سوال دوم هم کافیه اون متن رو به عنوان یک استایل توی ورد دخیره کنید و بعد هر وقت خواستین ازش استفاده کنید.

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ppositiveenergy
ارسال:
۰۵ دى ۱۳۹۲, ۰۷:۱۹ ب.ظ
RE: سوالاتی از نحوه ی تغییر استایل هدر و نوع رفرنس گذاری
(۰۵ دى ۱۳۹۲ ۰۵:۱۸ ب.ظ)ppositiveenergy نوشته شده توسط:  خوب اون استایل که من میخام تویه یه فایله.میخام بیارم کپی کنم رو فایل خودم.اما نمیدونم یه استایل رو چطور از یه ورد به ورد دیگه میشه منتقل کرد.؟

هدینگم هم به صورت پیش فرض ۱-۱- هست.یعنی کاری که شما گفتی را انجام دادم.وای میخام به جای خط تیره نقطه باشه ۱/۱/ اینو چی کنم؟

بچه ها براکت را درست کردم.
فقط این تغییر هدینگ از ۱-۱- به ۱/۱/ چطوره؟

والا نمی دونم ورد من ۲۰۱۰ هست، همچین مشکلی نداره.

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۹۸ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  چه جوری با سطح زبان انگلیسی تقریبا پایین رفرنس بخونیم؟ saharitst ۰ ۱,۳۲۱ ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۶۵ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۹۶۵ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۷۳۰ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  منبع متناسب با شرایط کسانی که قصد تغییر رشته دارند MrBob ۷ ۵,۵۷۳ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نحوه محاسبه دفیق لگاریتم بدون ماشین حساب mcse2010 ۲ ۸۰,۳۹۳ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: chemical_darton29
  نحوه مطالعه دروس...راهنمایی لطفا... mona64 ۳ ۳,۹۳۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹ ب.ظ
  نحوه کار با شبیه ساز cooja amani96 ۳ ۳,۵۲۶ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۵ ق.ظ
  تغییر عملیات لب تاپ هنگام باز کردن درب آن انرژی مثبت ۴ ۱۱,۹۱۷ ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: manafzadeh_a@yahoo.com

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close