زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد

ارسال: #۳۱
۱۰ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۳ ب.ظ، توسط zohreh1988.)
Sad RE: واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد چیست ؟ ترازش چنده ؟
سلام ارشد بدون کنکور من معدلم ۱۷/۰۱ شده اشتباهی انتخاب دومم اکترونیکی نرم افزار و سومیم هوش الکترونیکی تازه فهمیدم این یعنی مجازی و دارم از غصه سکته میکم بخاطر اینکه امکان تغییر ئجود نداره ایا واحد الکتریکی کلاس حضوری هم داره ؟ نمیخوام ارشد رو با سختی بخونم همون طوری بین هوش و نرم افزار شک داشتم اما حالاکه فهمیدم دانشگاه رواشتباهی زدم دارم سکته میکنم و دعا ایا کلاسی هم داره و ثلت نامش غیر حضوریه؟Confused

توی سایتش زده ثبت نامش هم غیر حضوریه این کمی بیشتر منو میترسونه ایا جای نگرانی هست؟ و ایا کار درستی کردم که اول نرم افزار رو زدم بعد هوش؟
استاد من مجازی شیراز خونه الان دکتری داره و اون موقع ارشد بوده خیلی راضیه اما من واقعا استرس دارم
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۱۰ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۱۴ ب.ظ
قبولی واحد الکترونیکی
نمیدونم معدل ۱۷ رو الکترونیکی قبوال میکنه یا نه اما دلم میخواد قبول نکنه واقعا داغون شدم تمام دیشب رو گریه کردم
۰
۱
ارسال: #۳۳
۱۰ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۲۸ ب.ظ
RE: واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد چیست ؟ ترازش چنده ؟
(۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ ب.ظ)zohreh1988 نوشته شده توسط:  سلام ارشد بدون کنکور من معدلم ۱۷/۰۱ شده اشتباهی انتخاب دومم اکترونیکی نرم افزار و سومیم هوش الکترونیکی تازه فهمیدم این یعنی مجازی و دارم از غصه سکته میکم بخاطر اینکه امکان تغییر ئجود نداره ایا واحد الکتریکی کلاس حضوری هم داره ؟ نمیخوام ارشد رو با سختی بخونم همون طوری بین هوش و نرم افزار شک داشتم اما حالاکه فهمیدم دانشگاه رواشتباهی زدم دارم سکته میکنم و دعا ایا کلاسی هم داره و ثلت نامش غیر حضوریه؟Confused

توی سایتش زده ثبت نامش هم غیر حضوریه این کمی بیشتر منو میترسونه ایا جای نگرانی هست؟ و ایا کار درستی کردم که اول نرم افزار رو زدم بعد هوش؟
استاد من مجازی شیراز خونه الان دکتری داره و اون موقع ارشد بوده خیلی راضیه اما من واقعا استرس دارم

گویا کلاس داره اما از تعاد جلساتش اطلاع ندارم میتونی تماس بگیری از خود دانشگاه بپرسی یا یه سر بری
۱
۰
ارسال: #۳۴
۱۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۴۷ ب.ظ
(۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ ب.ظ)zohreh1988 نوشته شده توسط:  سلام ارشد بدون کنکور من معدلم ۱۷/۰۱ شده اشتباهی انتخاب دومم اکترونیکی نرم افزار و سومیم هوش الکترونیکی تازه فهمیدم این یعنی مجازی و دارم از غصه سکته میکم بخاطر اینکه امکان تغییر ئجود نداره ایا واحد الکتریکی کلاس حضوری هم داره ؟ نمیخوام ارشد رو با سختی بخونم همون طوری بین هوش و نرم افزار شک داشتم اما حالاکه فهمیدم دانشگاه رواشتباهی زدم دارم سکته میکنم و دعا ایا کلاسی هم داره و ثلت نامش غیر حضوریه؟Confused

سلام دوره های مجازی بنظرم بهتر از دوره های حضوری می باشد در دوره مجازی دانشگاه ازادشما میتونید تمام صحبت های استادکه ضبط شده دوباره مرورو کنی و اگر اشکالی داشتی از استاد بپرسی کلاس های رفع اشکال دارن که برگزار میشه از نظر مدرک و شهریه هم یکی هستش و هیچ گونه سختی نداره که شما میگید سخته چون دوستای من هم در دوره مجازی دانشگاه مشهد دارن درس میخونن و خیلی هم راضی هستن و همچنین شما میتونید اگر معدلتو بالا شد پایان نامه هم درخواست بدید.
در غیر این صورت میتونید برا سال ۹۳ شرکت کنید
۰
۱
ارسال: #۳۵
۱۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۰۱ ب.ظ
خیلی ممنون از راهنماییتون کمی اروم شدم حالابنظرتون اول نرم افزار رو زدم بعد هوش کارم درست بوده یانه
۰
۰
ارسال: #۳۶
۱۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۱ ق.ظ، توسط falahat.)
RE: قبولی واحد الکترونیکی
منم معدل کلم ۱۷/۶۲ هستش ، اما چون شاغلم نمیتونم برم سر کلاس بشینم ، یه همچین امکانی که مجازی و الکترونیکی بخونم برا من واقعا عالیه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۷
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۷ ب.ظ، توسط zohreh1988.)
قبولی واحد الکترونیکی
آخه نوشته ثبت نامش هم حضوری نیست این به من استرس میده و من شاغل نیستم و تمام وقتمم ازاد اینطوری باید تو خونه بخونم اگه میدونستن الکترونیکیه یا ثبت نام نمیکردم یا هوش مصنوعی میزدم اما اول نرم افزار رو زدم بنظرتون با معدل من این واحد قبولم ؟تو سایتش زده بغضی کلاسای پیشنیاز حضوریه و نوشته اکه ۳ جلسه حضور ندتشته باشیم حظفیم چجوری میشه که ازطریق اینترنت حضور و غیاب کرد؟میترسم از اینکه سیستم اسنترنتی زیاد سر در نیارم

آخه نوشته ثبت نامش هم حضوری نیست این به من استرس میده و من شاغل نیستم و تمام وقتمم ازاد و دلم میخواست حضوری برم اینطوری باید تو خونه بخونم اگه میدونستم الکترونیکیه اصلا انتخابش نمیکردم اونم انتخاب دو و سومم یا هوش مصنوعی میزدم(انتخاب اولم تهران شمل و با معدل من ......) اما اول نرم افزار رو زدم بنظرتون با معدل من این واحد قبولم ؟تو سایتش زده بعضی کلاسای پیشنیاز حضوریه و نمیتونم شامل کدوم درسامیشه و نوشته اکه ۳ جلسه حضور ندتشته باشیم حذفیم چجوری میشه که ازطریق اینترنت حضور و غیاب کرد؟میترسم از اینکه سیستم اینترنتی زیاد سر در نیارم و بلد نباشم بخونم و نتونم معدلم رو بالا بکشم
۰
۰
ارسال: #۳۸
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۵ ب.ظ، توسط falahat.)
قبولی واحد الکترونیکی
من هر چی تو سایتش گشتم راجع به حضوری بودن یا نبودن پیش نیازا چیزی گیر نیاوردم
اگه ممکنه لینک و منبع این جملتون رو قرار بدید .

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ب.ظ)zohreh1988 نوشته شده توسط:  تو سایتش زده بغضی کلاسای پیشنیاز حضوریه و نوشته اکه ۳ جلسه حضور ندتشته باشیم حظفیم

با تشکر

راجع به این جملتون هم باید گفت که سیستمشون طوریه که با راهنمایی هایی که تو سایتشون میکننن میشه امیدوار بود که مشکل چندانی پیش نیاد
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ب.ظ)zohreh1988 نوشته شده توسط:  میترسم از اینکه سیستم اسنترنتی زیاد سر در نیارم

انشالله که چیز خوبی باشه
چون تا اونجا که من فهمیدم یه سیستم جدیده

دوستان اگه الان به این لینک برن راجع به ثبت نام بهمن ماهها و جدید الورودا راهنما گذاشته

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

-------------------------------------------------------------------------------------

اینجا فقط یه سوال اساسی پیش میاد اونم اینه که حضور و غیاب چه جوریه ؟
مثلا باید راس ساعت خاصی آنلاین شد و وارد سیستم شد یا هر وقت ، وقت شد و تونستیم (مثلا ساعت ۱۰ شب) و وارد شدیم رو حضور در کلاس حساب میکنه ؟
چون این دوستمون اینجوری جواب داده بودن

سوال:
(۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۸ ب.ظ)falahat نوشته شده توسط:  دوستان کسی اطلاع داره کلاسا چه ساعاتایی تشکیل میشه ؟ من شاغلم ،از صبح تا ۴ یا ۵ عصر کار میکنم ،میخام ببینم بعد کار میشه ارشد رو الکترونیکی خوند ؟ به عبارات دیگه ساعت کلاسا رو میشه با کار تنظیم کرد یا نه ؟

جواب:
(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ب.ظ)To-67 نوشته شده توسط:  سلام
بله شما به کارتون برسید مشکلی نداره شما میتونید بعد از اینکه از سرکار اومدید فایل درسی رو دانلود و دوباره گوش کنید

این سوال برا من راجع به حضور و غیاب پیش اومده
لطفا راهنمایی کنین
باتشکر فراوان

فایل‌(های) پیوست شده
pishsabtenam_2.pdf
اندازه فایل: ۳۷۲/۱۳ KB
۰
۰
ارسال: #۳۹
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۹ ب.ظ، توسط falahat.)
(۰۸ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۳۶ ب.ظ)To-67 نوشته شده توسط:  سلام
دوست عزیز تو واحد الکترونیکی کلاس های رفع اشکال هست تمام دروس هم استاد تدریس میکنه هم فیلم های ضبط شدش تو پروفایل دانشجویی هست و به راحتی میتوانید مطلبی رو که یاد نگرفتید دوباره بخونید
و برا شاغلین خیلی مفیده چون مجبور نیستن هی برن مرخصی بگیرن اگه نتونستید بیای سره کلاس مجازی شبش بشینید دانلودش کنید گوش کنید
بسیار بسیار مفیده و پایان نامه هم نداره فقط سمیناره و در صورت خواستن پایان نامه میتوند در خواست بدید
با تشکر

(۰۸ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۴۲ ب.ظ)zsalehiz نوشته شده توسط:  
نه دوست عزیز هیچ گونه انتقالی نیست

داشتن یا نداشتن پایان نامه چه مزایا و معایبی داره ؟چرا باید درخواست به پایان نامه کرد ؟
۰
۰
ارسال: #۴۰
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۰۰ ب.ظ، توسط To-67.)
(۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۱ ب.ظ)zohreh1988 نوشته شده توسط:  خیلی ممنون از راهنماییتون کمی اروم شدم حالابنظرتون اول نرم افزار رو زدم بعد هوش کارم درست بوده یانه

مونده به علاقه که نرم دوست دارید یا هوش اگر تو نرم جلو هستید که بهتر اگه نه هموم هوش بازم میگم بسته به علاقه شخص مونده
تو کارم فرق نداره یا با هوش باشی یا بی هوش مصنوعی باشید
بازم هر طور صلاحه تو مجازی چون اگرم چیزی بلد نباشید تو کلاس های ضبط شده خوب یاد میگیرید

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۸ ب.ظ)falahat نوشته شده توسط:  
(08 دى ۱۳۹۲ ۰۳:۳۶ ب.ظ)To-67 نوشته شده توسط:  سلام
دوست عزیز تو واحد الکترونیکی کلاس های رفع اشکال هست تمام دروس هم استاد تدریس میکنه هم فیلم های ضبط شدش تو پروفایل دانشجویی هست و به راحتی میتوانید مطلبی رو که یاد نگرفتید دوباره بخونید
و برا شاغلین خیلی مفیده چون مجبور نیستن هی برن مرخصی بگیرن اگه نتونستید بیای سره کلاس مجازی شبش بشینید دانلودش کنید گوش کنید
بسیار بسیار مفیده و پایان نامه هم نداره فقط سمیناره و در صورت خواستن پایان نامه میتوند در خواست بدید
با تشکر

(۰۸ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۴۲ ب.ظ)zsalehiz نوشته شده توسط:  
نه دوست عزیز هیچ گونه انتقالی نیست

داشتن یا نداشتن پایان نامه چه مزایا و معایبی داره ؟چرا باید درخواست به پایان نامه کرد ؟

مزایاکه تو اون زمینه که اطلاعات دارید میتونه تو اینده بیشتر کمکتون کنه یا اینکه میتونید با نوسشتن پایان نامه مقاله isi هم از توش بیرون بیارید
ولی هیچگونه الزامی هم برا دکترا نداره و همه جا پذیرش دارن
۰
۰
ارسال: #۴۱
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۱۲ ب.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۶ ب.ظ)falahat نوشته شده توسط:  من هر چی تو سایتش گشتم راجع به حضوری بودن یا نبودن پیش نیازا چیزی گیر نیاوردم
اگه ممکنه لینک و منبع این جملتون رو قرار بدید .

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ب.ظ)zohreh1988 نوشته شده توسط:  تو سایتش زده بغضی کلاسای پیشنیاز حضوریه و نوشته اکه ۳ جلسه حضور ندتشته باشیم حظفیم

با تشکر

راجع به این جملتون هم باید گفت که سیستمشون طوریه که با راهنمایی هایی که تو سایتشون میکننن میشه امیدوار بود که مشکل چندانی پیش نیاد
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ب.ظ)zohreh1988 نوشته شده توسط:  میترسم از اینکه سیستم اسنترنتی زیاد سر در نیارم

انشالله که چیز خوبی باشه
چون تا اونجا که من فهمیدم یه سیستم جدیده

دوستان اگه الان به این لینک برن راجع به ثبت نام بهمن ماهها و جدید الورودا راهنما گذاشته

-------------------------------------------------------------------------------------

اینجا فقط یه سوال اساسی پیش میاد اونم اینه که حضور و غیاب چه جوریه ؟
مثلا باید راس ساعت خاصی آنلاین شد و وارد سیستم شد یا هر وقت ، وقت شد و تونستیم (مثلا ساعت ۱۰ شب) و وارد شدیم رو حضور در کلاس حساب میکنه ؟
چون این دوستمون اینجوری جواب داده بودن

سوال:
(۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۸ ب.ظ)falahat نوشته شده توسط:  دوستان کسی اطلاع داره کلاسا چه ساعاتایی تشکیل میشه ؟ من شاغلم ،از صبح تا ۴ یا ۵ عصر کار میکنم ،میخام ببینم بعد کار میشه ارشد رو الکترونیکی خوند ؟ به عبارات دیگه ساعت کلاسا رو میشه با کار تنظیم کرد یا نه ؟

جواب:
(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ب.ظ)To-67 نوشته شده توسط:  سلام
بله شما به کارتون برسید مشکلی نداره شما میتونید بعد از اینکه از سرکار اومدید فایل درسی رو دانلود و دوباره گوش کنید

این سوال برا من راجع به حضور و غیاب پیش اومده
لطفا راهنمایی کنین
باتشکر فراوان

سلام
دوست من دوره مجازی به این شکل
که به شما ۱۲ واحد بر فرض مثال میدن با واحدش و ساعت حضور در کلاسش وساعت امتحان و کلی چیز تو پروفایلت
وقتی تو یه درس معماری پیشرفته میگن ساعت ۱۲ عصر که اونم بستگی به استاد داره که حضور غیاب میکنه ایا نمره میده به اون حضورش یا نه و عملا نمره گاهی میدن تو دانشگاه ما بچه های مجازی که شاغلا اکثر تو خونه به خانوادشون یاد دادن که ساعت فلان شما انلاین بشید و نیازی به حضور دانشجوئ نیست وقتی که دانشحو که از سره کار میاد میتونه کلاس ضبط شدشو از پروفایلش دانلود کنه و ببینه که استاد چیا گفته در صورتی که مثلا اشکالی داشت میتونه با استاد در روزهای که مشخص میکنه به صورت انلاین تو اون روز حرف بزنه
در کل دوره مجازی فقط تو اون ساعت استاد حضور و غیاب میکنه که اگر دانشجو خونه نبود میته به خانوادش بگه انلاین باشه اگرم نتونست میتونه با استاد حرف بزنه و بگه در رابطه با حضورش که استادا قبول میکنن
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: falahat
ارسال: #۴۲
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۸ ب.ظ، توسط falahat.)
قبولی واحد الکترونیکی
حالا اگه روز نشد و فقط عصر و شب تونستیم بریم و فایل ویدیویی کلاس رو ببینیم و استاد هم قبول نکرد که نباشیم ، غیبت حساب میشه ؟حذف میشیم ؟ضمنا به نظرتون من که شاغلم و امکان استفاده تا ۴ عصر رو ندارم با این وصف ،صلاحه ثبت نام کنم یا نه ؟زود زود حذف میشم ! مگه نه ؟؟؟
ضمنا فایل ویدیویی رو خودشون میذارن تو سایت یا باید ضبط کرد و ....؟
۰
۰
ارسال: #۴۳
۱۲ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۴ ق.ظ، توسط aria.)
فقط چهت اطلاع:
واحد الکترونیکی همون مجازی ولی فول اپشن هست یعنی هم ازاده ، هم مجازی و هم اموزش محور یعنی پایان نامه نمی خواد درکل اصلا پیشنهاد نمی شه
کلا دانشگاه ازاد بغیر از ۴، ۵ واحد اون در کشور ،بقیه زیاد بدرد نمی خوره البته این مساله برای دولتی ها هم همینطوره بسیاری از دانشگاه های دولتی شهرستان هم تعریفی ندارند اینو گفتم که زیاد در بد خوب بودن واحد ها گیر نکنی اما در مورد واحد الکترونیک اگه می خوای ادامه تحصیل بدی و تصمیم داری در دانشگاه دولتی دکترا بخونی همین که ازاد هستی یه منفی می خوره بغل سابقه ات(متاسفانه حتی دانشگاه های بدرد نخور دولتی هم ادعا ی الکی دارن حالا بری اونجا نه یه دونه ازمایشگاه مرتبط دارن نه استاد )چه برسه به اینکه پایان نامه هم نداشته باشی کارت بیخ پیدا می کنه من جای شما بودم بیخیال این واحد می شدم
اینها رو استادی که خودش ناظر پذیرش دکتراست گفته البته این مسائل برای مجازی ها و اموزش مجور های دولتی هم صادقه مگر در شرایط بسیار خاص که طرف رزومه بسیار عالی پژوهشی داشته باشه

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: hadirr
ارسال: #۴۴
۱۲ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۲۸ ق.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۳ ب.ظ)falahat نوشته شده توسط:  حالا اگه روز نشد و فقط عصر و شب تونستیم بریم و فایل ویدیویی کلاس رو ببینیم و استاد هم قبول نکرد که نباشیم ، غیبت حساب میشه ؟حذف میشیم ؟ضمنا به نظرتون من که شاغلم و امکان استفاده تا ۴ عصر رو ندارم با این وصف ،صلاحه ثبت نام کنم یا نه ؟زود زود حذف میشم ! مگه نه ؟؟؟
ضمنا فایل ویدیویی رو خودشون میذارن تو سایت یا باید ضبط کرد و ....؟

سلام
اشکالی نداره که عصر برید یا شب چون از اسمش معلومه واحد الکترونیک یعنی روز و شب نداره هر وقت خواستید میتونید برید کلاساتون که ضبط شده نگاه کنید که شما ضبط نمیکنید استاد ضبط و سپس در سایت پروفایلتون اپلود میشه
شمایی که شاغلید گفتم اگر خونه نیستید به خانواده یاد بدید که در ان موقع حضور خودشون رو اعلام کنن و بذارید سیستم تا پایان کلاس باز باشه
تو دوره ارشد زیاد حذف اینا نیست نمیدونم تو دانشگاه ازاد چطوریه مال ما کمه که قبلش اگر با استاد حرف بزنید نمیتونه حذف تون کنه ا بهتون بگم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: falahat
ارسال: #۴۵
۱۲ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ ق.ظ
(۱۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ق.ظ)aria نوشته شده توسط:  فقط چهت اطلاع:
واحد الکترونیکی همون مجازی ولی فول اپشن هست یعنی هم ازاده ، هم مجازی و هم اموزش محور یعنی پایان نامه نمی خواد درکل اصلا پیشنهاد نمی شه
کلا دانشگاه ازاد بغیر از ۴، ۵ واحد اون در کشور ،بقیه زیاد بدرد نمی خوره البته این مساله برای دولتی ها هم همینطوره بسیاری از دانشگاه های دولتی شهرستان هم تعریفی ندارند اینو گفتم که زیاد در بد خوب بودن واحد ها گیر نکنی اما در مورد واحد الکترونیک اگه می خوای ادامه تحصیل بدی و تصمیم داری در دانشگاه دولتی دکترا بخونی همین که ازاد هستی یه منفی می خوره بغل سابقه ات(متاسفانه حتی دانشگاه های بدرد نخور دولتی هم ادعا ی الکی دارن حالا بری اونجا نه یه دونه ازمایشگاه مرتبط دارن نه استاد )چه برسه به اینکه پایان نامه هم نداشته باشی کارت بیخ پیدا می کنه من جای شما بودم بیخیال این واحد می شدم
اینها رو استادی که خودش ناظر پذیرش دکتراست گفته البته این مسائل برای مجازی ها و اموزش مجور های دولتی هم صادقه مگر در شرایط بسیار خاص که طرف رزومه بسیار عالی پژوهشی داشته باشه

سلام در رابطه با حرف دوستمون عرض کنم که خیلی در این رابطه یا اطلاع کافی ندارن یا از این و اون شنیدند
واحد الکترونیک از نظر سطح علمی و تئوری به نظر من نسبت به حضوریا بهتره چرا؟اولا تمام درس به شما تمام و کمال توضیح میدن و اگر یاد نگرفتید میتونید از کلاسهای ضبط شدش استفاده کنید
دوما پایان نامه در صورتی داره که معدلتون بالای ۱۷ باشه و میتونید درخواست پایان نامه بدید
سوما از نظر مدرک هم معتبره واگر دانشگاه برا دکترا ثبت نام کنی هیچگونه مشکلی نداره
دوستمان گفتن که اگر از الکترونیک بری سراسری پذیرس نمیکنن راست میگه ایا کسانی که حضوری ازاد هستن میتونن برن سراسری مسلما نه نمیتونن خوب این پس ربطی به الکترونیک یا حصوری نداره
الان دانشگاه مشهد دانشجوهای مجازی داره که الان بدون پایان نامه هم دکترا قبول شدن و از مهر ماه دارن تحصیل میکنن و هیچ گونه مشکلی نیست
از این که گفتن بیخیال بشید بنظر حرف خوبی نزدند البته برای شاغلین واحد الکترونیک بسیار خوبه
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: hadirr , falahat

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۶۴ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  تهیه کتاب یادگیری الکترونیکی هادی اسماعیلی lotuss ۰ ۱,۷۷۳ ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  راهنمایی انتخاب واحد ترم اول، ارشد نرم، مباحث بیگ دیتا و دیتابیس arian_61 ۱ ۲,۵۷۰ ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: arian_61
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۷۶ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۹ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  راهنمایی برای دانشگاه آزاد کرج Nilo_O ۱ ۲,۸۲۳ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Nilo_O
  درباره سطح دانشگاه شاهدروزانه و شبانه امیرکبیر واحد گرمسار tondar.sal ۳ ۴,۶۲۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: tondar.sal
Question شرایط انتقالی در دانشگاه آزاد amsl ۰ ۲,۳۶۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: amsl
  کسی میدونه واحد های دانشگاه آزاد تا چه رتبه هایی از کنکور قبولی داشته پارسال ؟؟ liyana_m ۱ ۴,۹۵۸ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: liyana_m
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۴۷۳ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: networki

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close