زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کدام کتاب ؟

ارسال:
۲۰ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۰۷ ب.ظ
کدام کتاب ؟
سلام
من می خوام تو این ۲۷ روز باقی مانده به کنکور بشینم بکوب بخونم برای درس مدار الکتریکی شما کدام منبع را پیشنهادمی کنید بنظرتون کدام کنتاب را بخونم ؟
پارسه؟پوران؟راهیان؟و ...
کدامشو بخونم نگران این نباشید که مثلا وقت نیست و ... گفتم می خوام وقت زیاد بزارم برای این درس و اگه تو ۴ تاس وال بتونم یکی یا دو سوالم جواب بدم راضیم
پورانو دارم که ماله کامپیوتری ها هست ولی بیشتر برای برقی ها درس داده فقط فکر کنم فرقش با برقی ها اینه که بعضی مباحثش رو حذف کرده اقا من دیپلم فنی دارم یعنی کاردانی خوندم
کدام کتاب را پیشنهاد می کنید
با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadra.T
ارسال:
۲۰ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۰۷ ب.ظ
کدام کتاب ؟
کتاب پارسه کتاب خوبی هست..
ولی آخه الان نخونید!! الان باید اون درس هایی که قبلا خوندید رو تقویت کنید...
مدار یه درس تحلیلی هست و فقط محض خوندنش نیست که!! باید برای تسلط حتما تمرین زیادی داشته باشید. من خودم از آبان خوندم ولی متاسفانه هنوز روش تسلط ندارم
باز میل خودتونه....
ارسال:
۲۰ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۰۸ ب.ظ
کدام کتاب ؟
نویسندش کیه ؟
ارسال:
۲۰ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۱۵ ب.ظ، توسط kati.)
کدام کتاب ؟
تالیف علی عبدالعالی ، نوشین واثقی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۴۴۴ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۶۳ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۸,۰۹۰ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۴۲ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۱۳ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۰۳ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Big Grin کدام منابع برای هوش مصنوعی برای مهندسی پزشکی؟ sajadg ۳ ۴,۱۰۷ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۳۳۷ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72
  کدام گرایش به برنامه نویسی مربوط است؟ سیدرضا بازیار ۱ ۲,۴۱۹ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۹:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Question کدام یکی ؟ سیستم عامل مقسمی یا سیستم عامل موسوی طیبی (پوران پژوهش) javad94 ۲۲ ۲۴,۶۶۷ ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: agha_Yahya

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close