زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه بوعلی سینا همدان

ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۲۵ ب.ظ
دانشگاه بوعلی سینا همدان
سلام
کسی از دوستان از هوش دانشگاه همدان اطلاعاتی داره؟ سطح علمی،استادها،امکانات و ...
و اینکه به دانشجویان شبانه وام و خوابگاه تعلق میگیره یا نه، مرسی HuhHuhHuh
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۳۸ ق.ظ
RE: دانشگاه بوعلی سینا همدان
(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۲۵ ب.ظ)مانشتی نوشته شده توسط:  سلام
کسی از دوستان از هوش دانشگاه همدان اطلاعاتی داره؟ سطح علمی،استادها،امکانات و ...

سلام
خوابگاه برای کل رشته هایی که شبانه هستن منتفیه
موفق باشید
۰
۰
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۱۸ ق.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۳۸ ق.ظ)smartleopard نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۲۵ ب.ظ)مانشتی نوشته شده توسط:  سلام

سلام
موفق باشید

مرسی،یعنی هیچ رقمه خوابگاه نمیدن؟ وام چطور؟
۰
۰
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۲۴ ق.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۱۸ ق.ظ)مانشتی نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۳۸ ق.ظ)smartleopard نوشته شده توسط:  

سلام
موفق باشید

ارایه وام به وزارت علوم بستگی داره و به دانشگاه‌ها مربوط نمی شه
۰
۰
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۱۳ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۴ ق.ظ)smartleopard نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۱۸ ق.ظ)مانشتی نوشته شده توسط:  

سلام
موفق باشید

شما بو علی همدان درس خوندین؟
۰
۰
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۵۹ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۳ ب.ظ)مانشتی نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۴ ق.ظ)smartleopard نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۱۸ ق.ظ)مانشتی نوشته شده توسط:  

سلام
موفق باشید

شما بو علی همدان درس خوندین؟
نه دوست من، در مورد سطح علمی،استادها،امکانات و ... این دانشگاه هم اطلاعاتی ندارم. شاید بقیه دوستان بتونن کمک کنن
موفق باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مانشتی
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۵۹ ق.ظ
دانشگاه بوعلی سینا همدان
واقعا کسی نیست چیزی از این دانشگاه بدونه؟؟؟؟
۰
۰
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۱۲ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۵۹ ق.ظ)Dr_spam نوشته شده توسط:  واقعا کسی نیست چیزی از این دانشگاه بدونه؟؟؟؟

این دانشگاه از نظر علمی قدره اساتید خوبی داره تو زمینه ی هوش دانشجوی دکتری هم گرفته
هیئت علمی
دکتر ختن لو فوق دکتری بینایی ماشین
دکتر دزفولیان دکتری هوش
دکتر منصوری زاده دکتری نرم افزار
و....
۱
۰
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۱۵ ب.ظ
سلام در مورد گرایش شبکه،این دانشگاه وضعیتش چطوره؟ با رتبه من میشه این دانشگاه قبول شد؟ممنون میشم جواب بدید.
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۳۲ ب.ظ، توسط dowlati99.)
(۲۴ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۱۰ ق.ظ)salty_co نوشته شده توسط:  شبکه یه استاد خیلی توپ داره.دکتر نصیری.حرف نداره.

همون طور که دوستمون گفتن یه استاد بسیار عالی داره کدکتری رو از فرانسه گرفته تو حوزه امنیت بعدش هم امسال دو استاد جدید تو حوزه شبکه میاره دکتر بشیری ودکتر سیف
با رتبه ی شما هم روزانه میشه قبول شد چون پارسال که اینطور بود
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۱۱ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۳۰ ب.ظ)dowlati99 نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۱۰ ق.ظ)salty_co نوشته شده توسط:  شبکه یه استاد خیلی توپ داره.دکتر نصیری.حرف نداره.

همون طور که دوستمون گفتن یه استاد بسیار عالی داره کدکتری رو از فرانسه گرفته تو حوزه امنیت بعدش هم امسال دو استاد جدید تو حوزه شبکه میاره دکتر بشیری ودکتر سیف
با رتبه ی شما هم روزانه میشه قبول شد چون پارسال که اینطور بود

ممنون از راهنمایتون
پارسال این دانشگاه پذیرشش ۲ نفر بود امسال که شده ۵ نفر وضعیت قبولی فکر کنم بهتر شه
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۷ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۱۷ ق.ظ
دانشگاه بوعلی سینا همدان
سلام
من خودم دانشجوی بوعلی سینا بودم اجازه بدید ک یه توضیح جامع کلی بگم خدمتتون انشالله مفید باشه
من خودم دوست دارم توضیحات کامل بخونم پس برای شما هم تا جایی بتونم کامل می نویسم

=============================

از لحاظ مکانی دانشگاه بوعلی سینا ی جای نبستا خوب شهره دور میدون پزوهش و به دو تا از این خیابونا در داره در اصلیش ک کاملا مجاور دانشکده شیمی و دانشکده علومه و در دیگرش هم بهش می گیم در شرقی یدر دیگه ش به کوچه باغا و اون ورا و شهرک کنار دانشگاه نزدیک تره (مستقیم ب خیابون نمی خوره) که در ورودی برای دانشکده ادبیات و اقتصاده

رو به روی در اصلی دانشگاه شهر بازیه و پارکه و ب چند تا از جاهای تفریحی شهر هم خیلی نزدیکه مثل تله کابین گنج نامه
تقریبا همه چیز دور و بر دانشگاه هست از باشگاه گرفته تا فروشگاه های کوچولوی خرید لباس مهمونی و شیرینی فروشی و گل فروشی و ...
ولی خوب داخل خود دانشگاه هم فروشگاه هست و یه رستوران مانند خیلی کوچولو و دنج و مرکز مشاوره و روان شناسی و استخر و خشک شویی و ...
برای باشگاه هم دانشکده هنر و معماری ک داخل شهره کنارش کلاسای والیبال و بدمینتون و ... برای دانشجو ها رایگانه و بهش از داخل دانشگاه سرویس هست هم برای رفت و هم برگشت

سلف شماره پنج نزدیک دانشکده مهندسیه و غذاهای دانشگاه با توجه به اینکه من غذای چند تا دانشگاه ها رو خوردم میتونم بگم ب طور محسوسی بهتره ولی خیلی جالبه هر چند وقت یک بار بچه ها اعتراض می کنن و دکتر زلفی گل هم میان و تا ی چند وقتی غذاها بهتر میشن! Tongue

*ی جورایی تقریبا تمام این امکانات ب مهندسی نزدیک ترن و ب خوابگاه های داخل دانشگاه
مشکل اصلی اینه که برای وارد شدن از خارج از دانشگاه شما باید ی مقدار زودتر بری و اونجا از سرویس های داخل دانشگاه استفاده کنی ک هم در شرقی وامیستن هم نزدیکیه در اصلی

از لحاظ خوابگاه نمی دونم ک خوابگاه برای شبانه ها چطوره وهمین طور برای اقایون ولی برای خانومای روزانه دو تا بلوک خوابگاه داخل خود دانشگاه که خیلی نزدیک دانشکده مهندسی و ادبیاته و از نظر فضای سبز و فضای اتاقاش و تمیزی و اینا خوبه حتی از لحاظ بهداشت سرویسهاش حیوون و حشره و اینا هم اصلا نداره وایرلسشم تا دو سال پیش بچه ها می گفتن سرعتش نسبت ب سرعت وایرلس های معمولی خونه ها بهتره تو خود خوابگاه فضای سبز خوبی هم دارن و اتاق بدن سازی و ...

ی سری خوابگاه ها هم برای خانوما هست ک نزدیکیه خود دانشگاه هست که اونا مسلما ب خوبی داخل خود دانشگاهیا نیستن خوبیش اینه که داخل خود دانشگاه سرویس هست برای همه خوابگاه های خود گردان خارج از دانشگاه که نیم ساعت مونده به کلاسا تا ۱۰ دقیقه به کلاس چند بار می رن و بر می گردن و بچه ها رو جلوی درب دانشکده ها پیاده می کنن

یکی دو تا از خوابگاه های خارج از دانشکده رو من دیدم مثلا جایی ک فرزانگان ۲ بود قبلا خیلی بد بود حالا دانشگاه اون جا رو فک کنم داره تعمیر می کنه گویا! می دونم ک الان ب عنوان خوابگاه استفاده نیم شه
یکی از خوابگاها ک نزدیک میدون اصلیه شهره هم رفتم ک اونم خوب بود من خودم چون خوابگاه بودم قبلا می گم ک خوب بود

منظور اینکه سطح امکاناتشون متفاوته خیلی
ولی اکثر خوابگاها نزدیک میدون اصلی شهرن ک مثل میدون اصلی اکثر شهرا هم خیلی شلوغه هم خیلی مردمای مختلف اونجا میان و میرن Big Grin

برای اقایون خیلی زیاد بلوک داخل خود دانشگاه هست برای خوابگاه فکر کنم یه بیست تایی بلوک باشه !!! ی چند تایی هم دارن میسازن و اون بلوک ها هم نزدیک دانشکده مهندسی هستن

از لحاظ خود دانشکده مهندسی که اونجا هم وایرلس داره سه تا کارگاه کامپیوتر داره برای بچه های کامپیوتر ک یکیش مخصوص ارشدا و دکتراست ولی کارگاهاش بزرگ نیست ی کارگاه بزرگ هم داره واسه کلیه دانشجو ها ولی از بس شلوغه و سر و صدا داره واقعا سخته توش کار کردن!
نماز خونه و بوفه و سرویسا می تونم بگم خیلی خوب نباشه خوبه
سالون مطالعه کوچولو هم داره
ی جوریه ک ادم اولا ممکنه ی ذره گم شه ولی بالکل سر ی هفته مسیرا رو یاد می گیرید
گروه کامپیوتر می شه دقیقا از در ورودی راهروی اولی ک سمت چپه بالا می رید طبقه اخر ی راهرو سمت چپ هست بالاشم ک تابلو زده
اتاق دانشجویان دکترا هم همونجاست

ی خانومه هم هست تقریبا ۳ سال پیش اومده بود جلو درب مهندسی و درب بوعلی (داخل دانشکده برای حجاب) وامیستاد ولی من امسال دو بار یا سه بار رفتم این دانشکده ها اما ندیدمشون نه علوم و نه مهندسی!!! خدا حفظشون نه هر جا هستن :|

از لحاظ اساتید این اقایی ک می گن از فرانسه اومده دکتر نصیریه
اگر مایل باشید لیست اساتید رو ببینید برید ب ادرس basu.ac.ir اونجا می تونید برید ب قسمت اعضای هیات علمی و بعدشم دانشکده ها اونجا و بعدش اساتید دانشکده ها .
اسم همه اساتید هست و رو اسم هر کدوم کلیک کنید درسای ترمش و مشخصلات سی وی ش هست . البته بنا ب همت اساتید! گاهی اساتید حوصله شون نمی کشه به روز کنن سایت رو

دکتر میر حسین دزفولیان : مدیرگروه
دکتر پیله ور
دکتر ختن لو
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دکتر نصیری --->
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دکتر منصوری زاده

دکتر عباسی ---> سخت افزار
دکتر بشیری
دکتر نیک مهر

دانشجوی دکترا که جز اساتید بودن اما الان برای تحصیل رفتن :
استاد مرتضی یوسف صنعتی(دانشگاه مک ماستر)
ک فکر کنم امسال برگردن یا سال بعد(این استادم خیلی عالی بودن انشالله زودتر برگردن)
و استاد عبدلی ک داخل کشورن و ازمون دکترا قبول شدن که پارسال رفتن
استاد بطحاییانم قراره به زودی برن برای دکترا

فک کنم چند تا هم استاد قراره جدیدا بیان ولی از اینکه امسال هیات علمی جدید اوردن یا نه بی خبرم ولی اسماشون هنوز نرفته تو لیست اساتید (همین الان چک کردم)

فقط اینکه سر اساتید دعواست دیگه خودتون باید اگر میخواین کار کنید نظر اساتید رو ب خودتون جلب کنین Big Grin

بازم خدا رو شکر دکتر ختن لو دیگه نمی رن دانشگاه ازاد از امسال و دانشجوهایی ک الانم از ازاد دارن دیگه تا اخر امسال کاراشون تموم می شه و پایان نامه هاشونو تحویل می دن و دیگه ی خورده دکتر رو می بینیم

شماره تلفن دانشکده هم : ۰۸۱۱۸۲۹۲۵۰۵ الی ۹

ی خداشناسی هم پیدا بشه درباره مالک اشتر توی تالار مخصوصش ی خورده روشن گری کنه ببینیم واقعا چادر اجباری و لب تاپ ممنوع و سیاسی بازیه ؟

اگر سوالی جا مونده بگید ولی خوب چون من خودم مقطع کارشناسی بودم درباره مقطع ارشد خیلی نمی تونم چ خبرا هست کاملا

CoolBig Grin
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷ , be_sooye_movafaghiat , Asemaneabi , neda.h , رتبه۱سال۹۴ , elenaghasemi , کوشا

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۹ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  شبکه دانشگاه بوعلی همدان Shine_20 ۰ ۱,۸۲۹ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Shine_20
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۵۱۱ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  از لحاظ سطح علمی و استاداش هوش مصنوعی دانشگاه شیراز بهتره یا نرم افزار دانشگاه شیراز؟ shahryar711 ۳ ۴,۷۱۵ ۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: shima12
  دانشگاه تربیت معلم آذربایجان یا دانشگاه شهید مدنی تبریز mojan ۰ ۱,۹۱۹ ۲۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mojan
  مقایسه دانشگاه نصیر و دانشگاه شیراز در هوش مصنوعی iman30v ۱۷ ۱۶,۲۷۴ ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatima95
  احتمال قبولی در مصاحبه دانشگاه های دولتی با مدرک دانشگاه آزاد plusdeck ۱ ۲,۹۵۲ ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: shahmorteza
  ****** شبکه دانشگاه بو علی سینا ***** alilash ۲۸ ۱۴,۷۴۱ ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadmanesht
  امکان تغییر دانشگاه از پردیس دانشگاه رازی به مجازی خواجه؟؟؟ mostafaheydar1370 ۷ ۵,۹۰۴ ۰۶ آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mostafaheydar1370
  برق شبانه دانشگاه یاسوج یا دانشگاه آزاد شیراز؟ Iron Maiden ۴ ۴,۲۳۵ ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close