زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۰۲:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

TOEFL

ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۲۰ ب.ظ
TOEFL
تو مانشت کسی هست که تا حالا امتحان TOEFL شرکت کرده باشه؟! یا IELTS؟!

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering.
Friedrich Nietzsche
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۱۵ ب.ظ
TOEFL
اگر سوال خاصی داری بگو شاید بچه‌ها بتونند کمکت کنند.!

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۲۷ ب.ظ
TOEFL
من میخوام امسال تافل شرکت کنم . کجا باید ثبت نام کرد .
۰
۰
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۴۴ ب.ظ
TOEFL
من شرکت نکردم اما شاید این سایتها به دردتون بخوره‌:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: polarisia , ali_computer69 , baran , s.sharif
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۰۸ ب.ظ
TOEFL
میخوام یکی که شرکت کرده تجربیاتشو بگه! که چطور بوده؟! چی انتظار داشته، چی شده؟! چه چیزایی رو خونده بوده؟! سطح سوالا به نظرش چطور بودن؟! چطوری ثبت نام کرده؟ کجا امتحان داده؟ چطوری امتحان برگزار شده و ...

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering.
Friedrich Nietzsche
۰
۰
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۵۲ ق.ظ، توسط Fardad-A.)
TOEFL
من یکبار IELTS شرکت کردم. البته از مدتها قبلش هم جمعه‌ها می رفتم در امتحانات شبیه سازی شده اش یا همون mock شرکت میکردم.
چون یه چهار سالی گذشته خیلی جزئیاتش رو یادم نیست. نمره‌ام اون موقع حدود پنج و نیم(خرده ای) شد.من تلاش داشتم حدود ۷ بگیرم ولی خب نشد. امتحان خوب برگزار میشد . توسط بخش فرهنگی سفارت انگلستان در تهران ثبت نام میکردیم. اگه اشتباه نکنم هر دو ماه یا ۴۵ روز یکبار برگزار میشد . اون موقع هزینه اش اگه اشتباه نکنم ۹۰۰۰۰ تومان بود. در کل زبان مداومت و پیگیری میخواد که البته خودتون بهتر میدونید.بعدا" دیگه موسسات و بعد سازمان سنجش هم وارد ماجرا شدند. مهارتی که از اون برام باقی موند همان درک مطلب یا خوندنه که شاید بعلت سر وکار داشتن هر روزه تا حدودی باقی مونده. کتاب هم که تا یک سطحی زبان عمومی بود و بعد از اون ۲ تا کتاب بود واسه آیلتس. من کلاسهاش رو شرکت نمیکردم . شاید بتونم بگم منطقی ترین امتحانی بود که من تا حالا دیده ام. تافل اون موقع در ایران ثبت نام داشت ولی انگار امتحان خارج ایران بود و دیگه شرایطی پیش اومد که من رهاش کردم.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , polarisia , ف.ش , ali_computer69 , baran
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۱۱ ب.ظ، توسط Maryam-X.)
TOEFL
توضیحات مفید در مورد امتحانات زبان:

آزمون تافل و مراکز برگزار کننده:

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: polarisia , ایرسا , ali_computer69 , Andrew S.Tanenbaum

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدینگ لغات TOEFL ali.arr74 ۰ ۱,۸۹۹ ۰۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.arr74
  آزمون TOEFL PBT pazis ۱ ۲,۶۳۴ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jazana
  پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl mjjoon ۹۲ ۳۶,۵۸۶ ۱۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sogand2000
  با چه سطحی در دوره pre toefl شرکت کنیم؟ *afsoon* ۶ ۵,۵۶۶ ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: حسین۹۴
  TOEFL or IELTS ؟؟ انتخاب با شما !! yazdanpanah20 ۵ ۴,۲۰۶ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ۲۴۷۱
  بازی با لغات کتاب ۵۰۴ و Toefl (حتی از روی کتاب) ف.ش ۱۴۴ ۷۳,۱۶۷ ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: TaRiaNa
  بهترین کتاب برای آموزش زبان (TOEFL) tayebe68 ۱ ۷,۵۳۴ ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ubc
Question Delta's key to the Next Generation TOEFL Test unicornux ۱ ۲,۹۰۸ ۱۸ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: unicornux

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close