زمان کنونی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنامه ای با++ c

ارسال:
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۶ ب.ظ، توسط nazanin92.)
برنامه ای با++ c
سلام

اگه میتونین این برنامه رو بنویسین ممنون میشم

برنامه ای با++c بنویسید که دو عدد بالای ۱۰۰۰رقم را گرفته و چهار عمل اصلی (جمع ضرب منها تقسیم) رو انجام دهد.

با تشکر
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۵ ب.ظ، توسط maryam....)
RE: برنامه ای با++ c
این برنامه رو نوشتم از بیکاری زیادConfusedConfused...... البته فک کنم یه جاش میلنگه چون اگه یکی از عددا بزرگ تر از ۱۰۰۰ اون یکی کوچک باشه جواب نداره برنامهUndecidedUndecided
#include<iostream.h>
main()
{
int a,b,c,d,e,f;
cout<<"do adade shahihe mosbat balaye 1000 vared konid:\n";
cin>>a>>b;
if(a<1000 && b<1000)
{
cout<<"adade vared shode kojektar az 1000"<<endl;
}
else
if(a==1000 && b==1000){
cout<<"adade vared shode mosaviye 1000"<<endl;
}
else
if(a>1000 && b>1000)
{
c=a+b;
d=a-b;
e=a*b;
f=a/b;
cout<<"hasele jam="<<c<<"\n"<<"hasele tafrigh= "<<d<<"\n"<<"hasele zarb ="<<e<<"\n"<<"hasele taghsim ="<<f;
}
return 0;
}

[undefined=undefined]

کپی شدنی پس و پیش شده یخورده جاهای بعضی چیزا..... که معلومه

در برابر خورشید و ماه، بر انجام دادن کاری اراده می کنم که از درون، شادمان ام می کند و دل ام بر آن گواهی می دهد..Wink
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin92
ارسال:
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۵۳ ب.ظ
برنامه ای با++ c
ممنونم ازتون. پروژه داداشمه تا شنبه فقط وقت داره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam...
ارسال:
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۷ ب.ظ، توسط پوونه.)
RE: برنامه ای با++ c
(۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۳ ب.ظ)nazanin92 نوشته شده توسط:  ممنونم ازتون. پروژه داداشمه تا شنبه فقط وقت داره

من متاسفانه خودم زیاد وقت ندارم وگرنه نوشتنش چندان سخت هم نیست. شاید به برادرتون راه حلش رو بگید یا اصلا خودتون بنویسید بهتر به نتیجه برسید.

ببینید چون اعداد بیشتر از ۱۰۰۰ رقم هستند این رو باید با استفاده از آرایه ها و رشته ها بنویسید ومطمئننا نظر استاد برادرتون این نبود که به روش معمولی جمع و تفریق کنند عددها رو.
مثلا کاربر وقتی عدد ۷۶۵۴۶۵ وارد میکنه این عدد به صورت کاراکتر به برنامه داده میشه. یعنی عدد ۵ تو خونه ۰ آرایه، عدد۶ تو خونه ۱ ارایه و الی اخر. و عدد دوم هم همینطور.
بعد میاد دستور جمع و تفریق ضرب و تقسیم اینا رو با استفاده از جمع/تفریق/ضرب و تقسیم ارایه ها مینویسه. که کاملا مشخصه اینم چه شکلیه.
بعد فقط به یه چیزی باید توجه داشت اونم رقم نقلیه که ایجاد میشه باید یه flag هم برای رقم نقلی مشخص کرد که وقتی مثلا خونه iام دو آرایه با هم جمع میشه و رقم نقلی ایجاد میشه تقسیم بر ۱۰ کرد اون عدد رو یکانش رو تو خونه i ام قرار داد و دهگانش رو با خونه i+1 ام دو تا عدد جمع کرد.

البته این راه حلیه که به ذهن من رسید و تا با کامپایلر تست نشه معلوم نمیشه درسته یا نه هرچند که من خودم این راه حل رو درست میدونم.
۰
۰
ارسال:
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
برنامه ای با++ c
کلیت راه حل کاربر پوونه درسته. این یه قسمت از برنامه ای بود که من قدیما نوشتم که باهاش ۱۰۰۰۰۰! رو محاسبه کنم. نوشتنش هم خیلی سادست. فکر کنم من اعداد رو به دلیلی بر عکس ذخیره می کردم. مثلا به جای ۳۶۱، ۱۶۳ رو ذخیره می کردم.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۴۷۴ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۲۶ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۳۵ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۱۳ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۴۲ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۰۹ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۲,۰۰۳ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۴۲ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  همکار در حوزه speech recognition و برنامه نویسی اندروید pasargad7788 ۰ ۲,۰۱۲ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: pasargad7788
  چرا یادگیری برنامه نویسی ؟ elecomco ۰ ۲,۳۰۸ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close