زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه آزاد قزوین (باراجین) ۹۲-۹۳

ارسال:
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۱ ب.ظ، توسط bargozide.)
دانشگاه آزاد قزوین (باراجین) ۹۲-۹۳
درود دوستان

چند تا سوال داشتم: (ممنون میشم جواب بدید)
- مقطع کارشناسی ارشد قبول شدم. بعد اینکه وضعیت خوابگاه به چه شکله؟؟ منظورم اینه که میشه کل هفته رو اونجا موند؟؟
- شنیدم رشته ی کامپیوتر اساتیدش بعضا از صنعتی شریف هستند. درسته؟؟ من نرم افزار می خونم. اگه صحت داره نام اساتید رو بگید Smile
- روند ثبت نامش سخته؟؟ چه روزی برم همه ی کارکنان هستند و میشه یه روزه تمومش کرد؟؟
- برای انتخاب واحد، چه دروسی رو پیشنهاد می کنید واسه ترم اول؟؟
- یه نگاه به لیست دروس کردم، الان یه مشکلی دارم. واسه ی ما گرافیک توی دوره ی کارشناسی اختیاری بود من نگرفتم، بعد اینجا زده گرافیک پیشرفته Smile)) باید گرافیک رو از قبل بلد باشم یا اینکه از نو ارائه میدن و توی لیست دروس نیستش؟؟
- دروسی هست که اختیاری باشه و توی لیست نباشه؟؟

پیشاپیش تشکر...

(۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۴ ب.ظ)bargozide نوشته شده توسط:  درود دوستان

چند تا سوال داشتم: (ممنون میشم جواب بدید)
- مقطع کارشناسی ارشد قبول شدم. بعد اینکه وضعیت خوابگاه به چه شکله؟؟ منظورم اینه که میشه کل هفته رو اونجا موند؟؟
- شنیدم رشته ی کامپیوتر اساتیدش بعضا از صنعتی شریف هستند. درسته؟؟ من نرم افزار می خونم. اگه صحت داره نام اساتید رو بگید Smile
- روند ثبت نامش سخته؟؟ چه روزی برم همه ی کارکنان هستند و میشه یه روزه تمومش کرد؟؟
- برای انتخاب واحد، چه دروسی رو پیشنهاد می کنید واسه ترم اول؟؟
- یه نگاه به لیست دروس کردم، الان یه مشکلی دارم. واسه ی ما گرافیک توی دوره ی کارشناسی اختیاری بود من نگرفتم، بعد اینجا زده گرافیک پیشرفته Smile)) باید گرافیک رو از قبل بلد باشم یا اینکه از نو ارائه میدن و توی لیست دروس نیستش؟؟
- دروسی هست که اختیاری باشه و توی لیست نباشه؟؟

پیشاپیش تشکر...

متشکرم Smile))
یه لحظه گمش کردم Smile))
good-wishes، در تاریخ ۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۰ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

ضمن تبریک خدمت شما ، عنوان ویرایش و به مکان مناسب منتقل شد

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۰۶ ب.ظ
مسائل پیرامون ثبت نام و انتخاب واحد دانشگاه آزاد قزوین
برای ترم اول خود دانشگاه انتخاب واحد میکنه.
در مورد خوابگاه هم میتونید تا هر زمانی که بخواهید اونجا بمونید.
روند ثبت نامش هم سخت نیست
در مورد بقیه سوالاتتون بهتره دوستان نرم افزار پاسختون رو بدن.

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bargozide , neda_Network
ارسال:
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۴۸ ب.ظ
RE: مسائل پیرامون ثبت نام و انتخاب واحد دانشگاه آزاد قزوین
(۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۶ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  برای ترم اول خود دانشگاه انتخاب واحد میکنه.
در مورد خوابگاه هم میتونید تا هر زمانی که بخواهید اونجا بمونید.
روند ثبت نامش هم سخت نیست
در مورد بقیه سوالاتتون بهتره دوستان نرم افزار پاسختون رو بدن.

خیلی ممنون شیما خانم (Y)
۰
۰
ارسال:
۰۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۴۸ ق.ظ
سلام.
من هم ۲ سوال به سوالای bargozide اضافه کنم:
همه رشته ها در هر کدوم از این دو روز می تونن ثبت نام کنن ؟ تفکیک نکردن ؟
شهریه حدودا چقد میشه ؟ (نرم افزار) ۱۷۰۰۰۰۰؟
من که ترم پیش مرخصی گرفتم و این ترم ترم اولم حساب میشه ، شنیدم که باید ۱/۳ شهریه ثابت رو هم بدم درسته ؟

نقش های سخت از آن بهترین بازیگران است ، پس از سختی های زندگی گله مند نباش ، شاید تو بهترین بازیگر خدایی!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bargozide
ارسال:
۰۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۱ ب.ظ، توسط arashmobileboy.)
دوستان واسه من اس ام اس اومد که شما قبول شدیدو گفت واسه ثبت نام فرم های مربوطه رو از سایت دانشگاه بگیرید و همراهتون بیارین دانشگاه(از بخش اطلاعات تحصیلی) ولی واسه ورود به اون بخش نام کاربری و رمزعبور نیازه که واسه هنوز فعال نیست!
چیکار کنم حالا؟
۰
۰
ارسال:
۰۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۲۹ ب.ظ
(۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۸ ق.ظ)mahdokht91 نوشته شده توسط:  سلام.
من هم ۲ سوال به سوالای bargozide اضافه کنم:
همه رشته ها در هر کدوم از این دو روز می تونن ثبت نام کنن ؟ تفکیک نکردن ؟
شهریه حدودا چقد میشه ؟ (نرم افزار) ۱۷۰۰۰۰۰؟
من که ترم پیش مرخصی گرفتم و این ترم ترم اولم حساب میشه ، شنیدم که باید ۱/۳ شهریه ثابت رو هم بدم درسته ؟

یک ترم مرخصی براتون رد میشه، شهریه ثابت رو باید کامل ۱۱۰۰ بپردازید
برای ارشد کامل می گیرن ولی کارشناسی نصف شهریه رو می گیرن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bargozide , rezaee1
ارسال:
۰۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۰۱ ب.ظ
ولی من خودم ترم پیش پرسیدم گفتن دو سوم شهریه باید بدی برای مرخصی!!

تو آیین نامه اش زده نصف ...!! نباید بگیرن کامل..از سازمان مرکزی بپرسید

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
ارسال:
۰۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۴۴ ب.ظ
سلام
من ارشد نرم افزار واحد قزوین قبول شدم حالا نمیدونم برم یا امسال دوباره بخونم برای علوم تحقیقات تهران؟
علاقه خودم هوش مصنوعیه پارسال هم اراک نرم افزار قبول شده بودم که نرفتم .
حالا نمیدونم اگر هوش قبول بشم درس ها معادل میشن یا اصلا درس ها مشترک نیستند
و اینکه شهر و دانشگاه خیلی برام اهمیت داره هوش قزوین خیلی در موردش شنیدم اما درباره نرم افزار نمیدونم با علوم تحقیقات تهران برابری میکنه یانه ؟و اینکه ارزش داره برم قزوین نرم افزار بخونم ؟
واینکه چه جوری از تهران میشه رفت قزوین قطار داره یا نه از قزوین تا باراجین چقدر راهه ؟ معمولا از میدان آرژانتین تا دانشگاه آزاد قزوین (باراجین) چقدر طول میکشه و اینکه امنیت چه جوریه ؟ از قزوین تا باراجین دانشگاه سرویس داره یا نه ؟لطفا اطلاعات کامل بدید و سریع جواب بدید من به این اطلاعات خیلی نیاز دارم با تشکر
۰
۰
ارسال:
۰۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۶ ب.ظ، توسط bargozide.)
(۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۹ ق.ظ)arashmobileboy نوشته شده توسط:  دوستان واسه من اس ام اس اومد که شما قبول شدیدو گفت واسه ثبت نام فرم های مربوطه رو از سایت دانشگاه بگیرید و همراهتون بیارین دانشگاه(از بخش اطلاعات تحصیلی) ولی واسه ورود به اون بخش نام کاربری و رمزعبور نیازه که واسه هنوز فعال نیست!
چیکار کنم حالا؟

درود آرش جان
منظور پر کردن فرم های موجود در سایت هستش. شما سایت رو که باز کردی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
---> راهنمای دانشجویان ورودی جدید رو کلیک کن ---> روی جستجو بر اساس نام و نام خانوادگی یا کد ملی کلیک کن مشخصاتت رو ببین.

حالا یه بار دیگه سایت رو باز کن
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
---> روی دانشکده ی برق-رایانه و فناوری اطلاعات کلیک کن ---> نام کاربری همون شماره داوطلبی هستش که توی مشخصاتت (در مرحله ی قبل) هستش ---> رمز عبور هم که کُد ملی شماست ---> وارد که شدی فُرم ها رو پُر کن ---> روز ثبت نام باید پرینت نهایی این فرم هایی که پر کردی رو داشته باشی.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در دانشگاه:
۱- اصل شناسنامه و کپی از تمامی صفحات (۲ سری)
۲- اصل کارت ملی و کپی پشت و رو (۲ سری)
۳- عکس ۴ * ۳ (۶ قطعه)
۴- مدرک اصل دانشنامه یا موقت دوره کارشناسی و کپی آن (۲ سری)
۵- اصل ریز نمرات تایید شده دوره کارشناسی
۶- گواهی مبنی بر فارغ التحصیلی دوره کارشناسی

مدارک مورد نیاز بخش نظام وظیفه واسه آقایون:
۱-مشمولین : اصل برگه اعزام به خدمت بدون مهر غیبت و کپی مدرک پایه یک سری
۲-غیر مشمولین : کپی کارت معافیت یا کارت پایان خدمت

موفق باشی.

(۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۴۴ ب.ظ)sara1983 نوشته شده توسط:  سلام
من ارشد نرم افزار واحد قزوین قبول شدم حالا نمیدونم برم یا امسال دوباره بخونم برای علوم تحقیقات تهران؟
و اینکه شهر و دانشگاه خیلی برام اهمیت داره هوش قزوین خیلی در موردش شنیدم اما درباره نرم افزار نمیدونم با علوم تحقیقات تهران برابری میکنه یانه ؟و اینکه ارزش داره برم قزوین نرم افزار بخونم ؟
واینکه چه جوری از تهران میشه رفت قزوین قطار داره یا نه از قزوین تا باراجین چقدر راهه ؟ معمولا از میدان آرژانتین تا دانشگاه آزاد قزوین (باراجین) چقدر طول میکشه و اینکه امنیت چه جوریه ؟ از قزوین تا باراجین دانشگاه سرویس داره یا نه ؟لطفا اطلاعات کامل بدید و سریع جواب بدید من به این اطلاعات خیلی نیاز دارم با تشکر

درود سارا خانم
خیلی ها آرزوشون هستش وارد دانشگاه آزاد قزوین بشن. من تعریف نرم افزارش رو از دوستام خیلی شنیدم. یکی از دوستان که مشغول تحصیل در علوم تحقیقات تهران بود می گفتش که از اساتید که بعضا از دانشگاه صنعتی شریف میومدن سوال می پرسیدیم شما به غیر از اینجا و شریف جای دیگه هم مشغول به تدریس هستید که جواب می دادن: اینجا و شریف و قزوین تدریس می کنیم. البته یادم نیست منظورش هوش بود یا نرم؟؟

قصد تبلیغ ندارم ولی دانشگاهی که رئیسش دکتر موسی خانی باشه فکر نکنم بد باشه. یه تور هم که توسط خود سایت برید متوجه می شید که این دانشگاه رویاییه!!!

از تهران با اتوبوس میشه رفت. حالا اگه تصمیم به اومدن گرفتید تعداد مانشتی های توی دانشگاه قزوین رو زیادتر می کنید و باعث رقابت بیشتر دوستان می شید Smile
موفق باشید.

درود
دوستان اطلاعی در رابطه با زمان ثبت نام حضوری ما جدید الورودها ندارید؟؟
اطلاع رسانی در سایت، قسمت "اطلاعیه های ثبت نام" صورت می گیره یا جای دیگه؟؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , anika
ارسال: #۱۰
۰۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۵۸ ب.ظ
دوستان شهریه هر ترم شبکه قزوین چقدر هست؟
هزینه خوابگاه چقدر هست؟
سطح علمی اساتید این رشته در چه سطحی هست؟
بنظر شما یه دانشگاه دولتی شهرستان بهتره یا دانشگاه ازاد قزوین؟
کلاسا رو چند روز تو هفته میذارن؟ آخر هفته ها کلاس هست یا نه؟
ممنون
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۰۷ ب.ظ
(۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۴۴ ب.ظ)sara1983 نوشته شده توسط:  واینکه چه جوری از تهران میشه رفت قزوین قطار داره یا نه از قزوین تا باراجین چقدر راهه ؟ معمولا از میدان آرژانتین تا دانشگاه آزاد قزوین (باراجین) چقدر طول میکشه و اینکه امنیت چه جوریه ؟ از قزوین تا باراجین دانشگاه سرویس داره یا نه ؟لطفا اطلاعات کامل بدید و سریع جواب بدید من به این اطلاعات خیلی نیاز دارم با تشکر
صبحها از اکثر محله های تهران به باراجین سرویس هست بعد از ظهر هام هم ایستگاه مترو صادقیه نگه میداره هم آزادی...امنیت یعنی راننده هاش خوب میرن؟خودشون مدعی ان تا حالا تو زندگیشون تصادف نکردن !! ولی خوب دیگه D: البته من خودم ۴ سال رفت و آمد کردم و مشکلی پیش نیومد برام...
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۳۷ ب.ظ
(۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۳ ب.ظ)bargozide نوشته شده توسط:  
(07 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۹ ق.ظ)arashmobileboy نوشته شده توسط:  دوستان واسه من اس ام اس اومد که شما قبول شدیدو گفت واسه ثبت نام فرم های مربوطه رو از سایت دانشگاه بگیرید و همراهتون بیارین دانشگاه(از بخش اطلاعات تحصیلی) ولی واسه ورود به اون بخش نام کاربری و رمزعبور نیازه که واسه هنوز فعال نیست!
چیکار کنم حالا؟

درود آرش جان
منظور پر کردن فرم های موجود در سایت هستش. شما سایت رو که باز کردی
---> راهنمای دانشجویان ورودی جدید رو کلیک کن ---> روی جستجو بر اساس نام و نام خانوادگی یا کد ملی کلیک کن مشخصاتت رو ببین.

حالا یه بار دیگه سایت رو باز کن
---> روی دانشکده ی برق-رایانه و فناوری اطلاعات کلیک کن ---> نام کاربری همون شماره داوطلبی هستش که توی مشخصاتت (در مرحله ی قبل) هستش ---> رمز عبور هم که کُد ملی شماست ---> وارد که شدی فُرم ها رو پُر کن ---> روز ثبت نام باید پرینت نهایی این فرم هایی که پر کردی رو داشته باشی.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در دانشگاه:
۱- اصل شناسنامه و کپی از تمامی صفحات (۲ سری)
۲- اصل کارت ملی و کپی پشت و رو (۲ سری)
۳- عکس ۴ * ۳ (۶ قطعه)
۴- مدرک اصل دانشنامه یا موقت دوره کارشناسی و کپی آن (۲ سری)
۵- اصل ریز نمرات تایید شده دوره کارشناسی
۶- گواهی مبنی بر فارغ التحصیلی دوره کارشناسی

مدارک مورد نیاز بخش نظام وظیفه واسه آقایون:
۱-مشمولین : اصل برگه اعزام به خدمت بدون مهر غیبت و کپی مدرک پایه یک سری
۲-غیر مشمولین : کپی کارت معافیت یا کارت پایان خدمت

موفق باشی.

(۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۴۴ ب.ظ)sara1983 نوشته شده توسط:  سلام

درود سارا خانم
خیلی ها آرزوشون هستش وارد دانشگاه آزاد قزوین بشن. من تعریف نرم افزارش رو از دوستام خیلی شنیدم. یکی از دوستان که مشغول تحصیل در علوم تحقیقات تهران بود می گفتش که از اساتید که بعضا از دانشگاه صنعتی شریف میومدن سوال می پرسیدیم شما به غیر از اینجا و شریف جای دیگه هم مشغول به تدریس هستید که جواب می دادن: اینجا و شریف و قزوین تدریس می کنیم. البته یادم نیست منظورش هوش بود یا نرم؟؟

قصد تبلیغ ندارم ولی دانشگاهی که رئیسش دکتر موسی خانی باشه فکر نکنم بد باشه. یه تور هم که توسط خود سایت برید متوجه می شید که این دانشگاه رویاییه!!!

از تهران با اتوبوس میشه رفت. حالا اگه تصمیم به اومدن گرفتید تعداد مانشتی های توی دانشگاه قزوین رو زیادتر می کنید و باعث رقابت بیشتر دوستان می شید Smile
موفق باشید.

درود
دوستان اطلاعی در رابطه با زمان ثبت نام حضوری ما جدید الورودها ندارید؟؟
اطلاع رسانی در سایت، قسمت "اطلاعیه های ثبت نام" صورت می گیره یا جای دیگه؟؟

سلام ، حرف شما در مورد نام کاربری و کلمه ی عبور کاملا صحیحه ولی مشکل اینجاست که منم وقتی این ۲ تایی که شما گفتید رو می زنم پیغام میده نام کاربری یا کلمه ی عبور شما اشتباهه
حالا باید چی کار کرد؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ ب.ظ
راﻫﻨﻤﺎی ﭘﺬﯾﺮﻓﺘﻪﺷﺪﮔﺎن ﻣﺮﺣﻠﻪ ﺗﮑﻤﯿﻞ ﻇﺮﻓﯿﺖ دوره ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﯽ ارﺷﺪ
ﻧﺎﭘﯿﻮﺳﺘﻪ ﻧﯿﻤﺴﺎل دوم ﺳﺎل ۱۳۹۲ داﻧﺸﮕﺎه آزاد اﺳﻼﻣﯽ

ﭘﺬﯾﺮﻓﺘﻪﺷﺪﮔﺎن ﻧﻬﺎﯾﯽ ﮐﻠﯿﻪ رﺷﺘﻪﻫﺎ ﻻزم اﺳﺖ روزﻫﺎی ﺳـﻪ ﺷـﻨﺒﻪ ۹۲/۱۱/۸ و
ﭼﻬﺎرﺷﻨﺒﻪ ۹۲/۱۱/۹ ﺑﺎ در دﺳﺖ داﺷﺘﻦ ﻣﺪارک ﻻزم ﺟﻬﺖ ﺛﺒﺖﻧﺎم ﺑـﻪ واﺣـﺪﻫ ﺎی
ذﯾﺮﺑﻂ ﮐﻪ ﻧﺸﺎﻧﯽ و ﺗﻠﻔﻦ آﻧﻬﺎ در ﺳﺎﻣﺎﻧﻪ اﯾﻨﺘﺮﻧﺘﯽ رواﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﯽ ﻣﺮﮐـﺰ آزﻣـﻮن ﺑـﻪ
آدرس
درج ﺷﺪه اﺳﺖ، ﻣﺮاﺟﻌﻪ ﻧﻤﺎﯾﻨﺪ.
ﺗﺒﺼــﺮه : ﭘﺬﯾﺮﻓﺘــﻪﺷــﺪﮔﺎن واﺣــﺪﻫﺎی ﻋﻠــﻮم و ﺗﺤﻘﯿﻘــﺎت، ﺗﻬــﺮانﻣﺮﮐــﺰی،
ﺗﻬﺮانﺟﻨﻮب، ﺗﻬﺮان ﺷﻤﺎل، ﭘﺰﺷﮑﯽ ﺗﻬﺮان، اﻟﮑﺘﺮوﻧﯿﮑﯽ، ﺳﻨﻨﺪج، ﻧﺠﻒآﺑﺎد، ﺗﺒﺮﯾـﺰ،
ﭘﺮﻧﺪ، ﻗﺰوﯾﻦ، ﮐﺮج، ﻗﻢ و ﺷﯿﺮاز
ﺟﻬﺖ اﻃﻼع از ﭼﮕﻮﻧﮕﯽ و زﻣﺎن ﺛﺒﺖﻧﺎم ﻣﻘﺘﻀـﯽ
اﺳﺖ ﺑﻪ آدرس ﺳﺎﯾﺖ آن واﺣﺪﻫﺎ ﺑﻪ ﺷﺮح ذﯾﻞ ﻣﺮاﺟﻌﻪ ﻧﻤﺎﯾﻨﺪ.
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۴۴ ب.ظ
و یه سوال خیلی مهم دیگه؟؟
من ترم اول رو دانشگاه آشتیان خوندم و تازه ۱ شنبه آخرین امتحانم تموم شد ،هنوز اساتید برگه ها رو صحیح نکردن
من چجوری باید به دانشگاه قزوین بگم که من ۹ واحد تو یه دانشگاه دیگه خوندم تا دیگه اونا رو به من ندن؟ و اینکه یه نگاهی که به لیست دروس ارائه شده در سایت زدم همه ی روزها درس ارائه دادن ، خب من واقعا نمی خوام دانشگاه هر روزی که خودش خواست بهم درس بده ،چون من سرکار میرم . اینجا باید چی کار کنم؟؟؟
واقعا ممنون میشم کمکم کنید
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۵۲ ب.ظ
سلام ، حرف شما در مورد نام کاربری و کلمه ی عبور کاملا صحیحه ولی مشکل اینجاست که منم وقتی این ۲ تایی که شما گفتید رو می زنم پیغام میده نام کاربری یا کلمه ی عبور شما اشتباهه
حالا باید چی کار کرد؟؟؟؟؟؟
[/quote]

من هم مشکل شما رو داشتم. امروز که با دانشگاه تماس گرفتم. راهکاری گفت که جواب داد Smile)))))))))))

گفتند که: نام کاربری رو که وارد کردید به جای رمز عبور ۱۰ تا ۰ بذارید!!!!
من هم گذاشتم اول قبول نکرد. سری بعد به جای ۱۰ تا ۰ همون کد ملی رو گذاشتم که در کمال ناباوری قبول کرد.
شاید باگ سایت باشه Smile))))))))) امتحان کن ببین چی می بینی.
موفق باشی
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۶۹۷ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۰۰۸ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  راهنمایی برای دانشگاه آزاد کرج Nilo_O ۱ ۲,۷۸۴ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Nilo_O
Question شرایط انتقالی در دانشگاه آزاد amsl ۰ ۲,۳۱۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: amsl
  دانشگاه ازاد قزوین رشته کامپیوتر Mr Shafiee ۵ ۱۰,۰۴۲ ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  کسی میدونه واحد های دانشگاه آزاد تا چه رتبه هایی از کنکور قبولی داشته پارسال ؟؟ liyana_m ۱ ۴,۹۰۴ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: liyana_m
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۴۱۶ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۶۰۸ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  مقایسه دانشگاه های قزوین ، زنجان، صنعتی قم و رشت k00k ۱۸ ۱۲,۹۷۷ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: k00k
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۳۰۷ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close