زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معافیت تحصیلی موارد خاص

ارسال:
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۱۶ ب.ظ
Shocked معافیت تحصیلی موارد خاص
سلام..من ۹۲/۶/۲۵فارغ التحصیل ۸ترمه مقطع لیسانس شدم...رفتم دنبال معافی و برج ۲ دفترچه پست کردم..قبل اینکه یکسال وقت ام تموم بشه وغیبت بخورم شورا پزشکی معاف شدم وپول کارت ریختم...بعد دو ماه گفتن نظام وظیفه روش اعتراض گذاشته برو ۹۲/۱۰/۶شورا عالی..رفتم الکی زدن سرباز....ولی چون خودشون مقصر بودن واعتراض داشتن ومن یکسال وقتی که داشتم شده بود یکسال وچهارماه,,برام غیبت رد نکردن..سوال من::::در همون تاریخ ۹۲/۱۰/۶ که شورای عالی بود من سرباز شدم نتایج ارشد زدن من قبول شدم...رفتم دانشگاه ثبت نام گفتن یکسال وچهارماه گذشته معافیت تحصیلی ت باید ببینیم قبول میکنن یانه...آیا با توجه به اینکه مقصر نظام وظیفه بوده که بیشتر ازیک سال طول کشیده وبا اینکه خود نظام وظیفه هم گردش کار معافیتم برا تهران فرستاد که درگیر کار معافیم بودم وغیبتی هم سیستم برام نزده .آیا باز تهران گیرمیده ومعافیت تحصیلی برام صادر میکنه یا نه میگه تا یکسال حق تحصیل داری...Sad ..ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۷۸ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۷۴۵ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۷۹ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۱۹ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  درخواست کمک سمینار ... شناسایی موجودیت های خاص sahar bano ۲ ۲,۶۸۱ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  استعداد تحصیلی کنکور ۹۹ nilinili ۱۲ ۷,۴۴۵ ۰۷ دى ۱۳۹۸ ۰۹:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  شرایط اخذ بورسیه تحصیلی کشور چین shapor_hadifar ۰ ۱,۷۰۶ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: shapor_hadifar
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۶,۱۲۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  رتبه های دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه های شرایط خاص ali hjt ۵۹ ۵۲,۱۰۴ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: musicianband1
  آیا کسایی که رشته شرایط خاص قبول شدن شانس قبولی برا رشته های انتخابی قبل اونو ندارن؟؟ mahyar12 ۱۹ ۱۲,۴۳۳ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Mokhtar021

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close