زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سئوال جدول پرش (کامپایلر )

ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۰۵ ب.ظ
سلام
این تست صد در صد اشتباه است و گزینه صحیح ۳۳ می شود که در گزینه ها نبود
پس بهترین گزینه برای پاسخ همان گزینه ۴ که هیچ کدام است می شود آز آنجایی که طراح تعریف دقیقی از حدود نکرده و کلا حد یک کلمه نسبی است
در ضمن من سر جلسه کاملا حواسم به کلمه " در چه حدودی " بود ولی بازم فکر می کردم که گزینه ۴ بهترین گزینه برای انتخاب است
چون خیلی سئوال مهمی بود فکر کردم ارزشه یک تاپیک جدید را دارد مه دربارش بحث کنیم !!

لطفا همه روی این سئوال اعتراض بزارن و اگر کسی در دانشگاه های خوب داره درس موخونه لطفا به اساتید بزرگ این رشته ( مثل دکتر جابری پور ، دکتر رزازی ، یا دکتر ثانی حتما اطلاع بده
ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: aghmasoud
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۲۹ ب.ظ، توسط Amoojan.)
RE: سئوال جدول پرش (کامپایلر )
(۰۸ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۰۵ ب.ظ)lord123Bahram نوشته شده توسط:  سلام
پس بهترین گزینه برای پاسخ همان گزینه ۴ که هیچ کدام است می شود آز آنجایی که طراح تعریف دقیقی از حدود نکرده و کلا حد یک کلمه نسبی است
در ضمن من سر جلسه کاملا حواسم به کلمه " در چه حدودی " بود ولی بازم فکر می کردم که گزینه ۴ بهترین گزینه برای انتخاب است
چون خیلی سئوال مهمی بود فکر کردم ارزشه یک تاپیک جدید را دارد مه دربارش بحث کنیم !!

لطفا همه روی این سئوال اعتراض بزارن و اگر کسی در دانشگاه های خوب داره درس موخونه لطفا به اساتید بزرگ این رشته ( مثل دکتر جابری پور ، دکتر رزازی ، یا دکتر ثانی حتما اطلاع بده
ممنون

ببین داداش گلم منم این نظرات شما رو سال پیش داشتم کلی از سوالای مشترک رو جواب ندادم و به امید این بودم که خوب سوال اشکال داره پس سنجش باید حذفشون کنه. مشترکم شد ۳۰% ، رتبم شد ۴۵۰! ضربه اش رو هم سال پیش خوردم که یک سال از زندگیم تلف شد!
شما راست میگی ، حرفت هم کاملا درسته. مهم اینه که سنجش به این حرف ما هیچ اهمیتی نمیده. سنجش میگه من گفتم در چه حدودی و ۳۳ هم از نظر سنجش در حدود ۳۲ هست. سال پیش سنجش سوالهایی که تو گزینه هاش غلط املایی بود یا حتی صورت سوال ناقص بود رو حذف نکرد چه برسه به این سوال که از نظر سنجش هیچ مشکلی نداره. شما هم اگر میخوای تو کنکوری که سنجش میگیره موفق باشی به این تجربه من گوش کن:
۱- شما خودت باید غلط املایی های سنجش رو سر جلسه تشخیص بدی و تصحیح کنی.
۲- در رابطه با سوالات نامفهوم باید منظور طراح سوال رو درک کنی!
۳- خیلی منطقی و تحت لفظی به متن سوالات نگاه نکن! (مثل همین سوال)
موفق باشی Heart

[تصویر:  balloons.gif]
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۴۹ ب.ظ
(۰۸ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۲۸ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(08 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۰۵ ب.ظ)lord123Bahram نوشته شده توسط:  سلام

ممنون

ببین داداش گلم منم این نظرات شما رو سال پیش داشتم کلی از سوالای مشترک رو جواب ندادم و به امید این بودم که خوب سوال اشکال داره پس سنجش باید حذفشون کنه. مشترکم شد ۳۰% ، رتبم شد ۴۵۰! ضربه اش رو هم سال پیش خوردم که یک سال از زندگیم تلف شد!
شما راست میگی ، حرفت هم کاملا درسته. مهم اینه که سنجش به این حرف ما هیچ اهمیتی نمیده. سنجش میگه من گفتم در چه حدودی و ۳۳ هم از نظر سنجش در حدود ۳۲ هست. سال پیش سنجش سوالهایی که تو گزینه هاش غلط املایی بود یا حتی صورت سوال ناقص بود رو حذف نکرد چه برسه به این سوال که از نظر سنجش هیچ مشکلی نداره. شما هم اگر میخوای تو کنکوری که سنجش میگیره موفق باشی به این تجربه من گوش کن:
۱- شما خودت باید غلط املایی های سنجش رو سر جلسه تشخیص بدی و تصحیح کنی.
۲- در رابطه با سوالات نامفهوم باید منظور طراح سوال رو درک کنی!
۳- خیلی منطقی و تحت لفظی به متن سوالات نگاه نکن! (مثل همین سوال)
موفق باشی Heart

حرف شما متین
ولی خوب در مورد همین سئوال من فکر می کنم سنجش حداقل اگر یک مقدار هم منطقی باشد به مشکلی که این سئوال داره پی می بره
آخه وجود کلمه "هیچ کدام" در بین گزینه ها زمانی که حدود را خواسته اصلا منطقی نیست ( من سر جلسه به این کلمه خیلی فکر کردم و فکر می کنم بازم گزینه ۴ بهترین گزینه برای پاسخ هست
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۵۳ ب.ظ
(۰۸ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۴۹ ب.ظ)lord123Bahram نوشته شده توسط:  حرف شما متین
ولی خوب در مورد همین سئوال من فکر می کنم سنجش حداقل اگر یک مقدار هم منطقی باشد به مشکلی که این سئوال داره پی می بره
آخه وجود کلمه "هیچ کدام" در بین گزینه ها زمانی که حدود را خواسته اصلا منطقی نیست ( من سر جلسه به این کلمه خیلی فکر کردم و فکر می کنم بازم گزینه ۴ بهترین گزینه برای پاسخ هست

مشکل اینه که سنجش منطقی نیست خو!Big Grin اون هیچکدام رو هم مثلا برای کسایی گذاشته که مثلا ۱۵۰ و ۵۰۰ و اینا در میاوردن...

[تصویر:  balloons.gif]
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۱۶ ب.ظ
(۰۸ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۵۳ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(08 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۴۹ ب.ظ)lord123Bahram نوشته شده توسط:  حرف شما متین

مشکل اینه که سنجش منطقی نیست خو!Big Grin اون هیچکدام رو هم مثلا برای کسایی گذاشته که مثلا ۱۵۰ و ۵۰۰ و اینا در میاوردن...

مطمئن باشید هیچ کس این اعداد رو در نمیاره
من فکر می کنم خود طراح تست فکر می کرده ۳۲ جواب دقیق تست است واسه همین ۳۲ رو گزاشته توی جواب ها نه ۳۳ رو
واقعا چه دلیلی به غیر از این وجود داشته که طراح می خواسته با این کارش سئوال رو مبهم کنه
من شنبه دکتر ثانی رو می بینم و در مورد این تست باهاشون صحبت می کنم امیدوارم که عوض بشه و جواب در کلید نهایی بشه هیچ کدام
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan
ارسال:
۰۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۳۶ ب.ظ
دقیقا من هم همین طور فکر کردم و گزینه هیچکدام را زدم.
من نمیدونم این استادا که همچین سوالایی با همچین جوابایی طرح میکنن پیش خودشون چی فکر میکنن.
رو اعصاب بخدا...اه
ارسال:
۰۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۳۹ ب.ظ
دوست عزیز حتما اعتراض توی سایت بزارید
ارسال:
۱۰ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۰۹ ق.ظ
(۰۹ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۳۹ ب.ظ)lord123Bahram نوشته شده توسط:  دوست عزیز حتما اعتراض توی سایت بزارید

کجا؟Sad
ارسال:
۱۰ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۲۸ ق.ظ
(۱۰ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۰۹ ق.ظ)aghmasoud نوشته شده توسط:  
(09 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۳۹ ب.ظ)lord123Bahram نوشته شده توسط:  دوست عزیز حتما اعتراض توی سایت بزارید

کجا؟Sad

توی سایت سنجش دیگه
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ثبت نام کنید اول بعد اعتراض یزارید
ارسال: #۱۰
۱۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۳۶ ب.ظ
من اگه تنها حسرتی از کنکور ۹۳ بخورم واسه همین سوال خواهد بود
من گزینه ای که ۳۲ بود رو تو پاسخ نامه زدم ولی اخر سر پاکش کردم واقعن اشتباه محض بود
البته مقصر اصلیش ازمونای سنجش بود!!!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sad سوال ۱۰۷ کامپایلر ۹۸ zohre.notash ۰ ۱,۴۵۷ ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: zohre.notash
  [دانلود] خلاصه درس کامپایلر و مهندسی نرم افزار baran.r ۵ ۱۰,۱۳۲ ۲۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rray
  دیاگرام حالت و جدول حالت یک نمودار ASM Sanazzz ۵ ۵,۱۰۰ ۰۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  استاد کامپایلر mahsa.byt ۲ ۳,۲۰۲ ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  پیوند یک جدول با خودش Mr.R3ZA ۱ ۱,۸۴۶ ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Mr.R3ZA
  سوال کامپایلر از کنکور ۹۳ shaqayeqmzn1 ۲ ۲,۲۷۵ ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۰۸:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: shaqayeqmzn1
  سوال کامپایلر از کنکور ۹۰ کامپیوتر hadi_91 ۱ ۲,۳۴۱ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: دختر مهربان
  درخواست حل سوال از مبحث پایپلاین- دستورات حاوی پرش Sepideh96 ۱ ۱,۷۱۶ ۲۱ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: msour44
  [دانلود] جزوه درس کامپایلر دکتر سعید پارسا (دانشگاه علم و صنعت) Br2012 ۹ ۲۶,۲۷۵ ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: azad32
  خریدار کتاب کامپایلر شاپوری سیستم عامل و شبکه حقیقت و... niu7475 ۰ ۱,۳۶۳ ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: niu7475

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close