زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

............................

نظرسنجی: آزمون مهندسی کامپیوتر ۹۳ درجه سختی سوالات کنکور مهندسی کامپیوتر!
آسان
متوسط
سخت
خیلی سخت
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال: #۴۶
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۰ ب.ظ، توسط fatima.sr68.)
RE: درجه سختی سوالات کنکور مهندسی کامپیوتر!
همه میگن سخت بود گند زدیم! پس کی رتبه ی ۱، ۲، ۳، ۴، ۵////// میشه؟! Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , pmoradi
ارسال: #۴۷
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۴۳ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۹ ب.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط:  همه میگن سخت بود گند زدیم! پس کی رتبه ی ۱، ۲، ۳، ۴، ۵////// میشه؟! Big Grin

رتبه های ۱ تا ۵ که بیکار نیستن بیان نظر بدن اونا الان دارن درسای ارشد رو پیشخونی می کننTongue

Ayyy ya ya ya
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , mahyamk , Riemann , AI. , tarane1992 , Pegasus , pmoradi , nazanin2020
ارسال: #۴۸
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۰ ب.ظ)skali نوشته شده توسط:  به نظرم چنین کنکوری به هیچ وجه نمیتونه معلومات یه دانشجو رو بسنجه و بیشتر معلومات کمه یک طراح سوال رو میتونه برسونه که یا تو سوالاش غلط املایی وجود داره یا گزینه ها عین همند !!! یا تو هیچ کدوم از گزینه ها جواب نیست یا اصلا سوالا طوری طراحی شده که به زمان توجه نشده و بدتر از همه اینه که سوالی که با یه زبون راحت تر میتونستند بنویسند کلی پیچش دادن.این استادای طراح بد نیس که یه بار خودشونم بشینن تو اون زمان مورد نظر کنکور بدن یا حداقل یه بارسوالا رو بخونن که غلط های املاییشو بگیرن. اصلا من موندم این سنجش ویراستار نداره ،اصلا مگه چنتا سوال است که خود استاده نمیتونه غلطاشو بگیره. به نظرم سوالا سخت نبودن ولی اینو میتونم بگم که اصلا در حد کنکور یه رشته ی مهندسی نبودن.این وسط اونایی بیشتر ضرر کردن که شب و روزشونو واسه این کنکور گذاشتن ولی با این سوالا مواجه شدن .به نظرم خیلی از فرصتا رو همین کنکور از جوونای مملکتمون گرفت.منی که میتونستم خیلی راحت ترم پیش کارشناسیمو تموم کنم ،یه ترم مرخصی گرفتم تا واسه امتحان به خیال خودم کاملا مفهومی آماده بشم غافل از اینکه طراح سوال نمیدونه اصلا سوال استاندارد چیه؟!!! و حتی تو غلطای املاییش مونده.

عزیز. این ها همه با برنامه هست. فکر می کنی براشون سخت هست که سوال بدون غلط بدن. نه عزیز. مخصوصا میدن. طوری سوال میدن که اکثرا نتونن جواب بدن. وگرنه خودشونم می دونن جوون های ایرانی هوش بالایی دارن همه سوال ها را جواب میدن. ناچار هستن که غلط سوال بدن. اصلا هیچ سال نبوده که سوال غلط نداده باشن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ولی اه و نفرین هزاران جوون که ماه ها درس خوندن پشت سرشون هست و خواهد بود.

بنی آدم اعضای یکدیگرن که در آفرینش ز یک گوهرن
چه روزی به درد آورد روزگار نماند دگر عضوها را قرار
تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید که نامت نهند آدمی
چو عضوی به درد اورد روزگار نماند دگر عضوها را قرار
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۵۹soldier
ارسال: #۴۹
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۲۱ ب.ظ
درجه سختی سوالات کنکور مهندسی کامپیوتر!
میدونید مشکل کجاست؟؟؟
مشکل استاد های دیگر هم هستند ... آنهایی که مبینند سوالات غلطه و هیچ شکایتی نمی کنند ...
این همه استاد ...
مثلا دانشگاه خود ما ... خواجه نصیر ...نشده یک بار پشت دانشجو ها در بیان که آخه این چه وضعه سوال دادنه ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , Mohammad-A , AI.
ارسال: #۵۰
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۲۶ ق.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۱ ب.ظ)۵۹soldier نوشته شده توسط:  میدونید مشکل کجاست؟؟؟
مشکل استاد های دیگر هم هستند ... آنهایی که مبینند سوالات غلطه و هیچ شکایتی نمی کنند ...
این همه استاد ...
مثلا دانشگاه خود ما ... خواجه نصیر ...نشده یک بار پشت دانشجو ها در بیان که آخه این چه وضعه سوال دادنه ...

آخه استادا بلد نیستن اصلا سوالا رو حل کنن که بخوان گیر هم بدن به سوالا، فکر میکنی اگ دانشجوها ۴-۵ ماه وقت نذارن واسه کنکور با همون سوادی که از استاداشون گرفتن می تونن ۱صدم این سوالارو حل کنن

HeartTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI.
ارسال: #۵۱
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۲۸ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۶ ق.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  آخه استادا بلد نیستن اصلا سوالا رو حل کنن که بخوان گیر هم بدن به سوالا، فکر میکنی اگ دانشجوها ۴-۵ ماه وقت نذارن واسه کنکور با همون سوادی که از استاداشون گرفتن می تونن ۱صدم این سوالارو حل کنن

ولی واقعاً فکر نمی‌کنم چک کردن یکسان بودن دو گزینه کار سختی باشه.
بدتر از اون زمانی هست که این سؤالات نه تنها حذف نمیشن، کلیدشون هم اصلاح نمیشه.

نمونه‌اش سیستم عامل آی‌تی پارسال بود. ۲ تا تست رو به سادگی باید یا حذف می‌کردند یا کلید رو عوض می‌کردند یا در بدترین حالت تأثیر مثبت می‌دادند.

طرفه اینکه هیچ‌کدوم نشد و همون کلید هم موند و با همان کلید هم خیلی‌ها از فیاـتر رد نشدند و خیلی‌ها هم البته به سادگی رد شدند!

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI.
ارسال: #۵۲
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۴۲ ق.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۷ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  رتبه خوبا معلوم شدن
زیر ۱۰
Amoojan، M0TRIX، mehrdad372، s.sharif
که گفتند سوالات سطحش آسون بوده

و رتبه های بین ۱۰ تا ۱۰۰
alias، alma90، chahianm، enh، fateme_shz، hosshah، hubble، javadhelali، kaka22، mahdi-313، mahshidq، mostafa122، naeem92، parla، reza6966، Riemann، salehi_raziye، samanta، website.expert، نیکا
که گفتند متوسط بوده

منم میگم بدی نبود ، شما منو همون بینابین بذار Big Grin

به نظر من الان بعد از سه چهار روز از کنکور همه از هیجان و استرس کنکور بیرون اومدن و منطقی تر به سوالای کنکور نگاه میکنن.اگه قبول ندارید یه بار دیگه نظرسنجی بزارید.ونتیجه نظرسنجی را با همین تاپیک مقایسه کنید. من که اولش فکر میکردم کنکور امسال خیلی سخت بوده ولی الان میگم نسبت به سال های قبل حتی تا ۵۰ درصد هم ساده تر بود.(البته اشتباه نشه استرس سر کنکور و نوع سوالات سال های گذشته ،همه دوستان محترم و حتی خود من را سر کنکور وادار میکرد که فکر کنیم امسال از همه سال ها سخت تر)
با این وجود من فکر میکنم سوالات ساده تر منطقی تر و استاندارد تر از سال های گذشته بوده،
به نظر من سختی سوالات به این صورت بود
ریاضی : ساده
مشترک : متوسط رو به پایین
تخصصی هوش : متوسط رو به ساده

با این وجود من خودم که گند زدم
تقریبا درصدام
ریاضی :۱۶
مشترک:۴۰
تخصصی:۲۰
که فکر میکنم بایدبزارم برای سال های بعد
ان شاالله
ارسال: #۵۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۴ ق.ظ، توسط npour.)
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۷ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  رتبه خوبا معلوم شدن
زیر ۱۰

و رتبه های بین ۱۰ تا ۱۰۰
alias، alma90، chahianm، enh، fateme_shz، hosshah، hubble، javadhelali، kaka22، mahdi-313، mahshidq، mostafa122، naeem92، parla، reza6966، Riemann، salehi_raziye، samanta، website.expert، نیکا
که گفتند متوسط بوده

Big Grin رتبه ۴۰۰۰ پارسال همکارم بود بعد کنکور میگفت خیلییییییی اسون بود

(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۴ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۲ ق.ظ)enh نوشته شده توسط:  مشترک : متوسط رو به پایین

حدود ۱۲ تا سوالش مثه آب خوردن بود ولی احتمال غلط زدن خیلی خیلی بالا بود! من از ۱۲ تا مشترکی که زدم بیش از ۵ تاش رو با بیدقتی غلط زدمBig Grin
و درضمن سوالای ساختمان داده رو نمیشد دست بزنی!
ریاضیش رو هم میشد راحت، یعنی مثه اب خوردن تا ۱۰ تاش رو زد که باز بیدقتی ممکنه بود ۴ الی ۵ تاش رو غلط بزنی. من خودم ۷ تا ریاضی زدم که ۴ تاش غلط شده Big Grin

ما که رفتیم واسه سال بعدBig Grin
راستی میگی اینقدر غلط زدی؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , AI. , Amoojan
ارسال: #۵۴
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۴۱ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۲ ق.ظ)enh نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۷ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  رتبه خوبا معلوم شدن
زیر ۱۰

و رتبه های بین ۱۰ تا ۱۰۰
که گفتند متوسط بوده

به نظر من الان بعد از سه چهار روز از کنکور همه از هیجان و استرس کنکور بیرون اومدن و منطقی تر به سوالای کنکور نگاه میکنن.اگه قبول ندارید یه بار دیگه نظرسنجی بزارید.ونتیجه نظرسنجی را با همین تاپیک مقایسه کنید. من که اولش فکر میکردم کنکور امسال خیلی سخت بوده ولی الان میگم نسبت به سال های قبل حتی تا ۵۰ درصد هم ساده تر بود.(البته اشتباه نشه استرس سر کنکور و نوع سوالات سال های گذشته ،همه دوستان محترم و حتی خود من را سر کنکور وادار میکرد که فکر کنیم امسال از همه سال ها سخت تر)
با این وجود من فکر میکنم سوالات ساده تر منطقی تر و استاندارد تر از سال های گذشته بوده،
به نظر من سختی سوالات به این صورت بود
ریاضی : ساده
مشترک : متوسط رو به پایین
تخصصی هوش : متوسط رو به ساده

با این وجود من خودم که گند زدم
تقریبا درصدام
ریاضی :۱۶
مشترک:۴۰
تخصصی:۲۰
که فکر میکنم بایدبزارم برای سال های بعد
ان شاالله
زبان نزدی؟
ارسال: #۵۵
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۰۷ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۷ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  Riemann
داداش ما داغ بودیم، بعد ازمون نفهمیدیم چیکار کردیم! الان که چن روزی گذشته میبینم با بقل دستیم که کارمند بود هیچ فرقی نداشتم منتهی من ۲ ساعت سوال حل کردم اون دوساعت به مشکلاتش فکر کرد شاید بعد ازمون به یه نتیجه ای رسیدهBig Grin

یعنی میخوای بگی کارمندا درس نمیخوننConfused
ارسال: #۵۶
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ ب.ظ، توسط npour.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۷ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  یعنی میخوای بگی کارمندا درس نمیخوننConfused
مطمئنم به اندازه من نخونده بودBig Grin
البته همشون رو نمیگم

ولی من خیلی خوندمSad الان پشیمونم که چرا اینقدر به خودم عذاب دادم

تخمین رتبه های ماهان
زبان :۲۷ ریاضی : ۶ مشترک :۴۲ تخصصی نرم افزار:۵۴ نظر مشاور: تخمین رتبه احتمالی ۲۰۰-۴۰۰
زبان : ۳۰ دروس مشترک :۳۰ ریاضیات :۶ تخصصی هوش :۱۸/۷۵ تخصصی نرم افزار: ۱۸/۷۵ نظر مشاور: تخمین رتبه احتمالی ۶۰۰-۷۰۰
زبان :۱۰ ریاضی :۶ مشترک :۱۱ تخصصی هوش :۲۰ نظر مشاور: تخمین رتبه احتمالی ۷۰۰-۸۰۰
زبان :۵۰ ریاضی : ۱۶ مشترک :۳۵ هوش مصنوعی :۵۰ نظر مشاور: تخمین رتبه احتمالی ۴۰۰-۶۰۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , AI. , saeed.rasouli , nazanin2020
ارسال: #۵۷
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ ب.ظ، توسط ۵۹soldier.)
من تا الانم نمیدونستم اختصاصی شده ضریب ۴!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

فایل‌(های) پیوست شده

سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , saeedehs , saeed.rasouli
ارسال: #۵۸
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۲۳ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۹ ب.ظ)۵۹soldier نوشته شده توسط:  من تا الانم نمیدونستم اختصاصی شده ضریب ۴!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

حالا خوب زدی؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed.rasouli
ارسال: #۵۹
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۲۸ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۳ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  حالا خوب زدی؟
نه ...
۶ تا زدم همشون ۵۰ -۵۰ هستند
بهترین شرائط می شود ۱۲ درصد و یا حتی منفی ...
میدونستم شاید بیشتر وقت می گذاشتم قبلش ...
چه میدونم ... جالا که تموم شده
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed.rasouli
ارسال: #۶۰
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۳۲ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۹ ب.ظ)۵۹soldier نوشته شده توسط:  من تا الانم نمیدونستم اختصاصی شده ضریب ۴!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

در کنکور ارشد ۵۰درصد خود درس خوندنه ، ۵۰درصد حواشی کنکوره!

[تصویر:  balloons.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , AI. , mahdiazadbar , saeed.rasouli , nlp@2015 , nazanin2020

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close