زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اختلاف سنی بالای ۵ سال یا زیر ۵ سال؟؟

ارسال: #۱۶
۳۰ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۱ ق.ظ
Re: اختلاف سنی بالای ۵ سال یا زیر ۵ سال؟؟
من حاضرم از صفر شروع کنیم زندگیمونو باهم بسازیم ولی اخلاق و ایمانش همونی باشه که میخوام.اتفاقا من زندگی هایی رو که از صفر شروع کردن و با قناعت و کم کم به چیزایی که میخواستن رسیدن رو بیشتر میپسندم تا زندگی که همه چیزش فراهم باشه .قدر زندگی رو که با تلاش همدیگه به همه چی میرسیم رو بیشتر میدونم.

درباره اختلاف سنی هم بیشتر از ۶،۷ سال و کمتر از ۲ سال رو نمیپسندم. ولی درشرایطی ممکنه نظرم عوض شه چون بیشتر سن عقلی مهمه نه سن شناسنامه ای.

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , Riemann , sss
ارسال: #۱۷
۳۰ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۷ ق.ظ، توسط m@hboobe.)
RE: اختلاف سنی بالای ۵ سال یا زیر ۵ سال؟؟
(۲۹ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۹ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  والا ما امروز با یکی از دوستان یه مشورتی کردیم، گفت اصلا حرفشم نزن و کلا از فکر اینکه بخوای با کسی که سنش بالاتر از خودته ازدواج کنی بیا بیرون. من الان ۲۴ سالمه، اگه بخوام با کوچیکتر از خودم ازدواج کنم باید برم سراغ ۲۱-۲۲، بابا دخترای ۲۱ ساله رو که میبینم حالم بد میشه، خیلی لوس و نونور هستن، انگار هنوز به سن بلوغ نرسیدن، گفتم پس اگه اینجوریه سه چهار سال صبر میکنم تا به یه آدم ۲۴-۲۵ ساله ازدواج کنم که به قول دوستان پخته تر باشه. میگفت دخترا دوست دارن به طرفشون تکیه کنن، گفتم خب چه ربطی به سن داره؟ اگه طرف از نظر فکری بزرگ شده باشه فکر نمیکنم مشکلی باشه. همین دوستم میگفت دو سه روز پیش دو تا از دانشجوهای دکترا رو دیده بود میگفت بهشون گفتم از ازدواج چه خبر، میگفت یکیشون گفت کیس خوب پیدا نکردم، میگفت با حدود ۳۰ نفر تماس تلفنی داشتم ولی فقط دو تاش منجر به خواستگاری شد، ما هم حالا یکی رو پیدا کردیم میگن بزرگه بی خیالش شو. اینطوری تا آخر عمر مجرد میمونم. Sad
آقا مهدی (امیدوارم که درست گفته باشم اسمتون رو Wink ) مهم بلوغ فکری و عقلیه برای این مسائل و اینکه دو نفر بتونن همدیگه رو درک کنند و از شرایط هم آگاه باشن و گرنه بزرگی و کوچیک بودن از لحاظ سنی بنظرم خیلی هم سخت نیست

البته در مورد ۲۱ ساله و ... که گفتید منم خودم حق میدم بهتون Big GrinBig Grin

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال: #۱۸
۳۰ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۱۳ ق.ظ
راه حلش مشکلتو پیدا کردی بگو بقیه هم استفاده کنن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , Riemann
ارسال: #۱۹
۳۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۰۰ ب.ظ
(۳۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۴۳ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  
(30 مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  راه حلش مشکلتو پیدا کردی بگو بقیه هم استفاده کنن.
به نظرم سرمونو بندازیم پاییونو بریم جلو، خلاف شرع که نکردیم
نه منظورم اختلاف سنی بود.
ارسال: #۲۰
۳۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۰۹ ب.ظ
(۲۹ مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۰۴ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  سوال : چرا خانم ها دوست ندارند با پسر کوچیکتر از خودشون ازدواج کنن؟ (البته این کوچیک بودن فقط از نظر سنی مد نظر هست نه به قول یکی از دوستان از نظر فکری)

ما بیشتر طبق چارچوبهای فرهنگی _ اجتماعی جامعه مون رفتار می کنیم تا باور واقعی خودمون.

من با این مسئله مشکلی ندارم!Big Grin الان دیگه همه مطمئن می شن من خل و چلم!Big Grin

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , Riemann
ارسال: #۲۱
۳۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۵:۰۲ ب.ظ
اینکه میترسین بره حرفی بزنه به نظر من اصلا معقول نیست!!! ازین لحاظ که وقتی شما نشناخته(البته همین زیر نظر داشتن خودش شناخت کلی از رفتار میاره) انقدری مجذوب کسی شدین که با وجود شرایط خاص طرف مقابل بازم دلتون مطرح کردن خواستتون رو می خواد یعنی این یه احساس قوی هستش و میشه روش حساب باز کرد پس دیگه مهم نیست بعدش چی میشه... مهم اینه شما خواسته قلبیتون رو انجام دادین... پیشنهادم اینه که هرچه سریعتر برید حرف دلتون رو بزنید چون هر چقدر دیرتر بشه شنیدن جواب منفی براتون سخت تر خواهد شد... اصلا هم به فکر مادیات نباشید... چشم رو هم بذارید مشکلات مادی هموار میشن
ارسال: #۲۲
۳۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۵:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۱۶ ب.ظ، توسط ziba.O.)
به نظر من دوست عزیز اگه قسمت باشه که هیچ جور میشه خود به خود. اگه یه کوچولو هم سنگ جلو پات می بینی قیدشو بزن.چون دخترا هرچی بزرگتر میشن عاقل تر و پرتوقع ترم میشن.شاید یه دختره ۱۸ ساله شرایطه شمارو درک کنه ولی ایشون احتمالا همه ی شرایطه آماده رو از شما بخوان که جور کنینو شما نتونین از پسش بربیاین .

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nima Masghadi , x86 , Riemann
ارسال: #۲۳
۳۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۶:۱۶ ب.ظ
صحبت های بعضی از دوستان رو میخونم یاد کتاب : "پنگوئن ها لپ تاپ تعمیر میکنند" میفتم Big Grin
هنوزم همچین دخترایی هستن که به اخلاق و یه شغل ابرومند راضی هستند ؟! عجب... خدایا پس چرا سر راه ما قرار نمیدی این هارو؟! به خدا قول میدیم بهینه استفاده کنیم اصراف نکنیم Big Grin Tongue

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , Riemann , barabox
ارسال: #۲۴
۳۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۰۷ ب.ظ
(۳۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۳۶ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  
(30 مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۱۶ ب.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  صحبت های بعضی از دوستان رو میخونم یاد کتاب : "پنگوئن ها لپ تاپ تعمیر میکنند" میفتم Big Grin
هنوزم همچین دخترایی هستن که به اخلاق و یه شغل ابرومند راضی هستند ؟! عجب... خدایا پس چرا سر راه ما قرار نمیدی این هارو؟! به خدا قول میدیم بهینه استفاده کنیم اصراف نکنیم Big Grin Tongue

والا Big Grin، خدایا دختران مانشتی را در مملکت ما زیاد بگردان، بلند بگو الهی آمـــــــــــــــــــــین

حالا کو تا عمل Smile

بنظرم بستگی به دو طرف داره
ولی اختلاف سنی ه باشه بهتره
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nima Masghadi , x86
ارسال: #۲۵
۳۰ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۷ ب.ظ
تو آقایون مگه اخلاق خوب هم میشه پیدا کرد؟!!!!
واقعا از شوخی گذشته، با این دوتا میشه زندگی ساخت
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Nima Masghadi , x86 , sss
ارسال: #۲۶
۳۰ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۲۲ ب.ظ
(۳۰ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۷ ب.ظ)uka نوشته شده توسط:  تو آقایون مگه اخلاق خوب هم میشه پیدا کرد؟!!!!
واقعا از شوخی گذشته، با این دوتا میشه زندگی ساخت

البته که میشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , Nima Masghadi
ارسال: #۲۷
۰۱ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۴۷ ق.ظ
(۰۱ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۲۹ ق.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  
(01 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۱۸ ق.ظ)رتبه۱سال۹۴ نوشته شده توسط:  
(30 مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۱۶ ب.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  صحبت های بعضی از دوستان رو میخونم یاد کتاب : "پنگوئن ها لپ تاپ تعمیر میکنند" میفتم Big Grin
lاز چی بهینه استفاده کنی؟Huh

از دخترایی که به اخلاق و شغل ابرومند راضی هستند دیگه ، اینارو نباید بهشون سخت گرفت تو زندگی. خراب میشن خب دیگه گیر نمیاد لامصب از فسیل دایناسور آفریقایی ابولا دار راه راه کرم قهوه ای کمیاب ترن اینا :|

متاسفانه چون ارزش ها عوض شده تفکرات خیلیا هم عوض شده
و یافتن یه آدم که سرش به تنش بیارزه همینقدر سخت شده
با بعضیا که صحبت میکنی از کوچیک بودن دنیاشون تنت میلرزه
کل زندگی رو اینقدر سطحی و مسخره میبینن که آدم دلش میخواد کله شو بکوبه به دیوار
 سپاس‌گزاری شده توسط: رتبه۱سال۹۴ , x86 , Donna , 10:30 , NP-Cσмρℓєтє , tabassomesayna , sss , Bahar_HS
ارسال: #۲۸
۰۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۲۰ ق.ظ
منم که شهره‌ شهرم به عشق ورزیدن
منم که دیده نیالوده‌ام به بددیدن

وفاکنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم
که در طریقت ما کافریست رنجیدن

Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nima Masghadi , Donna
ارسال: #۲۹
۰۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۵۱ ق.ظ، توسط Nima Masghadi.)
(۰۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ ق.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  خب بچه ها ادامه ندین تمومش کنین بره، ایشون از اینکه حرفه دختر قانع اومد تعجب کردن وگرنه منظوری نداشتن.

Smile

(۰۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۲۰ ق.ظ)emaadghorbani نوشته شده توسط:  منم که شهره‌ شهرم به عشق ورزیدن
منم که دیده نیالوده‌ام به بددیدن

وفاکنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم
که در طریقت ما کافریست رنجیدن

بسیار زیبا Smile

اگر شما پست های بنده رو در تاپیک ازدواج زیر بخونید متوجه طرز فکر بنده میشید :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
 سپاس‌گزاری شده توسط: e2000
ارسال: #۳۰
۰۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۰۹ ق.ظ
حالا انقدر سر به سر هم بگذارید تا آخرش متوجه نشیم جناب x86 داماد میشه یا نهBig Grin قراره شیرینی بده هااااااااا...
خواهر برادرای مانشتی خوبی باشید برای هم

فقط یه چیزی تو پرانتز Tongue اگر قرار باشه خانوما آقایون رو بگیرن، انقدر چیزای لوکس پشت ویترین هست که هیچ وقت نوبت آقایون نمیرسه... بعدش آقایون میترشیداااااااااااBig GrinTongue از من گفتن بودAngel

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: sharifIT , barabox , Nima Masghadi , x86 , NP-Cσмρℓєтє , sss , Bahar_HS , Venus.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۱۰ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  بهترین زمان بهینه برای مساله بزرگترین زیر دنباله صعودی(LIS) امیدوار ۳ ۴,۱۷۰ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Mr.R3ZA
  درخواست زیر انجمن برای نتایج نهایی سال ۹۶ TRon ۴ ۲,۸۹۹ ۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: TRon
  درخواست زیر انجمن سال ۹۶ TRon ۰ ۱,۴۰۲ ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۶:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: TRon
  یک شنبه های عکاسی: نمای زیر پل areldecor ۰ ۹ ۰۸ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: areldecor
  زبان عمومی زیر ذره بین یا مدرسان؟؟؟؟ gonabad ۷ ۲۳,۳۹۷ ۱۲ تیر ۱۳۹۶ ۰۶:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sevdah
  در خواست زیر انجمن سیگنال MBe ۳ ۳,۸۳۱ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانلود رایگان کتاب «زبان عمومی دکتری زیر ذره بین» مرجع اصلی زبان کنکور دکتری generalenglish ۰ ۳,۷۲۶ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: generalenglish
  دانلود رایگان کتاب «زبان عمومی دکتری زیر ذره بین» مرجع اصلی کنکور دکتری generalenglish ۰ ۹,۴۲۷ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: generalenglish
  فروش کتاب های زیر به علت انصراف از کنکور husen ۴ ۳,۰۴۱ ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ۰۸:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: husen

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close