زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اولین ویدئو آموزشی جاوا

نظرسنجی: آیا از این آموزش راضی هستید؟ (می توانید چند گزینه را انتخاب کنید)
محتوی خیلی سطح پایین بود
محتوی قابل قبول بود
محتوی عالی بود
شیوه توضیح و بیان مطلب پیچیده بود
شیوه توضیح و بیان مطلب قابل فهم بود
کیفیت صدا و تصویر افتضاح بود
کیفیت صدا و تصویر قابل قبول بود
این آموزش به آزمون خودسنجی هم احتیاج دارد
بهتر است برای این آموزش جزوه ای هم طراحی شود
[نمایش نتایج]

ارسال: #۶۱
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۲۵ ب.ظ، توسط mr_asadi.)
RE: اولین ویدئو آموزشی جاوا از پروفکس
(۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۵۵ ب.ظ)mohsen@profex.ir نوشته شده توسط:  Confused
(06 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۴۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  این متغیر محیطی انقدرا سخت نیست که. فقط کافیه کاری کنید که بتونید از دستورات javac و java تو cmd استفاده کنید.
تازه اصلا چیز مهمی هم نیست! یعنی فایده خاصی هم نداره! چون کسی با cmd کار نمی کنه معمولا!
ولی فکر کنم چون من تو فیلم اشتباه کردم این مشکلات ایجاد شده، دیروز که فیلم را دوباره دیدم تازه فهمیدم چه سوتی بدی دادم! ConfusedConfusedConfused

پیش میاد استادSmile

انقدر دوستان فعال شدن تو این بحث متغیر محیطی و Path فک کنم اسم تاپیکو تغییربدیم بهتره! بیخیال باباااااااااااااااا!
اول به خودم اینو میگم بعد به دوستان ؛ به نظر من ما باید خودمونم یه تلاشی بکنیم و فقط دانش آموز نباشیم بلکه یکمی هم جستجو کنیم. سعی کنیم مسائل پیش پا افتاده از این دست رو با کمی جست و جو و تلاش خودمون حل کنیم و درادامه آموزش ها سعی کنیم جاهایی که واقعا مبهم بوده برامون سوالاتمون رو مطرح کنیم ! در ضمن کسی که با این مسائل کوچیک و پیش پا افتاده بخواد جا بزنه بهتره کلا بیخیال شه همین اول !

هر کجا هستم باشم
آسمان مال من است
پنجره فکر هوا عشق زمین مال من است
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۲
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۴۴ ق.ظ
RE: اولین ویدئو آموزشی جاوا از پروفکس
(۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۱۶ ب.ظ)mr_asadi نوشته شده توسط:  پیش میاد استادSmile

انقدر دوستان فعال شدن تو این بحث متغیر محیطی و Path فک کنم اسم تاپیکو تغییربدیم بهتره! بیخیال باباااااااااااااااا!
اول به خودم اینو میگم بعد به دوستان ؛ به نظر من ما باید خودمونم یه تلاشی بکنیم و فقط دانش آموز نباشیم بلکه یکمی هم جستجو کنیم. سعی کنیم مسائل پیش پا افتاده از این دست رو با کمی جست و جو و تلاش خودمون حل کنیم و درادامه آموزش ها سعی کنیم جاهایی که واقعا مبهم بوده برامون سوالاتمون رو مطرح کنیم ! در ضمن کسی که با این مسائل کوچیک و پیش پا افتاده بخواد جا بزنه بهتره کلا بیخیال شه همین اول !
حالا شما هم به ما متلک بنداز! Wink
ولی اصل حرف شما درسته چون تا یک جایی آد می تواند از دیگران کمک بگیرد.
البته همیشه خوبه آدم سوال بکنه و از تجربه دیگران استفاده کند.
در stackoverflow طرف یک workflowengine خیلی خاص را سوال کرده بود که چه کسی تا حالا تجربه عملی روش داشته!!!
یعنی خیلی دقیق و مشخص خواسته بود از تجربه دیگران استفاده کند.
اما منظور من بیشتر بحث مستقل بار آمدن است چون یک جاهایی در کار پیش می آید که واقعا کسی نمی تواند به ما کمک کند، حالا هر قدر هم با تجربه باشد مکن است ر یک موضوع خاص کار کرده باشد و ما باید یک مسئله را نهایتا خودمان حل کنیم.
پس بهتر است از همین الان همه ما سعی کنیم مهارت های درست سوال پرسیدن و دقیق جستجو کردن و حل مسئله خلاق را در خودمان پرورش دهیم.
راستی روز مهندس که دیروز بود را هم به همه دوستان تبریک می گویم.
اگر معلمی شغل انبیاست، مهندسی حرفه خالق یکتاست.

اصول آموزش به سبک پروفکس
اصل اول، یادگیری عمیق و ساخت هندسه مفهومی درست | درک درستی از مفاهیم داشته باش!
اصل دوم، تمرین کد نویسی با ساخت برنامه های کاربردی | تجربه کن!
اصل سوم، یادگیری best practice ها | از تجربه بیاموز!
اصل چهارم، کسب مهارت های کار حرفه ای از جنبه فنی و اجتماعی و تسلط به ابزارها | حرفه ای باش!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mr_asadi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۳۶۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  آموزش رایگان جاوا اسکریپت djhamid33 ۰ ۱,۳۳۳ ۰۸ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: djhamid33
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۹۱ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۳۴۱ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
  دوره آموزشی آنلاین Hadoop و Apache Spark به زبان فارسی Happiness.72 ۰ ۲,۲۹۱ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  خرید کتاب زبان اصلی آموزش برنامه نویسی جاوا moslem73421 ۶ ۵,۴۸۷ ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بهترین منبع آموزشی C++ marvelous ۷ ۵,۷۷۸ ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  درخواست ویدئو کلیپ های نظریه زبانها و ماشینها sajaddandy ۱۰ ۱۳,۶۴۶ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ ۰۷:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: msedigh
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۰۲ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  بهترین کتاب یا پکیج آموزشی برای یادگیری فن ترجمه انگلیسی چیه؟ saeid4x ۷ ۷,۴۸۸ ۰۶ آبان ۱۳۹۸ ۰۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close