زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلید اولیه ارشد فناوری اطلاعات موسسه مدرسان شریف

ارسال: #۳۱
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۱۷ ب.ظ
RE: کلید اولیه it مدرسان
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۴ ق.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۱۱ ب.ظ)iatii2 نوشته شده توسط:  من با کلید مدرسان ۲% مشترک زدم . شریف یا امیرکبیر ؟

داداش شما حیفی مدارک ازمونت رو از سنجش بگیر بفرست برای MIT پذیرش بگیر

دستت درد نکنه پوکیدم از خنده

داداش نیستم خواهرم . ۹ ماه وقتم رو روی این کنکور و رشته ای گذاشتم که علاقه ای بهش نداشتم . فقط اجبار ...
اما فکر نمی کردم این طوری بشه ! درصد تخصصی و مدیریت بالای ۴۵ شدم اما زبان و مشترک پایین شده .
اینم یه نمونه از انتخاب رشته اجباری و بدون آگاهی تو کشور ما . امیدم به کلید سنجشه ... خواهش می کنم برام دعا کنید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl
ارسال: #۳۲
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۳۴ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۴ ق.ظ)fatemeh_m نوشته شده توسط:  نه کاشف به عمل اومد که فرق دارن Big Grin
تو دفترچه A , C سوالای ۷۹ ۹۰ ۹۱ گزینه هاشون متفاوتن بقیه رو نمیدونم Big Grin
اما سوالای دروس مشترک فرق ندارن خدا کنه تو D فرق داشته باشن Confused

بلی تایید می شودBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl
ارسال: #۳۳
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۰۷ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ ب.ظ)iatii2 نوشته شده توسط:  اینم یه نمونه از انتخاب رشته اجباری و بدون آگاهی تو کشور ما .

انتخاب رشته بدون آگاهی رو قبول دارم. خودم هم همچین چیزی داشتم. اومدم یه رشته که بیشتر به درد برقی ها میخوره تا کامپیوتری ها.
ولی اجباری رو نمیفهمم. چرا قصد دارید چندسال از زندگیتون رو حروم کنید سر یه رشته که علاقه ندارید؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: iatii2 , virtual girl
ارسال: #۳۴
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۳۷ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۳ ق.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۹ ق.ظ)navid_itboy نوشته شده توسط:  فقط یه سوال با میانگین درصد ۲۲ درصد هیچ جا قبول نمیشه شد نه؟

سلام. سوالات رو ندیدم ولی معمولاً چندتا حذفی و تاثیر مثبت داریم. میانگینتون میشه ۲۵ که به نظرم میتونید به شبانه ها و تعداد محدودی روزانه امیدوار باشید.

مرسی که پاسخ گو بودین .پس فک کنم با میانگین ۲۸ یا ۲۹ خواجه میشه آورد نه؟

نادانی گفت: "گذشته و حالم را ضایع کرده ام" عاقلی گفت: "امّا اینده هنوز،سالم مانده است."Heart
ارسال: #۳۵
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۲۱ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ ب.ظ)iatii2 نوشته شده توسط:  اینم یه نمونه از انتخاب رشته اجباری و بدون آگاهی تو کشور ما .
چرا قصد دارید چندسال از زندگیتون رو حروم کنید سر یه رشته که علاقه ندارید؟

من متاسفانه ۲ سال عقب موندم . حالا اگه بخوام رشته مورد علاقم (معماری) رو ادامه بدم اولا باید از لیسانس شروع کنم و برتز اینکه شهر ما امکانات نداره مثلا من بخوام مستقیم کنکور ازشد معماری بدم . خلاصه گرفتارم . اگه امسالم قبول نشم دیگه واقعا نمی دونم باید چیکار کنم ...Huh
ارسال: #۳۶
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۳۸ ق.ظ
کلید اولیه it مدرسان
محاسبه دروس مشترکم با پارسه نسبت به کلید مدرسان ۱۵% فرق داره !!! این است اوضاع اساتید !
ارسال: #۳۷
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۰۶ ق.ظ، توسط Jooybari.)
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۷ ب.ظ)navid_itboy نوشته شده توسط:  پس فک کنم با میانگین ۲۸ یا ۲۹ خواجه میشه آورد نه؟

راستش از حدود میانگین درصد برای قبولی خبر ندارم.

(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۱ ب.ظ)iatii2 نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ ب.ظ)iatii2 نوشته شده توسط:  اینم یه نمونه از انتخاب رشته اجباری و بدون آگاهی تو کشور ما .
چرا قصد دارید چندسال از زندگیتون رو حروم کنید سر یه رشته که علاقه ندارید؟

من متاسفانه ۲ سال عقب موندم . حالا اگه بخوام رشته مورد علاقم (معماری) رو ادامه بدم اولا باید از لیسانس شروع کنم و برتز اینکه شهر ما امکانات نداره مثلا من بخوام مستقیم کنکور ازشد معماری بدم . خلاصه گرفتارم . اگه امسالم قبول نشم دیگه واقعا نمی دونم باید چیکار کنم ...Huh

شما اگه لیسانس فلسفه هم میخوندید میتونستید ارشد یه رشته دیگه شرکت کنید. فقط پیشنیاز میخوردید.
ارسال: #۳۸
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۰۱ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  شما اگه لیسانس فلسفه هم میخوندید میتونستید ارشد یه رشته دیگه شرکت کنید. فقط پیشنیاز میخوردید.

درست می فرمایید اما عرض کردم توی شهر ما کلاس های آمادگی برای رشته معماری نیست . مثلا کلاس اسکیس
شهر دیگه هم امکانش نیست که برم
می سوزم و می سازم
اما اگه امسال قبول نشم حتما میرم پی رشته مورد علاقم Rolleyes
ارسال: #۳۹
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۳۱ ب.ظ
کلید اولیه it مدرسان
من چیزی برای گفتن ندارم. ولی دو چیز رو درنظر بگیرید:

۱- منابع خوبی برای رشته ها وجود داره. هرچند کلاس حضوری تاثیرش بیشتره ولی کتاب هم اثرش کم نیست.
۲- مطمئن نباشید رشته ای که بهش علاقه دارید همون رشته ایه که بهش فکر میکنید و انتظار دارید. اعتراف میکنم هوش مصنوعی گرایشی نیست که فکرشو میکردم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: iatii2
ارسال: #۴۰
۲۶ تیر ۱۳۹۳, ۰۴:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۱۴ ب.ظ، توسط saeid sharifzade.)
کلید اولیه ارشد فناوری اطلاعات موسسه مدرسان شریف
بچه ها کسی فایل پی دی اف پاسخ های تشریحیشو نداره ؟

نرم افزاری هست که برا هر درس بش درصد بدی بعد اون طبق کنکور ارشد ۹۲ برات تخمین رتبه بکنه ؟ میشه معرفی کنید؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۶۴ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۲ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۵ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۶۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۵۵ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۰۴ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۶,۹۶۸ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close