زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

این تابع چیست؟

ارسال:

misagh01 پرسیده:

این تابع چیست؟

سلام دوستان
من چند بار تا حالا در مقاله ها این تابع || || که در عکس زیر با پیکان مشخص کردم را دیدم اما نمیدونم معنیش چی میشه. دوستان کمک کنند. اگر سوالم سطح پایینه اساتید به بزرگی خودشون ببخشن. Big Grin

[تصویر:  00166101246513603879.jpg]
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

a i پاسخ داده:

این تابع چیست؟

سلام . نه آقا سوال سطح پایین و بالا نداریم .
این تابع نرم هست . متاسفانه من خودم دقیقشو نمیدونم ولی تو فضای دو بعدی همون فاصله اقلیدسی معنی میده
اینجا رو هم بخون :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
ارسال:

sybarite پاسخ داده:

RE: این تابع چیست؟

همونطور که در تصویر می بینید علامت نورم است . از مثالها هم بخوبی می توان فهمید علامت گرد کردن از میانه به عدد صحیح است . همچنین آدرس منبع را هم برایتان گذاشتم تا تمام علایم ریاضی در اختیارتان باشد .

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هاست یا میزبانی وب چیست؛ انواع آن کدامند؟ B0020 ۰ ۶۰۲ ۰۹ فروردین ۱۴۰۲ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: B0020
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۷۰۱ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  مرتب سازی سریع تصادفی چیست؟ Xzrix ۰ ۱,۴۰۵ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۷۱ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  یو اس اس دی چیست؟ nolw0932 ۰ ۲,۲۳۸ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: nolw0932
  تابع مولد ss311 ۰ ۱,۳۲۹ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۲۸۳ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
Shocked کامپیوتر یا هنر، مسئله این است arian_61 ۲ ۴,۲۸۶ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  تفاوت procedural با functional با imperative در چیست؟ shervan360 ۲ ۳,۰۲۱ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۴:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close