زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

این سوالایی که می گم، سنجش تصحیح میکنه و با این گزینه هایی که میگم درصدا راحساب کنید

ارسال: #۱۶
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۳۷ ق.ظ
این سوالایی که می گم، سنجش تصحیح میکنه و با این گزینه هایی که میگم درصدا راحساب کنید
آقا من این ریکس رو کردم و به احتمال ۵۰ درصد منفی میشدم و الان هم منفی شدم , پس وارده دیگه Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: hoohoo
ارسال: #۱۷
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۴۰ ق.ظ
چون سر جلسه ریکس کردی، پس می تونی الانم این ریکس رو بکنی و اعتراض کنی!! Big Grin

ولی کسی که سر جلسه ریکس نکرده، الانم سنگین تره ریکس نکنه و اعتراض نکنه !!! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: hoohoo , reza6966
ارسال: #۱۸
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۴۰ ق.ظ
RE: این سوالایی که می گم، سنجش تصحیح میکنه و با این گزینه هایی که میگم درصدا راحساب کنید
چرا همه اصرار دارن ۹۶ گزینه ی ۳ میشه؟
تو صورت سوال گفته t1 مقدار x رو تغییر میده. این تغییر باید روی x اعمال بشه پس باید value-result باشه.
نه value. به نظر من گزینه ی ۲ چوابه و سنجش درست میگه!

سوال ۴۰ من ۲ زدم . ولی مسلما ۱ درسته و احتمال حذف شدنش خیلی کمه با اینکه صورت سوال مشکل داره.
سوال ۱۰۰ جواب درست صد در صد گزینه ی ۴ هستش.
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed.rasouli
ارسال: #۱۹
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۰۶ ق.ظ، توسط Amoojan.)
(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۴۰ ق.ظ)hamed_12 نوشته شده توسط:  چرا همه اصرار دارن ۹۶ گزینه ی ۳ میشه؟
تو صورت سوال گفته t1 مقدار x رو تغییر میده. این تغییر باید روی x اعمال بشه پس باید value-result باشه.
نه value. به نظر من گزینه ی ۲ چوابه و سنجش درست میگه!
تو صورت سوال گفته t1 تا t100 مقدار اولیه x رو نیاز دارند! ولی t1 مقدار x رو تغییر میده. پس باید طوری متغییر رو به t1 بفرستیم که کارش رو انجام بده ولی محاسباتش مقدار x رو تغییر نده تا وقتی نوبت بقیه شد اونا هم بتونن از مقدار اولیه (بدون تغییر توسط t1) استفاده کنن.Smile
که این هدف تنها و تاکید میکنم تنها!Big Grin با گزینه ۳ محقق میشود!Big Grin

[تصویر:  balloons.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed.rasouli , hoohoo
ارسال: #۲۰
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ ب.ظ
RE: این سوالایی که می گم، سنجش تصحیح میکنه و با این گزینه هایی که میگم درصدا راحساب کنید
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
این سوال ها هم من بلد نیستم و اگر کسی بلد است لطفا من رو کمک کنه!!
سوال ۴۳ را من ۳ زدم ولی سنجش میگه ۲ .
سوال ۱۱۵ را من ۳ زدم ولی سنجش میگه ۴/

تو رو خدا این دو سوال رو توضیح بدید که ببینم درست زدم و سنجش گزینه درست را اشتباه زده یا اینکه واقعاً من اشتباه کردم و سنجش بیچاره گناهی ندارد. مرسی از همه دوستان.

سلام
سوال ۴۳ گزینه ۲ درسته الان نه یادم میاد نه حوصله دارم اما سرجلسه با چند تا مثال نقض نشون دادم ۲ درسته
ارسال: #۲۱
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۴۳ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
خب تا این حد با اطمینان نمی شه همچین ادعایی کرد که حتما تصحیح می شه چون سنجش دیگه خیلی سوال رو تصحیح نمی کنه چون کمی واسه خودش بد می شه این طبق تجربیات سال قبل هست.

بعد خب الان هر کس که نمی شه یه تاپیک باز کنه بعد بگه این سوالات هست. همه توی همون تاپیک های قبلی ادامه بدید بعد که به نتیجه رسیدید و یه تعداد خوبی نظر به غلط بودن دادند، بعد همگی اعتراض کنید که نتیجه بده. چون الان دوباره این تاپیک هم داره به بررسی تبدیل می شه.

موفق باشید

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeed.rasouli , Mohammad-A , mahdiazadbar , ladymj , FAM
ارسال: #۲۲
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۰۸ ب.ظ
سوال ۹۹ طراحی الگوریتم تخصصی نرم افزار گزینه ۱ و ۴ شبیه به هم هستن
ارسال: #۲۳
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۵۱ ب.ظ، توسط amiramino.)
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۳۴ ب.ظ)saeed.rasouli نوشته شده توسط:  سوال ۴۶ گزینه ۳ درست است.

سوال ۱۱۲ هر دو گزینه ۲ و ۴ درست است.

سوال ۱۱۷ گزینه ۲ درست است.

۱۱۸ گزینه ۲ درست است.
------------------------------------------------------
این سوال ها رو حتما اعتراض کنید بلکه به نتیجه برسیم :

سوال ۴۰ ، چون مبهم است و معلوم نیست چکار کنند اما احتمال دارد هر دو گزینه ۱ و ۲ رو درست بزارد.

سوال ۵۱ را بخاطر اشتباه چاپی اعتراض کنید. Smile

سوال ۵۹ صورت سوال دارای اشکال می باشد، زیرا خروجی ها را برعکس کرده و حتماً اعتراض کنید.

سوال ۶۱ اعتراض کنید که خارج از سرفصل است،( البته من این رو درست حل کردم، نامرداا!!!)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
این سوال ها هم من بلد نیستم و اگر کسی بلد است لطفا من رو کمک کنه!!
سوال ۴۳ را من ۳ زدم ولی سنجش میگه ۲ .
سوال ۱۱۵ را من ۳ زدم ولی سنجش میگه ۴/

تو رو خدا این دو سوال رو توضیح بدید که ببینم درست زدم و سنجش گزینه درست را اشتباه زده یا اینکه واقعاً من اشتباه کردم و سنجش بیچاره گناهی ندارد. مرسی از همه دوستان.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این هم درصد های من با احتساب اینکه سنجش اون ۴ سوال قسمت اول رو تصحیح کند.

زبان ۱۱ تا که ۲ تاش غلطه میشه ۲۷ درصد
ریاضی ۱۰ تا که ۲ تاش غلطه که میشه ۴۵ درصد
مشترک ۲۰ تا که ۶ تاش غلطه که میشه ۴۴ درصد
هوش ۱۲ تا که ۱ تاش غلطه که میشه ۶۶ درصد

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
امیدوارم که شریف قبول بشم چون که باید شریف قبول بشم و اگر نشم خودکشی میکنم.!!!!!!!! (جدی میگم، دلیل داره)
برای همه دوستان هم آرزوی موفقیت و بهروزی می کنم.
Heart
بنظر من سوال ۴۳ گزینه ۳ هم میتونه درست باشه. به کتاب ساختمان گسسته پوران نوشته هادی یوسفی یه نگاه بندازین.
سوال ۴۲ رو هم سنجش گزینه ۲ زده، ولی من گزینه ۱ زدم! کلید سنجش درسته؟؟ کسی میتونه توضیح بده؟؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۴۰,۱۲۳ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۵۴۲ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  ۱۲ کد شگفت‌انگیز موبایل خود را کشف کنید elecomco ۰ ۲,۴۴۱ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
Rainbow خودتونو معرفی کنید! marvelous ۹ ۱۰۵ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ pooyaa ۱۳ ۴۰,۹۱۲ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: malihe.74
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۶۰۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۶۷ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ترجمه تخصصی چه معیار هایی دارد hightrans ۲ ۳,۲۴۲ ۰۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ب.ظ
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۷۳ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close