زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تاپیک اعتراض به کلید سازمان سنجش برای رشته ی It

ارسال: #۴۶
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۲۳ ق.ظ
من هم به این سوالها اعتراض دارم اما برای ورود به سایت سنجش تو قسمت ورود به سیستم هر نام کاربری که میدم قبول نمیکنه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۳۳ ب.ظ، توسط mrz_it88.)
برای سازمان سنجش و طراحان محترم متاسفم که یه همچین گزیبنه های عجیبی رو به عنوان جواب انتخاب کردن . مخصوصا تویه هوش مصنوعی .

سوال ۸۳ هوش ( تعداد حداکثر هرس ممکن ) :
در این سوال که حداکثر تعداد هرس را به ازای جایگزاری در ۶ متغییر راخواسته است سازمان سنجش به طور بسیار عجیبی گزینه ۱ یعنی ۲ هرس را انتخاب کرده که این پاسخ به دلایل ارائه شده در زیر مردود می باشد.
همانطور که می دانیم الگوریتم هرس آلفا بتا یک الگوریتم عمقی است. و همانطور که می دانیم در الگوریتم عمقی الزامی وجود ندارد که ابتدا چپ ترین شاخه بررسی شود . و چون مساله از ما حداکثر تعداد هرس را خواسته است و هیچ ترتیب مشخصی در صورت سوال ارائه نشده ، پس باید ترتیبی در بررسی شاخه ها اتخاد نمود تا به این ماکزیمم دست یافت. هم چنین با توجه به اینکه ترتیب بررسی شاخه ها در تعداد هرس تاثیر دارد و الگوریتم آلفا بتا با ترتیب مناسب می تواند حداکثر نصف شاخه ها را هرس کند ، بنابراین می توان ابتدا شاخه وسط را بررسی کرد و سپس دو شاخه چپ و راست را . با مقداردهی مناسب می توان به ترتیب ۱ و ۲ شاخه از دوزیردرخت چپ و راست را هرس کرد. بنابراین حداکثر تعداد هرس ۳ می شود که گزینه ۲ می باشد.

سوال ۸۶ :
در گزنینه اول به این اشاره شده که الگوریتم تپه نوردی نزدیک ترین ماکزیمم را پیدا می کند و هیچ فرضی را در این مورد مطرح نکرده است. در حالی که با این فرض که نقطه شروع بر روی یک فلات باشد این الگوریتم اصلا نمی تواند به ماکزیمم برسد ( چه محلی چه عمومی ) و در جای خود متوقف می شود . همچنین مشخص نشده که منظور از ماکزیمم عمومی یا محلی می باشد. در حالی که اگر منظور ماکزیمم عمومی باشد این جمله کاملا غلط است . زیرا اگر روی یک شیب باشیم و نقطه شروع را روی شیب فرض کنیم و یک ماکزیمم عمومی به سمت پایین شیب و خارج از شیب و در فاصله ۵ متری و دیگری (ماکزیمم عمومی دوم ) به سمت بالای شیب و صعودی و در فاصله ۲۰ متری باشد ، الگوریتم تپه نوردی به سمت ماکزیمم ۲۰ متری می رود .این گزینه به این دلایل غلط می باشد چون هیچ فرضی در این مورد ارائه نشده است . در مورد گزینه دوم هم همینطور است زیرا وقتی حرارت خیلی کم میشود الگوریتم شبیه سازی ذوب فلزات تبدیل به تپه نوردی می شود با این شرط که این حرارت در تمامی اوقات به سمت صفر میل کند که متاسفانه هیچ اشارهای به این نکته مهم نشده . کما اینکه در گزینه ۳ به درستی به این نکته برای تبدیل الگوریتم شبیه سازی ذوب فلزات به الگوریتم تصادفی اشاره شده و از فرض اینکه این " حرارت در طول الگوریتم کم نشود " استفاده کرده . هما نطور که می بینیم گزینه ۱ و ۲ غلط می باشد و گزینه ۴ توسط سازمان سنجش انتخاب شده که با توجه به توضیحات بالا سوال غلط می باشد و دارای چند گزینه صحیح است .

سوال ۸۴ :
این سوال دارای اشکال تایپی می باشد و به نظر می رسد i باید به j تبدیل شود . زیرا در این صورت این مساله قابل فهم برای دانشجو در سر جلسه امتحان نمی باشد . سوال باید حذف بشود .

(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۲۳ ب.ظ)negina نوشته شده توسط:  دوستان واسه اعتراض زدن برای سوالاتی که گزینه غلط اعلام شده.مثل سوال ۱۰۱ توی قسمت توضیحات کدوم گزینه رو باید انتخاب کنیم؟

کسی نیست جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هیچ گزینه ای در مورد سوال ۱۰۱ صادق نیست. یکی رو که بیشتر شبیه است رو انتخاب کنید . بعد توی توضیحات شرح بدید. اینم از نبوغ سازمان سنجش است Big Grin
ارسال: #۴۸
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۴۳ ب.ظ
ندا با سوال ۱۷ زبان که گفتی موافقم اون یکی نه.درک مطلب هست عین جمله که تو متن پیدا نمیشه.
سمیه با سوال۸۵ که گفتی کاملا موافقم
ارسال: #۴۹
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۰۳ ب.ظ
RE: تاپیک اعتراض به کلید سازمان سنجش برای رشته ی It
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۳۰ ب.ظ)mrz_it88 نوشته شده توسط:  سوال ۸۶ :
در گزنینه اول به این اشاره شده که الگوریتم تپه نوردی نزدیک ترین ماکزیمم را پیدا می کند و هیچ فرضی را در این مورد مطرح نکرده است. در حالی که با این فرض که نقطه شروع بر روی یک فلات باشد این الگوریتم اصلا نمی تواند به ماکزیمم برسد ( چه محلی چه عمومی ) و در جای خود متوقف می شود . همچنین مشخص نشده که منظور از ماکزیمم عمومی یا محلی می باشد. در حالی که اگر منظور ماکزیمم عمومی باشد این جمله کاملا غلط است . زیرا اگر روی یک شیب باشیم و نقطه شروع را روی شیب فرض کنیم و یک ماکزیمم عمومی به سمت پایین شیب و خارج از شیب و در فاصله ۵ متری و دیگری (ماکزیمم عمومی دوم ) به سمت بالای شیب و صعودی و در فاصله ۲۰ متری باشد ، الگوریتم تپه نوردی به سمت ماکزیمم ۲۰ متری می رود .این گزینه به این دلایل غلط می باشد چون هیچ فرضی در این مورد ارائه نشده است . در مورد گزینه دوم هم همینطور است زیرا وقتی حرارت خیلی کم میشود الگوریتم شبیه سازی ذوب فلزات تبدیل به تپه نوردی می شود با این شرط که این حرارت در تمامی اوقات به سمت صفر میل کند که متاسفانه هیچ اشارهای به این نکته مهم نشده . کما اینکه در گزینه ۳ به درستی به این نکته برای تبدیل الگوریتم شبیه سازی ذوب فلزات به الگوریتم تصادفی اشاره شده و از فرض اینکه این " حرارت در طول الگوریتم کم نشود " استفاده کرده . هما نطور که می بینیم گزینه ۱ و ۲ غلط می باشد و گزینه ۴ توسط سازمان سنجش انتخاب شده که با توجه به توضیحات بالا سوال غلط می باشد و دارای چند گزینه صحیح است .

در مورد گزینه دوم با شما هم نظر هستم این گزینه هم ۱۰۰ درصد غلطه چون نگفته حرارت در تمامی اوقات به سمت صفر میل کند.حتی تو تمرینات راسل به این نکته تاکید شده .. به هر حال من اعتراضمو در مورد این گزینه با سند و مدرک نوشتم برای سنجش فرستادم..
ارسال: #۵۰
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۴۶ ب.ظ
سوال ۸۵)در این سوال که حداکثر تعداد هرس را به ازای جایگزاری در ۶ متغییر راخواسته است سازمان سنجش به طور بسیار عجیبی گزینه ۱ یعنی ۲ هرس را انتخاب کرده که این پاسخ به دلایل ارائه شده در زیر مردود می باشد.
همانطور که می دانیم الگوریتم هرس آلفا بتا یک الگوریتم عمقی است. و همانطور که می دانیم در الگوریتم عمقی الزامی وجود ندارد که ابتدا چپ ترین شاخه بررسی شود . و چون مساله از ما حداکثر تعداد هرس را خواسته است و هیچ ترتیب مشخصی در صورت سوال ارائه نشده ، پس باید ترتیبی در بررسی شاخه ها اتخاد نمود تا به این ماکزیمم دست یافت. هم چنین با توجه به اینکه ترتیب بررسی شاخه ها در تعداد هرس تاثیر دارد و الگوریتم آلفا بتا با ترتیب مناسب می تواند حداکثر نصف شاخه ها را هرس کند ، بنابراین می توان ابتدا شاخه وسط را بررسی کرد و سپس دو شاخه چپ و راست را . با مقداردهی مناسب می توان به ترتیب ۱ و ۲ شاخه از دوزیردرخت چپ و راست را هرس کرد. بنابراین حداکثر تعداد هرس ۳ می شود که گزینه ۲ می باشد.بچه ها دقت کنید این دلایل واضح هست که صحیح هست اعتاراض بزنید
ارسال: #۵۱
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۵۵ ب.ظ
بچه ها شماطبق کدوم دفترچه دارید حرف میزنید؟
یه نتیجه گیری کلی کنید همه عین هم بنویسیم
ارسال: #۵۲
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۰۷ ب.ظ، توسط hamidsho.)
شما که در مورد ۸۵ اعتاراض زدید؟

دفترچه d
ارسال: #۵۳
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۰۵ ب.ظ، توسط neda.h.)
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۵۵ ق.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  راستش من برای زبان برای سوال‌های ۱۸ و ۲۱ اعتراض فرستادم. باقی سوالات رو دقیق نمی‌دونم. سوال ۱۸ رو هم فکر نکنم تغییر بدن Sad

برای سوال ۳۸ ببینید سوال گفته «یکی» از گره‌ها. اگر ما دقیقاً بدانیم که کدام گره هست، در شرایطی به سادگی می‌توانستیم در $O(1)$ تشخیص مورد خواست سوال را داشته باشیم. با توابع Successor و Predecessor. البته این باز در یک شرایطی درست است.
در حالت عمومی، شرط قابل تولید بودن یک دنباله آن است که مقادیر بعدی از x در رشته‌ی جستجو، یا همگی بزرگ‌تر یا همگی کوچکتر باشند؛ در غیر اینصورت مشکلی وجود دارد.
توجه کنید که اینجا من بحث «رشته‌ی جستجو» را داشتم نه پیمایش Inorder. یعنی حتی با دانستن موقعیت x باز هم بایستی مقادیر تقریباً همه گره‌های دیگر را بررسی می‌کردیم
در این سوال ما اصلاً نمی‌دانیم x کجاست! صرفاً گفته که نویزی وجود داشته و مقادیر یکی از گره‌ها عوض شده. آیا باز هم این داده‌ساختار، «دودویی جست‌وجو» هست یا نه.
متوازن بودن این درخت تنها یک نکته‌ی انحرافی است چون موضوع سوال روی مقادیر گره‌هاست و در نهایت از ما چیزی رو خواسته که آیا «دودویی جستجو» هست یا نه و شرط متوازن بودن را نیاورده. البته به نظرم اگر هم می‌آورد، چندان هم وضع تغییر نمی‌کرد.

برای موضوع اشتباه تایپی باید بگم که سوالات پارسال را اگر ببینید، سوال ۹۳ سیستم عامل دو گزینه‌ی دقیقاً عین هم دارد و از آن بدتر، گزینه‌ی مورد نظر سنجش یکی از این گزینه‌ها بوده است که اتفاقاً جواب درست هم نبود. من از همان سوال ۱/۷ نمره منفی گرفتم و آن کلید اصلاح نشد.
باز سوال ۶۷ پایگاه داده دو سال پیش را اگر ببینید، می‌بینید که آن هم اشتباه تایپی داشت اما خب خیلی‌ها از همان سوال درصد گرفتند

خب درباره ی سوال ۵۷ چی؟ یعنی درسته که کسی چیزی نمی گه؟؟ بنظر من غلطه ها! چطور؟؟؟
میشه یه نفر بگه چطور حل شده و ۷ بدست اومده؟

۱۷ و ۲۰ رو نظری ندارین؟ بنظر من برداشت مناسبی از متن نیستن!!

در مورد سوال ۳۸ قانع نشدم که چرا میگین با وجود دونستن موقعیت x بازم مجبوریم تقریبا تمام گره هارو بررسی کنیم.
اگر موقعیت x رو می دونستیم کافی بود ۲فرزندش و پدرش رو بررسی کنیم. و دیگه به زمان n احتیاج نداره! بنظر من سوال باید کامل و واضح باشه! قطعا کامل نبوده که من تونستم از سوال اینجوری برداشت کنم که موقعیتش رو می دونیم!Sad میدونم با توجه به گزینه ها میشد فهمید منظور این نیست. ولی بازم ایرادی که به سوال وارده رو نفی نمیکنه! من تو اون استرس ذهنم به این مسائل قد نداد دیگه! فقط به اطلاعات سوال فکر کردم!
می دونم الان بعضیا میگن انقد ایراد نگیرینو بهانه نیارینو از این حرفا. ولی بحث اینا نیست. حقیقتا یدونه تست موتونه روزای آیندمو تغییر بده!Sad

(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۴۳ ب.ظ)sonia1990 نوشته شده توسط:  ندا با سوال ۱۷ زبان که گفتی موافقم اون یکی نه.درک مطلب هست عین جمله که تو متن پیدا نمیشه.
سمیه با سوال۸۵ که گفتی کاملا موافقم

خب منم گفتم از مطلب همچین چیزی درک نمیشه!!!
واقعا نمیشه بنظر من!! یه ریزاشاره ای هم به سمت همچین چیزی نشده که آدم همچین برداشتی کنه!!
بنظر خودم اعتراض وارده!!DodgyDodgyShy
آخه از کجاش همچین برداشتی میشه؟!Angry
درسته درک از مطلبه، ولی درک از هوا نیست که دیگه!!AngryAngryAngry
من سوال ۱۷-۱۸-۲۰ زبان رو اعتراض دارم:-|

سوالای ۸۳ و ۸۶ هم مشکلی ندارن. درستن.
ولی تکلیف سوال ۵۷ چیه؟
ارسال: #۵۴
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۱۴ ب.ظ
سوال ۱۸ زبان .

اصلاح کردن یعنی چیزی را بهبود دادن و ایرادهاش را برطرف کردن . لزومی هم نداره حتما ایراد باشه که اصلاحات صورت بگیره میتونه بهبود باشه . اما تغییر change یعنی از بیخ و بن عوض کردن .پس correct صحیح است .

در مورد ماکزیمم هرس چون قید نشده با ترتیب دهی پس گزینه سنجش درسته .
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2
ارسال: #۵۵
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۲۰ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۱۴ ب.ظ)shivap نوشته شده توسط:  سوال ۱۸ زبان .

اصلاح کردن یعنی چیزی را بهبود دادن و ایرادهاش را برطرف کردن . لزومی هم نداره حتما ایراد باشه که اصلاحات صورت بگیره میتونه بهبود باشه . اما تغییر change یعنی از بیخ و بن عوض کردن .پس correct صحیح است .

در مورد ماکزیمم هرس چون قید نشده با ترتیب دهی پس گزینه سنجش درسته .

درسته...هرس فقط دو تاست میتونین با مثالای مختلف تست کنین..جوابه سنجش درسته

آرامشه ماقبل طوفانم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: minami
ارسال: #۵۶
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۲۷ ب.ظ
۲حالت داره. یا کسی ۵۷ رو بلد نیست!!! یا اینکه همه موافقن که درسته و ۷ بدست میاد و من دارم سوال مسخره ای رو مطرح می کنم!!
حالا کدوم حالته؟! من نمیفهمم چرا کسی درباره ی ۵۷ هیچ توضیحی نمی ده
:-|
ارسال: #۵۷
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۴۸ ق.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۲۷ ب.ظ)neda.h نوشته شده توسط:  ۲حالت داره. یا کسی ۵۷ رو بلد نیست!!! یا اینکه همه موافقن که درسته و ۷ بدست میاد و من دارم سوال مسخره ای رو مطرح می کنم!!

من سر جلسه که حل کردم ۳ بدست آوردم و الانم که حل کردم ۴ بدست آوردمCool
اگه خواستین روش حلم رو می نویسم هرچند که بعید میدونم درست باشه...
ارسال: #۵۸
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۰۰ ق.ظ
دوستان در مورد سوال ۶۸مدیریت کسی عدله ی مناسبی داره؟!
ارسال: #۵۹
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۰۱ ق.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۴۶ ب.ظ)hamidsho نوشته شده توسط:  سوال ۸۵)در این سوال که حداکثر تعداد هرس را به ازای جایگزاری در ۶ متغییر راخواسته است سازمان سنجش به طور بسیار عجیبی گزینه ۱ یعنی ۲ هرس را انتخاب کرده که این پاسخ به دلایل ارائه شده در زیر مردود می باشد.
همانطور که می دانیم الگوریتم هرس آلفا بتا یک الگوریتم عمقی است. و همانطور که می دانیم در الگوریتم عمقی الزامی وجود ندارد که ابتدا چپ ترین شاخه بررسی شود . و چون مساله از ما حداکثر تعداد هرس را خواسته است و هیچ ترتیب مشخصی در صورت سوال ارائه نشده ، پس باید ترتیبی در بررسی شاخه ها اتخاد نمود تا به این ماکزیمم دست یافت. هم چنین با توجه به اینکه ترتیب بررسی شاخه ها در تعداد هرس تاثیر دارد و الگوریتم آلفا بتا با ترتیب مناسب می تواند حداکثر نصف شاخه ها را هرس کند ، بنابراین می توان ابتدا شاخه وسط را بررسی کرد و سپس دو شاخه چپ و راست را . با مقداردهی مناسب می توان به ترتیب ۱ و ۲ شاخه از دوزیردرخت چپ و راست را هرس کرد. بنابراین حداکثر تعداد هرس ۳ می شود که گزینه ۲ می باشد.بچه ها دقت کنید این دلایل واضح هست که صحیح هست اعتاراض بزنید

منم دقیقا با شما موافقم، اخه درحالیکه تاکید کرده حداکثر شاخه هایی رو بگین که هرس میشه، حداکثر زمانیه که اول شاخه ۲ بررسی بشه بعد بقیه
نامردیه اگه با ۲ تا هرس درنظر بگیرن... ینی چی اخه؟؟؟
ارسال: #۶۰
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۱۴ ق.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ ق.ظ)ka arman نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۲۷ ب.ظ)neda.h نوشته شده توسط:  ۲حالت داره. یا کسی ۵۷ رو بلد نیست!!! یا اینکه همه موافقن که درسته و ۷ بدست میاد و من دارم سوال مسخره ای رو مطرح می کنم!!

من سر جلسه که حل کردم ۳ بدست آوردم و الانم که حل کردم ۴ بدست آوردمCool
اگه خواستین روش حلم رو می نویسم هرچند که بعید میدونم درست باشه...

چه عجب!!! یکی یچیزی گفت!!! بازم جای شکرش باقیه!
مرسی
خب منم میگم ۴ درسته خب!
پس اگر من اشتباه نمیکنم سوال ۵۷ رو اعتراض بزنیم
اگرم اشتباه می کنم که یکی بیاد بگه اشتباه می کنی و حلش اینه...!!!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۴۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۵ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۳۶ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۵۰ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۷۵ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۹۴ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۳۵ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۰۶ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۳۴ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مشاوره برای تغییر رشته به مدیریت nima20-20 ۱۰ ۱۴,۲۳۴ ۰۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: abdollah75

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close