زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اگر سرگردونی که چه گرایشی رو انتخاب کنی بیا تو

ارسال: #۱۶
۲۲ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۱۱ ق.ظ
RE: کمک فوری برای راهنمایی انتخاب گرایش IT یا نرم افزار؟
(۱۷ تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۱۷ ب.ظ)Br2012 نوشته شده توسط:  به نظر من نرم شرکت کن این که میگی به آی تی علاقه داری خوبه اما آیتی به نظر من یه گرایشش به درد بخوره اونم شبکه هست که ظرفیت کمی داره
اما با توجه به اینکه پارسالم خوندی نرم بهتره و تو مملکت ما اوضاع نرم بهتره تا بقیه گرایش‌ها و البته سخت ترین گرایش هم هست من توصیه میکنم نرم شرکت کن

چرا اطلاعات غلط میدین؟Smile
کی گفته گرایشایه ای تی فقط شبکش خوبه؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۲۲ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ ق.ظ
اگر سرگردونی که چه گرایشی رو انتخاب کنی بیا تو
یه جا دیگه آپلودش کنین
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۹۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  اگر در مصاحبه ی برای قبولی دانشگاه رد بشویم چه می شود ؟(لطفا فوری راهنمایی کنید) sadjadt ۱ ۲,۷۲۳ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  توصیه های مهم در رابطه با انتخاب رشته (مهم) Happiness.72 ۰ ۱,۹۴۶ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  تاثیر ترتیب انتخاب در انتخاب رشته ارشد milad72r ۳ ۳,۸۳۷ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  سایت تولید محتوا,سفارش تولید محتوا fafaferdos ۰ ۱,۷۶۰ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۳:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: fafaferdos
  اگر خودکارت به اندازه یک کلمه جوهر داشت چی می نوشتی؟؟ Parva ۷۱ ۴۳,۹۳۷ ۲۶ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: reticent
  آیا می توان فقط رشته شناور را انتخاب کرد ؟ moh3n.cinema ۷ ۱۵,۱۰۴ ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: cyprus
  اگر تا پایان ترم ششم دفاع نکنم چی میشه؟ sazesh ۱۱ ۷,۳۰۸ ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: jentelman1990
Big Grin چه گرایشی از رشته ای تی ؟؟ Maral2016 ۱ ۱,۷۵۶ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۴:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sixsixsix
  تولید گره در لحظه ی تولید و بسط wskf ۲ ۱,۹۸۱ ۲۴ فروردین ۱۳۹۶ ۰۸:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: پرهوده

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close