زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چندسوال در خصوص دوره آموزشی

ارسال:
۰۶ فروردین ۱۳۹۳, ۰۱:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۰۲ ق.ظ، توسط s.sharif.)
با سلام خدمت دوستای گلم عید همتون مبارک انشاالله امسال سال موفقیتاتون باشه
عزیزان من کم کم دارم خودم را برای سربازی اماده میکنم اگه بتونید در موارد زیر کمک کنید ممنون میشم که البته فکر کنم این موارد سوال خیلی های دیگه ام باشه
۱- از چیز هایی که برای اموزشی به دردمون میخوره (خوراکی و پوشاک وپزشکی و نظافتی) وچیزهایی که نباید برد بگید
۲-کتابی که بشه تو اونجا خوند(زبان یا درسی یا ...)را معرفی کنید
۳-نتایج کی اعلام میشه من اون زمان اموزشی هستم ایا مرخصی بهم میدن ؟
good-wishes، در تاریخ ۰۷ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

عنوان ویرایش شد
لطف کنید عناوین گویا تر برای تاپیکهاتون انتخاب بفرمایید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از تو فقط حرکت و از خدا، آنچه میخواهی و برکت ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۷ فروردین ۱۳۹۳, ۱۰:۴۲ ق.ظ
RE: چندسوال در خصوص دوره آموزشی
کسی اینجا اموزشی نرفته یعنی ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!Huh
لطفا کمک کنید نیازمند اطلاعاتم

ارسال:
۰۷ فروردین ۱۳۹۳, ۰۴:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ فروردین ۱۳۹۳ ۰۴:۵۴ ب.ظ، توسط - rasool -.)
سلام
برو اینجا :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مواظب خودت باش
موفق باشی

Live in such a way that those who know you but
don't know God will come to know God because they know you

سپاس‌گزاری شده توسط: s.sharif
ارسال:
۰۷ فروردین ۱۳۹۳, ۰۶:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ فروردین ۱۳۹۳ ۰۷:۰۴ ب.ظ، توسط s.sharif.)
(۰۷ فروردین ۱۳۹۳ ۰۴:۴۲ ب.ظ)- rasool - نوشته شده توسط:  سلام
برو اینجا :

مواظب خودت باش
موفق باشی

مرسی از لطفتون چندتا سوال جزیی هم دارم که بهش اشاره نشده
اونجا چی به ادم میدن (صابون- شامپو - لباس -حوله و...) اگه دوستان بگن که چی میدن ممنون میشم که نخوام ببرمشون وهمچنین ساک چه اندازه ای ببرم؟
به قرص سرما خوردگی واستامینوفن گیر نمیدن؟
نتایج کی اعلام میشه من اون زمان اموزشی هستم ایا اگه بخوام مرخصی بهم میدن توی اموزشی که برم نتایج را ببینم ؟

ارسال:
۰۷ فروردین ۱۳۹۳, ۰۷:۴۴ ب.ظ
کلا اینکه چی ببری و چی بهت می دن ارتباط مستقیم داره با اینکه کجا داری می ری.
ولی چیزایی که فکر می کنی لازمه و برات ضروریه با خودت ببر . چون زیاد قابل پیش بینی نیست.

ساک هم یه جوری باشه که وسایلت توش جا بشه . (متوسط خوبه که بتونی راحت حملش کنی)

ببین معمولا بعد از دو هفته مرخصی می دن . توی این ۲ هفته هم دستت میاد چی به چیه.

لباس نظامی که می دن. ولی مابقی را به اندازه نیازت ببر .

قرصایی که گفتی هم با خودت ببر اگه تونستی ببر داخل.

نتایج هم به خونه یا دوستات بسپر که برات نگاه کنن . انشالله رتبه خوبی که آوردی یه روز مرخصی بگیر انتخاب رشته کن و تمام .

اونجا که هستی به فکر سلامتیت باش . خودت رو هم به لحاظ روحی آماده کن که مستقل باشی اونجا .
چون کلا جو سربازی طوریه که باید خودت هوای خودتو داشته باشی .

البته من چند سال پیش رفتم سربازی ، الان فکر کنم پادگانا شدن هتل Smile

ارسال:
۰۸ فروردین ۱۳۹۳, ۱۲:۳۵ ق.ظ
مرسی انشاالله شما هم موفق باشین
ولی اموزشی و هتل بودن با این چیزایی که شنیدم زیاد مطابقت نداره شاید بعد اموزشی یکم شبیه تر باشه به هتل البته اونم بستگی به جایی که میفتم داره

سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool -
ارسال:
۰۸ فروردین ۱۳۹۳, ۰۸:۰۷ ب.ظ
من خودم الان آخرای اموزشیم بعد تعطیلات عید یه ۱۵ روز برم تمومه

صابون شامپو شوینده لباس زیر حوله نخ سوزن با خودت ببر آهااا مایع دست شویی چون دست شویی‌ها مایع ندارند

کلا اگه سپاه نیستی‌ لوازم شخصیتو ببر چون بودجه ارتش و نیرو انتظامی‌ اومده پایین چیزی جز لباس بهت نمیدن با ۴تا چیز دیگه

نمک هم یادت نره معمولا غذا نمک نداره

و یچی که کلا به دردت میخوره سعی‌ کن هرچی‌ بهت میگن نشنیده بگیری از این گوش بشنو از اون گوش در کن وگرنه بخوای به حرفا سخت بگیری و حساس باشی‌ نظام بهت نمیسازه

Mr POSHTE Parde

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: s.sharif , maneshty
ارسال:
۰۸ فروردین ۱۳۹۳, ۰۹:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ فروردین ۱۳۹۳ ۰۹:۳۵ ب.ظ، توسط s.sharif.)
(۰۸ فروردین ۱۳۹۳ ۰۸:۰۷ ب.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط:  من خودم الان آخرای اموزشیم بعد تعطیلات عید یه ۱۵ روز برم تمومه

صابون شامپو شوینده لباس زیر حوله نخ سوزن با خودت ببر آهااا مایع دست شویی چون دست شویی‌ها مایع ندارند

کلا اگه سپاه نیستی‌ لوازم شخصیتو ببر چون بودجه ارتش و نیرو انتظامی‌ اومده پایین چیزی جز لباس بهت نمیدن با ۴تا چیز دیگه

نمک هم یادت نره معمولا غذا نمک نداره

و یچی که کلا به دردت میخوره سعی‌ کن هرچی‌ بهت میگن نشنیده بگیری از این گوش بشنو از اون گوش در کن وگرنه بخوای به حرفا سخت بگیری و حساس باشی‌ نظام بهت نمیسازه
مرسی از راهنماییت
میشه یکم این جمله را واضحتر بگی((و یچی که کلا به دردت میخوره سعی‌ کن هرچی‌ بهت میگن نشنیده بگیری از این گوش بشنو از اون گوش در کن وگرنه بخوای به حرفا سخت بگیری و حساس باشی‌ نظام بهت نمیسازه))
به طور خودمونیSmile یعنی اگه فحش یا توهین کردن سخت نگیرم؟
خدا به خیر بگذرونه !!!

ارسال:
۰۹ فروردین ۱۳۹۳, ۱۲:۵۱ ق.ظ
کلا چند جهت داره حرفم اولا که بری اونجا اول میترسونن طرف که فلان می‌کنیم که اینا بهت بگم شعاری بیش نیست

۲.ما که ارتش هستیم مسئول آموزش ما سرباز‌های دوره قبل هستن لیسانس هستن اکثرا افسر ما که فوش نمیده اما گروهان دیگه دیدم که فوشم میدن

نمی‌خوام بترسونمت اگه بی‌خیالی سیر کنی‌ زود میاد میره الان من خودم نفهمیدم ۱ ماه چجوری رفت

اما انتظار گیر دادن‌های الکی‌ تنبیه شدن بیخود داشته باش

این جمله قطعاً خواهی‌ گفت آاآاآاه طرف چقدر عقدهٔ‌ای Smile)

البته بهت بگم به جایی که میوفتی خیلی‌ ربط داره جا داریم تا جا

الان من خودم ۰۲ تهرانم از نظر تعطیلات عالی اما از نظر برخوردی زیاد نرمال نیست هواشم زیاد خوب نی‌

انشااللا که جای خوبی‌ میوفتی بابت نتیجه هم خیالت راحت مرخصی میدن

Mr POSHTE Parde

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]
ارسال: #۱۰
۱۰ فروردین ۱۳۹۳, ۱۱:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۰۲ ق.ظ، توسط s.sharif.)
(۰۹ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۵۱ ق.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط:  کلا چند جهت داره حرفم اولا که بری اونجا اول میترسونن طرف که فلان می‌کنیم که اینا بهت بگم شعاری بیش نیست

۲.ما که ارتش هستیم مسئول آموزش ما سرباز‌های دوره قبل هستن لیسانس هستن اکثرا افسر ما که فوش نمیده اما گروهان دیگه دیدم که فوشم میدن

نمی‌خوام بترسونمت اگه بی‌خیالی سیر کنی‌ زود میاد میره الان من خودم نفهمیدم ۱ ماه چجوری رفت

اما انتظار گیر دادن‌های الکی‌ تنبیه شدن بیخود داشته باش

این جمله قطعاً خواهی‌ گفت آاآاآاه طرف چقدر عقدهٔ‌ای Smile)

البته بهت بگم به جایی که میوفتی خیلی‌ ربط داره جا داریم تا جا

الان من خودم ۰۲ تهرانم از نظر تعطیلات عالی اما از نظر برخوردی زیاد نرمال نیست هواشم زیاد خوب نی‌

انشااللا که جای خوبی‌ میوفتی بابت نتیجه هم خیالت راحت مرخصی میدن
ممنونم
والا با این اوضاع واحوالی که از شما و چند تا از دوستام شنیدم یه دوره کلاس روانشناسی هم واجب شده برمBig Grin تا بتونم باهاشون کنار بیام
اخه من با دونوع انسان میونه خوبی ندارم ۱ چاپلوس ۲ عقده ای
فکر کنم باید خودما اماده هر چیزی بکنم البته امیدوارم اینجا که قراره اعزام شم اینطوری نباشهRolleyes

ارسال: #۱۱
۱۰ فروردین ۱۳۹۳, ۰۳:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ فروردین ۱۳۹۳ ۰۴:۲۹ ب.ظ، توسط - rasool -.)
چند نکته بعنوان داداش بزرگتر (بعنوان کسی که در جای سختی خدمت کرده البته نمی گم کجا Smile )

۱- اونجا که هستی با همه باش اما در عین حال بی همه باش
۲- می دونم اعتماد به نفس داری اما هزار برابرش کن و روحیه ت رو حفظ کن
۳- زیرک باش یعنی لازم نیست هر چی بهت میگن بگی چشم و لازمم نیست که مدام ساز مخالف بزنی باهاشون چون در دو حالتش آسفالت [تصویر:  263872_flat.gif] می شی پس منطقی رفتار کن
۴- حتما به فکر تغذیت و ورزش و سلامتیت باش دوره ی خوبیه که بتونی خودت رو فیتنس کنی [تصویر:  263872_Banane21.gif]
۵- خودت رو اونجا به کارای مفید سرگرم کن مثلا بگو توی این ۲ سال می خوام زبان یادبگیرم در غیر اینصورت اونجا همش به فکر گذر زمان و عمر نازنینت هستی و آخرشم هیچی بدست نمیاری پس سعی کن توی این مدت حداقل به یکی از اهدافت برسی.
۶- نه خیلی درونگرا باش نه خیلی برونگرا
۷- اگه می تونی در این مدت احساسات رو تخته کن و محکم تر باش . باید کوه باشی .
۸- بدون که هر کسی [تصویر:  263872_Ghelyon.gif] ارزش رفاقت با تو رو نداره . و البته رفقایی هم خواهی یافت که از بهترین رفقای عمرت خواهند شد.
۹- فرصت خوبیه که آدم کمی با خودش خلوت کنه و ببینه با خودش چندچنده . خودشو بشناسه . خودشو پیدا کنه . برای آیندش برنامه بریزه و ... [تصویر:  263872_reading.gif]
۱۰- بیشتر از اینکه اثر پذیر باشی تو تاثیر گذار باش .
۱۱- مطالعه کن درباره ی چیزایی که بعدا به دردت خواهند خورد مثل تغذیه روانشناسی ازدواج و ...
۱۲- اونجا نه خیلی پاستوریزه باش [تصویر:  263872_305.gif] و نه خیلی خام و بی خیال و شرور [تصویر:  263872_145fs780093.gif]
۱۳- قدرت تحمل و صبرت رو ببر بالا
۱۴- قدرت ارتباطاتت رو ببر بالا . یعنی اینکه بدونی اونجا با کی کجا چطوری رفتار کنی
۱۵- از آدمای مثبت استفاده کن و از آدمای منفی پرهیز
۱۶- ممکنه هر حرف مفتی رو اونجا بشنوی سعی کن تا جایی که می تونی حساسیت نشون ندی Smile
۱۷- سعی کن بهت خوش بگذره [تصویر:  263872_fly2.gif] و زیاد سخت نگیر . اصلا کل زندگی همین جوریه .
۱۸- سعی کن توی این مدت یک دور قرآن رو ختم کنی .
۱۹- سعی کن اونجا زندگی کنی . چون ما آدما مدام میگیم بعد از درس بعد از سربازی بعد از ازدواج بعد از ..... [تصویر:  263872_th_running1.gif]
اما من معتقدم در عین حال که برنامه ریزی برای آینده باید داشته باشیم باید در زمان حال زندگی کنیم و از لحظه لحظه اش لذت ببریم.

راستی ... به دندونات برس اونجا که هستی [تصویر:  263872_90.gif] وگرنه وقتی برگردی باید یک دوره نفس گیر بری دندونپزشکی Smile

ارسال: #۱۲
۱۱ فروردین ۱۳۹۳, ۱۲:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ ب.ظ، توسط s.sharif.)
(۱۰ فروردین ۱۳۹۳ ۰۳:۳۵ ب.ظ)- rasool - نوشته شده توسط:  چند نکته بعنوان داداش بزرگتر (بعنوان کسی که در جای سختی خدمت کرده البته نمی گم کجا Smile )

۱- اونجا که هستی با همه باش اما در عین حال بی همه باش
۲- می دونم اعتماد به نفس داری اما هزار برابرش کن و روحیه ت رو حفظ کن
۳- زیرک باش یعنی لازم نیست هر چی بهت میگن بگی چشم و لازمم نیست که مدام ساز مخالف بزنی باهاشون چون در دو حالتش آسفالت [تصویر:  263872_flat.gif] می شی پس منطقی رفتار کن
۴- حتما به فکر تغذیت و ورزش و سلامتیت باش دوره ی خوبیه که بتونی خودت رو فیتنس کنی [تصویر:  263872_Banane21.gif]
۵- خودت رو اونجا به کارای مفید سرگرم کن مثلا بگو توی این ۲ سال می خوام زبان یادبگیرم در غیر اینصورت اونجا همش به فکر گذر زمان و عمر نازنینت هستی و آخرشم هیچی بدست نمیاری پس سعی کن توی این مدت حداقل به یکی از اهدافت برسی.
۶- نه خیلی درونگرا باش نه خیلی برونگرا
۷- اگه می تونی در این مدت احساسات رو تخته کن و محکم تر باش . باید کوه باشی .
۸- بدون که هر کسی [تصویر:  263872_Ghelyon.gif] ارزش رفاقت با تو رو نداره . و البته رفقایی هم خواهی یافت که از بهترین رفقای عمرت خواهند شد.
۹- فرصت خوبیه که آدم کمی با خودش خلوت کنه و ببینه با خودش چندچنده . خودشو بشناسه . خودشو پیدا کنه . برای آیندش برنامه بریزه و ... [تصویر:  263872_reading.gif]
۱۰- بیشتر از اینکه اثر پذیر باشی تو تاثیر گذار باش .
۱۱- مطالعه کن درباره ی چیزایی که بعدا به دردت خواهند خورد مثل تغذیه روانشناسی ازدواج و ...
۱۲- اونجا نه خیلی پاستوریزه باش [تصویر:  263872_305.gif] و نه خیلی خام و بی خیال و شرور [تصویر:  263872_145fs780093.gif]
۱۳- قدرت تحمل و صبرت رو ببر بالا
۱۴- قدرت ارتباطاتت رو ببر بالا . یعنی اینکه بدونی اونجا با کی کجا چطوری رفتار کنی
۱۵- از آدمای مثبت استفاده کن و از آدمای منفی پرهیز
۱۶- ممکنه هر حرف مفتی رو اونجا بشنوی سعی کن تا جایی که می تونی حساسیت نشون ندی Smile
۱۷- سعی کن بهت خوش بگذره [تصویر:  263872_fly2.gif] و زیاد سخت نگیر . اصلا کل زندگی همین جوریه .
۱۸- سعی کن توی این مدت یک دور قرآن رو ختم کنی .
۱۹- سعی کن اونجا زندگی کنی . چون ما آدما مدام میگیم بعد از درس بعد از سربازی بعد از ازدواج بعد از ..... [تصویر:  263872_th_running1.gif]
اما من معتقدم در عین حال که برنامه ریزی برای آینده باید داشته باشیم باید در زمان حال زندگی کنیم و از لحظه لحظه اش لذت ببریم.

راستی ... به دندونات برس اونجا که هستی [تصویر:  263872_90.gif] وگرنه وقتی برگردی باید یک دوره نفس گیر بری دندونپزشکی Smile
مرسی از اطلاعات مفیدت
این اطلاعات اینقدر مفید هست که فکر کنم میتونم بگم مثل (منشور کورش) اسمش را میتونم بزارم ((منشور سربازی))Big Grin
هرکدومش را باکلی دقت خوندم امیدوارم بتونم درست اجرایی اش کنم
جدی این سربازی هم دنگ و فنگی داره ها . اینجور که معلومه خودش یه زندگی جدیده والبته میتونه سرشار از پوچی هم باشه ولی به قول شما اگه توی این مدت به دنبال یادگیری چیزی باشیم میتونه کمک کنه منم از قبل کتاب های تافل را گرفتم امیدوارم بتونم توی این مدت سربازی استفاده کنم و به زبانم یه سرو سامان اساسی بدم
راستی توی مدت اموزشی هم میشه کتاب خوند(از لحاض خستگی میگم) یعنی کتاب ببرم ؟
خیلی جاها شنیدم میگن ظرف غذا هم ببر مگه اونجا غذا تو ظرف نمیدن به ادم؟
اونجا کمد هاش قفل داره یا ببرم؟
توی اموزشی چقدر مرخصی میدن؟

سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool -
ارسال: #۱۳
۱۱ فروردین ۱۳۹۳, ۰۶:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ فروردین ۱۳۹۳ ۰۶:۵۸ ب.ظ، توسط - rasool -.)
(۱۱ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۱۴ ب.ظ)s.sharif نوشته شده توسط:  راستی توی مدت اموزشی هم میشه کتاب خوند(از لحاض خستگی میگم) یعنی کتاب ببرم ؟

ببین بستگی داره کجا باشی. منتها توی آموزشی فکر نمی کنم خیلی فرصت داشته باشی (نمی ذارن بیکار بمونی Smile ) ولی خوب می تونی یه کتاب کوچیک و سبک که بهش علاقه داری ببری. مثلا حافظ یا ...

(۱۱ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۱۴ ب.ظ)s.sharif نوشته شده توسط:  خیلی جاها شنیدم میگن ظرف غذا هم ببر مگه اونجا غذا تو ظرف نمیدن به ادم؟

ببین هیچ بایدی اونجا وجود نداره . اصولا باید بدن ولی ممکنه هم ندن. پس یه ظرف ساده با قاشق و چنگال و کارد و لیوان همرات ببر.

(۱۱ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۱۴ ب.ظ)s.sharif نوشته شده توسط:  اونجا کمد هاش قفل داره یا ببرم؟

قفل ببر . هم برای کمدت و هم برای ساک .

(۱۱ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۱۴ ب.ظ)s.sharif نوشته شده توسط:  توی اموزشی چقدر مرخصی میدن؟

الان نمی دونم چطوریه. ولی معمول این بود که دو هفته ی اول برای اینکه عادت کنی مرخصی نمی دن. ولی از هفته های بعد میشد به پنجشنبه جمعه ها امیدوار بود.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۳۶۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  دوره آموزشی آنلاین Hadoop و Apache Spark به زبان فارسی Happiness.72 ۰ ۲,۲۸۴ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  بهترین منبع آموزشی C++ marvelous ۷ ۵,۷۷۲ ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۹۱ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  بهترین کتاب یا پکیج آموزشی برای یادگیری فن ترجمه انگلیسی چیه؟ saeid4x ۷ ۷,۴۷۰ ۰۶ آبان ۱۳۹۸ ۰۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دانلود رایگان دوره آموزشی PHP & MySQL SamanehRashvand ۱ ۲,۵۹۵ ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: alma1988
  پکهای آموزشی دوره های شبکه SamanehRashvand ۱ ۲,۷۴۴ ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۵۶ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  حریدار فیلم آموزشی دروس برای کنکور نرم افزار NersiA ۱ ۲,۳۰۸ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
  #طرح_رایانه_برای_همه (خیریه آموزشی) sss ۰ ۱,۷۱۰ ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sss

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close