زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فاکتوریل N

ارسال:

diiimah پرسیده:

فاکتوریل N

با سلام . من یه برنامه میخوام که فاکتوریل یک عدد مثل n حساب کنه (n میتونه هر عدد خیلی بزرگی باشه)البته تو c++
خودم یه برنامه نوشتم تا ۳۳! رو حساب میکنه بعد یه خورده روش کار کردم شد این :؟
#include<iostream.h>
#include<math.h>
int main(){
const int size=1150;
int a[size]={0};
int b,c=1,carry=0,d;
long r;
double p=0.0;
cout<<"Pleas Enter number : ";
cin>>b;
for(int yt=2;yt<=b;yt++)
p+=log10(yt);
d=(long)p+1;
for(int op=0;op<d;op++){a[op]=0;
}
if(b<0){
cout<<"\n\nError ";
}
if(b>=0){
a[0]=1;
for(int i=1;i<=b;i++){
for(int v=0;v<d;v++){
r=i*a[v]+carry;
a[v]=r;
carry=a[v]/10;
a[v]=r%10;
}
}

for(int w=d-1;w>=0;w--)
cout<<a[w];
}
cout<<endl;
return 0;
}
اگه یه راهنمایی کنید ممنون میشم.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

Jooybari پاسخ داده:

RE: فاکتوریل N

سلام. کدتون رو نخوندم. پیشنهادم اینه که اگه دقت ۳۲ رقم پرارزش کافیه که همون double استفاده کنید. اگه دقیق نیاز دازید یه کلاس bigint تعریف کنید و عمل جمع و تفریق و بعدش هم ضرب رو پیاده کنید. هر رقم رو میشه یه کاراکتر درنظر گرفت. بعد میتونید با همون روش ساده از نوع متغیر bigint استفاده کنید.

۰
ارسال:

bargozideh پاسخ داده:

سلام بر شما
آقا کدت درسته . شما عددی که کاربر وارد میکنه رو درون آرایه جدا میکنی و بعد عمل ضرب رو روی اون شبیه سازی کردی که کاملا درسته
فقط همون اول کدت
کد:
const int size=11500;
قرار بده که من الان امتحان کردم دو هزار! فاکتوریل هم جواب داد

کد:
Pleas Enter number : 2000
۳۳۱۶۲۷۵۰۹۲۴۵۰۶۳۳۲۴۱۱۷۵۳۹۳۳۸۰۵۷۶۳۲۴۰۳۸۲۸۱۱۱۷۲۰۸۱۰۵۷۸۰۳۹۴۵۷۱۹۳۵۴۳۷۰۶۰۳۸۰۷۷۹۰۵۶۰۰۸۲​
۲۴۰۰۲۷۳۲۳۰۸۵۹۷۳۲۵۹۲۲۵۵۴۰۲۳۵۲۹۴۱۲۲۵۸۳۴۱۰۹۲۵۸۰۸۴۸۱۷۴۱۵۲۹۳۷۹۶۱۳۱۳۸۶۶۳۳۵۲۶۳۴۳۶۸۸۹۰۵۶​
۳۴۰۵۸۵۵۶۱۶۳۹۴۰۶۰۵۱۱۷۲۵۲۵۷۱۸۷۰۶۴۷۸۵۶۳۹۳۵۴۴۰۴۵۴۰۵۲۴۳۹۵۷۴۶۷۰۳۷۶۷۴۱۰۸۷۲۲۹۷۰۴۳۴۶۸۴۱۵۸​
۳۴۳۷۵۲۴۳۱۵۸۰۸۷۷۵۳۳۶۴۵۱۲۷۴۸۷۹۹۵۴۳۶۸۵۹۲۴۷۴۰۸۰۳۲۴۰۸۹۴۶۵۶۱۵۰۷۲۳۳۲۵۰۶۵۲۷۹۷۶۵۵۷۵۷۱۷۹۶۷​
۱۵۳۶۷۱۸۶۸۹۳۵۹۰۵۶۱۱۲۸۱۵۸۷۱۶۰۱۷۱۷۲۳۲۶۵۷۱۵۶۱۱۰۰۰۴۲۱۴۰۱۲۴۲۰۴۳۳۸۴۲۵۷۳۷۱۲۷۰۰۱۷۵۸۸۳۵۴۷۷​
۹۶۸۹۹۹۲۱۲۸۳۵۲۸۹۹۶۶۶۵۸۵۳۴۰۵۵۷۹۸۵۴۹۰۳۶۵۷۳۶۶۳۵۰۱۳۳۳۸۶۵۵۰۴۰۱۱۷۲۰۱۲۱۵۲۶۳۵۴۸۸۰۳۸۲۶۸۱۵۲​
۱۵۲۲۴۶۹۲۰۹۹۵۲۰۶۰۳۱۵۶۴۴۱۸۵۶۵۴۸۰۶۷۵۹۴۶۴۹۷۰۵۱۵۵۲۲۸۸۲۰۵۲۳۴۸۹۹۹۹۵۷۲۶۴۵۰۸۱۴۰۶۵۵۳۶۶۷۸۹۶​
۹۵۳۲۱۰۱۴۶۷۶۲۲۶۷۱۳۳۲۰۲۶۸۳۱۵۵۲۲۰۵۱۹۴۴۹۴۴۶۱۶۱۸۲۳۹۲۷۵۲۰۴۰۲۶۵۲۹۷۲۲۶۳۱۵۰۲۵۷۴۷۵۲۰۴۸۲۹۶۰​
۶۴۷۵۰۹۲۷۳۹۴۱۶۵۸۵۶۲۸۳۵۳۱۷۷۹۵۷۴۴۸۲۸۷۶۳۱۴۵۹۶۴۵۰۳۷۳۹۹۱۳۲۷۳۳۴۱۷۷۲۶۳۶۰۸۸۵۲۴۹۰۰۹۳۵۰۶۶۲۱​
۶۱۰۱۴۴۴۵۹۷۰۹۴۱۲۷۰۷۸۲۱۳۱۳۷۳۲۵۶۳۸۳۱۵۷۲۳۰۲۰۱۹۹۴۹۹۱۴۹۵۸۳۱۶۴۷۰۹۴۲۷۷۴۴۷۳۸۷۰۳۲۷۹۸۵۵۴۹۶۷​
۴۲۹۸۶۰۸۸۳۹۳۷۶۳۲۶۸۲۴۱۵۲۴۷۸۸۳۴۳۸۷۴۶۹۵۹۵۸۲۹۲۵۷۷۴۰۵۷۴۵۳۹۸۳۷۵۰۱۵۸۵۸۱۵۴۶۸۱۳۶۲۹۴۲۱۷۹۴۹۹​
۷۲۳۹۹۸۱۳۵۹۹۴۸۱۰۱۶۵۵۶۵۶۳۸۷۶۰۳۴۲۲۷۳۱۲۹۱۲۲۵۰۳۸۴۷۰۹۸۷۲۹۰۹۶۲۶۶۲۲۴۶۱۹۷۱۰۷۶۶۰۵۹۳۱۵۵۰۲۰۱​
۸۹۵۱۳۵۵۸۳۱۶۵۳۵۷۸۷۱۴۹۲۲۹۰۹۱۶۷۷۹۰۴۹۷۰۲۲۴۷۰۹۴۶۱۱۹۳۷۶۰۷۷۸۵۱۶۵۱۱۰۶۸۴۴۳۲۲۵۵۹۰۵۶۴۸۷۳۶۲۶​
۶۵۳۰۳۷۷۳۸۴۶۵۰۳۹۰۷۸۸۰۴۹۵۲۴۶۰۰۷۱۲۵۴۹۴۰۲۶۱۴۵۶۶۰۷۲۲۵۴۱۳۶۳۰۲۷۵۴۹۱۳۶۷۱۵۸۳۴۰۶۰۹۷۸۳۱۰۷۴۹​
۴۵۲۸۲۲۱۷۴۹۰۷۸۱۳۴۷۷۰۹۶۹۳۲۴۱۵۵۶۱۱۱۳۳۹۸۲۸۰۵۱۳۵۸۶۰۰۶۹۰۵۹۴۶۱۹۹۶۵۲۵۷۳۱۰۷۴۱۱۷۷۰۸۱۵۱۹۹۲۲​
۵۶۴۵۱۶۷۷۸۵۷۱۴۵۸۰۵۶۶۰۲۱۸۵۶۵۴۷۶۰۹۵۲۳۷۷۴۶۳۰۱۶۶۷۹۴۲۲۴۸۸۴۴۴۴۸۵۷۹۸۳۴۹۸۰۱۵۴۸۰۳۲۶۲۰۸۲۹۸۹​
۰۹۶۵۸۵۷۳۸۱۷۵۱۸۸۸۶۱۹۳۷۶۶۹۲۸۲۸۲۷۹۸۸۸۴۵۳۵۸۴۶۳۹۸۹۶۵۹۴۲۱۳۹۵۲۹۸۴۴۶۵۲۹۱۰۹۲۰۰۹۱۰۳۷۱۰۰۴۶۱​
۴۹۴۴۹۹۱۵۸۲۸۵۸۸۰۵۰۷۶۱۸۶۷۹۲۴۹۴۶۳۸۵۱۸۰۸۷۹۸۷۴۵۱۲۸۹۱۴۰۸۰۱۹۳۴۰۰۷۴۶۲۵۹۲۰۰۵۷۰۹۸۷۲۹۵۷۸۵۹۹​
۶۴۳۶۵۰۶۵۵۸۹۵۶۱۲۴۱۰۲۳۱۰۱۸۶۹۰۵۵۶۰۶۰۳۰۸۷۸۳۶۲۹۱۱۰۵۰۵۶۰۱۲۴۵۹۰۸۹۹۸۳۸۳۴۱۰۷۹۹۳۶۷۹۰۲۰۵۲۰۷​
۶۸۵۸۶۶۹۱۸۳۴۷۷۹۰۶۵۵۸۵۴۴۷۰۰۱۴۸۶۹۲۶۵۶۹۲۴۶۳۱۹۳۳۳۳۷۶۱۲۴۲۸۰۹۷۴۲۰۰۶۷۱۷۲۸۴۶۳۶۱۹۳۹۲۴۹۶۹۸۶​
۲۸۴۶۸۷۱۹۹۹۳۴۵۰۳۹۳۸۸۹۳۶۷۲۷۰۴۸۷۱۲۷۱۷۲۷۳۴۵۶۱۷۰۰۳۵۴۸۶۷۴۷۷۵۰۹۱۰۲۹۵۵۵۲۳۹۵۳۵۴۷۹۴۱۱۰۷۴۲۱​
۹۱۳۳۰۱۳۵۶۸۱۹۵۴۱۰۹۱۹۴۱۴۶۲۷۶۶۴۱۷۵۴۲۱۶۱۵۸۷۶۲۵۲۶۲۸۵۸۰۸۹۸۰۱۲۲۲۴۴۳۸۹۰۲۴۸۶۷۷۱۸۲۰۵۴۹۵۹۴۱​
۵۷۵۱۹۹۱۷۰۱۲۷۱۷۶۷۵۷۱۷۸۷۴۹۵۸۶۱۶۱۹۶۶۵۹۳۱۸۷۸۸۵۵۱۴۱۸۳۵۷۸۲۰۹۲۶۰۱۴۸۲۰۷۱۷۷۷۳۳۱۷۳۵۳۹۶۰۳۴۳​
۰۴۹۶۹۰۸۲۰۷۰۵۸۹۹۵۸۷۰۱۳۸۱۹۸۰۸۱۳۰۳۵۵۹۰۱۶۰۷۶۲۹۰۸۳۸۸۵۷۴۵۶۱۲۸۸۲۱۷۶۹۸۱۳۶۱۸۲۴۸۳۵۷۶۷۳۹۲۱۸​
۳۰۳۱۱۸۴۱۴۷۱۹۱۳۳۹۸۶۸۹۲۸۴۲۳۴۴۰۰۰۷۷۹۲۴۶۶۹۱۲۰۹۷۶۶۷۳۱۶۵۱۴۳۳۴۹۴۴۳۷۴۷۳۲۳۵۶۳۶۵۷۲۰۴۸۸۴۴۴۷​
۸۳۳۱۸۵۴۹۴۱۶۹۳۰۳۰۱۲۴۵۳۱۶۷۶۲۳۲۷۴۵۳۶۷۸۷۹۳۲۲۸۴۷۴۷۳۸۲۴۴۸۵۰۹۲۲۸۳۱۳۹۹۵۲۵۰۹۷۳۲۵۰۵۹۷۹۱۲۷۰​
۳۱۰۴۷۶۸۳۶۰۱۴۸۱۱۹۱۱۰۲۲۲۹۲۵۳۳۷۲۶۹۷۶۹۳۸۲۳۶۷۰۰۵۷۵۶۵۶۱۲۴۰۰۲۹۰۵۷۶۰۴۳۸۵۲۸۵۲۹۰۲۹۳۷۶۰۶۴۷۹​
۵۳۳۴۵۸۱۷۹۶۶۶۱۲۳۸۳۹۶۰۵۲۶۲۵۴۹۱۰۷۱۸۶۶۶۳۸۶۹۳۵۴۷۶۶۱۰۸۴۵۵۰۴۶۱۹۸۱۰۲۰۸۴۰۵۰۶۳۵۸۲۷۶۷۶۵۲۶۵۸​
۹۴۹۲۳۹۳۲۴۹۵۱۹۶۸۵۹۵۴۱۷۱۶۷۲۴۱۹۳۲۹۵۳۰۶۸۳۶۷۳۴۹۵۵۴۴۰۰۴۵۸۶۳۵۹۸۳۸۱۶۱۰۴۳۰۵۹۴۴۹۸۲۶۶۲۷۵۳۰۶​
۰۵۴۲۳۵۸۰۷۵۵۸۹۴۱۰۸۲۷۸۸۸۰۴۲۷۸۲۵۹۵۱۰۸۹۸۸۰۶۳۵۴۱۰۵۶۷۹۱۷۹۵۰۹۷۴۰۱۷۷۸۰۶۸۸۷۸۲۸۶۹۸۱۰۲۱۹۰۱۰​
۹۰۰۱۴۸۳۵۲۰۶۱۶۸۸۸۸۳۷۲۰۲۵۰۳۱۰۶۶۵۹۲۲۰۶۸۶۰۱۴۸۳۶۴۹۸۳۰۵۳۲۷۸۲۰۸۸۲۶۳۵۳۶۵۵۸۰۴۳۶۰۵۶۸۶۷۸۱۲۸​
۴۱۶۹۲۱۷۱۳۳۰۴۷۱۴۱۱۷۶۳۱۲۱۷۵۸۹۵۷۷۷۱۲۲۶۳۷۵۸۴۷۵۳۱۲۳۵۱۷۲۳۰۹۹۰۵۴۹۸۲۹۲۱۰۱۳۴۶۸۷۳۰۴۲۰۵۸۹۸۰​
۱۴۴۱۸۰۶۳۸۷۵۳۸۲۶۶۴۱۶۹۸۹۷۷۰۴۲۳۷۷۵۹۴۰۶۲۸۰۸۷۷۲۵۳۷۰۲۲۶۵۴۲۶۵۳۰۵۸۰۸۶۲۳۷۹۳۰۱۴۲۲۶۷۵۸۲۱۱۸۷​
۱۴۳۵۰۲۹۱۸۶۳۷۶۳۶۳۴۰۳۰۰۱۷۳۲۵۱۸۱۸۲۶۲۰۷۶۰۳۹۷۴۷۳۶۹۵۹۵۲۰۲۶۴۲۶۳۲۳۶۴۱۴۵۴۴۶۸۵۱۱۱۳۴۲۷۲۰۲۱۵​
۰۴۵۸۳۸۳۸۵۱۰۱۰۱۳۶۹۴۱۳۱۳۰۳۴۸۵۶۲۲۱۹۱۶۶۳۱۶۲۳۸۹۲۶۳۲۷۶۵۸۱۵۳۵۵۰۱۱۲۷۶۳۰۷۸۲۵۰۵۹۹۶۹۱۵۸۸۲۴۵​
۳۳۴۵۷۴۳۵۴۳۷۸۶۳۶۸۳۱۷۳۷۳۰۶۷۳۲۹۶۵۸۹۳۵۵۱۹۹۶۹۴۴۵۸۲۳۶۸۷۳۵۰۸۸۳۰۲۷۸۶۵۷۷۰۰۸۷۹۷۴۹۸۸۹۹۹۲۳۴۳​
۵۵۵۵۶۶۲۴۰۶۸۲۸۳۴۷۶۳۷۸۴۶۸۵۱۸۳۸۴۴۹۷۳۶۴۸۸۷۳۹۵۲۴۷۵۱۰۳۲۲۴۲۲۲۱۱۰۵۶۱۲۰۱۲۹۵۸۲۹۶۵۷۱۹۱۳۶۸۱۰​
۸۶۹۳۸۲۵۴۷۵۷۶۴۱۱۸۸۸۶۸۷۹۳۴۶۷۲۵۱۹۱۲۴۶۱۹۲۱۵۱۱۴۴۷۳۸۸۳۶۲۶۹۵۹۱۶۴۳۶۷۲۴۹۰۰۷۱۶۵۳۴۲۸۲۲۸۱۵۲۶​
۶۱۲۴۷۸۰۰۴۶۳۹۲۲۵۴۴۹۴۵۱۷۰۳۶۳۷۲۳۶۲۷۹۴۰۷۵۷۷۸۴۵۴۲۰۹۱۰۴۸۳۰۵۴۶۱۶۵۶۱۹۰۶۲۲۱۷۴۲۸۶۹۸۱۶۰۲۹۷۳​
۳۲۴۰۴۶۵۲۰۲۰۱۹۹۲۸۱۳۸۵۴۸۸۲۶۸۱۹۵۱۰۰۷۲۸۲۸۶۹۷۰۱۰۷۰۷۳۷۵۰۰۹۲۷۶۶۶۴۸۷۵۰۲۱۷۴۷۷۵۳۷۲۷۴۲۳۵۱۵۰​
۸۷۴۸۲۴۶۷۲۰۲۷۴۱۷۰۰۳۱۵۸۱۱۲۲۸۰۵۸۹۶۱۷۸۱۲۲۱۶۰۷۴۷۴۳۷۹۴۷۵۱۰۹۵۰۶۲۰۹۳۸۵۵۶۶۷۴۵۸۱۲۵۲۵۱۸۳۷۶۶​
۸۲۱۵۷۷۱۲۸۰۷۸۶۱۴۹۹۲۵۵۸۷۶۱۳۲۳۵۲۹۵۰۴۲۲۳۴۶۳۸۷۸۷۸۹۵۴۸۵۰۸۸۵۷۶۴۴۶۶۱۳۶۲۹۰۳۹۴۱۲۷۶۶۵۹۷۸۰۴۴​
۲۰۲۰۹۲۲۸۱۳۳۷۹۸۷۱۱۵۹۰۰۸۹۶۲۶۴۸۷۸۹۴۲۴۱۳۲۱۰۴۵۴۹۲۵۰۰۳۵۶۶۶۷۰۶۳۲۹۰۹۴۴۱۵۷۹۳۷۲۹۸۶۷۴۳۴۲۱۴۷​
۰۵۰۷۲۱۳۵۸۸۹۳۲۰۱۹۵۸۰۷۲۳۰۶۴۷۸۱۴۹۸۴۲۹۵۲۲۵۹۵۵۸۹۰۱۲۷۵۴۸۲۳۹۷۱۷۷۳۳۲۵۷۲۲۹۱۰۳۲۵۷۶۰۹۲۹۷۹۰۷​
۳۳۲۹۹۵۴۵۰۵۶۳۸۸۳۶۲۶۴۰۴۷۴۶۵۰۲۴۵۰۸۰۸۰۹۴۶۹۱۱۶۰۷۲۶۳۲۰۸۷۴۹۴۱۴۳۹۷۳۰۰۰۷۰۴۱۱۱۴۱۸۵۹۵۵۳۰۲۷۸​
۸۲۷۳۵۷۶۵۴۸۱۹۱۸۲۰۰۲۴۴۹۶۹۷۷۶۱۱۱۱۳۴۶۳۱۸۱۹۵۲۸۲۷۶۱۵۹۰۹۶۴۱۸۹۷۹۰۹۵۸۱۱۷۳۳۸۶۲۷۲۰۶۰۸۸۹۱۰۴۳​
۲۹۴۵۲۴۴۹۷۸۵۳۵۱۴۷۰۱۴۱۱۲۴۴۲۱۴۳۰۵۵۴۸۶۰۸۹۶۳۹۵۷۸۳۷۸۳۴۷۳۲۵۳۲۳۵۹۵۷۶۳۲۹۱۴۳۸۹۲۵۲۸۸۳۹۳۹۸۶۲​
۵۶۲۷۳۲۴۲۸۶۲۷۷۵۵۶۳۱۴۰۴۶۳۸۳۰۳۸۹۱۶۸۴۲۱۶۳۳۱۱۳۴۴۵۶۳۶۳۰۹۵۷۱۹۶۵۹۷۸۴۶۶۳۳۸۵۵۱۴۹۲۳۱۶۱۹۶۳۳۵​
۶۷۵۳۵۵۱۳۸۴۰۳۴۲۵۸۰۴۱۶۲۹۱۹۸۳۷۸۲۲۲۶۶۹۰۹۵۲۱۷۷۰۱۵۳۱۷۵۳۳۸۷۳۰۲۸۴۶۱۰۸۴۱۸۸۶۵۵۴۱۳۸۳۲۹۱۷۱۹۵​
۱۳۳۲۱۱۷۸۹۵۷۲۸۵۴۱۶۶۲۰۸۴۸۲۳۶۸۲۸۱۷۹۳۲۵۱۲۹۳۱۲۳۷۵۲۱۵۴۱۹۲۶۹۷۰۲۶۹۷۰۳۲۹۹۴۷۷۶۴۳۸۲۳۳۸۶۴۸۳۰​
۰۸۸۷۱۵۳۰۳۷۳۴۰۵۶۶۶۳۸۳۸۶۸۲۹۴۰۸۸۴۸۷۷۳۰۷۲۱۷۶۲۲۶۸۸۴۹۰۲۳۰۸۴۹۳۴۶۶۱۱۹۴۲۶۰۱۸۰۲۷۲۶۱۳۸۰۲۱۰۸​
۰۰۵۰۷۸۲۱۵۷۴۱۰۰۶۰۵۴۸۴۸۲۰۱۳۴۷۸۵۹۵۷۸۱۰۲۷۷۰۷۰۷۷۸۰۶۵۵۵۱۲۷۷۲۵۴۰۵۰۱۶۷۴۳۳۲۳۹۶۰۶۶۲۵۳۲۱۶۴۱​
۵۰۰۴۸۰۸۷۷۲۴۰۳۰۴۷۶۱۱۹۲۹۰۳۲۲۱۰۱۵۴۳۸۵۳۵۳۱۳۸۶۸۵۵۳۸۴۸۶۴۲۵۵۷۰۷۹۰۷۹۵۳۴۱۱۷۶۵۱۹۵۷۱۱۸۸۶۸۳۷​
۳۹۸۸۰۶۸۳۸۹۵۷۹۲۷۴۳۷۴۹۶۸۳۴۹۸۱۴۲۹۲۳۲۹۲۱۹۶۳۰۹۷۷۷۰۹۰۱۴۳۹۳۶۸۴۳۶۵۵۳۳۳۳۵۹۳۰۷۸۲۰۱۸۱۳۱۲۹۹۳​
۴۵۵۰۲۴۲۰۶۰۴۴۵۶۳۳۴۰۵۷۸۶۰۶۹۶۲۴۷۱۹۶۱۵۰۵۶۰۳۳۹۴۸۹۹۵۲۳۳۲۱۸۰۰۴۳۴۳۵۹۹۶۷۲۵۶۶۲۳۹۲۷۱۹۶۴۳۵۴۰​
۲۸۷۲۰۵۵۴۷۵۰۱۲۰۷۹۸۵۴۳۳۱۹۷۰۶۷۴۷۹۷۳۱۳۱۲۶۸۱۳۵۲۳۶۵۳۷۴۴۰۸۵۶۶۲۲۶۳۲۰۶۷۶۸۸۳۷۵۸۵۱۳۲۷۸۲۸۹۶۲​
۵۲۳۳۳۲۸۴۳۴۱۸۱۲۹۷۷۶۲۴۶۹۷۰۷۹۵۴۳۴۳۶۰۰۳۴۹۲۳۴۳۱۵۹۲۳۹۶۷۴۷۶۳۶۳۸۹۱۲۱۱۵۲۸۵۴۰۶۶۵۷۷۸۳۶۴۶۲۱۳​
۹۱۱۲۴۷۴۴۷۰۵۱۲۵۵۲۲۶۳۴۲۷۰۱۲۳۹۵۲۷۰۱۸۱۲۷۰۴۵۴۹۱۶۴۸۰۴۵۹۳۲۲۴۸۱۰۸۸۵۸۶۷۴۶۰۰۹۵۲۳۰۶۷۹۳۱۷۵۹۶​
۷۷۵۵۵۸۱۰۱۱۶۷۹۹۴۰۰۰۵۲۴۹۸۰۶۳۰۳۷۶۳۱۴۱۳۴۴۴۱۲۲۶۹۰۳۷۰۳۴۹۸۷۳۵۵۷۹۹۹۱۶۰۰۹۲۵۹۲۴۸۰۷۵۰۵۲۴۸۵۵​
۴۱۵۶۸۲۶۶۲۸۱۷۶۰۸۱۵۴۴۶۳۰۸۳۰۵۴۰۶۶۷۷۴۱۲۶۳۰۱۲۴۴۴۱۸۶۴۲۰۴۱۰۸۳۷۳۱۱۹۰۹۳۱۳۰۰۰۱۱۵۴۴۷۰۵۶۰۲۷۷​
۷۷۳۷۲۴۳۷۸۰۶۷۱۸۸۸۹۹۷۷۰۸۵۱۰۵۶۷۲۷۲۷۶۷۸۱۲۴۷۱۹۸۸۳۲۸۵۷۶۹۵۸۴۴۲۱۷۵۸۸۸۹۵۱۶۰۴۶۷۸۶۸۲۰۴۸۱۰۰۱​
۰۰۴۷۸۱۶۴۶۲۳۵۸۲۲۰۸۳۸۵۳۲۴۸۸۱۳۴۲۷۰۸۳۴۰۷۹۸۶۸۴۸۶۶۳۲۱۶۲۷۲۰۲۰۸۸۲۳۳۰۸۷۲۷۸۱۹۰۸۵۳۷۸۸۴۵۴۶۹۱​
۳۱۵۵۶۰۲۱۷۲۸۸۷۳۱۲۱۹۰۷۳۹۳۹۶۵۲۰۹۲۶۰۲۲۹۱۰۱۴۷۷۵۲۷۰۸۰۹۳۰۸۶۵۳۶۴۹۷۹۸۵۸۵۵۴۰۱۰۵۷۷۴۵۰۲۷۹۲۸۹​
۸۱۴۶۰۳۶۸۸۴۳۱۸۲۱۵۰۸۶۳۷۲۴۶۲۱۶۹۶۷۸۷۲۲۸۲۱۶۹۳۴۷۳۷۰۵۹۹۲۸۶۲۷۷۱۱۲۴۴۷۶۹۰۹۲۰۹۰۲۹۸۸۳۲۰۱۶۶۸۳​
۰۱۷۰۲۷۳۴۲۰۲۵۹۷۶۵۶۷۱۷۰۹۸۶۳۳۱۱۲۱۶۳۴۹۵۰۲۱۷۱۲۶۴۴۲۶۸۲۷۱۱۹۶۵۰۲۶۴۰۵۴۲۲۸۲۳۱۷۵۹۶۳۰۸۷۴۴۷۵۳​
۰۱۸۴۷۱۹۴۰۹۵۵۲۴۲۶۳۴۱۱۴۹۸۴۶۹۵۰۸۰۷۳۳۹۰۰۸۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰​
۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰​
۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰​
۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰
[/size]

۰
ارسال:

diiimah پاسخ داده:

از دوستان عزیز ممنونم
SmileHeart

فقط یه چیزی نرم افزار تحت ویندوزشو برای ۷ ۶۴ بیت کسی نداره من خودم تحت داسشو دارم ولی کار کردن باهاش خسته کنندست ممنون.

ارسال:

bargozideh پاسخ داده:

(۲۰ فروردین ۱۳۹۳ ۰۸:۰۱ ب.ظ)diiimah نوشته شده توسط:  از دوستان عزیز ممنونم
SmileHeart

فقط یه چیزی نرم افزار تحت ویندوزشو برای ۷ ۶۴ بیت کسی نداره من خودم تحت داسشو دارم ولی کار کردن باهاش خسته کنندست ممنون.
فدایی داریSmile
دادا میتونی از netbeans 12 استفاده کنی من خودم با همون اجراش کردم رو وینئوز ۸/۱ ۶۴ بیت
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

diiimah پاسخ داده:

با سلام دوباره .
اگه الگوریتم نویسیتون خوبه میشه الگوریتم همین برنامه رو برام بنویسید چون خودم تو این زمینه ضعیفم البته به صورت فارسیم باشه مشکلی نیست .

۰
ارسال:

diiimah پاسخ داده:

کسی بلد نبود ؟Sad

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۰,۹۵۸ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100
Question درخواست کمک و راهنمایی در ns2 r.jafari ۳ ۳,۶۳۳ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  نرم افزار netica white bird ۴ ۷,۳۷۷ ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: FARZANEEEEEEEEEE
  مسئله n_وزیر Sanazzz ۲ ۲,۸۷۸ ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  دعوت به همکاری برنامه نویس mvc .net Masoud_9574 ۰ ۱,۸۳۶ ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud_9574
  منظور از null point problem چیست؟ konkuru ۰ ۱,۳۱۸ ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: konkuru
  بهترین زمان برای ساخت یک درخت BST با nکلید و ارتفاع دقیقا n-1 Mr.R3ZA ۶ ۴,۱۵۰ ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Alisalar
  بهترین زمان برای ساخت یک درخت BST با nکلید و ارتفاع دقیقا n-1 Mr.R3ZA ۰ ۱,۶۶۹ ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Mr.R3ZA
  cohort normalization strategy mahbube92 ۰ ۱,۱۹۷ ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ۰۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahbube92
  CloudSim یا NeSSi2 αɾια ۱ ۱,۶۳۵ ۰۵ دى ۱۳۹۶ ۰۷:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close