زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کسانی که در آزمون GRE شرکت کرده اند یا قصد شرکت دارند!

ارسال:
۲۴ فروردین ۱۳۹۳, ۰۳:۴۰ ب.ظ
سلام دوستان
آیا کسی هست که در این آزمون شرکت کرده باشه؟ و یا اینکه در حال آماده شدن برای این آزمون باشه؟ من تازه قراره شروع کنم به خوندن. تا حالا با لیست بلند بالایی از منابع مواجه شدم و دقیقا نمیدونم که چی خوبه و به درد من میخوره و چی خوب نیست. همچنین سوالات مختلفی در ذهنم هست و به کمک احتیاج دارم. اگه بچه هایی که میخوان شرکت کنن و یا اینکه شرکت کردن خودشون رو معرفی کنن و بتونیم این بخش رو یه خورده سر و سامون بدیم و مطالب رو مرتب کنیم به نظرم خوب باشه. اینجوری بهتر میتونیم از تجربیات هم استفاده کنیم و به نتیجه برسیم.

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris , کنکوری , پاریس , tayebe68 , پوونه , Good! , saeidkhan , Lonely Palm , amironline , maryam_92a
ارسال:
۲۴ فروردین ۱۳۹۳, ۰۶:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ ۰۶:۵۶ ب.ظ، توسط agh42778.)
Information RE: کسانی که در آزمون GRE شرکت کرده اند یا قصد شرکت دارند!
با سلام
متاسفانه بنده راجع به GRE تجربه ای ندارم ولی حتما از کسی که قبلا در آزمون شرکت کرده سوال بپرسید و بعدا شروع کنید، چون این آزمون ها جدای از زبان عمومی، یه سری تکنیک داره که بهتره قبل از آزمون باهاشون آشنا باشید و چند بار تمرین کرده باشید.
کتاب های این گونه آزمون ها هم از لحاظ سختی و راحتی متفاوته و در ضمن ممکنه یه کتاب فقط در یک مهارت آزمون خوب باشه.

اگر سطح زبان عمومی تون هم Intermediate به بالاست با رفتن به کلاس خیلی جلو می افتید.
کلاس آقای دکتر برزآبادی (عضو هیئت علمی دانشکده زبان ها و ادبیات خارجی دانشگاه تهران) دو ماه طول می کشه و در این مدت از جزئیات روند این آزمون مطلع می شید و از این نظر جلو می افتید و در ضمن با حل کردن تمارینی که سر کلاس می دهند و در جلسه بعدی تصحیح می کنند، برای آزمون آماده تر می شید.
حداقل می تونید یه بار در
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
حاضر بشید و از یکی از شرکت کنندگان راجع به منابعی که معرفی کرده اند سوال کنید.
یه سری فایل های مطالب آزمون نیز که با دقت گلچین شده اند، در سایت شون قابل دانلود هست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در ضمن برای TOEFL و IELTS هم استاد علی محمدی و اعلایی که زیر نظر ایشون و از دانشجویان سابق شون هستند خیلی خوب کار می کنند.
در مورد آزمون TOEFL iBT هم منابع زیاده، منابعی که استاد علی محمدی معرفی کرد، خیلی خوب بود.

موفق باشید
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin_sh , Morris , کنکوری , بنفشه , Mojde# , jafarir , Abrekhoshhal , Good! , نازین , amironline
ارسال:
۲۴ فروردین ۱۳۹۳, ۱۰:۰۰ ب.ظ
RE: کسانی که در آزمون GRE شرکت کرده اند یا قصد شرکت دارند!
من اطلاعات و منابع زیادی جمع کردم. این سایت اپلای برد رو هم دیدم و از منابعی که معرفی کرده و تجربیات افراد و نمراتشون هم استفاده کردم. اما کلا عادت کردم به مانشتBig Grin چون اون نظمی که اینجا حاکم هست توی سایتای دیگه نیست. دوست داشتم این اطلاعات رو اینجا هم داشته باشیم و این تالار هم مثل تالارهای درسی فعالیت داشته باشه اگه تعداد بچه هایی که میخوان شرکت کنن در حدی باشه که گذاشتن این اطلاعات مفید باشه!

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , پوونه , tabassomesayna , amironline
ارسال:
۲۵ فروردین ۱۳۹۳, ۰۳:۴۳ ب.ظ
gre فقط دکتر زنگنه

حتما یه نگاه بندازین
۰
۱
ارسال:
۲۵ فروردین ۱۳۹۳, ۰۴:۲۰ ب.ظ
سلام
منم ی مدتی هست دنبال منابع و ویژگی های این آزمون هستم میگن ریاضیش آسونه ولی زبانش خیلی سخته
اگر قراره دسته جمعی مطالعه کنید منم هستم
۰
۰
ارسال:
۲۵ فروردین ۱۳۹۳, ۰۸:۰۷ ب.ظ
(۲۵ فروردین ۱۳۹۳ ۰۵:۴۵ ب.ظ)پاریس نوشته شده توسط:  
(25 فروردین ۱۳۹۳ ۰۴:۲۰ ب.ظ)scat.adkins نوشته شده توسط:  سلام
منم ی مدتی هست دنبال منابع و ویژگی های این آزمون هستم میگن ریاضیش آسونه ولی زبانش خیلی سخته
اگر قراره دسته جمعی مطالعه کنید منم هستم

منم درمورد آسون بودن ریاضیش شنیدم ...یعنی چطوره ؟؟؟ من خودم در دوران دانشگاه به جز ریاضی یک و دو دیگه نداشتم ریاضی چون رشتم غیر کامپیوتره Smile برا همین کلا هیچی ریاضی یادم نیست...میگن در حد دبیرستانه ..یعنی باید بشینم دوباره از کتابای دبیرستان شروع کنم؟
سلام. نه دوست عزیز نیازی به این کار نیست،
در ضمن ریاضی هم به اون نسبت نمره ای که واسه پذیرش دکتری نیاز هست(۱۶۶+) آوردنش آسون نیست(دقت و تمرکز).
مرجع های ریاضی:
QUANT BIG BOOK
Nova's GRE Math Bible
مجموعه سوالای سخت مگوش.
موفق باشید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پاریس , Lonely Palm
ارسال:
۲۵ فروردین ۱۳۹۳, ۰۹:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ ۰۹:۲۹ ب.ظ، توسط nazanin_sh.)
(۲۵ فروردین ۱۳۹۳ ۰۸:۰۷ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  سلام. نه دوست عزیز نیازی به این کار نیست،
در ضمن ریاضی هم به اون نسبت نمره ای که واسه پذیرش دکتری نیاز هست(۱۶۶+) آوردنش آسون نیست(دقت و تمرکز).
مرجع های ریاضی:
QUANT BIG BOOK
Nova's GRE Math Bible
مجموعه سوالای سخت مگوش.
موفق باشید.

منم این کتاب هارو شنیدم که خوبن.
ولی کتاب Bible واسه ی شروع خوب نیست. چون سطح سوالاتش بالاتره.
توی یه سایتی برای شروع ریاضی این کتاب معرفی شده بود : McGraw-Hill's conquering the new GRE Math
اما برای ما فارسی زبان ها سخت ترین قسمت همون قسمت verbal هست.

دوستان یک خواهش دارم. لطفا استاد معرفی نکنید. اگه منابعی میشناسید که رایگان هست و امکان استفاده رایگان از سایتی وجود داره معرفی کنید. چون قرار نیست این پست جنبه تبلیغاتی پیدا کنه. لذا خواهشمند است همکاری فرموده و طبق روال کنکور self study پیش برویم. با تشکر از همکاری شما عزیزان مانشتیSmile

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پاریس , maneshty , amironline
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۳, ۰۳:۴۱ ب.ظ
من این سایت اپلای ابرود تقریبا همه صفحات مربوط به GRE ش رو قبلا خوندم و یه نفر که نمره خوبی گرفته بود منابع به صورت زیر رنک کرده بود؟

۱) Official Guide : امتیاز ۱۰۰ و بدون رقیب
۲) بیگ بوک: امتیاز ۱۰۰ و بعد از Official Guide بدون رقیب
۳) Actual Tests : امتیاز ۹۵ و کاملاً ضروری منظور ۱۹ سری تست تحت عنوان GRE Real هست
۴) Peterson: امتیاز ۹۰ و بسیار عالی
۵) منهتن: امتیاز ۸۰ و بسیار خوب
۶) بارونز : امتیاز ۷۵ و بسیار خوب
۷) کاپلان : امتیاز ۷۵ و بسیار خوب
۸) Nova: امتیاز ۷۵ و بسیار خوب
۹) Gruber : امتیاز ۷۰ و بسیار خوب (بخش ریاضیش خیلی خوبه و امتیاز ۸۵ رو بش میدم)
۱۰) Cracking the new GRE- Princeton : امتیاز ۷۰ و بسیار خوب
۱۱) McGraw-Hill's GRE : امتیاز ۶۰ و خوب
۱۲) Princeton 1014 : امتیاز ۴۰ و ضعیف

البته قبل خوندن اینا باید دامنه لغات تون رو با ۱۱۰۰ , verbal advantage و words smart ببرید بالا.

دوستی که گفتن برای دکتری +۱۶۶ لازمه، حتما اینطور نیست. البته نمره جی آر ای خیلی خیلی مهمه و تعیین کننده است اما admission committee به همه pack نگاه میکنن. یعنی من کسی رو میشناختم که جی آر ای ش کم بود اما یه مقاله تو IEEE Transaction داشت از یه دانشگاه زیر ۵۰ پذیرش و فاند گرفت.

در صورتی که رزومه تون عالی نیست، سعی کنید تافل بالای ۱۰۰ و GRE بالای ۳۲۰ بشید.

موفق باشید

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , nazi takpar , nazanin_sh , Morris , Good! , Lonely Palm , نازین , amironline
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۳, ۰۶:۰۸ ب.ظ
(۲۷ فروردین ۱۳۹۳ ۰۳:۴۱ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  دوستی که گفتن برای دکتری +۱۶۶ لازمه، حتما اینطور نیست. البته نمره جی آر ای خیلی خیلی مهمه و تعیین کننده است اما admission committee به همه pack نگاه میکنن. یعنی من کسی رو میشناختم که جی آر ای ش کم بود اما یه مقاله تو IEEE Transaction داشت از یه دانشگاه زیر ۵۰ پذیرش و فاند گرفت.

در صورتی که رزومه تون عالی نیست، سعی کنید تافل بالای ۱۰۰ و GRE بالای ۳۲۰ بشید.

موفق باشید
ترتیب کتابهایی که گفتید کاملا درسته و همینطور بهترن مکان برای بدت آوردن اطلاعات دقیق در این باره همون فروم هست...
اینکه فردی با GRE پایین بتونند پذیرش و حتی فول فاند بگیرن شدنی است؛ اما باید کلیت را دید که چه رنجی از نمره های کوانت برای رشته های مهندسی مورد نیاز است. شما این نکته رو هم در نظر بگیرید که در اکثر دانشگاهها در ابتدا کمیته پذیرش فیلتری رو بر اساس نمره های زبان و معدل و اعتبار دانشگاههای اپلیکنت ها انجام میدهند؛ به عبارتی مقاله بیشتر(نه اینکه فقط!) به کار گرفتن r.a میاد تا ادمیت.
شما اگر به دانشگاههای توی رنج زیر ۷۰ usnews سر بزنید میبینید که میانگین کوانت پذیرفته شدگان کمتر از ۱۶۵ است اما:۱- همه فول فاند پذیرفته نشده اند ۲- همه در دانشگاههایی مثل ما نبوده اند ۳- رزومه آنها در سایر بخش ها ممکن است قوی تر بوده باشد.
پس بهرحال باز اگر قصد اپلی بدون حرف و حدیث برای رنک زیر ۷۰ هستید(با فول فاند ra,ta)؛ کوانت ۱۶۶+ وربال ۱۵۰+ و a.w 3.5 میتونه نمره رقابتی خوبی به حساب بیاد. البته وربال و a.w کمتر هم زیاد بوده اند که فول فاند گرفته اند اما منظورم از این نمره ها، نمره رقابتی است! یعنی همان overall +315
بهرحال امیدوارم همگی در این آزمون موفق باشیدSmile
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential , nazanin_sh , Good! , Lonely Palm , نازین , amironline
ارسال: #۱۰
۲۶ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۳۲ ب.ظ

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۶ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۴ ق.ظ، توسط پوونه.)
مگه از اون سایت اپلای میشه چیزیو فهمید بس که شلوغه

من هم دارم برای این آزمون آماده میشم و هم برای تافل. خیلی ترس دارم چون اطلاعات زیادی ندارم که چطوریاست چطور ثبت نام کنم کجا باید آزمون بدم حداقل نمره چقدر باشه و... Huh

راستش من منابع رو از همون سایت اپلای ابرود دانلود کردم ریاضیش خیلی خیلی خیلی ساده هستش. اما زبانش کمی ترسناکه به نظرمBig Grin
اگر منابع رو فهمیدید میشه خواهش کنم تو همون پست اولتون منابع رو بنویسید که اگه این تاپیک پست خورد و جلوتر رفت دسترسی به لیست منابع راحت تر باشه؟

دوستان یه سوال:
برای پذیرش تو کارشناسی ارشد اگر معدل یه چیزی در حد فوق العاده داغون باشه نمره بالای جی آر ای و تافل میتونه معدل رو کمرنگ تر کنه؟
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۴۴ ق.ظ، توسط Good!.)
(۲۶ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۳ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  دوستان یه سوال:
برای پذیرش تو کارشناسی ارشد اگر معدل یه چیزی در حد فوق العاده داغون باشه نمره بالای جی آر ای و تافل میتونه معدل رو کمرنگ تر کنه؟
بنظرم در قسمت نظرسنجی پذیرش سایت اپلای ابرود مطرح کنید تا دوستان یوتنن راهنماییتون کنن.شرایط بقیه رزومه تون رو هم بگید.

با توجه به چیزایی که گفتن:کلا معدل بستگی به جایی داره که میخواهید اپلای کنید.همه دانشگاههای آمریکا و برخی در کانادا نمره جی ار ای میخوان.جی آری ای برای امریکا مهمتره.گاهی ممکنه تو کانادا یه پوئن مثبت باشه.کانادا معدل براش مهمه.جی آر ای هم امتحانیه که همه graduate ها میدن.و این ینی یه مقایسه خوب بین همه اپلیکنتها چه اینترنشنال چه غیره.آخه برای خود امریکاییها هم سخته چون با کلماتی در جی آر ای روبرو میشن که خودشون هم تو زندگی به گوششون نخوردهBig Grin
باز برید تو اون فروم معدل رو دقیق بگید.و اینکه برخی دانشگاهها معدل دو سال اخر یا ۶۰ واحد آخر رو در نظر میگیرن.یا برخی فکر کنم مینیمم نذاشتن.رنکهای متوسط رو درنظر بگیرید
در کل چیزی که متوجه شدم اینه که با معدل پایین مهمترین مساله زبانه!تافل بالای ۱۰۰ (اسپیکینگ و رایتینگ هرکدوم ۲۵)و جی آر ای حداقل ۳۲۰(کوانت ۱۶۵ به بالا)(این نمره ها اطمینان بخش تر هستن) در کل رقابتی باشه نه که فقط مینیمم دانشگاهها رو بیارید.و اینکه خوب باید گشت و دانشگاهها رو پیدا کرد.در کانادا فکر کنم استاد محور تر باشه .ینی قبلش باید استاد پیدا کرد.در امریکا هم بهتره اینکار انجام شه کلا.چون وقتی زمینه کاری شما با استاد نزدیک باشه خوبه.امید هست بتونه دپارتمان رو راضی کنه.مثل اینکه اسپیکینگ بالای ۲۵ امید به TA شدن داره.و برای RA هم که مقاله و اینچیزا مهمه.
حتی گاهی میگن مستقیم برای پی اچ دی اپلای کنید تا شانس فاند بالا بره البته معدل و بقیه رزومه رو هم باید نگاه کرد که چقدر امکان پذیره.من کسی رو تو اون سایت دیدم که با معدل ۱۴ و خورده ای و مقاله از چند دانشگاه آمریکا فول فاند لیسانس به دکترا شدن و البته گفتن ۳۰۰ تا ایمیل زدن به اساتید مختلف اما چندتا دونه جواب گرفتن!کلا پشتکار میخواد
دوستان اینها چیزهایی بود که من با پیغام پسغامهای زیاد تو اون سایت به دست اوردم اگه جاییش نادرسته بفرمایید بنده هم متوجه شم سپاسShy
در ضمن دانشگاههای آلمان هم شهریه ش پایینتره یا برخی رایگانه.در کل کشورهای متفاوتی هست

فقط اینکه کسی میدونه GRE Subject هم باید بدیم یا نه؟فرق میکنه computer science باشه یا engineer یا هر چیز دیگه مربوط به کامپیوتر؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , نازین , elham joon , amironline
ارسال: #۱۳
۲۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۰۰ ق.ظ
دوستان اینطور که معلومه آخرین امتحان gre Subject ماه april پارسال برگزار شده!! الان این خوبه یا بد واسه کسانی که معدل خوبی ندارن؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۴۰ ب.ظ
میخام کلاسهای استاد شروین دامغانی روبرم .. مثل اینکه برگشته ایران و قراره توی دانشگاه علم وصنعت دوره برگزار کنه .. حرف اول رو میزنه توی این زمینه ها .. اگه اطلاعاتی ازش جایی دیدین ممنون میشم من رو هم درجریان بذارین
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good!
ارسال: #۱۵
۱۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۳۸ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۰ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  میخام کلاسهای استاد شروین دامغانی روبرم .. مثل اینکه برگشته ایران و قراره توی دانشگاه علم وصنعت دوره برگزار کنه .. حرف اول رو میزنه توی این زمینه ها .. اگه اطلاعاتی ازش جایی دیدین ممنون میشم من رو هم درجریان بذارین

سلام بپرس ببین کدوم دانشکده است من همه اطلاعاتش و دربیارم در مورد کلاساش
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۳۴ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۴۱ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۱۲ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۸۱ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۲۹۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۸۱ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  تاثیر بودجه در انتخاب شرکت طراحی سایت wone ۱ ۲۰ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi
  منبع متناسب با شرایط کسانی که قصد تغییر رشته دارند MrBob ۷ ۵,۴۸۵ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  شرکت در آزمون دکتری در دو رشته همزمان امکانپذیر هست؟ saharomidi ۳ ۵,۴۸۵ ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: saharomidi
  نگاشت شرکت پذیر مجموعه ای لطفا کمک Sanazzz ۳ ۳,۷۵۸ ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ۰۳:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close