زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آیا این کنفرانس اعتبار داره؟

ارسال:
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۱۱ ق.ظ
سلام دوستان من ی مقاله از پایانامه که در واقع میشه گفت تعریف مساله هست. رو به این کنفرانس
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال کردم و به عنوان پوستر پذیرفته شده. نظرتون در مورد این کنفرانس و اعتبارش چیه؟(ضمنا پول ثبت نام کنفرانس هم دانشگاه میده!!!)
خواهشا جواب بدید!!

به نظرتون ثبت نام کنم یا نه!Huh
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۲۹ ق.ظ، توسط hosein70.)
RE: آیا این کنفرانس اعتبار داره؟
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۱۱ ق.ظ)موج نو نوشته شده توسط:  سلام دوستان من ی مقاله از پایانامه که در واقع میشه گفت تعریف مساله هست. رو به این کنفرانس
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال کردم و به عنوان پوستر پذیرفته شده. نظرتون در مورد این کنفرانس و اعتبارش چیه؟(ضمنا پول ثبت نام کنفرانس هم دانشگاه میده!!!)
خواهشا جواب بدید!!

به نظرتون ثبت نام کنم یا نه!Huh

......................
سلام
اره اعتبار داره چون برای رشته های مختلف الان داره برگزار میشه مثلا رشته عمران تبریز برگزار میشه که استادمون میگفت اعتبار داره
ضمنا پول ثبت نام را خودتون باید بدهید دانشگاه هیچ گونه کمکی نمیکنه مگر اینکه استاد راهنماتون کمکتون کنه چون یکی از دوستام که فرستاد هزینه شون رو استاد راهنماشون داد

آینده همان است که ما می اندیشیمUndecided
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج نو , AmiriManesh
ارسال:
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۱۷ ق.ظ
ممنون از جوابتون.
آخه تو دانشگاه شهید بهشتی برگزار میشه ولی برگزار کنندش شرکت علم و طلوع فرزین است.
این آدرس زیر رو ببینید

نظر دیگر دوستان چیه؟
۱
۰
ارسال:
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۲۳ ق.ظ
شما میگید هزینه رو دانشگاه میده.. دانشگاه ازاد هستید یا سراسری؟؟؟

در برابر خورشید و ماه، بر انجام دادن کاری اراده می کنم که از درون، شادمان ام می کند و دل ام بر آن گواهی می دهد..Wink
۰
۰
ارسال:
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۵۷ ق.ظ
دانشگاه سراسریم.به شرط اینکه اسم استاد و دانشگاه باشه و استاد راهنما تایید کنه.هزینه ثبت نام رو دانشگاه میده.
۱
۰
ارسال:
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۲۲ ب.ظ
واقعا مانشت ۲ سال پیش با الان قابل مقایسه نیست...!!!هر روز کم بارتر از دیروز!
۲
۰
ارسال:
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۰۸ ب.ظ
سلام خدمت شما
من هم مقاله ای برای این کنفرانس فرستادم
اعتبارش بد نیست.ولی خب اولین بار هست برگزار میشه
مقاله من پذیرفته شده.ولی از کجا متوجه شدید که پوستر هست یا نه؟؟؟؟
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج نو
ارسال:
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۴۹ ب.ظ
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۰۸ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام خدمت شما

اگه تایید سخنرانی نداره یعنی پوستره!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال:
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۱۷ ق.ظ
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۴۹ ب.ظ)موج نو نوشته شده توسط:  
(11 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۰۸ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام خدمت شما

اگه تایید سخنرانی نداره یعنی پوستره!!

آهان.بسیار عالی
مال من تایید سخنرانی تیک خورده.
Smile
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۱۱ ب.ظ
به سلامتی.
دوستان دیگه نظری ندارن؟
ایا این کنفرانس کمکی هر چند کوچیک به رزومه پژوهشی میکنه؟ من از یکی از دوستان شنیدم اگه کنفرانس معتبر نباشه نتیجه عکس داره!!!
۱
۰
ارسال: #۱۱
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۴۸ ب.ظ، توسط The BesT.)
فکر نمیکنم نتیجه عکس داشته باشه
چون من از استادمون پرسیدم گفت هرچه باشه یک کنفرانس محسوب میشه و یک امتیاز هرچند کم هم به حساب میاد و بهتر از هیچی هست تو رزومه. این کنفرانس در حد کنفرانسهای خیلی عالی نیست.درسته که دانشگاه شهیدبهشتی برگزار میشه ولی در حد کنفرانس ملی انجمن کامپیوتر ایران دانشگاه شهیدبهشتی نیست. ولی بالاخره هرچه باشه امتیاز هست. مخصوصا که در سیویلیکا هم مقالات چاپ میشود به اعتبار این کنفرانس اضافه میکند.
۱
۰
ارسال: #۱۲
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۴۳ ب.ظ
ممنون از توضیحاتتون.
الان تو گواهی میزنه محل برگزاری دانشگاه شهید بهشتی؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۱۳
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۰۱ ب.ظ، توسط crevice.)
ببینید دوست عزیز،
در کل کنفرانس اونم از نوع داخلیش خیلی ارزش خاصی نداره... درسته حالا انجمن کامپیوتر سختتره داوریش اما باز همونم ارزش خاصی به نسبت سایر کنفرانسها نداره.
من خودم شاید اگه بخشی از کارمو میفراستدم توی کنفرانسهای درجه ۱و۲ دنیا اکسپت میشد ولی امان از دلار! و واسه دفاع فرستادم یه کنفرانس ملی که یازدهمین دوره اش بود و از سطح علمی باید بگم که حیف مقاله "شیوه نگهداری شتر مرغها!" که بفرستی اینجور جاها!. اما من فرستادم چون فقط میخوام یه چیزی باشه واسه دفاع و خودشو فرستادم یه ژورنال معتبر.
به نظر من اگه پول داری و کارت خوبه بفرست کنفرانس درجه ۱ ویا ۲ خارجی وگرنه خارجی های ماس شول بدرد نمیخورن. وگرنه خیلی روی کنفرانس های داخلی اونم در این حد حساس نباش... به قول معروف میگن مورچه چیه که کله پاچه اش چی باشه... پس خودتو در مورد ارزش ناچیز(اگه باشه) کنفرانس های داخلی اذیت نکن.
یه توصیه رایگان: اگه مجبور به داشتن مقاله نیستی اصلا کنفرانس داخلی و حتی ژورنال داخلی(حتی از نوع آی اس آی!) نفرست!

در مورد نتیجه عکس دادن هم بله نتیجه عکس در صورتی که بخواید اپلی کنید داره...چرا که ممکنه ادمیشن کامیتی و یا حتی استاد مورد نظر احساس کنه که شما میخواستید فقط رزومه سازی کنید تا کار پژوهش؛ این اتفاق مخصوصا زمانی ممکنه بیشتر به چشم بیاد که پیپری توی ژورنال و یا کنفرانس معتبری داشته باشید اما بعدش رفته باشید توی یه کنفرانس داخلی(که غیر انگلیسی هم باشه) درپیت مقاله داده باشید.
اما در مورد دانشگاههای داخلی خیالتون راحت هیچ مشکلی نمیتونه داشته باشه.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج نو , The BesT , Mojde# , مهرانگیز
ارسال: #۱۴
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۲۲ ب.ظ
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۴۳ ب.ظ)موج نو نوشته شده توسط:  ممنون از توضیحاتتون.
الان تو گواهی میزنه محل برگزاری دانشگاه شهید بهشتی؟

راستش نمیدونم توی گواهی ها چی مینویسند .شاید بنویسند. نمیدونم Smile
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۲۷ ق.ظ، توسط sharareh_moradi.)
به نظر بد نمیرسه
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۰۷ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۸۴۲ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۶۲۱ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۵۷ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۱,۹۷۵ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۸۷۵ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۵۹۶ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  آشنایی با وب کنفرانس Adobe Connect faraz_linux ۰ ۱,۷۵۵ ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: faraz_linux
  وب کنفرانس و کلاس آنلاین faraz_linux ۰ ۱,۷۳۸ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: faraz_linux
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۱۹۹ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close