زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

صرفا جهت عبرت!!!

ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۴۱ ق.ظ، توسط sajad90.)
صرفا جهت عبرت!!!
درصدام و رتبه رو میزارم فقط برای عبرت خودمو بقیه ...
۴ تا اشتباه فجیع کردم تو مشترک سوالایی که چشمی هم بلد بودم سر جلسه غلط زدم ... ۴تا سوال هم شک داشتم بین دو گزینه که زدم و همش غلط شد و جوابای سوالای درستمم از بین برد با منفیاش !!! تو زبانم ۳ تا سوال شک بین دو گزینه زدم که اونام غلط شدن!!!
اگه سال بعد شرکت کنم و بتونم این روحیه داغونم رو ترمیم کنم دیگه شک بین دو گزینه نمیزنم...
سخته در حد عالی باشی اما با اشتباهات بچگانه یک سال زندگیتو نابود کنی ... فکر میکنم این اشتباهات رو نمیکردم الان خیلی رتبم بهتر بود خیلی ... اگه تلاش نمیکردم واسش انقد دلم نمیسوخت الان ...
زبان ۴۰
مشترک -۳
تخصصی ۵۱
معماری ۱۸
رتبه ۱۲۹۵ Sad
۱۸
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , tayebe68 , fateme_asra , Amoojan , آرمانا , neda.h , shamim_s , M.Amin.M , yaser.b , somayebeiranvand , sand , sadradin , AI. , neda_Network , aamitis , Mänu , mrsh1372 , sahar salehi , sazesh , Engineer , friends
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۱۲ ق.ظ
صرفا جهت عبرت!!!
ایشالا سال بعد از خجالت سوالا در میای چون با این درصدا معلومه باسوادی
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۲۹ ق.ظ، توسط tayebe68.)
صرفا جهت عبرت!!!
منم پارسال به خاطر منفی ها قبول نشدم، تاثیر خیلی بدی روی نتیجه می گذارن
با این درصد تخصصی و زبان که زدین، ایشالا سال دیگه کنکورو فیتیله پیچ می کنید

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
دانی که ز عمر ما چه ماند باقی
مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

http://www.bonshad.com/
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , sahar salehi
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۱۴ ق.ظ
صرفا جهت عبرت!!!
من هم تقریبا مثل شما شدم !! الان نقش یک فریب خورده رو بازی می کنم ! آه ! مال من اکثر مشترکام غلط شد و درصدم ۱ شد ! به طرز عجیبی گند زد به بقیه درصدام !! دلم بدجور سوختتتتتتتتتتتتت ! حالتونو می فهمم ):
۱
۰
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۲۲ ق.ظ
صرفا جهت عبرت!!!
معدلت چند بوده که رتبت شده این؟

من با زبان ۴۱ ، مشترک ۱۸ ، تخصصی ۳۷ ، معماری ۶

رتبم شده ۴۲۶ !
۰
۰
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۲۳ ق.ظ
صرفا جهت عبرت!!!
منم مشترک رتبه ام و خراب کرد
تخصصی ۴۵
مدیریت ۷۲
زبان ۴۴
مشترک ۴/۴ !!! فک میکردم ۱۲% زدم
درسته ک سال اول اکثرا خراب میکنن ؟:::Sadمیخوام اقلا اینجوری به خودم روحیه بدم
میترسم یه سال دیگه وقت بذارم اما نتیجه دلخواهم و نگیرم

البته من متاهلم یکم سخت بود برام

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI.
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۰۳ ق.ظ
صرفا جهت عبرت!!!
این صفحه رو هم بخونید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۳۵ ب.ظ
صرفا جهت عبرت!!!
سال اولم بود شرکت میکردم ، اما کنکور میدم باز اینبار با کلی تجربه ... سخته واسم بشینم درسایی رو بخونم که بلدم همشو... خب کنکور امتحان شانس و تجربس بنظرم ... تقصیر طمع کردن خودم شد ، اگه رو ۳۰ درصد مشترک قانع میشدم الان با توجه به درصدای بقیه زیر ۱۰۰ بودم ، بیخیال گذشت اما اینبار یک رقمی میشم به امید خدا
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI.
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۰۱ ب.ظ، توسط mahdi_gh.)
صرفا جهت عبرت!!!
به نظر من عمرت رو ریسک نکن.
منم در صدام تقریبا مثل شما است
ولی مشترک ۱۳ زدم
معماریم هم ۳۳
رتبم شد ۳۳۹
چقدر سخت شده کنکور
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۰۳ ب.ظ
RE: صرفا جهت عبرت!!!
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۰۱ ب.ظ)mahdi_gh نوشته شده توسط:  به نظر من عمرت رو ریسک نکن.
منم در صدام تقریبا مثل شما است
ولی مشترک ۱۳ زدم
معماریم هم ۳۳
رتبم شد ۳۳۹
چقدر سخت شده کنکور

کنکور سخت نیس دوست عزیز واقعا ... اشتباه و بی تجربگی کردم اما به حقم میرسم اینبار...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , AI.
ارسال: #۱۱
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۱۸ ب.ظ
صرفا جهت عبرت!!!
دقیق منم مث شما!!!
ولی................... چی بگم؟
موفق باشید همه.

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۲۹ ب.ظ
صرفا جهت عبرت!!!
من زبانم ۲۲ مشترک ۳ تخصصی ۳۳ مدیریت ۴۸ شدم ۲۰۰۰ Sad
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۵۳ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۳۷ ق.ظ)sajad90 نوشته شده توسط:  درصدام و رتبه رو میزارم فقط برای عبرت خودمو بقیه ...
۴ تا اشتباه فجیع کردم تو مشترک سوالایی که چشمی هم بلد بودم سر جلسه غلط زدم ... ۴تا سوال هم شک داشتم بین دو گزینه که زدم و همش غلط شد و جوابای سوالای درستمم از بین برد با منفیاش !!! تو زبانم ۳ تا سوال شک بین دو گزینه زدم که اونام غلط شدن!!!
اگه سال بعد شرکت کنم و بتونم این روحیه داغونم رو ترمیم کنم دیگه شک بین دو گزینه نمیزنم...
سخته در حد عالی باشی اما با اشتباهات بچگانه یک سال زندگیتو نابود کنی ... فکر میکنم این اشتباهات رو نمیکردم الان خیلی رتبم بهتر بود خیلی ... اگه تلاش نمیکردم واسش انقد دلم نمیسوخت الان ...
زبان ۴۰
مشترک -۳
تخصصی ۵۱
معماری ۱۸
رتبه ۱۲۹۵ Sad

اقا غصه نخور خراب شده فدای سرت..متاسفانه فکر میکنیم هرکی کنکور خوب داد و یه دانشگاه تاپ قبول شد آیندش خوب و رویاییه در صورتی که الان عکس این موضوع جریانداره...کافیه بیای ببینی تو یهترین دانشگاه ها چندتا از بچه ها از وضعشون راضی هستند؟ !!

I feel loneliness in my room
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , سارا رجب زاده , sahar salehi
ارسال: #۱۴
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۱۶ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۵۳ ب.ظ)mehrdad_tclh نوشته شده توسط:  اقا غصه نخور خراب شده فدای سرت..متاسفانه فکر میکنیم هرکی کنکور خوب داد و یه دانشگاه تاپ قبول شد آیندش خوب و رویاییه در صورتی که الان عکس این موضوع جریانداره...کافیه بیای ببینی تو یهترین دانشگاه ها چندتا از بچه ها از وضعشون راضی هستند؟ !!

مرسی دوست عزیز دقیقا همینه من خیلی از دوستام تو دانشگاه های تاپ دارن میخونن و همه هم همین نظر رو دارن که ارشد تو دانشگاه چیزی یاد نمیدن این خود آدمه که باید بره دنبال یادگرفتن دانشگاه و استاد و ارشد کمک کننده هستن فقط . اما درس خوندن رو دوست دارم واسه همین یه سال دیگه تلاش میکنم واسه بار دومم کنکور میدم مطمئنم یه جورایی امسال دیگه یه رقمی میشم به امید خداSmile
۲
۰
ارسال: #۱۵
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۲۱ ق.ظ
صرفا جهت عبرت!!!
درصدام:
۲۳مشت
۶۰تخصص
۸زبان
رتبه۲۹۶شبکه
من امسال دقیقا همین اشتباهو کردم اینکه اونایی که شک داشتم رو زدم و همش غلط شد (مخصوصا مشترک) از شانس بد.
توصیه من اینه که اصلا توجه نکنید دوستاتون یا بقل دستی ها تون چقدر سیاه کردن پاسخ نامه رو و این که پیش خودتون نگید ای بابا من کم زدم . اکثرا الکی میان میشینن و الکی پلکی میزنن.

سلام
ببخشید کسی جزوه تحلیل و طراحی شی گرایی دﻛﺘﺮ راﻣﺎن راﻣﺴﻴﻦ شریف رو داره بتونه آپلود کنه؟
یا طوری شه دانشگاه شریف قرار بزاریم بگیرم ازشون ؟
با تشکر
شدیدا نیازمندم?
لطفا تو موضوع بالا جواب بده بقیه هم استفاده کنن
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۸۴ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
Lightbulb نکات کاربردی جهت پایان نامه/مقاله نویسی αɾια ۱۳ ۸,۰۸۵ ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
Question راهنمایی جهت موضوع پایان نامه h_kh ۸ ۶,۵۳۱ ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ ۰۷:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: atee
  جهت تدریس در دانشگاه، نیاز به گذراندن دوره ی خاصی هست؟ arshad_95 ۴ ۴,۶۹۶ ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
Brick مشاوره جهت تست نفوذ ( Black Box ) Moslehi Arman ۱ ۲,۳۱۷ ۲۱ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  منبع مناسب و مفید برای structure and written expersion جهت شرکت در MSRT لهمشد ۱ ۲,۹۳۵ ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zoshan3
  لیست کنفرانس های معتبر جهت ارسال مقاله alilash ۰ ۱,۷۵۸ ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash
  درخواست راهنمایی درباره انتخاب گرایش جهت مطالعه برای آزمون ارشد ۹۷ majidarshad96 ۵ ۴,۴۷۵ ۲۲ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
  نکاتی جهت نوشتن پروپوزال diligent ۹ ۱۰,۶۰۲ ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parhamgift

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close