زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه مجازی، خوب یا بد؟رتبه ۴۳۲

ارسال: #۱۶
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۱۹ ب.ظ، توسط farzad.arshad.)
RE: دانشگاه مجازی، خوب یا بد؟رتبه ۴۳۲
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۱۳ ب.ظ)ana9940 نوشته شده توسط:  دوستم پارسال با رتبه ۹۰۰ هوش مجازی دانشگاه صنعتی اصفهان قبول شد.
اگه واقعا اهل درس و پژوهش و پروژه دادن باشی، هیچ تفاوتی رو احساس نمی کنی. درسایی که دوستم داشت دقیقا درس های روزانه ها بود و با همون اساتید. استاد ها هم به همون اندازه ای که برای روزانه ها سخت گیری می کنن به مجازی ها هم فشار میارن و اصلا هم شوخی ندارن. اکثر امتحان هاشون هم با روزانه ها یکی بود.
مجازی صنعتی اصفهان ترمی حدود ۲ میلیون میشه! پردیس صنعتی رو واسه برق می دونم ترمی ۵ میلیون میشه!! من که خوشم نمیاد برم. ولی اگر کسی واقعا فعال باشه برای دکترا مشکلی نیست. بستگی به خود طرف داره.
البته سر کلاس حضوری نبودن و ارتباط بسیار کم حضوری با اساتید و دانشجویان، خیلی نکته قابل توجهیه.....

بنظرتون آزاد بهتر از مجازی نیست؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۱۲ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۱۸ ب.ظ)farzad.arshad نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۱۳ ب.ظ)ana9940 نوشته شده توسط:  دوستم پارسال با رتبه ۹۰۰ هوش مجازی دانشگاه صنعتی اصفهان قبول شد.
اگه واقعا اهل درس و پژوهش و پروژه دادن باشی، هیچ تفاوتی رو احساس نمی کنی. درسایی که دوستم داشت دقیقا درس های روزانه ها بود و با همون اساتید. استاد ها هم به همون اندازه ای که برای روزانه ها سخت گیری می کنن به مجازی ها هم فشار میارن و اصلا هم شوخی ندارن. اکثر امتحان هاشون هم با روزانه ها یکی بود.
مجازی صنعتی اصفهان ترمی حدود ۲ میلیون میشه! پردیس صنعتی رو واسه برق می دونم ترمی ۵ میلیون میشه!! من که خوشم نمیاد برم. ولی اگر کسی واقعا فعال باشه برای دکترا مشکلی نیست. بستگی به خود طرف داره.
البته سر کلاس حضوری نبودن و ارتباط بسیار کم حضوری با اساتید و دانشجویان، خیلی نکته قابل توجهیه.....

بنظرتون آزاد بهتر از مجازی نیست؟

دانشگا ه های آزادی که نزدیک محل زندگی من هستند برای رشته ی IT اصلا کیفیت خوبی ندارند

بس تجربه کردیم در این دار مکافات

با درد کشان هرکه در افتاد ور افتاد
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۱۵ ق.ظ
آزاد اگه دانشگاه خوبی برید، آره به نسبت بهتر از مجازیه. ولی آخرش جوی که در دانشگاه های دولتی هست در آزاد نیست، هر چند در دانشگاه های آزاد هم دانشجوی خوب کم نیست. ولی مثلا مجازی دانشگاه صنعتی اصفهان بخونیم خیلی بهتره تا آزاد نجف آباد. البته این نظر منه.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi
ارسال: #۱۹
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۰۴ ب.ظ
Re: RE: دانشگاه مجازی، خوب یا بد؟رتبه ۴۳۲
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۱۳ ب.ظ)ana9940 نوشته شده توسط:  دوستم پارسال با رتبه ۹۰۰ هوش مجازی دانشگاه صنعتی اصفهان قبول شد.

سلام
ببخشید شما از کجا میدونید برا دکترا مشکلی نیست

Sent from my LT22i using Tapatalk
۱
۰
ارسال: #۲۰
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۰۷ ب.ظ، توسط mhm-pc.)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ)metallica.r نوشته شده توسط:  سلام
از بابت مجازی بودنش مشکلی نداره ولی بخاطر آموزش محور بودنش یک پارامتر منفی برای مصاحبه دکترا محسوب میشه که با پارامترهای دیگه( نمره تافل بالا، تألیف، مقاله و .... ) میشه این مورد را جبران کرد. در مورد پذیرش برای دانشگاهای خارج کشور، مجازی بودن نه تنها مشکلی نداره، بلکه پارامتر مثبت محسوب میشه.
در کل اگه کسی مشکلی برای پرداخت شهریه نداشته باشه بهترین گزینه ست. حداقلش اینه که اسم صنعتی اصفهان خیلی بالاتر از غیر انتفاعی ست.

غصه نخور کوچولو، تو هم یه روز بزرگ میشی
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana9940 , Asemaneabi
ارسال: #۲۱
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۳۴ ب.ظ
Re: RE: دانشگاه مجازی، خوب یا بد؟رتبه ۴۳۲
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۱۸ ب.ظ)mhm-pc نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ)metallica.r نوشته شده توسط:  سلام
از بابت مجازی بودنش مشکلی نداره ولی بخاطر آموزش محور بودنش یک پارامتر منفی برای مصاحبه دکترا محسوب میشه که با پارامترهای دیگه( نمره تافل بالا، تألیف، مقاله و .... ) میشه این مورد را جبران کرد. در مورد پذیرش برای دانشگاهای خارج کشور، مجازی بودن نه تنها مشکلی نداره، بلکه پارامتر مثبت محوب میشه.
در کل اگه کسی مشکلی برای پرداخت شهریه نداشته باشه بهترین گزینه ست. حداقلش اینه که اسم صنعتی اصفهان خیلی بالاتر از غیر انتفاعی ست.

من تو پرسش و پاسخ های سایتش دیدم خودشونم گفته بودن که در مصاحبه دکترا اولویت به صورت روزانه ،شبانه ،مجازی و ف انتفاعی هست

Sent from my LT22i using Tapatalk
۱
۰
ارسال: #۲۲
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۱۰ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۳۴ ب.ظ)metallica.r نوشته شده توسط:  من تو پرسش و پاسخ های سایتش دیدم خودشونم گفته بودن که در مصاحبه دکترا اولویت به صورت روزانه ،شبانه ،مجازی و ف انتفاعی هست
حرف شما درسته، ولی وقتی که شرایط همه برابر باشه. مثلا آیا اگر یک نفر توی مصاحبه روزانه باشه ولی سابقه تحصیلی خوبی نداره را قبول میکنند، ولی کسی که مجازی هست و رزومه تحصبلی عالی داره را رد میکنن؟

غصه نخور کوچولو، تو هم یه روز بزرگ میشی
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana9940
ارسال: #۲۳
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۵۹ ب.ظ
دوستان نظرشان را اعلام کنند
بین مجازی خوندن در یه دانشگاه معتبر و یا غیر انتفاعی خوندن در دانشگاه ساده کدوم اولویت داشته باشه بهتره؟

عشق رازیست که تنها به خدا باید گفت ،،،، چه سخن ها که خــــدا با من تنـها دارد
۱
۰
ارسال: #۲۴
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۳۹ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۵۹ ب.ظ)lotus نوشته شده توسط:  دوستان نظرشان را اعلام کنند
بین مجازی خوندن در یه دانشگاه معتبر و یا غیر انتفاعی خوندن در دانشگاه ساده کدوم اولویت داشته باشه بهتره؟

من خودم مجازی یه دانشگاه معتبر رو انتخاب می کنم چون دوستان زیادی دارم که دارن ارشد غیرانتفاعی می خونن و خیلی ناراضی هستند متاسفانه غیرانتفاعی خوب برای ارشد فکر نمی کنم زیاد باشهSad

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana9940 , n268
ارسال: #۲۵
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۱۳ ب.ظ
سلام بچه هامن ۱ سوال داشم لطفا جواب بدین
مثلا یکی از مجازی یه دانشگاه قبول شه و سال بعدش از روزانه همون دانشگاه که مجازی میخونده قبول شه؟میتونه انتقال بگیره واسه روزانه؟یا میتونه درسا و واحدایی که تو مجازی گذرونده رو با روزانه تطبیق بده اگه اون درسا مشترک باشه؟
؟؟؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنین
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: chaka
ارسال: #۲۶
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۲۲ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۳ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  سلام بچه هامن ۱ سوال داشم لطفا جواب بدین
مثلا یکی از مجازی یه دانشگاه قبول شه و سال بعدش از روزانه همون دانشگاه که مجازی میخونده قبول شه؟میتونه انتقال بگیره واسه روزانه؟یا میتونه درسا و واحدایی که تو مجازی گذرونده رو با روزانه تطبیق بده اگه اون درسا مشترک باشه؟
؟؟؟

باید از دانشگاهی که می خواهید درس بخونید این شرایطو بپرسید بعضی ار دانشگا ه ها این کارو می کنن ولی خیلیا دیگه هم نه.حتما به اون دانشگاه زنگ بزنرد و بپرسید

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: chaka , mehrawn
ارسال: #۲۷
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۰۸ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۳ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  سلام بچه هامن ۱ سوال داشم لطفا جواب بدین
؟؟؟

جواب این سوال رو فهمیدین؟
۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۴۸ ق.ظ
؟؟؟

تا اونجایی که من میدونم و اول دفترچه ثبت نام آزمون ارشد نوشته ، هنگام ثبت نام برای آزمون ارشد نمی بایست دانشجوی ارشد باشید ،
در نتیجه اگه در حال خوندن ارشد حتی به صورت مجازی هستید دیگه نمیتونید توی کنکور شرکت کنید تا بتونید روزانه اش قبول بشید
میبایست قبلش انصراف بدید
۰
۰
ارسال: #۲۹
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۴۶ ق.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۳۵ ب.ظ)eliiinaz نوشته شده توسط:  نمیدونید برای آیتی پردیس تربیت مدرس حدودا چه رتبه ای میخواد؟؟؟

با درود و عرض سلام پردیس ها اصولا بخاطر شهریه های از ۱۶ الی ۲۰ میلیون (تربیت مدرس) علیرغم سطح خوب رتبه بالایی فکر میکنم نمیخواد فکر کنم پارسال تا ۲۰۰۰ هم قبولی پردیس داشتیم احتمالاً ولی بپرسید اگه هزینه براتون مهم نیست و در تهران هم هستید قبل از مجازی و غیرانتفاعی پردیس تربیت مدرس را پیشنهاد میکنم انتخاب کنید البته اصل نظر وتصمیم خودتان هست

ارزش شخصیت وبزرگی روح یک انسان از روی رفتارش با کسانی که منافعی برای او ندارند تعیین میشود
۰
۰
ارسال: #۳۰
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۰۲ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۴۶ ق.ظ)mmuid نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۳۵ ب.ظ)eliiinaz نوشته شده توسط:  نمیدونید برای آیتی پردیس تربیت مدرس حدودا چه رتبه ای میخواد؟؟؟

با درود و عرض سلام پردیس ها اصولا بخاطر شهریه های از ۱۶ الی ۲۰ میلیون (تربیت مدرس) علیرغم سطح خوب رتبه بالایی فکر میکنم نمیخواد فکر کنم پارسال تا ۲۰۰۰ هم قبولی پردیس داشتیم احتمالاً ولی بپرسید اگه هزینه براتون مهم نیست و در تهران هم هستید قبل از مجازی و غیرانتفاعی پردیس تربیت مدرس را پیشنهاد میکنم انتخاب کنید البته اصل نظر وتصمیم خودتان هست

هزینه ی دانشگاه مجازی دانشگا های دولتی رو هم اگه میدونید ممنون می شم بگید

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۳۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۷۳ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  منبع خوب برای الکترونیک دیجیتال _student_98 ۱ ۲,۱۴۸ ۲۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehran jam
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۵۰۷ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۲۶۶ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۸۹ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  منبع خوب برای تست مدار منطقی marvelous ۴ ۴,۴۱۹ ۱۵ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  منبع خوب برای یادگیری JAVA SCRIPT marvelous ۰ ۱,۹۹۰ ۰۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مجازی یا پیام نور؟ hoseini.f ۲ ۳,۴۲۴ ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hoseini.f
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۹۳۶ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close