زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ِیک سوال خیلی جالب : فرمول محاسبه نمره به درصد سازمان سنجش چی بوده!!!!!!!!!؟

ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۹ ب.ظ، توسط iMohamad.)
Lightbulb ِیک سوال خیلی جالب : فرمول محاسبه نمره به درصد سازمان سنجش چی بوده!!!!!!!!!؟
سلام

من درصدهایی که قبلا گرفتم با این نتیجه اختلاف داشت این شد که کنجکاو شدم......

طبق فرمول: سه برابر درستها منهای غلط ها تقسیم به سه برابر تعداد سوال داریم:

نمره به درصد اگه که *۳ و *تعداد سوال بشه و تقسیم به ۱۰۰(برای حذف درصد) باید یک عدد صحیح یا خیلی نزدیک به صحیح بشه-خطای تقسیم و گرد کردن-!

من مثلا مشترک ۵۱/۲۸ شدم خب :
۴۱/۵۳ = ۱۰۰/ ۵۱/۲۸*۳*۲۷
یعنی ۳ برابر درستای من منهای غلطهام شده ۴۱/۵۳!!!!!

این چطوری ممکن هست؟ و طبق روال سالهای قبل سازمان سوالاتی که غلط هستند را از کل سوالات کم نمیکنه یعنی تعداد کل سوالات همیشه ثابت هست!

اگه کسی نظری داره بگه لطفا!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۴۱ ق.ظ
منم موافقم باهات
۱
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۴۷ ق.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۰۴ ق.ظ
قاعدتا وقتی سوالی حذف میشه باید از تعداد کل هم کم بشه. این خیلی عجیبه که از تعداد کل کم نکنن.
الان هم احتمالا یکی از سوالات حذف شده و با این حساب و طبق فرمول خودتون اگه به جای ۲۷ بذارید ۲۶ اونوقت ۴۱/۵۳ میشه ۴۰

دوشنبه که کلید منتشر بشه همه چیز مشخص میشه.
۱
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۵۳ ق.ظ، توسط iMohamad.)
RE: ِیک سوال خیلی جالب : فرمول محاسبه نمره به درصد سازمان سنجش چی بوده!!!!!!!!!؟
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۰۴ ق.ظ)hhosseinid نوشته شده توسط:  قاعدتا وقتی سوالی حذف میشه باید از تعداد کل هم کم بشه. این خیلی عجیبه که از تعداد کل کم نکنن.
الان هم احتمالا یکی از سوالات حذف شده و با این حساب و طبق فرمول خودتون اگه به جای ۲۷ بذارید ۲۶ اونوقت ۴۱/۵۳ میشه ۴۰

دوشنبه که کلید منتشر بشه همه چیز مشخص میشه.

من سال پیش که رفتم سازمان سنجش روابط عمومیشون گفت که ما سوالارو حذف نمیکنیم تاثیر مثبت در نظر میگیرم برای کسی که درست زده امتیازش میگیره ولی کسی که غلط زده نزده حساب میشه حالا چجوری بوده چی شده نمیدونم آره دیگه دوشنبه معلوم میشه

الان برای اختصاصی نرم واسه من زده ۱۱/۱۱ درصد که فقط با حذف ۱ سوال درست درمیآد یعنی ۱۵تا سوال ولی الان من برای یکی از بچه ها که رتبه ۳۲ نرم شده حساب کردم درست در نمیآد که درصدشون ۵۲/۰۸ هست کارنامشون هست تو سایت و با ۱۵تا سوال ۲۳/۴۳ میشه پس خیلی جالب شد نه با حذف درست درمیاد نه بدون حذف

رتبه ۱۰۹ نرم هم اختصاصی ۵۲/۰۸درصد زده!!!!!!
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۴۶ ب.ظ
دقیقا منم شبی که اومد نتایج با هر احتمالی درصد گرفتم نشد اونی که تو کارناممه!!!!!!
یعنییییییییی :||||||||
۲
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۲۴ ب.ظ
RE: ِیک سوال خیلی جالب : فرمول محاسبه نمره به درصد سازمان سنجش چی بوده!!!!!!!!!؟
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۶ ب.ظ)f_8169 نوشته شده توسط:  دقیقا منم شبی که اومد نتایج با هر احتمالی درصد گرفتم نشد اونی که تو کارناممه!!!!!!
یعنییییییییی :||||||||

حالا چکار میشه کرد؟
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۳ ق.ظ، توسط soheilazadvar.)
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۱ ب.ظ)iMohamad نوشته شده توسط:  سلام

نمره به درصد اگه که *۳ و *تعداد سوال بشه و تقسیم به ۱۰۰(برای حذف درصد) باید یک عدد صحیح یا خیلی نزدیک به صحیح بشه-خطای تقسیم و گرد کردن-!

۴۱/۵۳ = ۱۰۰/ ۵۱/۲۸*۳*۲۷

این چطوری ممکن هست؟ و طبق روال سالهای قبل سازمان سوالاتی که غلط هستند را از کل سوالات کم نمیکنه یعنی تعداد کل سوالات همیشه ثابت هست!

به نظرم تو مشترک یه سوال حذف شده .
چون درصد من شده ۵۱/۲۸ یعنی ۴۰ تقسیم بر ۷۸ که معناش اینه که ۱۴ درست ، ۲ غلط و کلا ۲۶ سوال
با ۲۷ سوال هیچ جوری به ۵۱/۲۸ نمیشه رسید.
۱
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۲۳ ق.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۲ ق.ظ)soheilazadvar نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۱ ب.ظ)iMohamad نوشته شده توسط:  سلام

۴۱/۵۳ = ۱۰۰/ ۵۱/۲۸*۳*۲۷

به نظرم تو مشترک یه سوال حذف شده .
چون درصد من شده ۵۱/۲۸ یعنی ۴۰ تقسیم بر ۷۸ که معناش اینه که ۱۴ درست ، ۲ غلط و کلا ۲۶ سوال
با ۲۷ سوال هیچ جوری به ۵۱/۲۸ نمیشه رسید.

آره فکر کنم ولی اختصاصی چی؟!!!!
الان برای اختصاصی نرم واسه من زده ۱۱/۱۱ درصد که فقط با حذف ۱ سوال درست درمیآد یعنی ۱۵تا سوال ولی الان من برای یکی از بچه ها که رتبه ۳۲ نرم شده حساب کردم درست در نمیآد که درصدشون ۵۲/۰۸ هست کارنامشون هست تو سایت و با ۱۵تا سوال ۲۳/۴۳ میشه پس خیلی جالب شد نه با حذف درست درمیاد نه بدون حذف
رتبه ۱۰۹ نرم هم اختصاصی ۵۲/۰۸درصد زده!!!!!!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۰۸ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۸۱ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۹۹۹ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  حل فرمول سیگما Σ [(safety -1) thread -1] Hamedudk ۰ ۱,۵۴۳ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Hamedudk
  محاسبه ارتفاع درخت.... baharkhanoom ۳ ۷,۵۳۸ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  منابع یوسفی تو ارشد اصلا جالب نیستن tesla66 ۱۳ ۷,۸۴۴ ۰۷ دى ۱۳۹۸ ۰۴:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  یه اتفاق جالب sirvan.t ۱۷ ۱۵,۰۲۴ ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
  نقش آفرینی بر روی پارچه در قدیم چگونه بوده است؟ maryamdolati ۰ ۷,۴۳۶ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati
  آیا تبلیغات در اینستاگرام براتون کارآمد بوده؟ کیمیا شیرازی ۰ ۱,۹۱۳ ۰۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: کیمیا شیرازی
  نحوه محاسبه دفیق لگاریتم بدون ماشین حساب mcse2010 ۲ ۸۰,۱۷۳ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: chemical_darton29

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close