زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۵۵علوم کامپیوتر گرایش۲

ارسال: #۱۶
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۰۸ ب.ظ، توسط fatemeh69.)
RE: 55علوم کامپیوتر گرایش۲
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۱۹ ق.ظ)۱آسمان نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۰۳ ق.ظ)fatima.sr68 نوشته شده توسط:  
یعنی خوارزمی حتما قبول میشم؟؟

قطعا شک نکن

ای آموزنده ی توانا به من علمی بیاموز که سودمند باشد و مبارک
تا از آن چراغی بسازم که راه را به من نشان دهد ودر آن راه تو را بجویم و دیگران را به سوی تو بخوانم
ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۲۴ ب.ظ
۵۵علوم کامپیوتر گرایش۲
یه سوال دارم
اگه ارشد مهندسی دانش بخونم بعد واسه دکترا میتونم گرایش ۱علومو بخونم؟؟سختگیریشون بیشتر نیس؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۵۳ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ)۱آسمان نوشته شده توسط:  یه سوال دارم
اگه ارشد مهندسی دانش بخونم بعد واسه دکترا میتونم گرایش ۱علومو بخونم؟؟سختگیریشون بیشتر نیس؟؟

من این سوال رو از چند تا از استادایی که تو این زمینه هستند پرسیدم گفتند کسایی که رشته تصمیم و دانش رو انتخاب می کنن با توجه به درسایی که پاس می کنند دکترا رو می تونن تو زمینه هوش مصنوعی و مدیریت و مهندسی صنایع امتحان بدن
۱
۰
ارسال: #۱۹
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۳ ق.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۵۳ ب.ظ)ppp1486 نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ)۱آسمان نوشته شده توسط:  یه سوال دارم

من این سوال رو از چند تا از استادایی که تو این زمینه هستند پرسیدم گفتند کسایی که رشته تصمیم و دانش رو انتخاب می کنن با توجه به درسایی که پاس می کنند دکترا رو می تونن تو زمینه هوش مصنوعی و مدیریت و مهندسی صنایع امتحان بدن

وقتی فارغ التحصیلای خود هوش مصنوعی و ... هستن دانشگاهای معتبر نمیان فارغ التحصیل مهندسی دانش رو بردارن برای دکترا.
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۲۳ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۳ ق.ظ)mt_saman نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۵۳ ب.ظ)ppp1486 نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ)۱آسمان نوشته شده توسط:  یه سوال دارم

وقتی فارغ التحصیلای خود هوش مصنوعی و ... هستن دانشگاهای معتبر نمیان فارغ التحصیل مهندسی دانش رو بردارن برای دکترا.

کاملا موافقم با نظرتون
من هم با این که رتبه تصمیم و دانشم دورقمی شده بود ولی ترجیح دادم نظریه علوم رو اول اولویت بدم
۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۶ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۹ ق.ظ
۵۵علوم کامپیوتر گرایش۲
در دانشگاه خوارزمی رشته مهندسی دانش تو دانشکده مهندسی کامپیوتره که رشته هوش هم داره...مهندسی دانش حدودا شبیه هوشه
اگه پایان نامه ومقاله خوبی ارایه بدیم واسه دکتری میشه هوش امتحان داد
۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۰۴ ق.ظ
۵۵علوم کامپیوتر گرایش۲
یه سوال
من علوم گرایش۱شدم ۳۹۷وگرایش ۲شدم۵۵ بعد علوم روزانه یزدو کرمانشاهو قبله مهندسی دانش خوارزمی زدم الان پشیمونم
بنظرتون با این رتبه ممکنه روزانه یزدوکرمانشاهو بیارم؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۴۷ ق.ظ
۵۵علوم کامپیوتر گرایش۲
اشتباه نکن...دانشگاه خوارزمی رو بیخیال شی بری کرمانشاه با یزد؟!؟؟؟!!
اولا به نظر خود من گرایش مهندسی دانش خیلی بهتر( چون خودم واسه هوش مصنوعی خونده بودم) از گرایش های محاسبات و نظریه محاسبه و سیستم کامپیوتری هستش که اون دانشگاه های مذکور برمیدارن...بدنیست نگاهی بندازی به سرفص دروس مهندسی دانش.. خیلی دروس جالبی داره...شبکه های عصبی و یادگیری ماشین و داده کاوی و.....ولی علوم همش تئوری و ریاضی هستش باز خودت صلاح میدونی از حوصله من که خارجه برم دروس تئوری ریاضی و منطق و...اونم تو یزد یا کرمانشاه بخونم...
از اولم از ریاضی خوشم نمیومد
دوما در جواب اون دوستی که گفته بود تو دکترا اگه بخوای بری هوش بخونی بر نمیدارن چون دانشجوی معتبر و...ارشد هوش کلی هست...
این یک فکر سطحی و نسنجیدست....تو پذیرش دکترا به زمینه کاریت نگاه میکنن و امتیاز میدن به تعداد مقالاتی که دادی !چقدر حرف واسه گفتن داری مثلا تو فیلد شبکه عصبی! پایان نامه ارشدت چی بوده با کدوم استاد و....نمیگن ارشد چی خوندی!!!...برو تو اینترنت سرچ کن در مورد اساتید بنام مثلا تو هوش مصنوعی یارو لیسانس برق فوق نرم دکتری هوش!! یا لیسانس و فوق نرم ارشد هوش...یا فوق هوش دکتری سخت افزار....یا ارشد هوش دکتری علوم ...یا ....پس مهم اینه که رو چه موضوعی کار کردی نه اینکه عنوان مدرکت چه رشته ای بوده...

I feel loneliness in my room
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۱آسمان , keivan1 , Victoria
ارسال: #۲۴
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۲۰ ق.ظ
۵۵علوم کامپیوتر گرایش۲
چون مهندسی دانش دکترا نداشت اینکارو کردم ولی الان پشیمونم به احتمال زیاد روزانه یزدو...نمیارم چون گرایش ۱رتبم شده۳۹۷
ولی این کاره سنجش معلوم نیس یهو همینو شاید قبول شدم
میشه به سنجش نامه زد این چند تا کد رشته که قبل از خوارزمی زدم حذف کنم؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۱۰ ب.ظ
۵۵علوم کامپیوتر گرایش۲
فکر کردی بری علوم راحت میتونی دکترا بگیری؟!! من با رتبه ۹ علوم پارسال حرف زدم تو دانشگاه تهران میخونه میگفت نود درصد بیخیال دکترا میشن اونم درس خون هاش...هم پذیرش خیلی خیلی کمه هم خیلی سخت گیری هست تو پذیرش دکتری علوم...حالا میخوای بری شهرستان علوم بخونی دکتری هم ادامه بدی؟!!! بچه های امیرکبیر و تهران نمیتونن دکتری ادامه بدن جالا شما خیال داری بری شهرستان ارشد بگیری دکتری هم بیای تهران....!؟؟اونطور که من شنیدم برای ادامه تحصیل تو علوم باید حتما یه نظریه جدیدی ارائه بدی تو فاز مباحث تئوری اونم کار هرکسی نیست اکثرا بیخیال میشن یا تغییر رشته میدن

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: keivan1 , Victoria
ارسال: #۲۶
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۵۱ ب.ظ
۵۵علوم کامپیوتر گرایش۲
امیدوارم کرمانشاهو نیاری! خیلی تعریفی نداره؛ تازه کارن و اساتید سادیسمی هم زیاد داره دانشکده ی علومش !
۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۷ ب.ظ
۵۵علوم کامپیوتر گرایش۲
یعنی ممکنه با رتبه ۳۹۷روزانه یزدوکرمانشاه رو بیارم؟؟
با توجه به کارنامه های تو مانشت واطلاعات خودم با این رتبه روزانه قبول نمیشم تو علوم تا ۲۳۰ روزانه قبوله حالا من با رتبه ۳۹۷ روزانه بیارم؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۵۰ ق.ظ، توسط mehrdad_tclh.)
۵۵علوم کامپیوتر گرایش۲
دوست عزیز من برعکس متوجه شدم...فک کردم اول خوارزمی رو زدی بعد اونها رو و حالا پشیمونی!!
انشالله که قبلی ها قبول نمیشی ...فک نکنمم قبول بشی چون بچه ها علوم همه میزنن قبل ...خوارزمی قبولی

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۱آسمان
ارسال: #۲۹
۲۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۴۴ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ)۱آسمان نوشته شده توسط:  یعنی ممکنه با رتبه ۳۹۷روزانه یزدوکرمانشاه رو بیارم؟؟
با توجه به کارنامه های تو مانشت واطلاعات خودم با این رتبه روزانه قبول نمیشم تو علوم تا ۲۳۰ روزانه قبوله حالا من با رتبه ۳۹۷ روزانه بیارم؟؟

احتمالش خیلی کمه در این صورت
ایشالا هرچی که خیره همون اتفاق بیفته Rolleyes
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۱آسمان
ارسال: #۳۰
۲۳ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۳۵ ق.ظ
۵۵علوم کامپیوتر گرایش۲
بنظرتون با این وضعیت نامه به سنجش بفرستم؟؟
دوستم پارسال با۳۰۰شبانه آورد حالا من با ۳۹۷روزانه قبول شم!!!!واقعا نمیدونم چکار کنم؟؟!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۲,۳۳۵ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۶۳ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  فرق بین مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار با مهندسی کامپیوتر نرم افزار Rafaat ۰ ۳,۸۸۵ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rafaat
  اهدای کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر معماری کامپیوتر alirezazarei28 ۱۲ ۸,۰۱۵ ۱۲ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: fatima73
  علوم کامپیوتر شهید بهشتی یا مهندسی کامپیوتر تبریز sina.ba ۷ ۷,۶۲۵ ۰۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Amir V
  [دانلود]دفترچه کنکور ارشد گروه کامپیوتر،آی تی،علوم کامپیوتر ۸۶ تا ۹۴ + کلید سنجش good-wishes ۱۲ ۱۶,۲۴۴ ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: htmg
  کارگاه کامپیوتر و آزمایشگاه کامپیوتر پیام نور mahfam2000 ۴ ۳,۲۹۸ ۱۱ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  انتقال یک دیتا بیس از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر(فوری فوری؟) raakhshan ۶ ۵,۱۲۳ ۲۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۰ ق.ظ
آخرین ارسال: irzeynab
Question شاگرد اولی و تغییر رشته از علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر d_felfelak ۰ ۳,۷۵۱ ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: d_felfelak
  اینجا کسی هست علوم گرایش۲ تهران و خوارزمی بخونه؟ ce3 ۶ ۳,۱۸۲ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: emkeb

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close