زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۳۹ معماری

ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۰۹ ب.ظ، توسط mehran_rz78.)
۳۹ معماری
با سلام رتبه ۳۹ معماری. کدام دانشگاه قبول میتونم بشم از دوستان صاحب نظر خواهشمندم راهنمایی کنند شریف یا تهران امکانش هست؟ کدامش بهتره؟

۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهرانگیز , SaMiRa.e , Amoojan , Samy , پرهوده , azarakhsh1986 , Xilinx
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۳۸ ب.ظ
۳۹ معماری
مبارکه واقعا !خسته نباشید...سال فارغ التخصیلیتونو دیدم امیدوار شدم.بازم تبریک با اون ریاضی خفنتون راج به منابع و کلاسی اگه احتمالا رفتید می گید؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehran_rz78
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۵۶ ب.ظ
۳۹ معماری
شریف
پارسال تا رتبه ٩٩ معماری رفتن شریف

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۲۳ ب.ظ، توسط mehran_rz78.)
RE: 39 معماری
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۳۸ ب.ظ)dot نوشته شده توسط:  مبارکه واقعا !خسته نباشید...سال فارغ التخصیلیتونو دیدم امیدوار شدم.بازم تبریک با اون ریاضی خفنتون راج به منابع و کلاسی اگه احتمالا رفتید می گید؟
ممنون از لطفتان...کلاس نرفتم ولی با ایمیل من تماس بگیرید من منابع که میتونن مفید باشن برای شما توضیح می دهم.
ایمیل mehran_rz78 at yahoo . com

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۵۶ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  شریف
پارسال تا رتبه ٩٩ معماری رفتن شریف

ممنون . من خودم عاشق دانشگاه تهرانم ولی سر جمع شریف و تهران ۳۷ تا پذیرش دارند. امسال هم موضوع متفاوته
ایشاالله با همه بچه های مانشتی تو دانشگاه همکلاس بشیم و با هم کار کنیم.
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۴۴ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۰۵ ب.ظ)mehran_rz78 نوشته شده توسط:  با سلام رتبه ۳۹ معماری. کدام دانشگاه قبول میتونم بشم از دوستان صاحب نظر خواهشمندم راهنمایی کنند شریف یا تهران امکانش هست؟ کدامش بهتره؟

سلام
اول تبریک میگم منم واقعا. من شریفیم معماری ۱۷ شدم. دوستام پارسال تا ۵۰ شریف روزانه پژوهش‎محور، ۹۹ آموزش‌محور (فکر کنم روزانه‎ش) و شبانه هم تا این حدود شده بود. امسال چون ضریب تخصصی ۴ شده همپوشانی بین رتبه‎ها کمتره و احتمالا روی قبولی‎ها تاثیر میگذاره. اما انشاالله شریف هم قبول میشین. دانشگاه‎های دیگه که روشنه حتما قبولید.
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۲۱ ب.ظ، توسط mehran_rz78.)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۴۴ ب.ظ)friends 11 نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۰۵ ب.ظ)mehran_rz78 نوشته شده توسط:  با سلام رتبه ۳۹ معماری. کدام دانشگاه قبول میتونم بشم از دوستان صاحب نظر خواهشمندم راهنمایی کنند شریف یا تهران امکانش هست؟ کدامش بهتره؟

سلام
اول تبریک میگم منم واقعا. من شریفیم معماری ۱۷ شدم. دوستام پارسال تا ۵۰ شریف روزانه پژوهش‎محور، ۹۹ آموزش‌محور (فکر کنم روزانه‎ش) و شبانه هم تا این حدود شده بود. امسال چون ضریب تخصصی ۴ شده همپوشانی بین رتبه‎ها کمتره و احتمالا روی قبولی‎ها تاثیر میگذاره. اما انشاالله شریف هم قبول میشین. دانشگاه‎های دیگه که روشنه حتما قبولید.

منم به شما تبریم میگم. انشاء الله آزمون دکتری در آینده هم کولاک بکنید . سیستم آموزش محور میتونه باعث مشکل برای ادامه تحصیل بشه و البته اطلاعات دقیقی ندارم. اگر رتبه بندی سایر دانشگاهها را هم دارید خیلی ممنون میشم نظر سما را بدانم مثلا بعد از شریف، تهران، امیرکبیر کدام را برنم بهشتی یا علم و صنعت یا تربیت مدرس. ممنون می شوم کمک کنید؟
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۲۹ ب.ظ
۳۹ معماری
سلام ۹۹ پارسال پژوهش محور بوده ولی امسال به قول دوستمون هم پوشانی کم شده ولی شما روزانه شریف قبولید به احتمال بسیار بالا.
مبارکه Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unique_as14 , mehran_rz78
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۳۴ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۲۹ ب.ظ)omidranjbar نوشته شده توسط:  سلام ۹۹ پارسال پژوهش محور بوده ولی امسال به قول دوستمون هم پوشانی کم شده ولی شما روزانه شریف قبولید به احتمال بسیار بالا.
مبارکه Smile

بسیار بسیار ممنون. امیدوار شدم
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۴۹ ب.ظ، توسط friends 11.)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۱۸ ب.ظ)mehran_rz78 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۴۴ ب.ظ)friends 11 نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۰۵ ب.ظ)mehran_rz78 نوشته شده توسط:  با سلام رتبه ۳۹ معماری. کدام دانشگاه قبول میتونم بشم از دوستان صاحب نظر خواهشمندم راهنمایی کنند شریف یا تهران امکانش هست؟ کدامش بهتره؟

سلام

منم به شما تبریم میگم. انشاء الله آزمون دکتری در آینده هم کولاک بکنید . سیستم آموزش محور میتونه باعث مشکل برای ادامه تحصیل بشه و البته اطلاعات دقیقی ندارم. اگر رتبه بندی سایر دانشگاهها را هم دارید خیلی ممنون میشم نظر سما را بدانم مثلا بعد از شریف، تهران، امیرکبیر کدام را برنم بهشتی یا علم و صنعت یا تربیت مدرس. ممنون می شوم کمک کنید؟

ممنون. من قبل از کنکور تحقیق کرده بودم. ببینین آموزش‌محور ۶ واحد پروژه‌ی ارشد رو نداره جاش سمینار داره و برای همین درس بیشتری نسبت به پژوهش‎محور پاس می‎کنن (فکر کنم ۳ تا درس). ادامه‎ی تحصیل اگر منظورتون دکتراست که می‎تونید بدید کنکورشو. تو مصاحبه فقط نقطه‎ ضعف به شمار میره که اونم مطمئنم می‎تونید برای مقاله کار کنید با اینکه آموزش محورید و مشکلی نداره، یکی از دوستان پارسالم گفت و تو اینترنت یه جایی خوندم با شرط معدل در طول ارشد می‎تونید بعدا برید پژوهش‌محور اما باز باید تحقیق کنید. در مورد اپلای اگر صحبت می‎کنید که چه پژوهش و چه آموزش‌محور اپلای می‎کنن و اپلای اول معدل و بعد مقاله‎هایی که دادید مهمه.
ببینید من خودم قبل کنکور با استادمون مشورت کردم ایشون گفتن اول روزانه شریف بعد شبانه و آموزش محور رو بزن و بعد دانشگاه‌های دیگه البته از نظر ایشون هزینه شبانه و اینا مسئله‎ای نبوده ولی شما باز به خودتون بستگی داره. در مورد دانشگاه‎های دیگه من خودم شریف می‎مونم اما شنیدم بعضیا میگن معماری تهران از شریف بهتره درست بودنشو نمی‎دونم. ترتیبی که من از دوستام شندیم: شریف، تهران، امیرکبیر و سه دانشگاه دیگه‎ای که گفتین در یه سطحه شنیدم اما اصلا خودم چیزی ازشون نمی‌دونم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Falcon , mehran_rz78
ارسال: #۱۰
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۲۶ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۴۸ ب.ظ)friends 11 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۱۸ ب.ظ)mehran_rz78 نوشته شده توسط:  

سلام

ممنون. من قبل از کنکور تحقیق کرده بودم. ببینین آموزش‌محور ۶ واحد پروژه‌ی ارشد رو نداره جاش سمینار داره و برای همین درس بیشتری نسبت به پژوهش‎محور پاس می‎کنن (فکر کنم ۳ تا درس). ادامه‎ی تحصیل اگر منظورتون دکتراست که می‎تونید بدید کنکورشو. تو مصاحبه فقط نقطه‎ ضعف به شمار میره که اونم مطمئنم می‎تونید برای مقاله کار کنید با اینکه آموزش محورید و مشکلی نداره، یکی از دوستان پارسالم گفت و تو اینترنت یه جایی خوندم با شرط معدل در طول ارشد می‎تونید بعدا برید پژوهش‌محور اما باز باید تحقیق کنید. در مورد اپلای اگر صحبت می‎کنید که چه پژوهش و چه آموزش‌محور اپلای می‎کنن و اپلای اول معدل و بعد مقاله‎هایی که دادید مهمه.
ببینید من خودم قبل کنکور با استادمون مشورت کردم ایشون گفتن اول روزانه شریف بعد شبانه و آموزش محور رو بزن و بعد دانشگاه‌های دیگه البته از نظر ایشون هزینه شبانه و اینا مسئله‎ای نبوده ولی شما باز به خودتون بستگی داره. در مورد دانشگاه‎های دیگه من خودم شریف می‎مونم اما شنیدم بعضیا میگن معماری تهران از شریف بهتره درست بودنشو نمی‎دونم. ترتیبی که من از دوستام شندیم: شریف، تهران، امیرکبیر و سه دانشگاه دیگه‎ای که گفتین در یه سطحه شنیدم اما اصلا خودم چیزی ازشون نمی‌دونم.

بازهم خیلی ممنون هستم از اطلاعات جالبی که دادین. من فعلا از طریق سایت این دانشگاهها راجع به اساتیدشون و زمینه های تحقیقات شون بررسی می کنم. دوست دارم در مورد طراحی آسنکرون و یا و Low power کار کنم که دکتر فخرایی یه وزنه است اما اون دانشجوهای خودش را داره. از اساتید شریف اطلاعاتی ندارم. امیرکبیر کامل اساتیدشو می شناسم اگه امیر کبیر شد سعی می کنم با صادقیان یا پدرام کار کنم. کلا هیات علمی گسترده شریف یه امتیاز محسوب میشود.دانشجوهای بومی اون شریف و تهران کمتر مشکل در زمینه انتخاب استاد راهنما دارند. چون استاد و دانشجو ها نسبت به هم شناخت کاملی دارند. به نظر خودم من در یکی از سه انتخاب اول قبول میشوم اما نکته جالب اینه که قبول شدن من بستگی به ترتیب انتخاب رشته بقیه داره تا انتخاب رشته خودم.
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۴۴ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۲۶ ب.ظ)mehran_rz78 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۴۸ ب.ظ)friends 11 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۱۸ ب.ظ)mehran_rz78 نوشته شده توسط:  

سلام

بازهم خیلی ممنون هستم از اطلاعات جالبی که دادین. من فعلا از طریق سایت این دانشگاهها راجع به اساتیدشون و زمینه های تحقیقات شون بررسی می کنم. دوست دارم در مورد طراحی آسنکرون و یا و Low power کار کنم که دکتر فخرایی یه وزنه است اما اون دانشجوهای خودش را داره. از اساتید شریف اطلاعاتی ندارم. امیرکبیر کامل اساتیدشو می شناسم اگه امیر کبیر شد سعی می کنم با صادقیان یا پدرام کار کنم. کلا هیات علمی گسترده شریف یه امتیاز محسوب میشود.دانشجوهای بومی اون شریف و تهران کمتر مشکل در زمینه انتخاب استاد راهنما دارند. چون استاد و دانشجو ها نسبت به هم شناخت کاملی دارند. به نظر خودم من در یکی از سه انتخاب اول قبول میشوم اما نکته جالب اینه که قبول شدن من بستگی به ترتیب انتخاب رشته بقیه داره تا انتخاب رشته خودم.

اگه low power دوست دارین دکتر اجلالی تو شریف بهتون بگم تو ایران تکه. یه گوشه‎ی کارشون طراح سوال کنکور مدار منطقی و معماری هستن شاید اسمشونو شنیده باشین اما به‎عنوان یکی از استاتید خودم میگم واقعا از نظر سطح علمی عالیه یه کاری می‎کنه عاشق مهندسی سخت‎افزار بشین ..... خارج از ایران هم پارسال یکی از اساتید دانشگاه‎های آمریکا اومده بود سمینار داشت آخرش که همه سوال می‎پرسیدن به دکتر اجلالی که رسید گفت yes, i heard of you before ... Rolleyes
به نظر من شما تو این چند روز برین این ۳ دانشگاه با اساتیدش و دانشجوهاش صحبت کنین.
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۶ ب.ظ، توسط mehran_rz78.)
اگه low power دوست دارین دکتر اجلالی تو شریف بهتون بگم تو ایران تکه. یه گوشه‎ی کارشون طراح سوال کنکور مدار منطقی و معماری هستن شاید اسمشونو شنیده باشین اما به‎عنوان یکی از استاتید خودم میگم واقعا از نظر سطح علمی عالیه یه کاری می‎کنه عاشق مهندسی سخت‎افزار بشین ..... خارج از ایران هم پارسال یکی از اساتید دانشگاه‎های آمریکا اومده بود سمینار داشت آخرش که همه سوال می‎پرسیدن به دکتر اجلالی که رسید گفت yes, i heard of you before ... Rolleyes
به نظر من شما تو این چند روز برین این ۳ دانشگاه با اساتیدش و دانشجوهاش صحبت کنین.
[/quote]

حتما سعی می کنم صحبت کنم ولی وقت واقعا کمه... باز هم خیلی ممنون از دادن این همه اطلاعات. ان شالله روزی بتونم جبران کنم محبت شما رو
۱
۰
ارسال: #۱۳
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ ۰۱:۵۶ ق.ظ، توسط mehran_rz78.)
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۲۵ ق.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  سلام.
خیلی خیلی تبریک میگم. انشاءالله همیشه موفق باشید.
ببخشید شما از کی شروع کردین به خوندن؟ دوره ی کارشناسی چطور خوندین؟ روزانه چقدر درس میخوندین؟
ممنون میشم جواب بدین.

با سلام
بسیار ممنونم من هم برای شما آرزوی موفقیت می کنم. هر کس مدل درس خوندن خودش را داره اما اگر بخواهی تضمینی برای قبولی تاپ مثل رتبه های زیر ۲۰ درس بخونی باید
اول باید هدفت را انتخاب کنی
دوم زود و خیلی جدی شروع کنی انگار که یه ماه دیگه امتحان داری
سوم باید مفهومی بخونی. اثبات فرمول ها را بدونی بعد دنبال روش تستی و حفظ نکات کنکوری باشی تا سرعت بالا داشته باشی
نکات را و فرمول ها یادداشت برداری کنی و سعی کنی بعضی وقتها حفظ بکنی که سر جلسه به مشکل نخوری
سوال سال های گذشته را زمان بگذاری و سعی کنی خودت حل کنی و تا تلاش کامل نکردی خودت مساله را حل کنی به جواب تشریحی سریع مراجعه نکنید. تا اعتماد به نفست را در حل مساله افزایش بدهی
یه برنامه ریزی و یه زمانبندی برای حل سوالات داشته باشی. مثلا من در زدن سوالات زبان اشتباه کردم وقت اونو باید روی معماری کامپیوتر و مدار منطقی توزیع می کردم ۲۰ دقیقه وقت زبان راحت ۴ سوال مدار منطقی را پر میکرد
باید برای جلوگیری از اشتباهات محاسباتی مخصوصاً در ریاضی مهندسی و آمار و مدار منطقی باید برنامه ای داشته باشی. مثلا از قبل عادت کنی حل جواب را در گوشه ای از ورقه بسیار مرتب بنویسی که که چک کردن جواب راحت باشد تا احیانا منفی مثبت جابجا نشده و دوبار مجبور به حل مساله نشوی. بد نسیت روی پرینت سوالات کنکورهای گذشته تمرین کنی تا عادت بکنی. باید تمرین کن تا بتونی انتخاب گزینه صحیح بخش از حل مساله هست و خودت را به بادقت بودن در کنکور عادت بدهی.
پیشنهاد می کنم درسی را کنار نگذارید چون حتی ممکنه در سوالاتی روی آن تسلط دارید نوع سوالات به گونه ای باشد که نتونید جواب بدید پس درس دیگری باید جایگزین شود. مثل مدار منطقی و معماری من نشه که تسلط نسبی داشتم اما نتونستم جواب بدهم
کلاس های بیرون مفیدند اما تنها یکی دو کلاس خوب بگیری مثل طراحی الگوریتم یا اتوماتهای سید جوادی چون کلاس زیاد وقت گیرن و این خودت هستی که باید بخونی فقط قرار گرفتن در جوی که همه تلاش می کنند ناخوداگاه احساسی انگیزش ایجاد می کنه بعلاوه برای رفع سوالات خودت با شرکت در این کلاسها منبعی را داری که هر گونه سوال از اساتید دیگر یا دانشجوهای دیگر هم میتونی بپرسی.
من یه هفته دیگه بعد انتخاب رشته یک سری لیست منابع حاضر میکنم و تو سایت میگذارم که برای دوستان شاید مفید باشد
ببخشید که پرگویی کردم انشاالله شما هم قبول بشید و برای ادامه تحصیل باهم بشینیم درس بخونیم چون دوتایی درس خوندن خیلی خوبه
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , Pure Liveliness , ریحان , Falcon , arshadhoush , mohammad900 , hamsargol
ارسال: #۱۴
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۳۴ ب.ظ
۳۹ معماری
ان شا الله منابعی که من استفاده کردم جمع بندی می کنم و لیستش را بصوورت فایل پی دی اف یه هفته دیگه اپلود می کنم یه سری پی دی اسف هم است که همیجنا آپلود می کنم همه مانشتی ها استفاده کنند. ان شاء الله رتبه تون یک رقمی است با همت عالی که خواهید داشت فقط هرجه سریعتر شروع کنید
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , ریحان
ارسال: #۱۵
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۳۹ ب.ظ
۳۹ معماری
خیلی ممنون.
مرسی بابت انرژی ای ک میدین. همه ی سعیمو میکنم. توکل به خدا.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
۰
۰

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close