زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمممممممممممممک ۹۸ امنیت و شبکه ۲۰۴ آی تی چی برم ؟ کجا برم ؟؟ چی میارم ؟؟؟

ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۰۲ ق.ظ
Question کمممممممممممممک ۹۸ امنیت و شبکه ۲۰۴ آی تی چی برم ؟ کجا برم ؟؟ چی میارم ؟؟؟
[undefined=undefined][undefined=undefined]لطفا خیلی کمکم کنید من یه دانشگاه آزادی هستم که رتبه ۹۸ امنیت و شبکه و ۲۰۴ آی تی
هیچی از دانشگاه ها نمیدونم و اصلا نمیدونم چه رشته ای برم و کجا و این که کجا بهتره
نظراتتون رو از همه جهت بگین
کدوم دانشگاه بهتره ؟ امکاناتش؟ جوش؟ و کدوم رشته بهتره ؟
[/undefined][/undefined]
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۱۳ ق.ظ
برو این سایت پایینش رنکینگ های ۹۱ و ۹۰ و ۸۹ دانشگاههارو زده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۰۶ ق.ظ
فقط در این حد بگم که من سال گذشته ۹۹ شده بودم - امنیت مالک رو زدم به من گفتن بیا مصاحبه ولی نرفتم
بقیه دانشگاه های تهران رو نیاوردم - روزانه اصفهان رو دو نفر کم داشتم - ولی شبانشو داشتم
شبکه یزدم که راحت بود برام
اینا رو از کارنامه نهاییم در آوردم
امیدوارم کمک کنه به شما
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadradin
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۴۱ ق.ظ، توسط Mohammad-A.)
شما دانشگاه اصفهان قبول میشید. البته احتمالاً وضعیت امسال برای شبکه بهتر هم هست چون شریف از گرایش سه کامل گرفته. بنابراین شانس برای علم و صنعت هم هست.

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۱
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۴۲ ق.ظ
RE: کمممممممممممممک ۹۸ امنیت و شبکه ۲۰۴ آی تی چی برم ؟ کجا برم ؟؟ چی میارم ؟؟؟
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۰۶ ق.ظ)reza777gh نوشته شده توسط:  فقط در این حد بگم که من سال گذشته ۹۹ شده بودم - امنیت مالک رو زدم به من گفتن بیا مصاحبه ولی نرفتم
بقیه دانشگاه های تهران رو نیاوردم - روزانه اصفهان رو دو نفر کم داشتم - ولی شبانشو داشتم
امیدوارم کمک کنه به شما

نکنه تو مافیای کنکوریConfused.........رتبه ها رو باش....آقا من به شخصه صورت شطرنجی ای بیش نیستم در حضور شما.Blush...یعنی پارسال با ۹۹شبکه جایی نرفتی امسال باز ترکوندی....بترکه چشم حسووووودTongue
۱
۰
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۵۵ ق.ظ
RE: کمممممممممممممک ۹۸ امنیت و شبکه ۲۰۴ آی تی چی برم ؟ کجا برم ؟؟ چی میارم ؟؟؟
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۴۲ ق.ظ)master of net نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۰۶ ق.ظ)reza777gh نوشته شده توسط:  فقط در این حد بگم که من سال گذشته ۹۹ شده بودم - امنیت مالک رو زدم به من گفتن بیا مصاحبه ولی نرفتم
امیدوارم کمک کنه به شما

نکنه تو مافیای کنکوریConfused.........رتبه ها رو باش....آقا من به شخصه صورت شطرنجی ای بیش نیستم در حضور شما.Blush...یعنی پارسال با ۹۹شبکه جایی نرفتی امسال باز ترکوندی....بترکه چشم حسووووودTongue
مافیا دیگه چیچیهHuh
جالب اینه که همه منو مسخره میکردن که چرا نرفتی و ضرر می کنی!
جالبتر اینه که علاقه خاصی به درس یا گرایش خاصی نداشتم و فقط میخواستم ببینم اگه اراده کنم میتونم یا نه!Sleepy امسالم در کل سه ماه بیشتر نخوندم روزی متوسط ۶تا۸ ساعتRolleyes
عزیزم نکته مهم (از نظر من )اینه که برای یاد گرفتن بخونی بر عکس خیلیها که میگن برای کنکور باید نکته ای خوند- اگه تلاش کنی تو هم میتونی
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۹۴ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۶۳ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۶۴۰ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۱۰,۰۲۲ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  در جستجوی اساتید امنیت wskf ۰ ۱,۹۳۸ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  از کجا هیتلر شکن بگیرم؟ moslem73421 ۸ ۶۰ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper
  امنیت در تلگرام marvelous ۰ ۲,۰۰۲ ۲۷ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کمک برای حل تمرین امنیت شبکه پیشرفته behnazk ۰ ۱,۹۷۱ ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: behnazk
  معرفی سایت های آموزشی برای علاقمندان به مباحث عملی امنیت Lonely Palm ۶ ۸,۲۳۵ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: research.moghimi
Question دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی ؟؟؟!!!! Blue Boy ۳۷ ۵۲,۸۴۴ ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazl1993

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close