زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پاسخ مدیر گروه کامپیوتر ای تی دانشگاه شیراز

ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۱۶ ب.ظ
سلام بچه ها من از میر گروه کامپیوتر دانشگاه پرسیده بودم که درباه هیئت علمی یا گرایشی که تدریس میشه یه توضیحی بدن که ایشون گفتن

-----گرایشهای ما امنیت و ام آی اس است که هفت نفر از اعضای هیات علمی در این گرایشها تدریس دارند----(دکتر منصوری)

گفتم شاید برای بقیه دوستان هم سوال باشه اینجا نوشتم.. یعنی در صورتی که ای تی دانشگاه شیراز رو قبول بشید قرار مدیریت سیستم های اطلاعاتی بخونید...
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , sarah_azd , reza6966 , sadradin , Morris , Good! , احسان مومنی
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۰۲ ب.ظ
MIS رشته ایی هست که ۹۵ درصدش حفظی هست !! ( البته تجربه ای که من در غیرانتفایی داشتم !! )
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۲۴ ب.ظ
نه بابا حفظی نیس.....پایگاه داده ها ، سیستم های توزیع شده....این چیزا رو باید فارغ التحصیلاش سر در بیارن......حالا نمیگم بخشی از دروس حفظی باشه......خوب بسته به دانشگاه هم هس دیگه
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris , Good!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۶۷ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۵۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۵۲۱ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تفکیک سوالات پاسخ درست بر اساس هر درس Distance ۰ ۲,۷۳۲ ۲۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۶۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۵۵ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۷۵۹ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۹۱۴ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۹,۱۰۳ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close