زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست مشاوره در زمینه های مختلف هوش

ارسال: #۳۱
۲۳ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۲۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
درخواست مشاوره در زمینه های مختلف هوش
در مورد برنامه نویسی استفاده از کتابخانه ها مشکلی نداره. ولی اینطور نیست که فکر کنید کتابخانه تمام کار رو براتون انجام میده. مثلا ممکنه برای تبدیل فوریه از تابع آماده متلب استفاده کنید ولی دیگه بقیه کار با خودتونه.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین
ارسال: #۳۲
۲۶ مهر ۱۳۹۴, ۰۲:۳۷ ب.ظ
RE: درخواست مشاوره در زمینه های مختلف هوش
با سلام من ترم سوم هوش مصنوعی هستم با این وجود هنوز برای پایان نامه و سمینارم موضوع انتخاب نکردم لطفا راهنمایی کنید که تو چه زمینه ای کار کنم واقعا سر در گمم و نمیتونم بگم که تو موضوع خاصی تبهر دارم اما روی نهان کاوی صوت کار کردم با الگوریتم های ژنتیکی هم آشنایی دارم به بحث پزشکی علاقه دارم اما فقط علاقست هیچی ازش نمیدونمSad
نظرتون چیه؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۶۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد iman ۲۹۱ ۱۸۴,۱۹۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  مشاوره برای ارشد آزاده صادقی ۰ ۱,۵۲۴ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: آزاده صادقی
  بازارکار مشاوره فناوری اطلاعات saeedtech ۰ ۱,۸۹۶ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedtech
  درخواست مشاوره برای خرید لپتاپ cmptr20 ۰ ۱,۸۹۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cmptr20
  درخواست ویدئو کلیپ های نظریه زبانها و ماشینها sajaddandy ۱۰ ۱۳,۶۴۳ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ ۰۷:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: msedigh
  ایجاد شغل در زمینه خدمات hiradupvc ۱ ۲,۶۷۲ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  درخواست کمک سمینار ... شناسایی موجودیت های خاص sahar bano ۲ ۲,۶۷۰ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close