زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ستاد درخواست از رتبه برتری ها برای مصاحبه در مانشت

ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۱۸ ق.ظ
با اعلام نتایج و مشخص شدن رتبه برتری ها
پشت کنکوری ها انتظار بیشتری از موفقهای مانشت برای مصاحبه داشتن
تا بتونن از تجربه شون استفاده کنن
ولی بعد از اعلام نتایج با توجه به ازیاد کارنامه های درخشان این امر چندان محقق نشده

SmileSmileدر این تایپک ستادی رو تشکیل میدیم تا از رتبه برتری ها درخواست مصاحبه کنیمSmileSmile

رتبه برتری ها به این امر واقف باشند که خیلی از پشت کنکوری ها برای تجدید قوا به تجربیات شما نیازمندند.

مصاحبه های شما همچونSmile بمبیSmile انگیزه دهنده Smileهستن.

مثلا در گرایش فناوری اطلاعات زیر صدی ها لطف کنن مصاحبه بفرمایند خیلی از پشت کنکوری ها به همون زیر صد بودن قانع اند پس زیر صدی ها نگن ما که رتبه برتر نیستیم چه نیازی به مصاحبه هست اتفاقا شما رتبه برترید Heart:heart

HeartHeartبا آرزوی موفقیت های بیشتر برای تمامی رتبه دارهای مانشت در تمامی مراحل زندگیHeartHeart

Smileبا تشکر ستاد درخواست مصاحبه از رتبه برتری هاSmile
۸
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sorlin , reyman , chahianm , Samaneh1991 , ana9940 , homa , dornajo0on , Morris , pooyaa , newsoftware11 , neda_Network , tayebe68 , ahmad_cisco , mrsh1372
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۵ ب.ظ
خودمون باید مصاحبه کنیم با خودمون؟ :دی من فکر میکردم به هرکس که لازم باشه پیام میفرستن :دی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: newsoftware11
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۴۵ ب.ظ
RE: ستاد درخواست از رتبه برتری ها برای مصاحبه در مانشت
خب سلیقه ی مانشت دیگه نمیشه کاریش کردBig Grin

از هما خانم مدیر مسئول بخش مصاحبه ها خواهشمندم در این رابطه راهنمایی های لازم رو برا عزیزانی که قصد مصاحبه دارند
ارائه بفرمایند .Smile

خیلی ها همین سر درگمی رو دارندHuh
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Samaneh1991
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۱۹ ب.ظ، توسط pooyaa.)
چرا امسال بچه ها اینقدر کم دارن مصاحبه رو انجام میدن؟؟؟!!!

Sad
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eagle777
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۲۹ ب.ظ، توسط Eagle777.)
(۰۶ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۱۸ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  چرا امسال بچه ها اینقدر کم دارن مصاحبه رو انجام میدن؟؟؟!!!

Sad

نمی دونم شاید به این خاطر که ما ازشون نمی خوایم!!!

تا وقتی که انتخاب رشته نشده بود فکر میکردیم سرشون گرم انتخاب رشته هستش
ولی حالا که انتخاب رشته هم تموم شده برا منم سوال شده

چطوره یه ابتکارBig Grin بخرج بدیم : هرکی از هر کدوم از رتبه های برتر انتظار مصاحبه داشت اینجا اعلام کنهSmile

رتبه های برتر همچنان نیازمندHeart تجربه های سبزتان Heartهستیم
ازطرف پشت کنکوری ها
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , pouya47
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۴۴ ق.ظ، توسط pooyaa.)
این هم سوالات مصاحبه برای شماWink

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

رتبه های برتر همچنان نیازمند Heart تجربه های سبزتان Heart هستیم
۱
۰
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۳ ق.ظ
آقا اگه من جز رتبه برتریها حساب میشم خیلی دوس دارم کمکی کرده باشم به پشت کنکوریا !! ولی نمیدونم از کجا شروع کنم
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , Eagle777 , sara417 , ana9940
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۳ ق.ظ، توسط pooyaa.)
(۰۷ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۳ ق.ظ)pink1370 نوشته شده توسط:  آقا اگه من جز رتبه برتریها حساب میشم خیلی دوس دارم کمکی کرده باشم به پشت کنکوریا !! ولی نمیدونم از کجا شروع کنم

سلام
مراحل این کار خدمت شما دوست عزیز:
۱/سوالات رو از اینجا بگیرید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۲/وقتی جواب دادید،خودتون یه تاپیک اینجا:

ایجاد کنید...

HeartHeart
۱
۰
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۲۴ ب.ظ
سلام به دوستان عزیز

از همکاری شما برای مصاحبه خیلی ممنونم ، یکی از مزیت های مانشت اینه که یه مجموعه ایی از تجربه ها رو در اختیار همه به صورت رایگان قرار میده . از دوستانی که تاحالا مصاحبشون رو قرار دادن بسیار ممنونم ، و خواهشم از بقیه دوستان اینه که تجربیات خودش رو تو سایت قرار بدن تا همه بتونن استفاده کنن و شاید یکی شرایط مشابه شما داشته باشه و حرفای شما راه حلی برای اون باشه ...
البته من سعیم اینه که برای دوستان پیام بفرستم ولی چون تعداد زیاده از الان عذر خواهی میکنم اگه دیر بشه یا اینکه متوجه نشم و برای کسی نفرستم ،چون حتما ناخواسته بوده

گر مرد رهی میان خون باید رفت *** از پای فتاده سر نگون باید رفت
تو پای در ره نه و هیچ مپرس*** خود راه بگویدت که چون باید رفت
۱۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mehrdad_CS , sara417 , pooyaa , Eagle777 , ana9940 , newsoftware11 , mahyamk , Morris , سودابه م , Amoojan
ارسال: #۱۰
۰۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۳۲ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۱۸ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  چرا امسال بچه ها اینقدر کم دارن مصاحبه رو انجام میدن؟؟؟!!!

Sad

کاملا بات موافقم. شاید از الان به بعد بذارنCool
۱
۰
ارسال: #۱۱
۱۹ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۳ ق.ظ
SmileSmileSmileضمن تبریک مجدد به تمامی رتبه برتری های مانشتSmileSmileSmile

جا داره به نوبه ی خودم Heartتقدیر و تشکر ویژه ایHeart از هما خانم مدیر مسئول زحمت کش
بخش مصاحبه ها داشته باشم.

و از تمامی رتبه دارها چه اونایی که زحمت کشیدند و مصاحبه کردند و چه کسانی که به هر دلیلی مصاحبه انجام ندادند
مراتبHeart سپاس وقدردانیHeart رو داشته باشم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa
ارسال: #۱۲
۲۰ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۱۹ ب.ظ، توسط reza777gh.)
سلام دوستان عزیز
من بالاخره هر جور بود مصاحبه رو تکمیل کردم-فک کنم سه روز طول کشید!!Big Grin
حال کسی میتونه راهنمایی کنه که چطور لینک اون رو داخل پروفایلم بذارم؟
ممنون میشم از لطفتونRolleyes

به مردم بگویید امام زمانشان دوستشان داردHeart
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۵۷ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۱۸ ب.ظ)reza777gh نوشته شده توسط:  چطور لینک اون رو داخل پروفایلم بذارم؟
لینک مصاحبتون رو داخل پروفایلتون قرار دادم

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza777gh , Eagle777
ارسال: #۱۴
۲۵ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۰۸ ق.ظ
من کتاب های شریف رو گرفتم ولی نمیدونم چه منابعی رو بخونم واسه هوش مصنوعی کمکم کنین
۱
۰
ارسال: #۱۵
۲۵ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ ق.ظ، توسط homa.)
(۲۵ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۸ ق.ظ)۰۹۳۹۵۲۶۳۶۵۹ نوشته شده توسط:  من کتاب های شریف رو گرفتم ولی نمیدونم چه منابعی رو بخونم واسه هوش مصنوعی کمکم کنین
دوست عزیز ارسال شما مربوط به این تایپیک نمیباشد. لطفا سوال خود را در مکان مناسب مطرح کنید.

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۳ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۴۹,۶۲۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۹ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۹ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۸۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۶ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۱۱۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close