زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نظرتون در مورد دانشگاه جامع امام حسین ( ع )

ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۵۳ ب.ظ
دوستان به نظر شما دانشگاه امام حسین محدودیت داره ؟؟

از نظر ادامه تحصیل و APPLY کردن ؟!

از دوستان اگر کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه Confused
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۵۲ ب.ظ
RE: نظرتون در مورد دانشگاه جامع امام حسین ( ع )
این دانشگاه در تحریم بین المللی ست به دلیل فعالیت های هسته ای برا همین نه مقاله ونه apply نمی تونی کنی
تازه باید عضو رسمی سپاه بشی و خروج از کشور با هماهنگی وخیلی از کشور ها ممنوع

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
۲
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۰۰ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۳ ب.ظ)sadradin نوشته شده توسط:  دوستان به نظر شما دانشگاه امام حسین محدودیت داره ؟؟

فکرکنم شما استخدام سپاه میشین و اصلا نمیتونین برای تحصیل به خارج کشور برین.
۲
۰
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۵۶ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۰۰ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۳ ب.ظ)sadradin نوشته شده توسط:  دوستان به نظر شما دانشگاه امام حسین محدودیت داره ؟؟

۲ نمونه داره یکی با بورس که شرایطش رو اگر داشته باشی بورست میکنه / یک مدل دیگه داره بدون بورس !! یعنی میشه ادامه تحصیل دادUndecided
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۴۴ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۵۶ ب.ظ)sadradin نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۰۰ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۳ ب.ظ)sadradin نوشته شده توسط:  دوستان به نظر شما دانشگاه امام حسین محدودیت داره ؟؟

۲ نمونه داره یکی با بورس که شرایطش رو اگر داشته باشی بورست میکنه / یک مدل دیگه داره بدون بورس !! یعنی میشه ادامه تحصیل دادUndecided
فکر کنم بدون بورس هم برای همه رشته ها نباشه!!!
در کل فرقی نداره.اگر کسی برای اپلی میخواد، به دانشگاه مد نظرش میخواد بگه کجا تحصیل کرده؟ Big Grin دانشگاه س...؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sadradin
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۰۹ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۳ ب.ظ)sadradin نوشته شده توسط:  دوستان به نظر شما دانشگاه امام حسین محدودیت داره ؟؟

ببین دوست عزیز شما وقتی برای ارشد میری دانشگاه امام حسین حتی توی فرمی که پر میکنی درخواست بورس دانشگاه رو میدی یعنی دانشگاه تو مقطع ارشد غیر از بورس نمیگیره... در نتیجه شما عضو سپاه میشی. پس اپلای رو باید بیخیال بشی....

«یا الهی، اِرحَم مَن رأسُ مالِهِ الرِّجآءُ، وَ سِلاحُهُ البُکآء...»
پروردگار من، رحم کن بر کسیکه سرمایه اش امید و ساز و برگش گریه است.
۰
۱
ارسال:
۲۸ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۵۴ ب.ظ
نظر Iman-k26 درسته.اصلاغیربورس وجودنداره ودرفرمی که پرمی کنید به شما می گن که باید بنویسید درخواست بورس کارشناسی ارشد دارید.

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life
Winston Churchill
۰
۰
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۳, ۰۵:۴۱ ب.ظ
این دانشگاه هم مزایا و معایب خاص خودشو داره اولین مزایاش اینه که واقعا به طور عملی شبکه رو میتونی پیاده سازی کنی و درک کنی نه اینکه بری تجهیزات سیسکو و مایکروسافت رو کانفیگ کنی نه توی کاربرد عملی برای مثال جتگ سایبری خدایش اینا عالیه کسی یاد بگیره فک نکنم حتی توی شریف این چیزا رو یاد بدن اما معایب اون اینه که باید فکر ادامه تحصیل رو توی بعضی کشورهای خاص فراموش کنی اما نه همه کشورها چه معلوم شاید فردایی هم از لیست تحریم در اومدیم و همه چیز اوکی شد یا شاید فردا اسمشو عوض کردن یا توی مدرک ارشدت چیزی دیگه بهت دادن در هرصورت به نظر من مزایا اون خیلی بیشتر از معایبشه و دوستانی که میگن حقوق ثابت درست شاید حقوقش ثابت باشه اما در عوض مزایا داره شاید فردا خونه ایی زمینی یا .... در هرصورت این بستگی به دید انسان ها داره همین الان خیلی ها هستن از خداشون بره توی این دانشگاه اما اونایی که رتبه برتر هستن فک نکنم بیشتر از ده نفری تا رتبه های نزدیک ۲۰۰ این دانشگاه رو انتخاب کرده باشن یکی از دوستام سال ۹۲ با رتبه ۸۹۷ گرایش ۲،۳ برای مصاحبه روزانه دعوت شده بود اما نرفت یعنی ندونست و نرفت واگرنه از خداش بود
یا حق
۲
۳
ارسال:
۰۵ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۳۸ ب.ظ
(۰۲ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۴۱ ب.ظ)rkarimi123456789 نوشته شده توسط:  این دانشگاه هم مزایا و معایب خاص خودشو داره اولین مزایاش اینه که واقعا به طور عملی شبکه رو میتونی پیاده سازی کنی و درک کنی نه اینکه بری تجهیزات سیسکو و مایکروسافت رو کانفیگ کنی نه توی کاربرد عملی برای مثال جتگ سایبری خدایش اینا عالیه کسی یاد بگیره فک نکنم حتی توی شریف این چیزا رو یاد بدن اما معایب اون اینه که باید فکر ادامه تحصیل رو توی بعضی کشورهای خاص فراموش کنی اما نه همه کشورها چه معلوم شاید فردایی هم از لیست تحریم در اومدیم و همه چیز اوکی شد یا شاید فردا اسمشو عوض کردن یا توی مدرک ارشدت چیزی دیگه بهت دادن در هرصورت به نظر من مزایا اون خیلی بیشتر از معایبشه و دوستانی که میگن حقوق ثابت درست شاید حقوقش ثابت باشه اما در عوض مزایا داره شاید فردا خونه ایی زمینی یا .... در هرصورت این بستگی به دید انسان ها داره همین الان خیلی ها هستن از خداشون بره توی این دانشگاه اما اونایی که رتبه برتر هستن فک نکنم بیشتر از ده نفری تا رتبه های نزدیک ۲۰۰ این دانشگاه رو انتخاب کرده باشن یکی از دوستام سال ۹۲ با رتبه ۸۹۷ گرایش ۲،۳ برای مصاحبه روزانه دعوت شده بود اما نرفت یعنی ندونست و نرفت واگرنه از خداش بود
یا حق

در مورد اپلای و در اومدن از تحریم اینا باهاتون مخالفم چرا که شما اگر در این دانشگاه قبول بشید بورس این دانشگاه میشید در نتیجه استخدام در سپاه هستید و دیگه فکر اپلای هم نباید کنید چون دیگه سر و کار شما با دانشگاه جامع امام حسین (ع) نیست بلکه سر و کار شما با سپاه است که چون یه شخص نظامی میشید اونم شرایط و ضوابط خاص خودش رو داره...

در مورد خونه و زمین و اینا هم فکر نکنم به همین راحتی که شما میگید باشه اما در کل باید این رو مد نظر داشت که اگر یکی با شرایط نظامی گری نتونه وفق پیدا کنه زمین و ... هم نمیتونه دردی رو ازش درمون کنه...

۱
۱
ارسال: #۱۰
۱۲ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۰ ق.ظ، توسط rkarimi123456789.)
شاید حق با iman باشه اما به اعتقاد من کار نشد نداره شاید ادما نتونن برن امریکا ادامه تحصیل بدن اما شاید بشه بره دانشگاه های نظامی چین و بقیه کشورهایی که با ایران رابطه حسنه دارن ادامه تحصیل داد حتی خود سپاه شاید برای ادامه تحصیل تو خارج بورست کنه شاید نشه خیلی کارا رو کرد اما بعضی مزایا داره که خیلی کسا نمی تونن داشته باشن من این رو به عینه دیدم. ادما با هم متفاوت هستن و همین تفاوته که دنیا رو زیبا میکنه چرا که اوایل تحریم های سیسکو عده ایی بودن قید مدارک سیسکو رو زدن و همش گفتن نمیشه تحریم هستیم نمیشه ولش کن نمیشه نمیشه و..... اما تعدادی با تمام تلاش رفتن و گرفتن و با کمال تعجب دیدن که تحریم ها اصلا مطرح نیست اما عده دیگه ایی نشستن و گفتن نمیشه اما خداروشکر شد.درسته ایمان کاملا حق داره برای کسی که نتونه با شرایطش جور باشه هیچ چیز نمیتونه روحش رو اروم کنه برای مثال شاید بیشتر بچه ها حتی نتونن توی دانشگاه مالک درس بخونن اما این دلیل نمیشه که بعضی ها ارزوی این دانشگاه رو نداشته باشن من اولم گفتن شاید به اندازه انگشتان درست تا رتبه۲۰۰ دانشگاه امام حسین رو انتخاب کرده باشن چون شرایط نظامی این دانشگاه باعث میشه اما خیلی ها هم عاشق نظامی بودن هستن در هرصورت نظرشخصی بنده بود اگه کسی نارحت شده یا فک میکنه حرف اشتباهی زدم معذرت میخوام
دوستدار شما
به امید موفقیت تک تک مردم ایران در اقصی نقاط دنیا
یا حق
۲
۱
ارسال: #۱۱
۱۳ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۱۲ ب.ظ
(۱۲ تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ق.ظ)rkarimi123456789 نوشته شده توسط:  شاید حق با iman باشه اما به اعتقاد من کار نشد نداره شاید ادما نتونن برن امریکا ادامه تحصیل بدن اما شاید بشه بره دانشگاه های نظامی چین و بقیه کشورهایی که با ایران رابطه حسنه دارن ادامه تحصیل داد حتی خود سپاه شاید برای ادامه تحصیل تو خارج بورست کنه شاید نشه خیلی کارا رو کرد اما بعضی مزایا داره که خیلی کسا نمی تونن داشته باشن من این رو به عینه دیدم. ادما با هم متفاوت هستن و همین تفاوته که دنیا رو زیبا میکنه چرا که اوایل تحریم های سیسکو عده ایی بودن قید مدارک سیسکو رو زدن و همش گفتن نمیشه تحریم هستیم نمیشه ولش کن نمیشه نمیشه و..... اما تعدادی با تمام تلاش رفتن و گرفتن و با کمال تعجب دیدن که تحریم ها اصلا مطرح نیست اما عده دیگه ایی نشستن و گفتن نمیشه اما خداروشکر شد.درسته ایمان کاملا حق داره برای کسی که نتونه با شرایطش جور باشه هیچ چیز نمیتونه روحش رو اروم کنه برای مثال شاید بیشتر بچه ها حتی نتونن توی دانشگاه مالک درس بخونن اما این دلیل نمیشه که بعضی ها ارزوی این دانشگاه رو نداشته باشن من اولم گفتن شاید به اندازه انگشتان درست تا رتبه۲۰۰ دانشگاه امام حسین رو انتخاب کرده باشن چون شرایط نظامی این دانشگاه باعث میشه اما خیلی ها هم عاشق نظامی بودن هستن در هرصورت نظرشخصی بنده بود اگه کسی نارحت شده یا فک میکنه حرف اشتباهی زدم معذرت میخوام
دوستدار شما
به امید موفقیت تک تک مردم ایران در اقصی نقاط دنیا
یا حق

در مورد ادامه تحصیل تو دانشگاه های نظامی که فرمودید هم بازم باهاتون مخالفم و در کل این رو یک چیز غیر منطقی و غیر عملی میدونم. اگر چنین چیزی رو دیدید یا کسی بوده که رفته باشه اینجا بگید چون به نظرم بر اساس حدس و گمان و احتمال نمیشه نظر داد...
من منبعم کسی است که توی خود دانشگاه امام حسین(ع) درس خونده و الان هم همونجا مشعوله...

در ضمن من هیچ جا نگفتم که کسی نیست که عاشق دانشگاه امام حسین(ع) با شرایط نظامی گریش نیست بلکه حرف من بیشتر بر سر اون صحبت شما بود که گفتید زمین و امکانات و اینا میدن که من گفتم قبل از اینها باید دید طرف روحیش به چنین جوی میخوره یا نه وگرنه خیلی ها هستند که با شرایط نظامی مشکلی ندارند و به قول شما عاشقش هم هستند...

به هر حال من هم برای همه آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم کسی احساسی تصمیم نگیره و ایشالله که بهترین ها برای همه بچه ها رقم بخوره

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۶۱۰ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۷۳ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۹۲ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  برنامه‌ی جامع واسه زبان blackhalo1989 ۴۲ ۳۵,۰۳۹ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۹۷ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  شبکه عصبی مک کلاچ برای یک مورد کاربردی با متلب Sanazzzz.mi ۰ ۲,۰۷۲ ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Sanazzzz.mi
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۹۱۴ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۲۰۱ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  راهنمایی در خصوص دانشگاه جامع امام حسین (ع) HamidReza1 ۰ ۲,۴۸۱ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مصاحبه دانشگاه امام حسین(ع) majid10 ۲۲ ۱۸,۲۱۹ ۰۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hosseini91

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close